Евалс Карго Кеър - коректни и точни
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 07:12:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Евалс Карго Кеър - коректни и точни  (Прочетена 86572 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Mr.Balkanski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Vatican City State Vatican City State

Публикации: 130
Теми: 9



Активност
0%

« Отговор #60 -: Петък, 07 Април, 2017, 13:03:21 »
ОтговорОтговор

И на папагалите в офиса ли плащат по този начин? Лихва дават ли? Да ти настръйне гъзо от коректност и точност!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не е лесно да си член в наши дни. Комшията ти е *ъз, колегите ти са т*шаци, а най-добрият ти приятел е *утка.
Форум на българските шофьори
« Отговор #60 -: Петък, 07 Април, 2017, 13:03:21 »

 Активен
hunter_75
Старши потребител
****

Рейтинг: +96/-31
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 324
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #61 -: Петък, 07 Април, 2017, 16:15:43 »
ОтговорОтговор

Работливко,откакто има нет е нужно да се напънеш съвсем малко преди да почнеш работа някъде,да се поинтересуваш за какво става въпрос,и после няма да има нужда да "тераш" нищо.Запомни от мене,както ти тръгне работата в тая професия,така и ще завърши,т.е,свалиш ли си един път гащичките да работиш на такива калпави условия,така ще си цял живот.Повярвай,трябва да си много заухав да попаднеш днес във фирма дето не плащат,така че това отдавна не е критерии.Важно е колко и кога плащат,и за колко работа,а за сервиза,сега на тия нови камиони ти и да искаш нищо не можеш им направи,така че и това не е важно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #61 -: Петък, 07 Април, 2017, 16:15:43 »

 Активен
ANIMAL
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 126
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #62 -: Петък, 07 Април, 2017, 19:49:35 »
ОтговорОтговор

Честно казано като чета тук стана колко теми,всеки казва,че на еди какви си условия няма да се хванел никога.Искам без да се разпалвате много някой от въпросните колеги,да каже той на какви условия работи и според него добри ли са,за да могат останалите да си сверят часовника.А относно румънците си мисля,че скоро никой в Европа няма да ги иска.Скоро ми разправяха,как някакъв румънец спрял някъде в Унгария,дошли още трима с някакъв бус и свалили двигателя и кутията на Актрос-а на първия и заебали камиона и изчезнали.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ЧОВЕКЪТ Е ЧОВЕК,КОГАТО Е НА ПЪТ
ANIMAL
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 126
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #63 -: Петък, 07 Април, 2017, 19:55:35 »
ОтговорОтговор

Само да те светнем,че никой уважаващ себе си професионалист няма да работи само на аванси,па накрая да чака да му изчистят,евентуално.За мене ти си платен трол  Намигване
Колега,искам да ти кажа,че последните две години имам наблюдения,че професионалистите все повече намаляват.Куцо кьораво чуло че по Европата вземат по 2000+ евра и карат набързо категорията и бегат да се излагат.Миналата година имах такъв пример-цял живот карал такси,изкарал Ц-то,без да се качи на камион след година и Е-то и хукна по Европата ама какво стана с него повече не чух

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ЧОВЕКЪТ Е ЧОВЕК,КОГАТО Е НА ПЪТ
hunter_75
Старши потребител
****

Рейтинг: +96/-31
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 324
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #64 -: Петък, 07 Април, 2017, 21:11:01 »
ОтговорОтговор

Тия ги заеби,аз тях въобще не ги броя.Има доста хора които са професионалисти,ама те май само четат тия глупотевини и умират от смях,а не се впрягат за щуротии като мене

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #65 -: Петък, 07 Април, 2017, 21:15:13 »
ОтговорОтговор

Честно казано като чета тук стана колко теми,всеки казва,че на еди какви си условия няма да се хванел никога.Искам без да се разпалвате много някой от въпросните колеги,да каже той на какви условия работи и според него добри ли са,за да могат останалите да си сверят часовника.А относно румънците си мисля,че скоро никой в Европа няма да ги иска.Скоро ми разправяха,как някакъв румънец спрял някъде в Унгария,дошли още трима с някакъв бус и свалили двигателя и кутията на Актрос-а на първия и заебали камиона и изчезнали.

Заплата 1000лв. 4седмици на работа в ЕС, 7дни в Бг, 20дни платен отпуск,  командировка 50е на ден.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #66 -: Петък, 07 Април, 2017, 22:19:12 »
ОтговорОтговор

Честно казано като чета тук стана колко теми,всеки казва,че на еди какви си условия няма да се хванел никога.Искам без да се разпалвате много някой от въпросните колеги,да каже той на какви условия работи и според него добри ли са,за да могат останалите да си сверят часовника.А относно румънците си мисля,че скоро никой в Европа няма да ги иска.Скоро ми разправяха,как някакъв румънец спрял някъде в Унгария,дошли още трима с някакъв бус и свалили двигателя и кутията на Актрос-а на първия и заебали камиона и изчезнали.
Заплата 1000лв. 4седмици на работа в ЕС, 7дни в Бг, 20дни платен отпуск,  командировка 50е на ден.
Е сега ще почнат да се разтягат едни локуми..... Усмивчица
Дано някой данъчен да не прочете темата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mr.Balkanski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Vatican City State Vatican City State

Публикации: 130
Теми: 9



Активност
0%

« Отговор #67 -: Петък, 07 Април, 2017, 22:49:09 »
ОтговорОтговор

Да разтегна и аз локума. Досега бях чувал за почасово, дневно, седмично и месечно заплащане. Заплащането на километър да го пропуснем. Аванс въз основа на вече свършена работа, според мен е подигравка. Не мога да си представя друг работник, освен българин, да се съгласи на това. Дори неграмотен пакистанец или туземка от остров Мапуту (не се сещам как им викат съкратено). Може би сме твърде широко скроени (отзад)?!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не е лесно да си член в наши дни. Комшията ти е *ъз, колегите ти са т*шаци, а най-добрият ти приятел е *утка.
ANIMAL
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 126
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #68 -: Събота, 08 Април, 2017, 05:59:08 »
ОтговорОтговор

Е сега ще почнат да се разтягат едни локуми..... Усмивчица
Дано някой данъчен да не прочете темата.
Напротив,колегата е прав това е добро което иска и така трябва да е и според мен.И кеша в картата до 5 число след изработения месец.Аз съм попадал и на по голяма гавра-10 цента на км. по 100Е всеки вторник в карта,а останалите след прибиране след минимум три месеца вътрешно и след отчет.И ми говореше все едно съм боклук и ми обясняваше всичките му шофьори за нищо не ставали и какви мърлячи били Ядосан.Как да започнеш при такива.Скоро по случайност се срещнах с едни шефчета на една автобусна фирма варненска и те така говорят за шофьорчетата,че били мърлячи всичките и тоя път не се сдържах и им сипах здраво да разберат че каквото почукало такова се обадило

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ЧОВЕКЪТ Е ЧОВЕК,КОГАТО Е НА ПЪТ
Hasan Alimehmed
Младши потребител
**

Рейтинг: +27/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 91
Теми: 12



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #69 -: Събота, 08 Април, 2017, 12:15:33 »
ОтговорОтговор

Заплата 1000лв. 4седмици на работа в ЕС, 7дни в Бг, 20дни платен отпуск,  командировка 50е на ден.

Всяка една фирма в България може да прави така, но нали по-важното за тях е голямата печалба. Като те вържат 2-3-4 месеца да им караш, така поне са спокойни, че няма да им плащаш пътните всеки месец, като са на вътрешното над 2-3-4 месеца, няма да се откажат, защото си ги вързал с една заплата и няма да им я дадеш, още и поне 20% от колеги, които са на вътрешно, не са  се върнали не повтарят в същата фирма, а сега в този глад на шофьори къде да ги търсят. Има фирми дават 1350 е , има дават и 2200е чисти на месец, има влакове и за всички фирми. На ниската заплата се хващат най-вече от нашите, от дълбоките села на Родопи, от търговишкия, добричко и разградско, там където безработицата е много голяма и на 2000лв чисти пари са царе в селата си.

А , ще добавя също , че Ewals  вече карат в целия EС  и вече и в Норвегия, Швейцария и Мароко. Но това не го казват на интервюто в София, а искат един куп документи. Над 16 бяха.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #70 -: Събота, 08 Април, 2017, 17:27:06 »
ОтговорОтговор

Това за Мароко потвърдена информация ли е ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
plwned
Начинаещ
*

Рейтинг: +45/-6
Неактивен Неактивен

Bahrain Bahrain

Публикации: 48
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #71 -: Вторник, 02 Май, 2017, 18:35:36 »
ОтговорОтговор

Актуално: от 45 до 50е на ден 260е заплата 8 работа на 2 седмици почивка пътуваш с бус от България

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rabotlivko85
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 21
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #72 -: Вторник, 09 Май, 2017, 08:49:42 »
ОтговорОтговор

"от 45 до 55 евро на ден + основна 235 евро бруто за неопитни шофьори и двойки и 300 евро бруто за опитни шофьори на единична езда"

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mr.Balkanski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Vatican City State Vatican City State

Публикации: 130
Теми: 9



Активност
0%

« Отговор #73 -: Петък, 23 Юни, 2017, 00:44:51 »
ОтговорОтговор

И в Мароко би му харесало на наш Работливко, дотук са го клатили "де юре", но кога му теглят калема "де факто", ще зареве от удоволствие, като грузинската вдовица Захуйцвили, примерно:
"И кво искате вий, хората си плащат пари да ги онождат...и тооо...веднага, а неее след три месеца вънкашно, а мен без пари ме мандръсаа!"

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не е лесно да си член в наши дни. Комшията ти е *ъз, колегите ти са т*шаци, а най-добрият ти приятел е *утка.
ivo_drifta
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 31
Теми: 1



Активност
0%


« Отговор #74 -: Неделя, 08 Октомври, 2017, 22:40:13 »
ОтговорОтговор

Колеги инфо от колега който работи там в момента?благодаря

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Бързата работа – срам за майстора.
Етикети:
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!