Евалс Карго Кеър - коректни и точни
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 16:52:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Евалс Карго Кеър - коректни и точни  (Прочетена 86592 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #15 -: Неделя, 25 Септември, 2016, 17:42:17 »
ОтговорОтговор

Термит :-))))))))))))))  Това, което беше 2007 още не е дошло,,,,,,,,,, скоро ще го усетим ама яко,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, гледайте Нова Телезия сега !!!!!!!!!!!!!!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Неделя, 25 Септември, 2016, 17:42:17 »

 Активен
ANIMAL
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 126
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #16 -: Неделя, 25 Септември, 2016, 18:55:47 »
ОтговорОтговор

Да идва с пълна сила и множество български работодатели ще го изпитат на гърба си.А и също много чуждестранни.Имам познати със заведения и магазини,които постоянно реват,че няма читав персонал.Скоро влязохме в спор с един приятел,който казва че давал на продавачката си 500лв. заплата и още около 150лв. осигуровки и за него това било много.В този спор се намеси и друг който има заведение-той пък давал на сервитьорките си по 600лв. ама те какъв бабшиш си изкарвали Ъ?.И това е не къде да е,а във Варна,един от най-скъпите градове в БГ.И после къде били хората,които ставали за работа.Да не казвам за бившия ми шеф,който наливаше по 100лв.бензин на ден на колата си,а на молбите ми да ми смени гумите,че вече са на телове ми казваше-има още 10000км хляб в тях.Нямам какво да коментирам повече само бих казал,че за коректните ще има бъдеще,а за всички останали ще работят некоректните работници

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ЧОВЕКЪТ Е ЧОВЕК,КОГАТО Е НА ПЪТ
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Неделя, 25 Септември, 2016, 18:55:47 »

 Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #17 -: Неделя, 25 Септември, 2016, 19:01:58 »
ОтговорОтговор

Да идва с пълна сила и множество български работодатели ще го изпитат на гърба си.А и също много чуждестранни.Имам познати със заведения и магазини,които постоянно реват,че няма читав персонал.Скоро влязохме в спор с един приятел,който казва че давал на продавачката си 500лв. заплата и още около 150лв. осигуровки и за него това било много.В този спор се намеси и друг който има заведение-той пък давал на сервитьорките си по 600лв. ама те какъв бабшиш си изкарвали Ъ?.И това е не къде да е,а във Варна,един от най-скъпите градове в БГ.И после къде били хората,които ставали за работа.Да не казвам за бившия ми шеф,който наливаше по 100лв.бензин на ден на колата си,а на молбите ми да ми смени гумите,че вече са на телове ми казваше-има още 10000км хляб в тях.Нямам какво да коментирам повече само бих казал,че за коректните ще има бъдеще,а за всички останали ще работят некоректните работници
+100

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #18 -: Неделя, 25 Септември, 2016, 19:10:48 »
ОтговорОтговор

Напълно съм съгласен с теб колега,и аз това исках да обясня на господина с транспортната фирма,ама не ме разбира,явно по трудния начин ще го разбере.В момента липсата на качествен персонал е много по голяма от 2007 година.Който си мисли,че все още има балъци и шарани,които да дават всичко от себе си за 500-600 лева,за 8 часа плътна работа или за 1300-1400 евро  и да спи в кабината 3 месеца ,жестоко се лъже!!!Няма ли коректност и точно отношение от работодателя,просто е обречен на провал,много примери мога да дам,но няма смисъл!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ANIMAL
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 126
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #19 -: Неделя, 25 Септември, 2016, 19:28:11 »
ОтговорОтговор

Преди два месеца говорих с момче,което се занимава с проучвания и в момента работи за голяма Чешка фирма,който ми каза,че в момента в Европа недостига на шофьори е над 30000 човека,а до 2020г. ще стане около 50000 човека.Да се замислят малко хановете Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ЧОВЕКЪТ Е ЧОВЕК,КОГАТО Е НА ПЪТ
rabotlivko85
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 21
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #20 -: Вторник, 27 Септември, 2016, 15:52:25 »
ОтговорОтговор

Да ти предплати за два мессеца ти захванна да разправяш вицове. Ако ти имаш неква компания и дойда да карам за тебе ше ми платиш ли за 2 месеца напред като не ме знаеш какъв шофьор съм и не съм ти се доказал.... Аз само споделих мнение понеж не съм некав опитен шофьор ама като за начало за мен е добре. Написах това за да съм барем малко полезен на млади момчета кат мен. В България не останаха много много коректни работодатели. Но всеки има право да си мисли какво поиска

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Dojogan
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-19
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 109
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #21 -: Вторник, 27 Септември, 2016, 16:19:15 »
ОтговорОтговор

Който си е коректен и горе-долу добър платец винаги ще си има добри кадри!
Според моите наблюдения големия недостиг на шофьори е за фирми, които не са добри платци и такива, които са с много голям автопарк и непрекъснато го увеличават, но в това време искат готови кадри, а не искат да инвестират в неопитни такива, с изключение на ПИМК!
Когато започнах да търся работа тук из Пазарджик се оказа, че няма голям недостиг на шофьори. На няколко места, на които звънях директно ми казаха, че нямат нужда от шофьори. На друго пък един от старшите казал, че не иска да обучава и шефа му нямаше проблем с това и ми каза "Еми няма да станат нещата".
Във фирмата с автовозите, където бях по едно време така се получи, че шефа имаше повече шофьори отколкото камиони и се наложи да вади едно Волво почти от скрапта за да го стягат за път! Сега са се променили нещата, но то с тези условия си беше въпрос на време!
Идеята ми е, че щом си позволяват с лека ръка да изпускат потенциялни кадри, макар и с цената на обучение - то значи зора не е толкова голям!
Другата категория са тия с малкото пари - Звъни ми вчера един с оферта 0,10 евро цента на километър и то с курсове до лайняната Англия...без основна заплата! Еми ще си търси още доста!
Друг ми звъни и вика мен ми трябва за вътрешно човек, ама като няма и за прави курсове ще взимам. Какви пари даваш го питам - "Ами 0,20лв. на километър без основна заплата"!
Та тия още бая ще търсят и няма да намерят!
Аз не че карам на много, 0,11 цента ми е, но пак на месечна база се явява не малка разлика, няма проблеми с парите и не се чака за товари! А има хора дето карат и на 0,12-0,13цента на километър в правите курсове!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ANIMAL
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 126
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #22 -: Вторник, 27 Септември, 2016, 19:24:51 »
ОтговорОтговор

Колега,аз също съм нов,но и аз и всеки от останалите колеги с доста километри ще ти кажат,че плащане на км не е оферта.Не става въпрос само за това дали ще ти намират товари.Има много други въпросителни като например,когато камиона ти стои 5 дни в сервиз или висиш на граница и т.н.Затова само твърдо и парите накрая на месеца в ръката или в картата.Другото си е предпоставка да си те връткат както искат.Скоро ми казаха за една фирма,в която последния напуснал е отпреди 5-6 години,което говори много добре за фирмата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ЧОВЕКЪТ Е ЧОВЕК,КОГАТО Е НА ПЪТ
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #23 -: Вторник, 27 Септември, 2016, 21:04:21 »
ОтговорОтговор

Aз съм забелязал, че във всяка фирма има по един Работливко, който по правило се скъсва да бачка за шефа си, и се кефи на мизерните условия на работодателя.

И всеки такъв Работливко бърза да се регне в форума при настъпване на едно от долуизброените  събития.

1-во Фирмата изпитва остра нужда от шофьори в момента.
2-ро Фирмата току що е била оплюта в форума от някой изгорял колега.

През другото време Работливковците не им минава през акъла да пишат в форуми.  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +585/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 317
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #24 -: Вторник, 27 Септември, 2016, 21:09:55 »
ОтговорОтговор

Абе много им отрудени камиончетата на тези Евалс, де що съм видял, все пуфти по някой баир. Колега, ти каква композиция съскаш, ако не е тайна?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Dojogan
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-19
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 109
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #25 -: Сряда, 28 Септември, 2016, 09:48:23 »
ОтговорОтговор

Колега,аз също съм нов,но и аз и всеки от останалите колеги с доста километри ще ти кажат,че плащане на км не е оферта.Не става въпрос само за това дали ще ти намират товари.Има много други въпросителни като например,когато камиона ти стои 5 дни в сервиз или висиш на граница и т.н.Затова само твърдо и парите накрая на месеца в ръката или в картата.Другото си е предпоставка да си те връткат както искат.Скоро ми казаха за една фирма,в която последния напуснал е отпреди 5-6 години,което говори много добре за фирмата.


Съгласен съм колега! От друга страна обаче не се занимавам с товарене от  България и разтоварване тук, защото повечето товари са от и за Турция. Икономисват ми минимум един ден, даже може и повече, защото миналата седмица се наложи да товарим от Либхера и от 10:00 сутринта ни натовариха чак в 19:00, а за документите спахме там и взехме сутринта. Дано ме разбираш. Така поне тръгвам от базата и се прибирам там, заебавам камиона в сервиза за проверка, правя си отчета и изчезвам. Представи си примерно ако товарите са за у нас и от гараж Пловдив аз трябва примерно да разтоваря в Бургас или Варна...?
От друга страна като си на твърдо според мен се правят по-малко пари, макар и сигурни!
Както и да е, за сега това са условията. За в бъдеще ще видим. Успех!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
LKW
Потребител герой
*****

Рейтинг: +199/-87
Неактивен Неактивен

Spain Spain

Публикации: 540
Теми: 15



Активност
0%

Teodor Vasilev Stoqnov
Ел. поща
« Отговор #26 -: Сряда, 28 Септември, 2016, 12:26:14 »
ОтговорОтговор

Който си е коректен и горе-долу добър платец винаги ще си има добри кадри!
Според моите наблюдения големия недостиг на шофьори е за фирми, които не са добри платци и такива, които са с много голям автопарк и непрекъснато го увеличават, но в това време искат готови кадри, а не искат да инвестират в неопитни такива, с изключение на ПИМК!
Когато започнах да търся работа тук из Пазарджик се оказа, че няма голям недостиг на шофьори. На няколко места, на които звънях директно ми казаха, че нямат нужда от шофьори. На друго пък един от старшите казал, че не иска да обучава и шефа му нямаше проблем с това и ми каза "Еми няма да станат нещата".
Във фирмата с автовозите, където бях по едно време така се получи, че шефа имаше повече шофьори отколкото камиони и се наложи да вади едно Волво почти от скрапта за да го стягат за път! Сега са се променили нещата, но то с тези условия си беше въпрос на време!
Идеята ми е, че щом си позволяват с лека ръка да изпускат потенциялни кадри, макар и с цената на обучение - то значи зора не е толкова голям!
Другата категория са тия с малкото пари - Звъни ми вчера един с оферта 0,10 евро цента на километър и то с курсове до лайняната Англия...без основна заплата! Еми ще си търси още доста!
Друг ми звъни и вика мен ми трябва за вътрешно човек, ама като няма и за прави курсове ще взимам. Какви пари даваш го питам - "Ами 0,20лв. на километър без основна заплата"!
Та тия още бая ще търсят и няма да намерят!
Аз не че карам на много, 0,11 цента ми е, но пак на месечна база се явява не малка разлика, няма проблеми с парите и не се чака за товари! А има хора дето карат и на 0,12-0,13цента на километър в правите курсове!

.         


Знаеш ли кои най ги мразим?Е такива като тебе дето до преди два месеца(в буквални смисъл два месеца) бяха виждали камион само на снимка и учебния но направиха едни 20хил. Км. и станаха разбирачи.Знаеш ли че познавам една камара хора с опит в пъти по голям от твоя и работят за 10цента на км.А и кажи ми какво и е лаиняното на Англия?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Шлафен цузамен в майне бунгало до сабале рано.Клайне дупен.
Много обичам млади и арни спедиторки.
http://www.youtube.com/watch?v=jwVu3crtQuY
http://www.youtube.com/watch?v=lwbyMYfLv_I
WWW.elmaz.com
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1788/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #27 -: Сряда, 28 Септември, 2016, 12:31:57 »
ОтговорОтговор

Смотан Смотан Смотан LKW ,че те поправим Баце,пазарджишкийо и 20  000км е виц не е реалност.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Dojogan
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-19
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 109
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #28 -: Сряда, 28 Септември, 2016, 12:37:13 »
ОтговорОтговор

Знаеш ли колко ми дреме колко познаваш и за колко работят...! Като ги устройва да си бачкат бе!
Аз си гледам себе си!
Както казах, ако им кажа да ме пратят на вътрешно ще взимам повече от 70% от профитата тук, ма кво ли ме брига това. Кой как се уреди, нали така беше приказката..?

Не си длъжен да се съгласяваш с мнението ми бре пич, за мен е най-лайняната държава в Европа! Ако ти имаш различно мнение - жив и здрав.

Имах оферта за Турция на 550лв на курс. Ако сте малко запознати може да калкулирате дали има много такива оферти из страната ни. Усмивчица

Забравих да спомена: Във фирмата, в която работя е забранено да се нарушава регламента, всеки който го прави се глобява. След всеки курс картата се взима и се проверява за нарушения! Единствено може да се прати 2ра карта около Видин да се прибере шофьора!
Километри се засичат по километропоказанието на камиона, а не на джипиеса!

Бригчо, говори си гражданино, от такива като теб чак ми става весело. Дано намираш утеха в глупостите тук от цветния ти живот. Айде със здраве, професионалисти!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1788/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #29 -: Сряда, 28 Септември, 2016, 12:43:35 »
ОтговорОтговор

Те виде ли,за 20  000 нищо не каза,значи е истина.

Вътрешно?Мани не се излагай бе,как че одиш да им бръмчиш вътрешно с тая тесна,усмърдена кабина бре?
Дръж височина,че ще почнеш да се приземяваш,по-рано от излитането

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!