Евалс Карго Кеър - коректни и точни
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 11:33:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Евалс Карго Кеър - коректни и точни  (Прочетена 86579 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kasov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #90 -: Четвъртък, 23 Август, 2018, 21:12:49 »
ОтговорОтговор

Няма такова като 54евро, по всяко време ако нещо не са доволни от теб или просто така решат могат като се прибереш да ти кажат че си карал на 30 Евро. Андриан е мижитурка, но най-зле в момента е новоизлюпелия се Пашанков. И един съвет от мен към работещите там, ако решите да напускате, просто си вземете заработеното и чак тогава им теглете една...А за тези които биха казали 54 Евро, си вижте първо командировъчните заповеди и после пак ще говорим.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #90 -: Четвъртък, 23 Август, 2018, 21:12:49 »

 Активен
dimo2345
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #91 -: Събота, 06 Октомври, 2018, 12:15:02 »
ОтговорОтговор

Не те знам кой си но като пишеш нешо бъди конкретен,Аз също работя там има много свинщина в фирмата не е това за което се представя обявите им са писани да привличат хора а това не е правилно.Не може така да се манипулират хората.И не са от най коректните.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #91 -: Събота, 06 Октомври, 2018, 12:15:02 »

 Активен
M.Traykov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +43/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 249
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #92 -: Понеделник, 08 Октомври, 2018, 00:31:07 »
ОтговорОтговор

https://www.facebook.com/FNVonline/videos/472538059913814/?t=5

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
TzVelkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #93 -: Събота, 20 Октомври, 2018, 12:13:46 »
ОтговорОтговор

ТРАБВА ДА СЕ ЗНАЕ от всички които мислят да започват работа в Мега Тръкинг България ЕООД с управител Иван Инков.  Абсолютно НЕКОРЕКТЕН работодател Мега Тръкинг България ЕООД.
Моят случай е следният:.... Бях излъган и не ми беше платена остатъчната сума от 958евро за 52дена командировка от Иван Инков, като вместо да ми платят по 50евро на ден ми платиха по 30евро на ден за 52 дена, даже при отчета съм на минус -2евро, представяте ли си, за 52дена командировка аз дължа на Иван Инков 2евро ! , което е срам и позор. Обяснението на Инков е, че имам 4глоби наложени от холандците и бг-диспонента Мишо и че съм бил рисков шофьор, защото за 1г. и 2м. работа в фирмата съм ударил при паркиране 3 - 4ремаркета където най-голямата щета беше скъсан бризент на около 50см и 2скъсани катарами(козметични щети) и не съм си хванал 2-3 термина за 5те ми периода на каране т.е. за 1г. и 2м.  Еее питам го, като съм рисков шофьор защо ме праща да карам, отговаря ми, защото вече бил набрал хора за каране и сега търсел качество на работата, отговарям му, че само този който не кара - само той няма щети. След което ми беше казано, че трябва да напусна, вчера на 19.10.18г се регистрирах в бюрото по труда. Г-н Иван Инков ми е прекратил трудовия договор по чл.325, т.1 от КТ т.е. бюрото по труда ще ми плаща по 9лв на ден за месец безработица - това е най-ниската ставка за безработица по този член. Ето това представлява Иван Инков управител на Мега Тръкинг България ЕООД. Колегата ми Касов във по горния коментар също беше излъган и на него не му платиха, сметнаха му периода по 30евро на ден, но не знам точно с колко - нека той да си напише със колко е излъган с парите от Иван Инков. Колкото до.... Асен Пашанков - той беше най-голямото  "уше" на Инков във Бг-базата във Венло и за вярна служба към Инков, вече не кара камион, а работи в офиса на бюро. И друго , на 90% от бг-колегите във Венло са "ушета" на Инков, така че внимавайте кой -какво и пред кой - какво говори! И ЕТО ТОВА ПРЕДСТАВЛЯВА МЕГА ТРЪКИГ БЪЛГАРИЯ ЕООД със управител Иван Инков.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #94 -: Неделя, 21 Октомври, 2018, 14:01:17 »
ОтговорОтговор

Не оставяй нещата,търси адвокат!
Сподели с Ал.Стамболийски председател на СБТР ,имат добри адвокати.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #95 -: Неделя, 21 Октомври, 2018, 19:08:45 »
ОтговорОтговор

Андриян още в офиса в София ли е?
Глобите в повечето случаи са измислени и парите ги вземат в офиса за тях си.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

TzVelkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #96 -: Понеделник, 22 Октомври, 2018, 21:47:33 »
ОтговорОтговор

Ей хора, аз изгорях със 958евро от Иван Инков за период от 52дена командировка, считано от от 20.0718г до 09.09.18г., като за периода трябваше да работя за 50евро на ден, след отчета т.е. след като си дадох ЧМР-та, бях уведомен от Инков, че 52дневната ми командировка ще бъде изчислена на 30евро на ден, колкото пише в командировъчната ми заповед. Това е много хитър ход на Иван Инков, който се заиграва със тези 30евро на ден по закона за командированите служители. Бях при адвоката ми , но заради тези 30евро в командировачната ми заповед, нищо не мога да направя, т.е. не мога да го осъдя, ако беше по 50евро в командировъчната заповед, тези пари щях да ги взема със лихвите за всеки забавен ден, но Иван Инков е хитра лисица и знае къде са тънките моменти в закона за командированите лица в чужбина, така че внимавайте и внимателно си четете командировачните заповеди за ден, ако сте се разбрали за 54евро на ден , толква трябва да пише в комадировачната ви заповед на ден, ако пише 30евро на ден - ядете дървото като мен НАЗАД със 958евро за 52дена командировка. Колегата ми Кирил Касов от по-горния коментар, също като мен изгоря със пари от Иван Инков, но не знам точно със колко евро, нека Касов да напише точно със колко евро е изгорял от Иван Инков. Относно Андриян... той си е на доизживяване във фирмата, к'ът ти каже добро утро погледни нагоре и виж дали наистина е утрооо. Андриян скоро ще бъде изместен от най-големиЪт предател във БГ-базата във Венло - Асен Пашанков който за "ВЯРНА"  служба към Иван Инков - най-голямото  "уше" на Иван Инков  във Венло, вече не кара камион, а работи в офиса на бюро и се учи да работи на компютър във офиса, но там остана другиЪт негов брат=близнак Иво Борисов-ментора.... другото най-голямо "УШЕ" на Инков в БГ-базата във Венло. Пазете се от Иво Борисов-менторЪ - какво говорите ПРЕД НЕГО...,това го казвам НАЙ-СЕРИОЗНО, за съжаление го разбрах твърде късно!!! Вижте, аз не съм злобен, станало к'вото станало, вече съм ги прежалил тези 958евро, който Иван Инков открадна от мен, от труда ми, от лишенията и мизерията за тези 52дена командировка за да подпомогне офиса си, писах на холандците, за съжаление - нищо, НО всичко е на връщане в този свят и г-н Иван Инков рано или късно ще си плати за всичко. Господ бави, но не забравя.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Hasan Alimehmed
Младши потребител
**

Рейтинг: +27/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 91
Теми: 12



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #97 -: Вторник, 23 Октомври, 2018, 19:06:44 »
ОтговорОтговор

Ewals Cargo Care B.V.

Address: Ariënsstraat 61-63, 5931 HM Tegelen, Netherlands |   

Mail: melanie.lommen@nl.ewals.com
На този адрес ли писа до централата?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
TzVelkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #98 -: Сряда, 24 Октомври, 2018, 19:22:45 »
ОтговорОтговор

Не , на този адрес,  info@ewals.com , 5 е-мейла им пратих, даже сканирах отчета ми за периода от 20.07.18 до 09.09.18 за 52дена и им го пратих, откъдето е видно , че вместо по 50 евро на ден, Инков ми го изчислява по 30евро на ден, от което аз губя 958евро за 52дена командировка и отчета ми завършва на минус 2евро изчислено от Андриан, но никакъв отговор от холандците.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rabotlivko85
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 21
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #99 -: Неделя, 18 Ноември, 2018, 20:44:46 »
ОтговорОтговор

аз започнах у таа фирма още в самото начало и за мен всичко беше окей. казвам беше понеже след 2 години и месец, реших да напусна зарад ей тия причини:
1. това което колегите касов и велков са написани е напълно вярно, в последната една година ситуацията ставаше по лоша и по лоша
2. командировъчните се пускат на минималното и като се прибереш немаш гаранция, че ще ти се плати на договореното да речем при мен 55евро/ден
3. отделно се слагат глоби на всеки втори шофьор или на колега който реши да се оплаче от нещо
4. това което колегите са написали за пашанков и тоя мангал ивайло е напълно вярно, за жалост не са само те. във фирмата има около 60-70 шофьори от които 20 са постоянни ушета на адриан и инков. ушета взимат по големи заплати или бонуси за това да докладват какво става. други доносници са едно бившо ченге руси, братята ангел и христо томови които звънят по телефоните на колегите денонощно и създават интриги.
5. най-лошото е за новите колеги или тези които идват без опит, както аз бях. тях направо ги мачкат и им удържат по 200-400 евро, които отиват за началниците. холандките шефове или не знаят какво става или се правят на слепи. преди 6 месеца се опитахме да говориме директно с началниците в холандиа чрез един българин който бачкаше в холандия в централния офис фирмата на холандски договор, той ни превежда но нищо не се получи даже сичко стана още по да си ебе майката. дори това момче като виде и какви интриги стават и то напусна.
6. отделно не ти дават парите напълно за дните на пътуване от българия до холандия и обратно. а недай си боже да имате некакъв инцидент, тогава се молете на Бог да ви помогне. наш колега получи инфаркт и тиа ербапи от софия го остави да си търси хотел, една седмица не можаха да го приберат при семейството в бг да се лекува.

До всички колеги, мои съвет е да не отивате в евалс българия, освен ако нямате добри договорки но всички да е на договор, иначе ще си изпатите. вече има българи които работят за евалс словакия, където получават уважение и са коректни към тях.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Bobinik
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 13
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #100 -: Събота, 24 Ноември, 2018, 09:44:32 »
ОтговорОтговор

Здравейте, тази фирма е от 5 месеца в България. Аз работя от 4 там млад шофьор съм но съм много доволен. Това което ми казаха в началото като пари всичко спазват хората, няма типични схеми. Работата е малко интензивна, обаче пък щом се прибереш след 2 дни ти изчистват всички парици и си свиркаш. Екипа също им е добър, някои още навлизат в нещата обаче си личи, че фирмата има пари. Камионите са им супер, а подръжката просто нема какво да се коментира, сервизи, мобилни екипи, а бе да благодаря на Господ. Всичко до момента е на ниво! На мен ми организираха курс за обучение, понеже нямах много опит,  1 месец със ментор и вече си джиткам сам.

Успех на всички!
Евалс, Евалс...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

"Защото както се видя добре през последните години, на огромното мнозинство от обикновените българи им е по-добре да се правят на ни чули, ни видяли, защото така снемат от себе си моралната отговорност за собственото си настояще. И още повече – за собственото си бъдеще" - Алеко Константинов
kasov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #101 -: Неделя, 25 Ноември, 2018, 19:52:33 »
ОтговорОтговор

Както каза работливко нещата в евалс не вървят на добре, но нека не забравяме, че където е замесен български шеф, рано или късно всичко осира, за жалост и тука се получи същото. Никога не им стига и вечно са гладни за още,но то всичко се връща и се надявам скоро да не могат да под лъжат никога с калпавите си схеми.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mtrucker6
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #102 -: Понеделник, 26 Ноември, 2018, 03:36:18 »
ОтговорОтговор

Моля бившите колеги от Евалс да не пишат във форума. Аз ще ходя с новия бус до Венло, да карам нова Скания  Ухилен Някой знае ли за каското-пълно ли е или със съучастие? Да не ми вземат много кинти като се прибера? Ако блъсна камиона и съм виновен да се извиня на другия водач и да му размажа повторно автомобила за да мина лимита от 3000 евро?  Смотан Еваларска работа

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
TzVelkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #103 -: Понеделник, 26 Ноември, 2018, 23:33:45 »
ОтговорОтговор

Моля бившите колеги от Евалс да не пишат във форума. Аз ще ходя с новия бус до Венло, да карам нова Скания   Някой знае ли за каското-пълно ли е или със съучастие? Да не ми вземат много кинти като се прибера? Ако блъсна камиона и съм виновен да се извиня на другия водач и да му размажа повторно автомобила за да мина лимита от 3000 евро?   Еваларска работа

Честито Колега, и ти май си "изгорял" като мен, излъган със парите от Иван Инков. Аз "изгорях" със 958евро които не ми бяха платени от "НАГЛЕЦА" Иван Инков управитела на МЕГА ТРЪКИНГ БЪЛГАРИЯ - EWALS CARGO CARE. Имам един въпрос към теб, със колко евра "изгоря" след очета от управитела на МЕГА ТРЪКИНГ БЪЛГАРИЯ - EWALS CARGO CARE Иван Инков. Така и така си анонимен, поне напиши със колко евро "изгоря" от  управитела на МЕГА ТРЪКИНГ БЪЛГАРИЯ - EWALS CARGO CARE Иван Инков. Само така може да ПРЕДУПРЕДИМ и да ПРЕДПАЗИМ всички бъдещи "ЕНТУСИАСТИ" които мислят да започнат работа във МЕГА ТРЪКИНГ БЪЛГАРИЯ - EWALS CARGO CARE , колко точен и коректен е  Иван Инков управитела на МЕГА ТРЪКИНГ БЪЛГАРИЯ - EWALS CARGO CARE.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
TzVelkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #104 -: Вторник, 27 Ноември, 2018, 10:30:07 »
ОтговорОтговор

Честито Колега, така и така си анонимен, сигурно защото още работиш при Инков, по-добре напиши и ти със колко Евро "ИЗГОРЯ" от НАГЛЕЦА Иван Инков -   управитела на МЕГА ТРЪКИНГ БЪЛГАРИЯ - EWALS CARGO CARE. Аз ИЗГОРЯХ с 958евро.
Само така може да ПРЕДУПРЕДИМ и да ПРЕДПАЗИМ всички бъдещи "ЕНТУСИАСТИ" които мислят да започнат работа във МЕГА ТРЪКИНГ БЪЛГАРИЯ - EWALS CARGO CARE , колко точен и коректен е  Иван Инков управитела на МЕГА ТРЪКИНГ БЪЛГАРИЯ - EWALS CARGO CARE.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!