Евалс Карго Кеър - коректни и точни
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 12:35:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Евалс Карго Кеър - коректни и точни  (Прочетена 86581 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Asen_Pashankov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #120 -: Вторник, 04 Декември, 2018, 22:11:17 »
ОтговорОтговор

Правила на форума


8. Забранено е публикуването на две и повече поредни публикации в една и съща тема и в един и същи ден. Публикации, в които няма снимки и видео, се редактират и се добавя необходимото или премахва излишното съдържание! Нова публикация е възможна след отговор на друг потребител. Допускат се до 3 поредни публикации в една и съща тема и в един и същи ден, ако при публикуването им се налага вмъкване на снимки и видео.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 05 Декември, 2018, 17:03:40 от SOLAR » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #120 -: Вторник, 04 Декември, 2018, 22:11:17 »

 Активен
TzVelkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #121 -: Вторник, 04 Декември, 2018, 22:42:48 »
ОтговорОтговор

Асен Долнъ черта Пашанков
даа, зимата ми се пука кожата на ръцете и ползвам крем за ръце. Това е по-добрия вариант от твоя, понеже беше професионален ДОНОСНИК на Инков и СНАСЯШЕ за всичко и за всички бг-колеги затова и всяка събота и неделя се събуждаше в базата във Венло, и от 10.00ч. почваше на уиски, а от 11.00ч. почваше да белиш лук и картофи и миеше и режеше гъбите по тенджерите на газовия котлон и по цял ден бъркаше манджи и си поркаше уиски и т.н. и т.н.

Нека някой от колегите като види шофьор на ЕВАЛС на паркинг или бензиностанция, питайте за Асен Пашанков, ако мненията ни се различават, ще се извиня.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #121 -: Вторник, 04 Декември, 2018, 22:42:48 »

 Активен
Mtrucker6
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #122 -: Сряда, 05 Декември, 2018, 05:36:01 »
ОтговорОтговор

   Правила на форума


3. Използването на този форум означава, че няма да публикувате никакви материали,........ обидни, вулгарни, нецензурни, сексуално ориентирани ....  или по друг начин, в нарушение на всички местни и международни закони..... обиди и нападки, накърняващи личното достойнство и други подобни са абсолютно забранени и при нарушение, потребителят ще бъде наказван със съответния бан!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 05 Декември, 2018, 16:42:41 от SOLAR » Активен
Mtrucker6
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #123 -: Сряда, 05 Декември, 2018, 05:46:49 »
ОтговорОтговор

Съобщението е изтрито. Дублира се с горното.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 05 Декември, 2018, 16:46:30 от SOLAR » Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #124 -: Сряда, 05 Декември, 2018, 07:23:47 »
ОтговорОтговор

Бате Иво много грешиш,за мен първото впечатление е много важно,особено ако се отнася за интервю за работа!!!Не може да имаш уговорена среща,да биеш 120 километра и накрая въпросният Инков да ри каже,че бил забравил  Ухилен,след което по телефона говорим за едни пари,на живо за други,и накрая преди подготовката на документите за трети Смотан,няма как да ме убедиш ,че фирмата не е скапана!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #125 -: Сряда, 05 Декември, 2018, 08:46:09 »
ОтговорОтговор

Не го знам къв е тоя Инков ама съм говорил с много шофьори от Евалс, които дълги години си работят и са доволни.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #126 -: Сряда, 05 Декември, 2018, 09:37:35 »
ОтговорОтговор

Води се някакъв шеф в българския офис,странно но аз с колко колеги съм говорил ,казват че има голямо текучество!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mtrucker6
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #127 -: Сряда, 05 Декември, 2018, 13:32:03 »
ОтговорОтговор

Води се някакъв шеф в българския офис,странно но аз с колко колеги съм говорил ,казват че има голямо текучество!!!
На колегата TzVelkov са му взели близо 1000 евро дали няма да има текучество?  Не го знам Инков, но казват че той ги прибирал. А относно катастрофите и инцидентите, пускали на шофьорите грешен адрес с координати, фирмена тактика за събиране на повече пари от колеги.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Asen_Pashankov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #128 -: Сряда, 05 Декември, 2018, 17:10:02 »
ОтговорОтговор

Колега защо използваш 2 профила? Един малко ли ти е?

Asen_Pashankov, изпрати ЛС на Админа, той може да провери това.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 05 Декември, 2018, 17:15:58 от SOLAR » Активен
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #129 -: Сряда, 05 Декември, 2018, 19:19:21 »
ОтговорОтговор

Не го знам къв е тоя Инков ама съм говорил с много шофьори от Евалс, които дълги години си работят и са доволни.

Извинявай колега, но тази фирма е от скоро в България. Има-няма 2 г, че и по-малко. Виж от холандската Евалс,
 са доволни, 100%, там и чехите дори са на по-високи заплати от нашите роби, препродадени от софийската банда в офиса на чехите, а те на холандците. Смятай кои още смучат %-ти от българските роби. А глобите остават като бонуси на онези 5-ма в офиса, разделени по чин.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

TzVelkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #130 -: Сряда, 05 Декември, 2018, 19:36:22 »
ОтговорОтговор

Imter - много правилно си преценил ситуацията, аз ако можех да видя това което видях по време на 5те ми периода на работата за 1г. и 2м, никога нямаше да започна в ЕВАЛС - Мега Тръкинг България.
Адресите който пускат диспонентите са на 70% грешни, последния ми случай беше в Франция, хем ги вкарах, точно както диспонента ми ги беше пратил на"Транзикса" по пощенски код , улица и номер и в Франция ме вкараха в жилищен квартал, след което поглеждам на ЧМР-то адреса различен от този който диспонента ми праща,звъня на диспонента и му казвам да се обади в фирмата и да пита дали адреса от ЧМР-то е на логистиката или на офиса им, чакам след 20 минути ми се обажда и ми казва да карам по адреса на ЧМР-то, на 15 км от мястото където бях спрял в жилищния квартал , естествено закъсня, бях за 08.00ч , пристигнах в 08.30ч - и за това бях глобен - тези случай са масова практика в ЕВАЛС, влизаш някъде, чудиш се как да излезнеш от там, а и се притесняваш, че изпускаш термина.
Тука в форума има и други колеги които са си патили заради фалшиви адреси и после са глобявани,нека и те кажат за фалшивите адреси пускани от диспонентите на ЕВАЛС.

Най-пресния - Пореден случай, от преди 2седмици Е на колега който кара още в ЕВАЛС, има ПТП -малки щети по влекача -в неговия случай той не е виновен за ПТП, ремонта 1500евро,прибира се и му удържат след отчета 750евро самоучастие, защото ако щетата е до 3000евро шофьора има 50% самоучастие, ако е над 3000Е ремонта нямаш самоучастие - такива правила е наложил Инков. Иии...какво излиза за 52дена мизерия, спиш по паркинги и бензиностанций или където успееш да намериш място, защото и полицайте глобяват сериозно за неправилно паркиране колегата ИЗГАРЯ със 750евро т.е. почти със половината пари, който трябва да получи за 52д командировка.

Бившите колеги които сте в форума, моля напишете кой със колко пари е ИЗГОРЯЛ от Инков !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rabotlivko85
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 21
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #131 -: Сряда, 05 Декември, 2018, 21:15:32 »
ОтговорОтговор

Прав си колегга математиката ти е добра страна. като напуснах фирмата бяхме последно около 70 шофера а за две години и нешо през минаа около 200 шофьора.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rabotlivko85
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 21
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #132 -: Сряда, 05 Декември, 2018, 21:41:17 »
ОтговорОтговор

TzVelkov евала дано ората тук проумеят че се опитваме да ги предпазим. да ние не сме опитни и и можещи но казваме как сме изгорели. Преди година почнаха тия балтии и подиграфки. Глоби, глоби, глобА как викаше андриян у офиса. Секи втори колега с глобА. 50 евро за трансикс не бил ползвал, 50 евро има глоба от диспечера, 50 евро глоба и от холанците така те посрещат у офиса ако не си доносник де. документи за тия глоби нема и ако не се съгласиш за десерт режат командировки. Аз и двама колеги един от лом и другия от айтос се прибираме с буса и хоп плащат ни по малко. разбрали сме се на 54 евро обаче в договора ни написали "командировки в размер не по малко от 45 на ден" и хоп айде. От бе началник ни режеш и отговор: като ше правите бунтове ай са да да знаете.

Ама се сетиххме правим ние пауза 45 на борн понеже до венло който отиде без разрешение глоба! сички колеги нервни секи втори с глоба сичко озлобено и видите ли вие на бял кон след три дни по телефоните асен пашанков. Организира бунт, момчета да запремме камионите за два часа и да покаже на инков че и ние сме хора и имаме достоинство. за една седмица сички се организираме и ден преди да го направиме телефоните на сички дрънкат на пожар. наш асенчо съобщава колеги ванката шефа разбрал НЯКАК си за бунта и които спре камионо 500евра глоба. Краси айтоския и живко веднаа се сетиха и рекоха до един месец асен ке е ни стане ръководител и хоп верно. нема лошо нека е офис асистент, глаен ментор и сервитьор на кафенца у офиса. голем шофьор е нема спор сигурно у фирмата един от най добрите то фирмата 80% са като мене, касов, велков, влади, цецо и други с малко опит. Пак казвам голем шофьор е пашанков наистина ама малък човек. предаде ни сички дето се навиха да спираме, прееба дори приятела си иво които едно време му е дал хлебо у ръцете.

Това което казва велков е истина хора, страшно е и е истина. вчера съм се чул с колега напуснал и е в дискордиа. глобен 250 евро по съшата схема. коцката бабачев глобен с 700 както велков написа. в евалса имаше баща и син кротки ора и те глобени с 1000 евро. А пък ортаците доносници наскоро са били бити в базата венло. от новите момчета се скубе редовно по 100-200 евро на месечн база а аргумента е холандците казаха, те написаха енсиар. Нема да пиша поече, не ни вервайте на мен, велков и касов. Ходете бачкайте и проверете. Но да не ревете като некои колеги мъже на 45 години дето им земаха от глоби по 500 лева преди празниците. И като видите некои колеги от евалса по паркинги питайте ги и за пашанков и за отговорниците=доносници и питаите какво направиха шефовете за лъчко които получи инфаркт, за димо които си загуби документите и не го прибрахс за коледа да си види детенцето. Па господ ми е свидетел ако пиша лажи и глупости ше се извиня.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Asen_Pashankov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #133 -: Четвъртък, 06 Декември, 2018, 20:21:42 »
ОтговорОтговор

Нека малко да обобщим информацията, че нещо се обърках.
rabotlivko85 пише, че имало 200 човека минали през фирмата, ама всички освен вас са си взели парите. Защото не виждам други освен вас да се оплакват. Имало около 70 човека шофьори, ама всички си вземат парите и си работят. Не било могло да се прибереш от Борн до Венло за седмична пауза. Нормално е около 60км. е разстоянието. Отиване и връщане 120км. Няма как да ти позволят толкова празни километри само за да правиш пауза в базата при условие,че до Борн има платени паркинги и фирмата ти ги признава.
 Бил съм вдигал бунт – пълни глупости. Помолих колегите си за подкрепа и те ме подкрепиха. В следствие на това беше решено, когато нямаме възможност да се приберем до базата да спираме на платени паркинги с необходимите условия ( бани, перални и т.н.) и тези паркинги да се поемат от фирмата. Бил съм казал,че който спре ще има 500 Е глоба отново е лъжа. Това са някакви интриги по между ви.
 Взимали от новите шофьори по 100 – 200 Е на отчет за глоби е поредната лъжа. новите момчета които идват във фирмата първо преминават еднодневен курс на обучение в който им се разясняват вътрешнофирмените правила ( работа в ЖП и фериботни терминали ), след това полагат изпит (тест) и накрая получават наръчник (книжка в която е описана цялата тази информация), защото се предполага,че може да са забравили нещо от казаното на курса. Аз също съм на телефона денонощно за да им помагам ако срещнат трудности. Първите 3 периода от по седем седмици за тях се водят опознавателни и никой не ги закача за грешки допуснати в работата им. От четвъртия период те получават бонуси за добре свършена работа в размер на 4 Е на ден над командировката + 2 Е икомия от гориво на ден(която повечето от момчетата взимат, защото товарите в 90% от курсовете са леки м/у 4 и 8т.). Ако е допусната грешка в работата т.е. нещо не е свършено както е описано в наръчника, тези бонуси намаляват. Да не ти платят бонус не значи, че са те глобили. Също обучаваме шофьорите на работа с трасикс и фирмата изисква да работят с него спрямо инструкциите.
 Новите шофьори както вие много добре знаете карат един месец при шофьор с опит, за да придобият елементарна представа за професията. Ако после срещнат трудности ги оставят да работят на двойки няколко периода докато не придобият увереност.
 rabotlivko85 пише за Лъчо, колега който получи инфаркт в кабината. Той до колкото знам бе прибран изцяло на разноски на застрахователната компания която заплати и болничния му престой. Иван Инков му предложи работа в офиса, както и да говори със собствениците да помогнат за операцията която предстоеше. Ние колегите решихме и събрахме пари за да му помогнем доколкото можем финансово. Около 20 човека от всички дадохме пари. Ти rabotlivko85 като Цв. Велев не можахте да отделите по 5 Е за колегата но това е друга тема. Само не ми обяснявайте как аз не знам колко сте дали, защото аз съм събирал парите и още пазя списъка с имената на хората.
 Не успяхте да се научите, че това не е фирма която работи с интриги. Ако си вършите работата парите ви ще са ОК. Ако не колкото да плюете е все тая.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rabotlivko85
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 21
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #134 -: Четвъртък, 06 Декември, 2018, 21:37:35 »
ОтговорОтговор

на теб бат асене да не ти дават кинтии верно да лъскаш реномето на фирмата.... кат си толко доволен шо не си написал похвали преди една година като беше един от нас шофьорите а ми пишеш позитиви позитиви от ролята на офис аситенто и десен ташак на началнико.

не те ли е срам да лъжеш и за лъчо бе.... ти имаш ли сърце бе. заебахто го като куче и краси от айтос отиде да го сбира с камиона... и да му търси мотели у два през ношта а той човека едвам устиска да оживее. За димо нищо не каза ма нема кво и да кажеш. от тва дето си писал го удари на реклама и лъскане. ама нормално от тва ъи зависат са парите да обучаваш новите момчета . полека оти си се засилил та и на андриан местото си искал земеш и тва го знаем  бъди спокоен. ма си се надценил вече. не сичко стаа с лизане

бонус за гориво се смеем ли да ревем ли. бонусите ги давате на ваште си ора и дори почнахте ги сметате откак има сбирка с началник от холанците тва лето. преди тва андриан не знаал как да го праи или па шофьора забравал си го поиска.

цитирам две три неща.
'ние шофьорите му викаме махни го' от слагаш сички под един знаменател ? не ние шофьорите, а ти доносника и твойте саратници-ушета'

'бил съм вдигал бунт - глупости, просто помолих колегите и те ме подкрепиха' хахахахахах смех! видиш ли ти си най убавио и умнио и ние те подкрепихме. първо ние те подкрепихме ама ти изпея сичко на инков и за награда ни глобихте.  второ ние искахме да си защитим парите не подкрепим тебе, ти си един мерзавец и господ гледа.

за край ще кажем само че ако фирмата и вие началниците сте коректни и оправни немаше да има 70 на работа от 200 минали , а 150 от 200 сеш се? шото много момчета дойдеха, научиха се и дим да ги нема по други фирми и държави. като от тия с70 секи месец напускат двама трима колеги и назначавате нови. И да не си мислиш че ние сме по тъпи понеже не знаем да лижем задници само казвам че преди месец един колегс бивш от евалс който не работи у фирмата от почти година се обади на андриан в мое присъствие да го пита за работа на ташак и му каза требат ни спешно хора началото на декември шото пак много напуснаха.

на всички колеги бъдете здрави и беьаварийно, а на тея които искат да почват професията успех момчета и внимавайте ако ше ходите в евалс карго или мега тръкинг. името може се смени но нрава не!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!