Евалс Карго Кеър - коректни и точни
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 02:59:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Евалс Карго Кеър - коректни и точни  (Прочетена 86568 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Asen_Pashankov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #135 -: Четвъртък, 06 Декември, 2018, 21:55:53 »
ОтговорОтговор

Аз не лъжа.
Кажи ми ти кой ти беше ментор 2016?
От всички 55-60 са с бонуси.
Нали ти казах, че с интриги не става.
И не ме мисли – за мен работа има много.
А за Лъчо като не вярваш, звънни му. Питай го кой е събирал пари. Питай го дали му е предложена работа в офиса. Ти като си толкова загрижен що не изкара 5 Е ей така от благоприличие да си помогне ?

Много е лесно да лаеш отстрани нали ?
А Джинке?
Гот е да го караш само на интриги нали ?

Допълнение с втора публикация.

« Отговор #136 -: Петък в 00:15:54 »

колеги странно е как хора дето не са били в една фирма знаят сичко за нея от до. не съм активен в тоя форум шото тука пари не дават а само акъл. аз съм още в евалса и бачкам вече 8 почти. нещата стават по добре и по добре. дигнаха и парите, на ден взимаш между 50-60 евро според това как бачкаш и колко глоби са ти направили. има си негативи като в сека фирма -  бачкане, има дни закачиш разкачиш 2 ремаркета но казвам пак че тая фирма е точна в парата. събота пристигам у венло понеделник смс от банка дск че парите пристигат, сека 2ра седмица по 300 евро, след 8 седмици удома отчиташ се и след 24 часа парите пак у сметката. мойте разходи не чакат ама и евалса плащат. камионите са скания и волво, имаха рена ама ги махнаха. бая колеги дето бързаха да напуснат сега се връщат един по един, кой от екол, друг от дискордия били го обучавали за 15 евро на ден, трети отиде в полша да кара цистерна за 70 евро на ден наработи се и там. тука новобранците почват с даскала на 40 за един месец. база имаме у венло ама е малка и ни строят вече нова, август требе да се местим. като почиваш в бг заплата си върви, аз бех за коледа на работа дадоха ми бонус 400 евро отгоре, некой път те пращат и със самолет. има едно българче у венло, той ни помага дава камионите оборудване кара ни от летище зима ни. а бе нещата стават по добре и по добре.

а относно румънците дето казах, убаво е да слезнем и ние на земята оти не сме най големите на тоя свет. тука плащат за работа не за тва от коя държава си

белкем сам бил полезен. успех на всички колеги

Ето затова не съм писал по–рано (преди година) във форума приятелю. Ти вършеше това добре.
А аз просто не обичам да пиша. Моето мнение си е за мен. Не обичам да го натрапвам на други.
Не чистя ничие реноме. Още когато ти пишеше в този форум видях, че не можеш да влияеш на другите.
Не ме дразни когато пишат колеги които си разбират от работата. Всеки има правото да работи където пожелае.
Но когато вие плетете интриги нещата са доста по различни.
Аз наистина не разбирам защо трябва да сте като фурнаджийски лопати.
Защо занимавате останалите с глупости?
Не виждате ли че участници в този цирк сме само ние?
Иначе са дигнали коледния бонус на 750 Е бруто. Ако искаш върни се по празниците. Само кажи по–отрано,че не знам дали ще има свободен камион.
А да, и от нова година нови заплати. Звънни в офиса те ще ти кажат подробностите.
Аз няма да съм там около 2 месеца.
Краста ми е знаеш ме.
Айде. Бъди здрав.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Петък, 07 Декември, 2018, 01:02:52 от SOLAR » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #135 -: Четвъртък, 06 Декември, 2018, 21:55:53 »

 Активен
Asen_Pashankov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #136 -: Петък, 07 Декември, 2018, 00:15:54 »
ОтговорОтговор

Asen_Pashankov, долу, в десния ъгъл на публикацията има бутон с активност 24 часа. Натискаш го и допълваш публикацията. Вчера отново събирах публикациите ти, но следващия път ще бъдат изтривани.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Петък, 07 Декември, 2018, 00:58:37 от SOLAR » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #136 -: Петък, 07 Декември, 2018, 00:15:54 »

 Активен
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #137 -: Петък, 07 Декември, 2018, 00:36:10 »
ОтговорОтговор

на теб бат асене да не ти дават кинтии верно да лъскаш реномето на фирмата.... кат си толко доволен шо не си написал похвали преди една година като беше един от нас шофьорите а ми пишеш позитиви позитиви от ролята на офис аситенто и десен ташак на началнико.

не те ли е срам да лъжеш и за лъчо бе.... ти имаш ли сърце бе. заебахто го като куче и краси от айтос отиде да го сбира с камиона... и да му търси мотели у два през ношта а той човека едвам устиска да оживее. За димо нищо не каза ма нема кво и да кажеш. от тва дето си писал го удари на реклама и лъскане. ама нормално от тва ъи зависат са парите да обучаваш новите момчета . полека оти си се засилил та и на андриан местото си искал земеш и тва го знаем  бъди спокоен. ма си се надценил вече. не сичко стаа с лизане

бонус за гориво се смеем ли да ревем ли. бонусите ги давате на ваште си ора и дори почнахте ги сметате откак има сбирка с началник от холанците тва лето. преди тва андриан не знаал как да го праи или па шофьора забравал си го поиска.

цитирам две три неща.
'ние шофьорите му викаме махни го' от слагаш сички под един знаменател ? не ние шофьорите, а ти доносника и твойте саратници-ушета'

'бил съм вдигал бунт - глупости, просто помолих колегите и те ме подкрепиха' хахахахахах смех! видиш ли ти си най убавио и умнио и ние те подкрепихме. първо ние те подкрепихме ама ти изпея сичко на инков и за награда ни глобихте.  второ ние искахме да си защитим парите не подкрепим тебе, ти си един мерзавец и господ гледа.

за край ще кажем само че ако фирмата и вие началниците сте коректни и оправни немаше да има 70 на работа от 200 минали , а 150 от 200 сеш се? шото много момчета дойдеха, научиха се и дим да ги нема по други фирми и държави. като от тия с70 секи месец напускат двама трима колеги и назначавате нови. И да не си мислиш че ние сме по тъпи понеже не знаем да лижем задници само казвам че преди месец един колегс бивш от евалс който не работи у фирмата от почти година се обади на андриан в мое присъствие да го пита за работа на ташак и му каза требат ни спешно хора началото на декември шото пак много напуснаха.

на всички колеги бъдете здрави и беьаварийно, а на тея които искат да почват професията успех момчета и внимавайте ако ше ходите в евалс карго или мега тръкинг. името може се смени но нрава не!

rabotlivko85, начина ти на изразяване е интересен, но спазвай основните Правила на форума.

9. Писането с ГЛАВНА буква в началото на всяко изречение и след точка, както и ползването на препинателни знаци е задължително! Забранено е писането изцяло с главни букви! Задължително е спазването на елементарни граматически правила и при явно неграмотно писане, публикацията ще бъде изтрита, а авторът й наказан с бан!

А когато пишеш личните имена с малки букви, това означава неуважение към личността.


ЛЕКИ ПЪТИЩА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Mtrucker6
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #138 -: Петък, 07 Декември, 2018, 01:24:58 »
ОтговорОтговор

Да обобщим-за месец, трима колеги глобени с по 1000 евро. Един колега 750 евро. Всички нови глобени от 200 до 400 евро. Голямо текучество 130 колеги напуснали за 2 години работа на фирмата. Някой си Асен примамва бивш негов колега отново да работи, а Асен тръгва защото фирмата, очевидно няма достатъчно шофьори в момента. Много напускат някой в Дискордия, други не се знае къде. Някой си Лъчо инфаркт, операция и няма кой да му помогне, събират се пари от шофьорите не и от ръководството. Сигурно шофьорите са пратили Лъчо в командировка? Друг загубил документи и пак никакво съдействие от фирмата. Грешни адреси и координати 70%, глоби с по 50 евро на адрес.  Ухилен Тази фирма в точни и коректни, бял списък  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Bobinik
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 13
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #139 -: Събота, 08 Декември, 2018, 11:15:10 »
ОтговорОтговор

Извод, няма да работя в евалс.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

"Защото както се видя добре през последните години, на огромното мнозинство от обикновените българи им е по-добре да се правят на ни чули, ни видяли, защото така снемат от себе си моралната отговорност за собственото си настояще. И още повече – за собственото си бъдеще" - Алеко Константинов
Hasan Alimehmed
Младши потребител
**

Рейтинг: +27/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 91
Теми: 12



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #140 -: Неделя, 09 Декември, 2018, 18:06:13 »
ОтговорОтговор

Грешни адреси и координати 70%, глоби с по 50 евро на адрес.
Има лесно, за този , който не му се кара и да го глобяват. Нали всеки понеделник превеждат по 300 евро, забележете, служебен аванс, да си плащат разходите по пътя. Вземаш парата и си заминаваш.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Scania Power
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 39
Теми: 4



Активност
0%

B,C,C+E


« Отговор #141 -: Неделя, 09 Декември, 2018, 19:53:43 »
ОтговорОтговор

Абе хора става  да чета какви ли не работи за фирмата. Чудя се вече да се смея ли да плача ли на акълите на някои хора тук. Аз съм шофьор във фирмата и да случвало се е диспонентите да ни дават грешни кординати и адреси на фирмите. Мен не са ме глобявали за сгрешен адрес. Шофьорът винаги като си прави сметката кога да тръгне и кога да спре ще е на време на адреса. Аз лично преди да тръгна си преглеждам адреса за товарене/разтоварване на навигацията или на телефона. Като има нещо нередно съобщавам и се консултирам с диспонентите в офиса. Такаа толкова ли е трудно на човек да му дойде на акъла да си прегледа адреса преди да тръгне  или като е във пауза. Вече технологиите напреднаха доста. Със интриги момчета до никъде няма да стигнете. Просто си го слагайте от единия крачол в другия. Да много приказки съм чувал за вас колеги , говоря за Милен манекена( както му викаха) и за Асен, но просто аз лично гледам да стоя настрана от тия празни приказки и глупости. Във всяка една фирма в която съм бил ги има тия работи пълна простащина е това. Оня го мързяло да стане на време и да не закъснее за адрес , другия пък бил уше на шефа третия бил пък дясното м.ъдо на шефа. Аре спрете се малко бе хора мозъци нямате ли в главите си като имате нещо да си казвате по добре си го кажете в очите а не да се плюете тук по форумите и да се излагате. Така другото което е да и мен са ме глобявали, правил съм и аз грешки и съм си ги признавал. След като съм направил дадената грешка съм си взимал поука от нея. Какво си мислите че като отидете в друга фирма и ще ви помажат със злато там. Навсякъде е едно и също имат си ги правилата хората и това е като не ти отърва да ги спазваш Тея правила има следваща фирма със следващ по голям изедник може би,който може направо да ви очерни живота от глоби и т.н. Да и аз като вас съм изгарял със пари от много ,,ТОЧНИ,, шефове.Не всички шофьори сме цветета за мирисане има и черни овце сред нас така че си направете сметката добре. Айде лека ви вечер и лек път и здрави гуми утре. Усмивчица Намигване Готин

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
TzVelkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #142 -: Неделя, 09 Декември, 2018, 23:21:34 »
ОтговорОтговор

Асен ДОЛНЪ черта Пашанков
Бягай да караш мизер.н професионален ДОНОСНИК и не 2месеца, а като гледам сигурно към 2години ще караш, то явно почти всичките вече са ИЗГОРЯЛИ с пари или ги е СТРАХ да почнат нова смяна, защото не се знае дали ще си получат парите след командировката на отчета!  Даже агитираш rabotlivko85 да се връща на работа със повече пари, смешен си, а и нова обява сте пуснали да набирате нови шофьори - ЕНТУСИАСТИ за работа. И rabotlivko85 е абсолютно прав за това което е написал за теб, то е общо известно - всички те знаем какъв си и колко хора си СПОДЕЛИЛ на Инков.
Даже вече не искам и да ти чета лицемерните и откровени лъжи и писаници и да ти отговарям, защото не искам да падам на НИВОТО ТИ !
Всички те знаем, че си ПРОФЕСИОНАЛЕН ДОНОСНИК, обаче дойде време разделно и за теб - трябва да се качваш на камиона и да караш  - всички избягаха ! Ще дойде Видов ден за ВАС.
Айде изчезвай вече към Венло и не пиши повече лъжи в форума, че само го спамиш, освен ако нямаш нещо найстина стойностно което да кажеш !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
TzVelkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #143 -: Понеделник, 10 Декември, 2018, 19:44:32 »
ОтговорОтговор

Авеееееее,
Scania Power, ЗАщо не си напишеш истинското име като си толкова доволен от Инков, а се криеш като МИШОК зад анонимната ти Scania Powe , май ти си 2-рия най-голям и долен ДОНОСНИК във БГ-базата във Венло, след твоя брат близнак Асен долнЪ черта Пашанков.
Ти Ивайло Борисов - Ментора ли си, аааААА ?
Ако си МЪЖ и имаш поне малко ДОСТОЙНСТВО си напиши истинското име !
Твоя брат близнак ПрофесионалниЪт ДОНОСНИКЪТ Асен долнЪ черта Пашанков вече пътува към теб, ще се качва на камиона и ще почва да кара - за него вече дойде ВРЕМЕ РАЗДЕЛНО, сега ще си ходите заедно до ЛИДЪЛ да си купувате уиски и да си викате наздраве през отворените прозорци на камионите и да обсъждате другите бивши колеги, защото всички уважаващи себе и труда си, мой и Ваши бивши колеги вече ИЗБЯГАХА.
Идва Видов ден за Вас ДОНОСНИЦИТЕ и за Инков.
И не забравай, че всичко във този живот е на връщане, рано или късно ще си платите за тарикатлъците.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +465/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #144 -: Понеделник, 10 Декември, 2018, 20:02:36 »
ОтговорОтговор

Нещо почнахте да ми омръзвате ! Всеки реве по форумите и никой нема акъл да види ажеба тая фирма каква е предварително !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Scania Power
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 39
Теми: 4



Активност
0%

B,C,C+E


« Отговор #145 -: Понеделник, 10 Декември, 2018, 20:21:57 »
ОтговорОтговор

Пич нещо ме бъркаш. Аз съм доволен от фирмата защото съм си получавал навреме парите след отчета. Да както казах по горе глобяван съм в тази фирма но гледам да си взимам поуки от грешките си. Преди това карах на двойка сега съм единица. Ако си прочел горе малко по старателно аз стоя на страна от интригите които се въртят или може би се създават в базата. Брачет казвам се Християн и сме били  на една маса с теб Намигване Готин. Аз си върша моята работа карам си камиона и ме боли фара за интригите които стават. Не осъзнаваш ли че вече стана банално. Да те питам само ти преди това в какви фирми си бачкал като шофьор? Направи си една равносметка в предишните и сега като си бил в Евълс и кажи къде ти е било ОК. В предишната фирма където бях и мен ме ощетиха със пари ,но засега за мен поне тази фирма си дава парите. Попринцип ние сме шофьори като ти кажат Англия тръгваш за там или за някоя друга държава. И на мен не ми харесваше преди но се свиква. Щом си се хванал на това хоро ще го играеш като не можеш се пускаш и продължаваш на друго.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kasov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #146 -: Понеделник, 10 Декември, 2018, 20:40:18 »
ОтговорОтговор

Колко ПТП имам и за какво ме е търсила немската полиция? Интересен въпрос! Е па немската полиция ме търсеше като свидетел за скапанато ви ремарке, което се запали в Карлсруе(сигурно я помниш тая ситуация) според теб може и аз да съм виновен за случилото се, но не и според немските власти. Сега си бачкам в Германия и ако според тях ако съм толкова некадърн, да ми бяха взели лиценза както на колега, когото едва ли ще спомене!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
TzVelkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #147 -: Понеделник, 10 Декември, 2018, 21:49:28 »
ОтговорОтговор

О.К. Scania Power  - Християне,
познавам те, били сме на една маса и съм останал със добро впечатление от теб.

Цитирам те:
"Да както казах по горе глобяван съм в тази фирма но гледам да си взимам поуки от грешките си"

- да ама 958евро глоба за 52 дена командировка т.е. половината ми пари за 52 дена мизерия и нощуване в камиона по паркинги и бензиностанции, ми ги взима НАГЛЕЦА - Инков, как ти се струва ?
И тука не само аз  и kasov и rabotlivko85 и последния пореденя ИЗГОРЯЛ само преди 2 седмици от Наглеца Инков - Коцето Бабачев със 750 евро самоучастие в ПТП в Англия за което той няма вина, но накрая на отчета му 750евро по малко, аА  Християне как ти се струва ?
 А знаеш ли още колко колеги са ИЗГОРЯЛИ със пари от Инков, но не са писали тук във форума ?

Цитирам те:
"Да те питам само ти преди това в какви фирми си бачкал като шофьор?" - Питаш ме, Отговарям ти !


Християне, аз дойдох във ЕВАЛС от HERMES - Берлин, където работех като куриер, зареждах половината Берлин, работех на 4 пощенски кода, 4квартала, по 80 - 100 адреса на ден, бяхме общо към 50 човека, 12- Българи и другите бяха само Литовци във един пансион, по 2ма човека в стая, РАЗБИРАХМЕ СЕ ПРЕКРАСНО - както между нас БЪЛГАРИТЕ така и със ЛИТОВЦИТЕ, нямаше такива интриганти- пианици и ДОНОСНИЦИ като твойте колеги Асен долнЪ черта Пашанков-Ментораи и Ивайло Борисов-Ментора и другите доносници  на Инков, ти ги знаеш много добре кои са, няма смисъл да ти ги пиша.
Мога само да ти кажа, че и във най-смелите си мечти не бях и очаквал, че ще се сблъскам със такива ПИАНИЦИ и ДОНОСНИЦИ и ИНТРИГАНТИ -колеги като тези във БГ-базата Венло - Християне !
Радвам се за те, щом си доволен от работата ти, дано да си така и да нямаш никакви глоби, нали все пак работим и мизерстваме 52дена за пари, а не за без пари, НАЛИ.
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
M.Traykov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +43/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 249
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #148 -: Понеделник, 24 Декември, 2018, 17:38:06 »
ОтговорОтговор

Хахах голям смях Ухилен Ухилен Ухилен.Големи МЕНТОРИ,големи играчи "професионални шофери"
Да питам тия дараци застраховка нямат ли та шофьора ще самоучаства в погасяването на ремонта м? Може ли шофьор също така да самоучаства в печалбата на фирмата да се дели 50% с него така де той "самоучаства"  плаща ремонти,откраднато гориво примерно,някоя гума срязана,че е некадърник (въпреки,че видиш ли МЕНТОР го е учил и напътствал) Ухилен.
Ще спра дотук,че колко мога да пиша за коректни фирми и шефове.
Още ли ползвате координати бре хора 21 век сме интернет навсякъде,смартфони,гугъл мапс и ви карат пред входа на фирмата ако ще и в нивата да е.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kasov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #149 -: Понеделник, 24 Декември, 2018, 21:57:02 »
ОтговорОтговор

Едно разбрах за краткия си опит, работиш ли на български договор винаги си е..н.Няма как да си потърсиш правата или каквото и да било. А за тая фирма повече не ми се говори, било каквото било, единствено бих препопърал, на който все е пак е решил да работи в нея е да НЕ ГО ПРАВИ

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!