Глоба в Унгария
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 00:14:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Глоба в Унгария  (Прочетена 11251 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1848
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #15 -: Четвъртък, 06 Октомври, 2016, 09:42:45 »
ОтговорОтговор

Тя, че е спокойна, спокойна е ама аз примерно не правя 45 минути като теб ами примерно си дремвам на обед,,, а ако не дремвам ами съм някъде, където има интернет пак става час и половина - два ,,   са примерно в момента съм на Херне пред паркинга, паузата ми е точно 11 часа и 11 минути ама чакам да ми се свари кафето, като го пийна и ми дойдат контракциите ще ходя до кенефа ,,,, други битовизми да разказвам ли,,,,,, кафето кипна вече а се оказа, че нямам мляко,,, та и до АЛДИто ще отида набързо и сигурно ще мине още час, докато закача ремаркето ,,,,,, аре лек и успешен ден ви желая а аз започвам да си върша тая моята неспокойната работа ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Утре трябва да съм на Сейнт Куентин Фалавиер да разтоваря и ще съм там до Понеделник сутринта,,,,,, ако някой прави пауза в района нека се обади,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Четвъртък, 06 Октомври, 2016, 09:42:45 »

 Активен
ANIMAL
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 126
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #16 -: Четвъртък, 06 Октомври, 2016, 11:17:17 »
ОтговорОтговор

И аз да попитам тук какво мислят колегите за каране от 4.50 сутринта до 19.30 вечерта без никаква почивка и тотал на пътния лист 792 км.Единственото слизане от кабината е да се отвива и завива гондолата

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ЧОВЕКЪТ Е ЧОВЕК,КОГАТО Е НА ПЪТ
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Четвъртък, 06 Октомври, 2016, 11:17:17 »

 Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1787/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: Четвъртък, 06 Октомври, 2016, 14:08:23 »
ОтговорОтговор

Смотан Смотан Райдер с тия 11часа и 11минути ми идва да се смея.
Дневната ми пауза в 90% от случаите е над 13часа.
Ма за разлика от теб я имам 15часов работен ден в месецо я немам.
10 часа каране за тая година имам три пъти.
 Намигване  Не случайно се зовем Бригадиро.
И аз да попитам тук какво мислят колегите за каране от 4.50 сутринта до 19.30 вечерта без никаква почивка и тотал на пътния лист 792 км.Единственото слизане от кабината е да се отвива и завива гондолата
Баце по туй време сабалем де си писал ми трудно отлепването я не работим у градскио та да стаам за първа кола.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1848
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #18 -: Четвъртък, 06 Октомври, 2016, 14:16:51 »
ОтговорОтговор

Когато тръгнах беше на над 12 часа ама ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, на мен ми плащат на километър а не на твърдо ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +584/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 317
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #19 -: Четвъртък, 06 Октомври, 2016, 20:26:20 »
ОтговорОтговор

Бате Иво, гел за пране или омекотител караш на тоз Сен Куентин Фалавиер? Аз ще правя пауза в базата, Ела да правим заедно, нали си с връзки там, а и какво е за теб от Лион до Мойран, нищо и половина. Връзката ти малко вече е в Белград, ще прави офис там, ама няма значение. Та така.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1848
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #20 -: Четвъртък, 06 Октомври, 2016, 22:42:43 »
ОтговорОтговор

Карам някакви кексове и сутринта ще мина през Мойран ама продължавам надолу, че искам да разтоваря до обед и после мисля в Брон да правя пауза. 0879 030213

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
nesidor
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 5
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #21 -: Понеделник, 28 Март, 2022, 12:33:00 »
ОтговорОтговор

няма закон за повече от 3 петнадесетки,или деветки....но,ако по време на работа в петнадесетката имаш три часа почивка се брой за нормален работен ден/13ч/.....и това не е ново,а от когато е 2006г

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #22 -: Вторник, 29 Март, 2022, 00:25:58 »
ОтговорОтговор

няма закон за повече от 3 петнадесетки,или деветки....но,ако по време на работа в петнадесетката имаш три часа почивка се брой за нормален работен ден/13ч/.....и това не е ново,а от когато е 2006г


     Все се чудя когато се стане на въпрос: колко намалени почивки могат да се направят? В седмицата ли? Почти никой не знае, че тези почивки са между две седмични почивки. Та, така че ако са използвани повече или всички намалени почивки и сряда-четвъртък се направи седмична от поне 24 часа, се започва с нови 3 намалени.
     Та не разбирам логиката, въпросът колко намалени дневни почивки има между две седмични? Отговорът е точно 3 и няма: обаче, ако, в случай че... Другояче казано: мъжка приказка от старото нормално. Броят и ограничение за нормалните почивки - НЯМА! Когато през времето на работния ден има поне 3 часа почивка с 9 часа дневна почивка, тя е нормална, а не 11 часа и други подобни. Или продължителност от 15 часа не са 13. Дори оставам с впечатлението, че си на мнение за тази "врътка", която се нарича официално - "алтернативно взимане на дневната почивка", става само при продължителност от 15 часа? Като няма такова изискване.

     Дали пък след въпроса колко намалени почивки могат да се правят? Три са, ама са 6, ако има и седмична посредата. По същата логика.

     Не за първи път предлагам, който смята че: 3+9=11 и 15=13! Хайде да ми даде някой 3 и 9 милона и да му върна 11. Или да ми даде 15 и ще изчакаме 3 часа и му връщам 13. Даже ще почерпя. А за сериозните тиквопоклонници, нека милионите са милиарди да е по-реално.

     Да припомня: много често глобеният, а също органът който глобява - не знаят за какво е глобата! А тази е била отдавна.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!