Новобранец търси работа
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 15:56:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новобранец търси работа  (Прочетена 11240 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pirovski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-21
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 153
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #30 -: Четвъртък, 20 Октомври, 2016, 19:53:28 »
ОтговорОтговор

Здравейте,работодател с ограничени възможности.Опитвате да ме заговорите.Аз,не разбирам,какво ми пишете.Може да опитате,да разговаряте с децата ви.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Четвъртък, 20 Октомври, 2016, 19:53:28 »

 Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +465/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #31 -: Четвъртък, 20 Октомври, 2016, 20:29:52 »
ОтговорОтговор

Ей,човекоподобно!Никой не ви е дал правото да ме коментирате!Още по малко да настройвате,някой по мойте коментари!Имате ли нещо да говорите с мен,направетего,не разрешавам сарказъм!
Я  Шокиран Почти човешка реакция !!! И даже се разбира какво казва?!?
Здравейте,работодател с ограничени възможности.Опитвате да ме заговорите.Аз,не разбирам,какво ми пишете.Може да опитате,да разговаряте с децата ви.
И тук си почва по старому ...Абе да не сте двама Нерешителен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Четвъртък, 20 Октомври, 2016, 20:29:52 »

 Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #32 -: Четвъртък, 20 Октомври, 2016, 20:49:31 »
ОтговорОтговор

...Абе да не сте двама Нерешителен

Не знам колко са, и къде са - Курило ли, 4ти километър ли, но смятам от тук нататък да почна да му трия публикаците.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +465/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #33 -: Четвъртък, 20 Октомври, 2016, 21:19:44 »
ОтговорОтговор

Недей бе Семпер ! Дай да го видим що за екземпляр е това ? Много е странен , не е обикновен луд!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +465/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #34 -: Четвъртък, 20 Октомври, 2016, 21:28:35 »
ОтговорОтговор

Да,намерих.
Колега ,кажи как реши проблема ? Да знаем ако се появи подобен случай какви  са вариантите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #35 -: Четвъртък, 20 Октомври, 2016, 21:43:26 »
ОтговорОтговор

Семпер, моля те го остави да ни забавлява,,,,,,,, трябва да признаете, че толкова неграмотен екземпляр отдавна не е минавал от тук ,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #36 -: Четвъртък, 20 Октомври, 2016, 22:05:52 »
ОтговорОтговор

Райдър, според мен случаят не опира до грамотност и образование, а до диагноза, и непиене на розовите хапченца.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #37 -: Петък, 21 Октомври, 2016, 02:11:09 »
ОтговорОтговор

Всички медии бълват призиви да бъдем толерантни и овчедушни,,,,,,,,,,,,,,,, не успяха ли да те зомбират, за да дадеш шанс на този индивид да ни забавлява,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
pirovski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-21
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 153
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #38 -: Петък, 21 Октомври, 2016, 07:47:29 »
ОтговорОтговор

Здравейте.Аз съм,човека на коментарите.Да ви ориентирам,понеже не разбирам,какви хапчета,даже с цвят,не пия.Не употребявам,медицински елементи,никога не съм употребявал,(до колкото помня)не желая и да употребявам.Не ме коментирайте,ако обичате.Имате ли да водите диалог с мен,нека да бъде по нормалния начин,на хората.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
mundzi
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 11
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #39 -: Петък, 21 Октомври, 2016, 09:27:14 »
ОтговорОтговор

Колега ,кажи как реши проблема ? Да знаем ако се появи подобен случай какви  са вариантите.

Лесно,за 2 месеца ще навъртя 25к километра на симулатора и за коледа ще си купя един влекач с полуремарке.Щях да питам райдера дали продава неговия,че ми трябва нешо по-евтино ама се отказах след като разбрах,че е дръгел. Намигване

Благодаря на хората които ми помогнаха с истински съвети и на тези с които се чухме по телефона,на другите също благодаря,посмях се от сърце.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #40 -: Понеделник, 07 Ноември, 2016, 22:18:39 »
ОтговорОтговор

Здравейте,искам да се науча да карам,нямам опит,ако на някой му се занимава с мене ще се радвам да помогне.От Стара Загора съм,на 40г.За връзка на лично или тел:0896695451 Благодаря предварително.

Днес ми се изправи косата точно два пъти за десет минути.

Досега съм мислил толерантно, и съм смятал че всеки има право да си търси място под слънцето. Наистина не съм предполагал, че се мятат да карат камиони разни хорица де не могат да държат пътя.

Днес сутринта, спи ми се че две невиждам, включвам се на девятката, ма с мераклийска газ. Съответно физичните закони ме изнасят в лявата част на лентата за ускорение. Поглеждам в огледалото за да си направя сметка как да се включа. И виждам един брезент де минава на точно три санта от огледалото ми. Махнах газта, подмина ме дъргела, и гледам че десните му гуми са поне 50 санта в лентата ми за ускорение. Гръцко полуремарке, теглих майни на всички маляки, изпреварих го и що да видя - русенски влекач.

След десет километра вече съм нашпорил буса с 160-170, във втората лента съм, и един прицеп с няма 90 се изнася да изпреварва буквално 100 метра пред мен. Припотих се и се изнесох в лявата лента, някъв ниско летящ самолет би кучки зад мен че чак му изпушиха гумите. Нямах избор, ако се бях нашил аз в дъргела - аз съм отзад, и ще съм виновен - иди доказвай кога се е изнесъл идиота.

Холандско полуремарке, и случайно ли - софийски бял актрос го дърпа.
Прииска ми се по български да го отбия и да му вкарам три четири "урока", само дето тук няма как да стане тва ....

Че пичове - учете се да карате у някоя нива, и излизайте на пътя научени. Тези без опит да си добиват опита на табаните по откритите рудници, и да не се пробват на ауотобани.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #41 -: Вторник, 08 Ноември, 2016, 06:40:41 »
ОтговорОтговор

Явно не си постоянно по Пътя щом се чудиш на подобни неща, аз съм се нагледал на специалисти.  Едно време по форумите се разказваха легенди за професионализма на Ганьо ама всичко си беше ЕШК ,,,,,,    Истината е, че сме гола вода като шофери ,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
hgv_driver
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-105
Неактивен Неактивен

Luxembourg Luxembourg

Публикации: 363
Теми: 8



Активност
0%

« Отговор #42 -: Вторник, 08 Ноември, 2016, 07:32:23 »
ОтговорОтговор

Таксиметровите шофьори в нашия град правят по 5 нарушения в секунда, но това не означава, че са новобранци. Това за някои е стил на каране, манталитет, простотия... както искате го наричайте.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #43 -: Вторник, 08 Ноември, 2016, 07:51:50 »
ОтговорОтговор

Нарушения в интерес на работата правеха маршрутките,,,,,,, таксиметристите се чудят как по-бавно да карат и да спрат ако може на светофара още преди да е светнало жълтото само и само да чукне някоя минута горница престой ,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #44 -: Вторник, 08 Ноември, 2016, 16:48:50 »
ОтговорОтговор

Райдър, всеки божи ден съм на аутобана. Явно обаче съм намерил спокоен участък  Ухилен
За пет години само веднъж съм изпреварван отдясно  Ухилен
И само един случай имам подобен на тези де ми изправиха косата вчера.
Некъф шемет с голф две ме изпревари точно 200 метра преди изход, с 10 км по бърз от мен, и след тва реши че трябва да се включи в изхода, все едно мен ме няма.
Никаква друга сложна ситуация не съм имал...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!