Kitlik Trans Germany
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 14:22:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Kitlik Trans Germany  (Прочетена 20510 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
roki
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #30 -: Четвъртък, 01 Декември, 2016, 17:59:10 »
ОтговорОтговор

колега Ганчев,и аз работя в КИТЛИК .снимай си фишовете който са над 1900 евро ,и ги пусни да ги видим.само сума за получаване.И ти ми се струва че си от тия дето вечер си спят в къщи .Не си спал по контейнери,в ''базата''.един душ с тоалетна за 15 -20 човека.и май не си сменял по 2-3 камиона на ден.Нали си имаш твои камиони. Нощем караш,денем се опитваш да спиш,докато на 10 м от теб лопат -тропат в работилницата .Има  и друго но нали си вадим хляба тук, не е редно да си вадим кирливите ризи. ''а такива с грапави езици има на всякъде''

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Четвъртък, 01 Декември, 2016, 17:59:10 »

 Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
Re:
« Отговор #31 -: Петък, 02 Декември, 2016, 09:30:37 »
ОтговорОтговор

Къде е базата на въпросната фирма ?


Sent from my Lenovo Z2 using Tapatalk

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
Re:
« Отговор #31 -: Петък, 02 Декември, 2016, 09:30:37 »

 Активен
gigabait
Начинаещ
*

Рейтинг: +6/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 8
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #32 -: Събота, 03 Декември, 2016, 04:28:22 »
ОтговорОтговор

До Ganchev75
В мое отсъствие тук са се изписали една камара излишни работи,/включително и размяна на телефони/ и между тях и няколко реда важна информация.Колеги-спазвайте идеята на форума,моля!Има лични съобщения за това.
Все пак обещах да продължа с разказа си за тази фирма..
Винаги съм твърдял,че това е място,където всеки колега може да сподели,с цел да предпази други колеги от синдрома на "късата клечка".Винаги съм твърдял,че никога,никой колега не трябва да бъде обиждан и иронизиран.
Ясно е,че сега е дошло време да се забърсват едни на...ни дупета...
Ясно е,че е дошло време да се мобилизира целият ресурс на налични подлоги и удобни мишки без мнение с цел да се омаловажи истината и да се пишат полу явни лъжи с цел да се омаловажи написаното от мен.Нали все някога ИСТИНАТА трябваше да се каже...
Ами изобщо не ме интересува:" в кои фирми не се случват тези неща, за да може да отидем всички заедно да работим там?"...Повярвай ми,че ще бъдеш от последните последен в списъка с колеги,на които бих казал.Нищо,че не знам кой си в същност.И все ми е тая..Тук е място за обективната истина.
Има такива фирми,но мисля,че в Kitlik Trans GMBH" ти е добре.Няма нужда да си разваляш алгоритъма.Колегата ти го е казал.Бъди удобен,мишкувай,свивай се в тясната си черупка на българин/или българин само по документи/,защото то все има за какво да се притесняваш...Прибирай се в квартирата си,изплющи една чорба,наготвена от примерната ти женичка и докато се чешеш по тумбака и докато цъкаш с език и благоговееш,как аджеба си попаднал в най-прекрасната фирма на света ни остави да разкажем истината,моля!
...:"1. Немски договор
2. Заплата между 1900-2000 евро стартова
3. 3м. работа в Германия - 1м. в България. Като за периода, когато съм в България здравната и пенсионна застраховка не се прекъсват. За пътуването ми до България и обратно получавам 300 евро за път и еднократна карта за гориво на стойност 44 евро.
4. за периода съм получил два чисто нови камиона. За същият този период до момента, на мен никой не ми е удържал пари за гориво, никой никога не ме е питал защо си минал по даден маршрут. Искам да ми посочиш колега, който нарушил закона за управление, фирмата го е накарала да наруши, да са го хванали и той да е платил от джоба си?!
5. Заплатата си получавам точно на 10 число, както и ти, и все още нямам спомен да е закъсняла, както и ти!
  За твое сведение, въпросното "кюфте" Сергей Сидоренко и останалите двама диспонента руснаци, са поставени там заради такива като нас, които знаем само немски думи като....  Пауза, Бира, Рампа и Светофар.... и останалия ограничен брой думи, които използваме!
 Така, че, колега, ти не беше обективен и честен спрямо другите! Ти си явно един от тези колеги по паркинзите, които са велики шофьори!
  Колеги, мисля, че трябва да бъдем по -обективни понякога! "
Хари Потър-спри се да не разкажа как скоро те биха за това,че си п...а...
Майната му и на немският договор и на всичко...
И на 300 -те евро...И на всичко...
Случвало Ви се е да не знаете утре,къде ще бъдете,с кой камион..??
Да се приберете от път и да няма къде да спите?Защото вмирисаните фургони са заети,а камиона ще пътува..??Или да тръгнете с една задача,а да ви я сменят 3 пъти и да се окажете без завивки,без храна и без вода на п...ча си лелина...Ъ?
На тебе-не.Ти си от "удобните"...
Скоро ще продължа,колеги..



Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +584/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 317
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #33 -: Събота, 03 Декември, 2016, 09:25:57 »
ОтговорОтговор

Колега gigabait, извинявай, аз съм в основата темата да се осе..е, размяна на телефони и прочие. И да, напълно си прав, дяволът е в детайлите, парите не са най-важното нещо.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
shumaher-dk
Начинаещ
*

Рейтинг: +7/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 14
Теми: 3



Активност
0%


« Отговор #34 -: Понеделник, 05 Декември, 2016, 21:55:07 »
ОтговорОтговор

Ааааа кво стана ве Кимаджии.Навремето в Оснабруг,не спирахте да и званите и да се хвалите с тази фирма,аз казвах на някой колеги че Руско и Турско участие нее добра комбинация.Ама вие НЕ.Каде давали 2 евра? Това ви бяха отговорите. Еми видяхте сами сега. Кофти наистина.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

НЕ СЕ ДАВАЙ ДА ТЕ МАЧКАТ, ВИНАГИ СЕ НАМИРА ДРУГА ФИРМА. БЪДИ СЕБЕ СИ.
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #35 -: Вторник, 06 Декември, 2016, 06:54:05 »
ОтговорОтговор

Само да попитам работещите в Kitlik ,цайт конто имате ли за часовете и пълни ли се?
Щото от това зависи много дали си струва да нарушаваш или не.
Ще се радвам на отговор с да или не.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
gigabait
Начинаещ
*

Рейтинг: +6/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 8
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #36 -: Сряда, 07 Декември, 2016, 08:53:05 »
ОтговорОтговор

За себе си мога да кажа,че единственото хубаво нещо,което съм направил за тази прекрасна фирма е да се разкарам от там...Но това всъщност не е най-важното в случая.
Както казах и преди нека истината да се знае.Нямам желание да отмъщавам за каквото и да било.Просто целта е да се предпазят всички мислещи и четящи колеги от цялата тази гадост.На другите-Господ да им е на помощ...
Та така...Нека продължа..
Какво цайт конто бе братче?Имаш един договор с една година изпитателен срок/който е максимален за Германия/ и това е.А да-и адресна регистрация на адреса на фирмата/за която трябва да се помолиш на веломожата Сидоренко поне 10 пъти/.Това пък как става кой знае?30 човека да се водят на един и същи адрес...Странно нали?И то не къде да е,а в индустрията на едно село на майната си...Поредната пълна измама...
Сигурно за това купиха вмирисаните фургони ако стане нещо да се оправдаят,че тук живеят хората,но просто сега другите са на път....Простотия до шия...За тоалетната и банята и за условията за почивка друг се е изказал.Това е самата истина.
Спи си ти...Жегата е на макс. Пържиш се като кебапче в собствен сос,а монтьора,понеже му е топло и не му се занимава да мести поредния болук,наречен ремарке на ЕДИНСТВЕНИЯ КАНАЛ в "огромната"работилница вади флекса или гайковерта,опъва кабела и да го д...ш. Това ако не е изродия-здраве му кажи!
За обещаните пари вече казах,мисля...Ще обещаят едно,а после ще е друго.Да-ще ги получите до 10-ти,но какво от това??
И пак Великия ще те изкара виновен,че си попитал едно простичко "ЗАЩО" не са,както обещаните??Е,освен ако не си от удобните,от тези ,на които лизането на задници,подмазването и предателството са втора,опс-първа природа.
Нарушаваш на общо основание,защото Великия така му е скимнало.Няма Регламент 561,няма нищо.Той е всезнаещ и всеможещ.Пък и най-голям шофьор от най-големите..Казва ти:"Ако стане нещо фирмата ще плати" и ти си е....й ангелите...Пък ако напуснеш и си с осрана карта дали ще плати,а?То не се знае ако не си напуснал,пък какво остава иначе.
Този "облия" явно има някакъв проблем.Или с егото си или избива комплекси.Няма какво да е друго.Взел се е много на сериозно и си мисли,че ако се объркат нещата Румен ще го измъкне от батака като се раззвъни по телефона и веднага ще дотърчат нови идиоти,подмамени от една камара празни обещания.Само,че много скоро сам ще се накисне в калта.Ето защо и се появи тази тема в този форум.Нека сега да е ясно на всички!!
За камионите какво да кажа...Предимно Волво 6-ца,десетина МАН-а 6-ца.и 2-3 ДАФ-а.
Ако си мислите,обаче,че можете да разчитате на разбиране,било за сервиз,било за подмяна на елементарни неща като чистачки,гуми...ЗАБРАВЕТЕ ИЗОБЩО!
Час за сервиз се записва ако няма вече на къде и нещата са камиона да е пред умиране.Защото трябват пари и няма време.И защото сте българин.
Искате чистачки-успех...Добре,че не карате ДАФ,защото ще ви дадат само една.Това да не е инвалидна Симсонка с брезентова кабинка от онова време??Тя другата няма значение според Сидоренко.Тя не е работила.Стояла е вдигната поне 300 000 км.Пък ако ви се замаже стъклото на есен и цапнете някой шваба,пази Боже пак ще сте виновни щото сте смотаняци.Не,защото Великия е спестил на фирмата 20 EUR за другата...
Искате нови гуми-забравете!!В тази фирма гуми се сменят само на руснаците и малцината останали шваби,защото ще ги накиснат,където трябва.Ако сте българин ще ви сменят или само едната предна и то ако е видимо пред гръмване или нищо.За задни...Пожелавам успех...Няма да стане,докато не станат тип "слик".Пък ти си слагай задника на седалката и да ти е..... 1900 евро,КОЛЕГА Ганчев.
Това да не е от онези циркаджийските колелета с една гума....И е смешно-и е тъжно...Тъжно е как един човек се е...ва с всички българи..Използва,че не знаем немски и е велик.Че аз ако знаех немски отдавна щях да го насадя на пачи яйца!
Колеги кзават,че е искал да си направи своя фирма и да наема той българите.
Сещате ли се..??Договаряш с шефа заплата от 2 100,например,защото е затруднен и няма шофьори.
Той те наема през неговата фирма и те отдава под наем един вид..Дава ти 1 800 и после нещо не мога да го сметна...30 x300 =9 000 EUR НА МЕСЕЦ.
Ама,че гнусотия...Това е стара изпитана схема,измислена от такива като него ДРЕБНИ ТАРИКАТИ от Казахстан.Но нещо май се е объркало и са го отсвирили и оня сега е бесен...
Докато не съм забравил..
На колегата,който злобее и плюе тези,които са работили в КИМ да кажа.
Виж,колега-като изключим няколкото пълни боклука/т.нар Хари Потър,един Стефан от Бургас и още 2-3-ма лизачи и подлоги,дошли от тази фирма,където са си били същите боклуци/, имах шанса да се запозная и да работя с повечето от тях.Те са прекрасни момчета и наистина са шофьори с опит.Никога няма да те оставят за каквото и да било и ще ти помогнат винаги и за всичко.Така,че просто замълчи,моля!Стой си,където си и не злобей!!
Тези момчета заслужават само и единствено уважение според мен.
Какво друго да ви разкажа...??
Стойте далеч от тази фирма,за да не съжалявате.Или си опънете езичето,за да сте удобни на Сидоренко,слагайте пердето и Господ да ви пази!!
Лек път и милиони безаварийни километри на всички!
Ще следя темата и ако се наложи ще добавя още факти!
В това трябва да сте убедени!



Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #37 -: Сряда, 07 Декември, 2016, 13:34:35 »
ОтговорОтговор

Нищо ново под слънцето!
Попитах за цайт контото,ама разбрах че много са ви прекарали,за което съжалявам!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #38 -: Сряда, 07 Декември, 2016, 22:37:28 »
ОтговорОтговор

Публикацията на колегата gigabait е докладвана и получих това известие...

"Докладващият е написал следния коментар:
Добър вечер! Искам да помоля администраторите на сайта да бъдат изтрити телефонните номера на споменатите в поста на gigabait, ****** ********* и *****! Фирма      Kitlik Trans Germany e готова да подведе сайта под съдебна отговорност ако имената и телефоните на техните служители останат в поста на въпросният човек! Благодаря Ви предварително за съдействието!"

Бих искал да Ви уведомя, че администрацията на форума не носи никаква отговорност за публикациите на своите потребители.
Единствено мога да изискам gigabait да се представи с име и фамилия и ако това не се случи, публикацията ще бъде премахната.

Поздрави!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #39 -: Четвъртък, 08 Декември, 2016, 06:45:17 »
ОтговорОтговор

Става интересно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
sekirata
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #40 -: Четвъртък, 08 Декември, 2016, 08:07:33 »
ОтговорОтговор

Кое е интересното?
Гузен-негонен бяга..
Господа админи,махнете само имената на засегнатите ако се страхувате и оставете истината.Ако имаше начин за редакция аз щях да ги махна частично.
Според мен всичко е ала-бала ...
Щял да подведе под съдебна отговорност...
Тра ла ла...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #41 -: Четвъртък, 08 Декември, 2016, 11:32:40 »
ОтговорОтговор

Интересно става ,кой ще излезе мъж!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Хлапето
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #42 -: Четвъртък, 08 Декември, 2016, 19:37:09 »
ОтговорОтговор

Господа шофьори.Нека този,който има да казва нещо да го каже,че да не горят и други българи там.Явно там има керливи ризи за вадене...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #43 -: Четвъртък, 08 Декември, 2016, 21:37:29 »
ОтговорОтговор

Кое е интересното?
Гузен-негонен бяга..
Господа админи,махнете само имената на засегнатите ако се страхувате и оставете истината.Ако имаше начин за редакция аз щях да ги махна частично.
Според мен всичко е ала-бала ...
Щял да подведе под съдебна отговорност...
Тра ла ла...

Имената и телефоните на въпросните лица са премахнати. Очаквам представител на фирмата да се включи в дискусията и да обясни с кои позиции в публикацията на gigabait не е съгласен.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
benc
Начинаещ
*

Рейтинг: +13/-7
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 26
Теми: 3



Активност
0%

« Отговор #44 -: Четвъртък, 08 Декември, 2016, 22:04:35 »
ОтговорОтговор

Имената и телефоните на въпросните лица са премахнати. Очаквам представител на фирмата да се включи в дискусията и да обясни с кои позиции в публикацията на gigabait не е съгласен.
Ще се включат знаеш ли кога админе,кът пръцне гущера във врела вода,те в същност даже вече са в дискусията с два ник нейма под прикритие така да се каже.
    И в други теми се разискваха подобни случки с обяви пускани от "колеги" и лобиране в интерес на калпави фирми......българските шофьори в 80% от случайте са цариците на аналингуса.
    Много увредено е нашето племе,ние и за това сме на това дередже.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!