Таби Транс ЕООД гр. Хасково
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 01:49:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Таби Транс ЕООД гр. Хасково  (Прочетена 11945 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« -: Вторник, 10 Януари, 2017, 21:05:03 »
ОтговорОтговор

Може би Админа трябва да се замисли дали да не направи нов раздел "РЕКЛАМА" ?  Намигване

Потребителя Shumahera има 4 публикации рекламиращи някаква фирма поставена от него в "белия" списък и нищо друго. Представя себе си като шофьор в тази фирма, но очевидно само е слушал/а какво е "екстра" в кабината. Преди 20-25 години това бе "екстра", сега всеки камион ги има + радио, волан, пневматична седалка с пневморегулираща се облегалка, автоматик, с легло, завеси, остъклена кабина, 7 броя огледала, автоматично свалящи се стъкла на прозорците и какво ли не още.
Shumahera, колко компресора има климатика и къде е поставен? Колко часа работи автономно? Каква е марката му?
Стажа ми е доста голям, но до сега съм карал само един автомобил(камион) с климатик. Цената без поставяне е около 2000 евра'. Възможно е "шефката" Ви да е оборудвала по-добре камионите за лятото.
ИНФО за Таби Транс ЕООД :
-Хасково 4923 77195 гр. Хасково 6300 ул. ДРАГОМАН 34 -Tanya Ilieva Avramova -Manager
(това пише чичко Гуугъл и никаква друга информация, освен, че се търсят шофьори. Дори няма сайт) -за мен това е съмнителна фирма +начина на изплащане на заплата.
А може би ще ни информирате как се сформира заплатата. На километър? На колко Ви осигуряват и т.н., може да се намерят желаещи да започнат работа при Вас.

...Аз съм всеки ден по пътищата и имам наблюдения,че такива колеги които си искат всички пари на 5то,10то число са били опарени от некоректни работодатели

Shumahera, Вие публикувате НЕистини.  Ядосан Не зная по кои пътища пътувате всеки ден и как може с "наблюдение" да стигнете до такъв извод?  Ъ?
Работил съм в КОКЕЛ-Франция, К.ЙОХАНСЕН-Дания, DSV-Дания, АМЕГ-Австрия, НИРОТРАНС-Белгия, а сега в А.ЕССЕРС-Белгия и винаги заплата и командировка се изплаща до средата на следващия месец в дати определени от работодателя. С изключение на КИМ, съм бил на български договор. Винаги се е изплащало на определената дата, освен в събота и неделя. Освен да наблюдавате, добре е да прочетете какво пишат шофьорите по тази тема. В този форум, както и в други има много мнения. Обикновено тези които получават пари след отчета имат удръжки. Защото на едни голи приказки за
Цитат
Изключително коректна фирма!!!
никой не вярва.
Надявам се на някакъв отговор



ЛЕКИ ПЪТИЩА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Форум на българските шофьори
« -: Вторник, 10 Януари, 2017, 21:05:03 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!