Таби Транс ЕООД гр. Хасково
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 10:36:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Таби Транс ЕООД гр. Хасково  (Прочетена 11943 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Shumahera
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 1



Активност
0%

« -: Неделя, 27 Ноември, 2016, 16:48:05 »
ОтговорОтговор

Здравейте, колеги! Изключително коректна фирма!!! Камионите са стегнати и поддържани! Получаваш си аванса на определената дата, в случай на нужда, шефката превежда още пари. Много добро отношение към нас шофьорите. Шефовете са отворени към обучение на млади кадри. Диспонентите  са на разположение 24 часа в денонощието. Шефовете също! Камионите имат много екстри. Рядко срещани работодатели.
Имах семейни проблеми и като се обадих направиха и невъзможното за да ме приберат в България.
Когато камиона е в чужбина смените се правят с бус БЕЗ ДА МИ СЕ НАЧИСЛЯВАТ ПЪТНИ!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 27 Ноември, 2016, 16:48:05 »

 Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #1 -: Неделя, 27 Ноември, 2016, 19:36:53 »
ОтговорОтговор

  Усмивчица Успех в намирането на шофьори, това трябваше да го напишете в обявата ви в джобс.бг.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Неделя, 27 Ноември, 2016, 19:36:53 »

 Активен
Shumahera
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #2 -: Понеделник, 28 Ноември, 2016, 08:51:02 »
ОтговорОтговор

Колега аз казвам моето мнение.Който работи си знае!А, шефовете да си пишат квото си искат в обявата Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
borgir1111
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 23
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
Re:
« Отговор #3 -: Сряда, 14 Декември, 2016, 12:36:53 »
ОтговорОтговор

Камионите имат много екстри?
Какви са тия екстри?

Изпратено от моят GT-I9300 с помощта на Tapatalk

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #4 -: Сряда, 14 Декември, 2016, 21:16:02 »
ОтговорОтговор

Получаваш си аванса на определената дата, в случай на нужда, шефката превежда още пари.

 Брей , това за шофиране вътрешно в Европа ли ? 
Нещо не става ясно.
 Още ли ги има такива "играчи" дето търсят да им работи някой на подаянията.
 Не ти ли превежда една фирма всичките пароци до 5 -то или 10 -то число на следващият месец, недей ми я хвали !!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
Shumahera
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #5 -: Понеделник, 02 Януари, 2017, 20:24:36 »
ОтговорОтговор

имат си всичко необходимо за работа. печка, климатик, ретардер, хладилник,климатик...да продължавам ли колега?на мен това ми е достатъчно а и на повечето колеги

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Shumahera
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #6 -: Понеделник, 02 Януари, 2017, 20:28:19 »
ОтговорОтговор

Колега, парите които получавам аз не мисля че са подаяния. аз съм доволен както и всички колеги. относно полуване на всички пари до 5то число има и колеги които заминават с по 800-900 евро и не искат никакви пари, защото искат като се върнат да си вземат пароте НАКУП и нямат притеснения, че това няма да се случи. Ако искаш и имена ще ти цитирам.Аз съм всеки ден по пътищата и имам наблюдения,че такива колеги които си искат всички пари на 5то,10то число са били опарени от некоректни работодатели

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #7 -: Събота, 07 Януари, 2017, 12:41:29 »
ОтговорОтговор

Колега, парите които получавам аз не мисля че са подаяния. аз съм доволен както и всички колеги. относно полуване на всички пари до 5то число има и колеги които заминават с по 800-900 евро и не искат никакви пари, защото искат като се върнат да си вземат пароте НАКУП и нямат притеснения, че това няма да се случи. Ако искаш и имена ще ти цитирам.Аз съм всеки ден по пътищата и имам наблюдения,че такива колеги които си искат всички пари на 5то,10то число са били опарени от некоректни работодатели
Аз пък никога , абсолютно никога няма да отида да работя във фирма която ми задържа пари по какъвто и да е повод. Заплатата ми трябва да е изплатена до 5-то или 10-то число на следващия месец , без значение дали съм работил 10 - 15 дни или цял месец.
 Парите които се заработват трябва да бъдат изплащани незабавно , а как и къде ще си ги харча , или какво ще правя с тях си е лично мое дело. Парите винаги се искат ВЕДНАГА не НАКУП.
 Всяко друго предложение за мен е опит за прилагане на някаква схема за измама срещу полагащите ми се финансови средства.
По този въпрос аз съм до тук !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #8 -: Вторник, 10 Януари, 2017, 21:05:03 »
ОтговорОтговор

Може би Админа трябва да се замисли дали да не направи нов раздел "РЕКЛАМА" ?  Намигване

Потребителя Shumahera има 4 публикации рекламиращи някаква фирма поставена от него в "белия" списък и нищо друго. Представя себе си като шофьор в тази фирма, но очевидно само е слушал/а какво е "екстра" в кабината. Преди 20-25 години това бе "екстра", сега всеки камион ги има + радио, волан, пневматична седалка с пневморегулираща се облегалка, автоматик, с легло, завеси, остъклена кабина, 7 броя огледала, автоматично свалящи се стъкла на прозорците и какво ли не още.
Shumahera, колко компресора има климатика и къде е поставен? Колко часа работи автономно? Каква е марката му?
Стажа ми е доста голям, но до сега съм карал само един автомобил(камион) с климатик. Цената без поставяне е около 2000 евра'. Възможно е "шефката" Ви да е оборудвала по-добре камионите за лятото.
ИНФО за Таби Транс ЕООД :
-Хасково 4923 77195 гр. Хасково 6300 ул. ДРАГОМАН 34 -Tanya Ilieva Avramova -Manager
(това пише чичко Гуугъл и никаква друга информация, освен, че се търсят шофьори. Дори няма сайт) -за мен това е съмнителна фирма +начина на изплащане на заплата.
А може би ще ни информирате как се сформира заплатата. На километър? На колко Ви осигуряват и т.н., може да се намерят желаещи да започнат работа при Вас.

...Аз съм всеки ден по пътищата и имам наблюдения,че такива колеги които си искат всички пари на 5то,10то число са били опарени от некоректни работодатели

Shumahera, Вие публикувате НЕистини.  Ядосан Не зная по кои пътища пътувате всеки ден и как може с "наблюдение" да стигнете до такъв извод?  Ъ?
Работил съм в КОКЕЛ-Франция, К.ЙОХАНСЕН-Дания, DSV-Дания, АМЕГ-Австрия, НИРОТРАНС-Белгия, а сега в А.ЕССЕРС-Белгия и винаги заплата и командировка се изплаща до средата на следващия месец в дати определени от работодателя. С изключение на КИМ, съм бил на български договор. Винаги се е изплащало на определената дата, освен в събота и неделя. Освен да наблюдавате, добре е да прочетете какво пишат шофьорите по тази тема. В този форум, както и в други има много мнения. Обикновено тези които получават пари след отчета имат удръжки. Защото на едни голи приказки за
Цитат
Изключително коректна фирма!!!
никой не вярва.
Надявам се на някакъв отговор



ЛЕКИ ПЪТИЩА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Shumahera
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #9 -: Сряда, 18 Януари, 2017, 23:27:13 »
ОтговорОтговор

Колега ти май мнгоо си се опарил от работодатели за да пишеш толкова озверено.Нападението е най добрата защита.КОйто си е съвестен и си работи, няма проблем с получаване на командировката. Подобни термини като "схеми за измама" звучат много не на място. Колега,ти караш ли, работиш ли?Не мога да ти насмогна на писането.Сигурно си голям професионалист или си от тези дето още не са спрели и слагат лаптопа и сателита  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен а, пък после претендират за много

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Shumahera
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #10 -: Сряда, 18 Януари, 2017, 23:29:01 »
ОтговорОтговор

Уж си доволен,а 20000 фирми си сменил  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #11 -: Четвъртък, 19 Януари, 2017, 00:05:50 »
ОтговорОтговор

Мен пък ми е интересно във вашата фирма как следите кой кога си е отворил лаптопа, за да прецените на кого да платите навреме, и на кого да не платите.

Има ли някакво ново чорбаджийско ноу хау по този въпрос, или само следите шофьорите кой кога е бил на линия в фейсбука Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #12 -: Четвъртък, 19 Януари, 2017, 07:12:36 »
ОтговорОтговор

Даааа,определено тука вече на всеки му е крив другия!!!!
Няма една тема по която да има единомислие.Все ще се намери някой ,който да по-по-най от другия,а всъщност става въпрос за някакви шофьорски неволи Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Shumahera
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #13 -: Четвъртък, 19 Януари, 2017, 20:35:18 »
ОтговорОтговор

Така е.Аз реших да споделя впечатлението си а то философи един чувал се намесиха

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #14 -: Четвъртък, 19 Януари, 2017, 20:45:26 »
ОтговорОтговор

Така е.Аз реших да споделя впечатлението си а то философи един чувал се намесиха
Да и аз съм попадал в подобна ситуация,хахха,... нищо ново под слънцето.Важна е помоща,а когато фактите говорят ,тогава няма притеснения!
Тука повечето гледат другия къде работи и колко взима,а не погледнат себе си, а и мнение изразяват и те обеждават ,че си се прекарал. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!