Работа без стаж
Форум на българските шофьори
Петък, 19 Април, 2024, 09:19:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Работа без стаж  (Прочетена 15868 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1881
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #15 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 13:33:45 »
ОтговорОтговор

Харесвам интелигентните хора, но относно шофьорите ми се иска да бъдат обучени. В момента един приятел е качил така човек, който не е карал никога и го обучава ама не смятам, че това е хубаво,,,,,,, аз себе си не мога да понасям в будката а камо ли друг с мен,,,,, а и моя Премиум е с едно легло и не става за двойка. Иначе няколко момчета от форумите са ми предлагали те да ми плащат само и само да дойдат да се учат ама няма как да стане. 
Я да питам нещо,,,,, Зелето на форума  един жълт камион с табелка "Такси" ли е или това е някой друг канал ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 13:33:45 »

 Активен
Amateur
Младши потребител
**

Рейтинг: +9/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 74
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #16 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 16:15:28 »
ОтговорОтговор

Прощавай Райдъре, ама само с един камион ли разполага твоята фирма ?  Ухилен
Ще го сложиш на двойка с някой опитен шофьор, като Бай Милчо . Тъкмо докато се обучава ще следи дали наставника прави далавери .
Иначе всички фирми търсят опитни водачи, като същевременно се оплакват от липса на кадри .  Желаещи да станат "шофери" има,  обаче трябва някоя стара бичкия да им покаже тънкостите на занаята .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Абсолютен индианец
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 16:15:28 »

 Активен
Nikollaicho
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 17
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #17 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 16:15:52 »
ОтговорОтговор

не мога да разбера в днешно време работодателите (да не кажа че съм им бесен ) хем стаж да имам хем да съм възможно по млад еми 2те неща няма как да се съчетаят никой не иска да обучава млади шофьори и това е общо взето в главата ми изниква един основен въпрос : " КЪДЕ Е този глад за шофьори за който всички говорят "  едва ли ,ако го имаше щях да чукам на толкова много врати и навсякъде да ми казват :
" направи стаж една две години и после заповядай" , " Ние не сме автошкола за да те обучаваме " ,
говора за не една и две фирми  от рода на  : МАГДАК - ИМАТ ОФИС ВЪВ ВИДИН ,ДЕСИ АВА ТРАНС , SP Транс , Класик 2000 ,Бултранс, Спутник 96 , и още други по-малки фирми . И кво излиза трябва баща ми да е тираджия за да ме вземе той и да ме понаучи е да ама не е или другия вариант да имам някви огромни връзки в някоя фирма е да ама и тях намам . Та ходих и до бюро по труда и те имаха разни обяви за шофьори дават ми насочващо писмо отивам там и кво пак същото стаж и незнам си фо или пък кът чуят че нямам ама то ние за по-натам си търсим ще ти се обадим . Да ама мен това по натам няма да ме храни както мен така и семейството ми . ПАК КАЗВАМ БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОЙТО СЕ ОПИТАХА ДА МИ ПОМОГНАТ МАЛКО ИЛИ МНОГО НЕ СЪМ ОЧАКВАЛ ДА ПОЛУЧА РАЗБИРАНЕ НАЙ-МАЛКОТО ВЪВ ФОРУМ    

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1881
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #18 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 16:24:39 »
ОтговорОтговор

На мястото на Милчо от 22ри Октомври е друг шофьор и не мога да му кача някой и да му кажа "Ето този младеж трябва да обучаваш" ,,,, евентуално в Сканията това може да се случи за да имам поне поглед върху кражбите ама,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Nikollaicho
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 17
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #19 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 16:43:12 »
ОтговорОтговор

Райдър хубаво е че развиваш бизнеса си радвам се че си човек който се опитва да постигне нещо тук в тази държава знам че е доста трудно но имам въпрос защо всички работодатели казват търся шофьори и кът се появи някой кът мен ооо ние вече не търсимм

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1881
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #20 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 17:20:06 »
ОтговорОтговор

Единият от шофьорите ми в началото на годината каза, че иска да се пенсионира при мен и съм сигурен, че няма да напусне ,, имам  и шофер дето го качих с един приятел, който пък изобщо няма Е категория ама да са двамата и близо 2 месеца бяха заедно, че младежа се притесняваше да е сам  ама вече близо половин година си кара без проблеми,,,,,,  В края на Ноември качих на Сканията пък шофер с много малък стаж ама пък прави по повече километри и от мен и от двата Магнума ,,,, Сега третия Магнум е пред нас вече 2 седмици ама за него вече имам шофьор, който се маха от Ян де Райх сега в Сряда и иска да си почине 2 седмици и тогава да тръгне ама и при него не става да му кача да обучава някой,,,,,,, ама може да се измисли нещо.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +378/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #21 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 17:25:01 »
ОтговорОтговор

Колега пробвай в Ким или Пимк,втората е огромна школа и за кратко време ще научиш много неща и тогава ще разбереш,че наистина има глад за шофьори,но за истински шофьори,които знаят много,но и изискват много!!!.................Бате Иво ако взимаш Скания да ме имаш в предвид Усмивчица                                                                                                                                                                                 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Nikollaicho
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 17
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #22 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 18:04:11 »
ОтговорОтговор

Да изглежда че ще се ходи в пимк или юруспийд вторите вече ми звъняха и говорихме но не искам да ме набутат с пари който да им дължа предпочитам да отида в някоя фирма дето да не ми плащат 2-3-4 курса но да не им дължа аз на тях

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +378/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #23 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 18:08:15 »
ОтговорОтговор

Гледай и чети хубаво преди да подписваш каквото да било,но по-добре в Пимк,там ти е по далече,но поне няма да те вържат с пари и ще имаш възможност да караш всичко от самосвал до хладилник!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Nikollaicho
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 17
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #24 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 18:20:02 »
ОтговорОтговор

Честно казано след доста четене из форумите не бих почнал в нито една от двете но няма други възможности изглежда че този хъс за работа дето имах и всичко останало е било напразно защото кът всичко останало България така и ТОЗИ ГЛАД ЗА ШОФЬОРИ Е ИЗМИСЛЕН ИЛИ ПО-ТОЧНО ПРЕСИЛЕН.. КАКТО МЕН ПРЕДПОЛАГАМ ЧЕ И ДРУГИ МЛАДИ КОЛЕГИ СА ГО ВИДЯЛИ ЗАЩОТО КЪДЕТО И ДА ПОЧУКАШ ВСЕ ТИ СЕ ЗАТВАРЯ И ПОСЛЕ ЗАЩО МЛАДИТЕ НЕ ИСКАТ ДА РАБОТЯТ ДА МОЖЕ И МЪРЗЕЛИВИ ДА ИМА НО ИМА И ДОСТА КОЙТО БИХА РАБОТИЛИ НО ПРОСТО НЕ ИМ СЕ ПРЕДОСТАВЯ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ГО НАПРАВЯТ

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #25 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 19:01:41 »
ОтговорОтговор

Колега, не се ядосвай. Нали не търсиш работа за пръв път през живота си? Много колеги ти казаха, че ще е трудно и трябва да внимаваш за измамници. Търси на всякъде, без значение от местоположението на работодателя, само да е в ЕС.  Относно АиТ имам приятел който започна там преди година, същия кат мен без опит и до ден днешен работи и е доволен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Nikollaicho
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 17
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #26 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 19:05:05 »
ОтговорОтговор

Не не ми е за първи път но къде е глада за шофьори се питам

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Nikollaicho
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 17
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #27 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 19:09:57 »
ОтговорОтговор

Колкото до аит звънях им в петък че видях в сайта им публикувана обява и те ми казват поне малко стаж да имам в общи линни трябва да се набутам в някоя фирма дето да ме мамят

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Nikollaicho
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 17
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #28 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 19:11:02 »
ОтговорОтговор

Колкото до колегите дето ми искаха телефона :0877424998

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1881
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #29 -: Неделя, 26 Февруари, 2017, 19:35:16 »
ОтговорОтговор

Аз на лично ти изпратих моя теУефон,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!