Търся работа в Германия
Форум на българските шофьори
Събота, 20 Април, 2024, 03:50:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Търся работа в Германия  (Прочетена 11101 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
migo
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #15 -: Петък, 17 Март, 2017, 14:08:04 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги включвам се отново да попитам за дигиталката.Значи оказа се че тука в ДЕ.никой не знае как се вади.Не е в Декра нито в полицията.Ако някой колега е вадил ще съм благодарен да ми пише.Предстои ми да започна работа в немска фирма така че тази дигиталка ми е важна.Леа и безаварийна на колегите
.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Петък, 17 Март, 2017, 14:08:04 »

 Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #16 -: Петък, 17 Март, 2017, 14:35:50 »
ОтговорОтговор

При мене се вади от службата където се регистрират автомобилите,а там също е и полицията,затова ти писах ,че е в полицията.
Цената е 44 евро ,носиш си снимка.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Петък, 17 Март, 2017, 14:35:50 »

 Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #17 -: Петък, 17 Март, 2017, 17:39:50 »
ОтговорОтговор

Цъкни тук http://www.tuev-sued.de/auto-fahrzeuge/fahrtenschreiberkarten/fahrerkarte2/1-vorab-informieren и напиши вътре пощенския си код.

Щом като ДЕКРА у вашия край не издават карти, да се надяваме че поне ТЮФ ще издават.

Според сайтовете на ТЮФ и ДЕКРА - и двете организации издават дигитални карти на територията на цяла Германия, във всички провинции.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
migo
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #18 -: Петък, 17 Март, 2017, 18:44:29 »
ОтговорОтговор

Благодаря ти колега ще питам и в ТЮФ а.за дигитала аз скоро вадих от там зелена плакета на БМВ то но не се сетих да ги питам за картатаЖиви здрави и безаварийни.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #19 -: Събота, 18 Март, 2017, 16:50:51 »
ОтговорОтговор

Хех, доживях да видя- обява в Германия, където търсят шофьори с български Смотан

На ЛКВ Валтер е, не ми се чини много атрактивна де. https://de.jooble.org/m/desc/7882889978277542761?ckey=Bulgarisch&rgn=0&pos=1&elckey=4890438045854242156&age=86&relb=85&brelb=85&scr=998,0744&bscr=998,0744&inf=1

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #20 -: Събота, 18 Март, 2017, 17:01:40 »
ОтговорОтговор

Хех, доживях да видя- обява в Германия, където търсят шофьори с български Смотан

На ЛКВ Валтер е, не ми се чини много атрактивна де. https://de.jooble.org/m/desc/7882889978277542761?ckey=Bulgarisch&rgn=0&pos=1&elckey=4890438045854242156&age=86&relb=85&brelb=85&scr=998,0744&bscr=998,0744&inf=1

Хаха....и то добър български.Може би да отсеят македонските кандидати Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #21 -: Събота, 18 Март, 2017, 20:25:46 »
ОтговорОтговор

Сега като се зачетох в обявата не виждам да търсят шофьори!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #22 -: Събота, 18 Март, 2017, 21:13:05 »
ОтговорОтговор

ХАХА, Да

Аз изобщо не се зачетох, като видях ЛКВ Валтер и реших, че търсят шофьори.

А те явно вече май  търсят хора, де да се оправят с българските шофьори Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1883
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #23 -: Събота, 18 Март, 2017, 22:13:58 »
ОтговорОтговор

ЛКВ  ВАЛТЕР нямат абсолютно нито един камион и вероятността някой ден да тръгнат да търсят шофери е абсолютна нула. Айде знаещите немски да кандидатстват веднага ,,,,,, там заплатите са яки ,,,,,  а и има допълнителни ;-)

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #24 -: Неделя, 19 Март, 2017, 00:37:08 »
ОтговорОтговор

Да, всъщност ЛКВ Валтер си разкараха май камионите, май имаха някаква врътка с Quehenberger, и работят само като спедиция.

И все пак ми е интересно за чий търсят хора с български ?

Сега се разрових, също така търсят хора с сръбски/хърватски и испански/португалски

Ако Испания и Портъгалия представляват някакъв що годе пазар на транспортни услуги, то за българския имам обяснение единствено че много български "чорбаджии" си закачат камионите към тях...

Райдъра да ме поправи ако греша в разсъжденията....

Мен ми е късно да ставам спедитор Смотан Смотан , ма на Бриги момата и пасва тая работа на профила

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1883
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #25 -: Неделя, 19 Март, 2017, 08:25:35 »
ОтговорОтговор

Трябват им хора за двата им офиса в Австрия ама трябва там да си живееш целогодишно ,,,,,,, иначе заплатите им са повече от прилични ,,,,, там работят на един мноооо хитър еврейски принцип ,,,,, те взимат товара на примерно нам си кви си кинти на км ,,, колкото повече го наведът превозвача толкова са повече премиите им в края на месеца и си ги разделят във всеки департамент по реда на йерархията ,,,,,,,   за превозвачите кинти нема това го знае всеки, който работи с тях ама ако знаеш всеки офис кви кинти си разделя всеки месец ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, От известно време ,,,,, да кажем, че вече месец е това са станали и особено безпардонни,,,,, преди имахме договорка с тях примерно ако товара е повече от 25 тона да дават за всеки курс нещо допълнително над смешните 81 цента на км ама последният път като минах през кантара и се оказа, че товара е 29,6 тона ми казаха, че ако ми е тежко да съм върнел ремаркето на пристанището и че там чакали над 40 свободни влекача, които щели да си го влачат без да мрънкат като мен ,,,,,,,, тъпите мАкедонци разказаха играта на транспорта в Европа ,......

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #26 -: Понеделник, 20 Март, 2017, 22:47:55 »
ОтговорОтговор

Нещо друго ми прави впечатление в обявите ,вече масово се подчертава добър немски писмено и говорим.
Така че,някой мисли за заплатите си,преди да набира персонал.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
volvo_euro6
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 8
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #27 -: Понеделник, 08 Май, 2017, 22:57:32 »
ОтговорОтговор

Здравейте ,аз само да изясня въпроса с дигиталните карти. Ходи се в щрасенферкерсамт .Правилно някой каза , че е там дето се вадят номерата на колите, но вътре има отдел Шофьорски книжки. Там имат услуга за три дена става. около 35 евро мисля.Трябва да имаш адресна рег.в ДЕ.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети: търся работа 
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!