Рено Мастър (Нов) - отзиви
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 06:58:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Рено Мастър (Нов) - отзиви  (Прочетена 27648 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Hino
Старши потребител
****

Рейтинг: +190/-9
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 348
Теми: 6



Активност
0%

iYi


« Отговор #45 -: Сряда, 20 Септември, 2017, 10:58:24 »
ОтговорОтговор


 Лично моето мнение по темата - Мастър/Мовано е .... крайно негативно. А и не само моето де. Аз мисля, че само и единствено психично болен или крайно некомпетентен по темата човек може да изкара КЕШ пари и да ги зароби в това "нещо", при наличието на цялата конкуренция към момента. В 90% от случайте, когато съм купувал спални кабини, понеже аз купувам само и единствено от собственици и никога от фирми, хората са си купили я Мастър , а Мовано и честно да Ви кажа..... ревът като карпатски мечки. Дори е меко казано това. Как и един човек не ми го е похвалил този бус. При това пак казвам собственици, а не флийт фирми, дето им се изреждат по 20 шофьора на година. Рекорда за който знам, беше Мовано на 6 месеца от които 3 в сервиза. И човека, на възраст, го болеше главата от нерви вече. И си представете подобни ситуации, когато сте на път и Ви стои буса, гаранционен при това с месеци навън. А тънък момент за който никога не Ви казват е, че гаранцията си е гаранция, но в чужда държава най-често си плащате труда по ремонта по местни ставки. И въпреки всичко и ви тече лизинга...... красота.
 
 Обаче има едно голямо НО! Тези бусове са най-евтините на пазара, а често и с отличен лизинг. Лично аз, дори аз, да хехехе, бих купил два такива, само и единствено ако ми ги дадат ГОТОВИ за работа без или със смешна първоначална вноска и задължително 5 годишна ПЪЛНА гаранция. Тогава вече, въпреки всичко и поради факта, че не съм инвестирал практически нищо в тях, чисто финансово има смисъл. И пак не съм сигурен, че ще го направя ( но поне ще се замисля), като знам какво представляват "тризнаците" например...!

 Има един чешки лаф по темата за Мастър/Мовано, в превод значи нещо от сорта - "направо оре земята" :-) , а контекста е, че турбините му хвърчат и орат всичко наоколо :-) . А пък за непрестанните проблеми от всякакво естество за които знам и съм чувал от собственици, не ми се и споменава.
 Сега като се замисля по сериозно, аз към момента, все още не съм виждал Мастър/Мовано ( както и Крафтър) на над 200, камо ли 300 хил.км., с оригинален мотор и безпроблемен след такъв пробег. За разлика от тризнаци или камо ли Ивеко, при който тогава им минава "разработката" горе долу  Ухилен Намигване .


 Апропо, вас сериозно ли Ви карат да пишете ЧМР-та, при товари под 3,5 тона и липса на лиценз?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Donna e la logica ..... Lada e idraulica :-)
Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Сряда, 20 Септември, 2017, 10:58:24 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!