Незаконно по Европа
Форум на българските шофьори
Петък, 26 Април, 2024, 04:07:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Незаконно по Европа  (Прочетена 11169 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mexks
Начинаещ
*

Рейтинг: +6/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 26
Теми: 4



Активност
0%


« -: Понеделник, 17 Април, 2017, 19:46:44 »
ОтговорОтговор

Момче младо, това е практика в целия свят, казва се "escrow"
Удържат се по 100 от всяка заплата, до достигане на определената от работодателя сума, 1000 или 2000
Получават се обратно месец след като напуснеш работа, ако си издадеш возилото без драскотина.

Как иначе говеда като теб ще се сложат под контрол ? Дошъл дришльото дай му бус за 10К евра, и стока за също толкова да го зарежеш някъде.

Много грубо бе каубой!!!  Кви отдръжки кви 5 лева.. Като толко ми хвалиш устната договорка, що не прочетеш хубаво какво съм написал!!  Че аз на устна договорка започнах бе плащане СЕДМИЦА ЗА СЕДМИЦА!!!  Само дето в договорката не сме се разбирали да ми спира каквито и да е пари, или да ме бави по 20 дни!!  А как дс вярваш на договорки на човек който всяка седмица ти казва че ще ти изчисти парите другата седмица!!!  А това със вземането на буса не съм го измислил аз.. Ами си го има като практика в сивият сектор като опция за тарикат работодатели като въпросният руснак.  Що не прочетеш поста още веднъж, опитай да се поставиш за малко на мое място и пак взимай отношение!  Инересно ми е ти ако всяка вечер след едни 700-800 км по аутобаните, спреш на някоя бензиностанция, вземеш душ и си легнеш на 3 седалки да спиш с мисълта че това си го причиняваш заради пусти пари, мислиш и знаеш че си заработил 80€ и поне тази мисъл те успокоява гледайки как хората се прибират вкъщи, вечерят на маса и си лягат в легло, и след такива дни се оказва че няма си вземеш тези пари ,какво ще ти е мнението по темата!  Друго което искам да ти кажа е какво ми дава сигурността че този руснак утре няма да вземе някой украинец или поляк който да вози с 2 цента по ниско от мен, и просто ми каже слизай от буса щом ми бръмчиш за пари!!  Каква ми е гаранцията че няма да се случи? 
Моя приятел не го мисли.  След още 6 месеца при руснака смени шефа и още има да взима 600€  от стария.. Така че така стоят нещата в сивият сектор Говедо, или дришльо.. Неднам как точно да се обърна и аз към теб.. Ама ти си избери едно от 2те щом ти така се обръщаш към мен!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Понеделник, 17 Април, 2017, 19:46:44 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!