Пътуване от Италия до България
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 03:53:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пътуване от Италия до България  (Прочетена 8168 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ни_Лук_Ял
Начинаещ
*

Рейтинг: +174/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 44
Теми: 4



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #15 -: Вторник, 20 Юни, 2017, 18:22:28 »
ОтговорОтговор

Е аз де, за това се и включих. Прибирах се от Франция началото на миналия месец, като минах през тунела към Торино. Пътувах с личния ми автомобил, като минах по стандратния път Словения-Хърватска-Сърбия-Българя.
Имаше окол 1-2 км опашка на границата Словения-Хърватска, но това го отдавам на случая че бях там събота следобяда.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Breakthrough....
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Вторник, 20 Юни, 2017, 18:22:28 »

 Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #16 -: Вторник, 20 Юни, 2017, 19:11:59 »
ОтговорОтговор

Я сега кажете кой е пътувал по маршрута с кола скоро.

Aз скоро не съм, но за сметка на това толкова съм го пътувал, през какви ли не варианти, че смятам къде няма тайни.

Скоро, отдавна, няма значение, важното е кой го е пътувал с кола първата седмица на Август, малко е особено тогава Плезещ се

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Вторник, 20 Юни, 2017, 19:11:59 »

 Активен
ANIMAL
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 126
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #17 -: Вторник, 20 Юни, 2017, 19:36:45 »
ОтговорОтговор

Колега миналата година ходих на почивка началото на август(хем да видя дядото и бабата,че живеят там).Преди да тръгна го питах откъде да мина-каза задължително Румъния и така направих.Малко по-дълго,но карах доста спокойно.Колегата,който каза по-нагоре,че турците се прибират е верно.Камионите им се качват на Триест на ферибота,а другите с колите направо на цели колони вървят.Дядото живее от 20 години в Италия и преди пътуваше само през Сърбия,но от 5-6 години се прибира през Румъния точно поради тази причина.А и не само турците се прибират,също и много българи се прибират от Франция,Италия,Испания.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ЧОВЕКЪТ Е ЧОВЕК,КОГАТО Е НА ПЪТ
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +465/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #18 -: Вторник, 20 Юни, 2017, 22:38:46 »
ОтговорОтговор

Я сега кажете кой е пътувал по маршрута с кола скоро.
Преди 20 дена адаш !А маршрута който съм го дал през Илок и Нови Сад  е точно за през август!
Проверен многократно  Намигване Бягаш най инфарктните места и не ходиш в мамалигия. Ако те е страх от Калотина на Парачин към Зайчар , Кула и Видин Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
down_shiftеr
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +9/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 101
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #19 -: Сряда, 21 Юни, 2017, 09:15:11 »
ОтговорОтговор

То си зависи и откъде в Ит. до къде в Бг. ще се пътува. През Гърция има смисъл само ако е от юг до юг.... Ухилен

Маршрута на *цецодебел* е най правилен ,само бих добавил че за северна България е по добре да се мине през Връшка чука , не през Колотина.

Вече на връщане (с многото акцизен багаж) :'(... може и през румъния.... , макар че там няма опашки от турци , като цяло пътуването е бавно - особено отсечката калафат- лугож и Видин-Ботевград ....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #20 -: Сряда, 21 Юни, 2017, 10:01:05 »
ОтговорОтговор

Благодаря адаш.Минавал съм през тази част на Сърбия,спокойно е.
Аз си джиткам със самолет,100 пъти по удобно,изгодно,бързо.То един път се мре...!  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
krasimir22
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 14
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #21 -: Сряда, 21 Юни, 2017, 22:23:19 »
ОтговорОтговор

Словения. Ухилен
Иначе денят също има значение... ако можеш избегни пътуването в петък, събота и неделя...
Тва е интересен маршрут Усмивчица и по него по малко резаци така ли Усмивчица ако не ти е проблем да ми постнеш няколко гпс кординати да ги заредя.А относно горивото в словения,аз зареждам само омв точно преди границата с хърватска,пълня до като прелее и с него стигам до сливен и ми остава за още към 200км до миналия август нафтата им беше много добра моя автомобил е много капризен към кофти нафтите в бг на омв петолъчката и ромпетрол сливен ми се включваха алармите с проверка инжекциона а в италия в сервиза като ги питах ми казаха доста водица слагат във вашата нафта Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
krasimir22
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 14
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #22 -: Сряда, 21 Юни, 2017, 22:29:13 »
ОтговорОтговор

То си зависи и откъде в Ит. до къде в Бг. ще се пътува. През Гърция има смисъл само ако е от юг до юг.... Ухилен

Маршрута на *цецодебел* е най правилен ,само бих добавил че за северна България е по добре да се мине през Връшка чука , не през Колотина.

Вече на връщане (с многото акцизен багаж) :'(... може и през румъния.... , макар че там няма опашки от турци , като цяло пътуването е бавно - особено отсечката калафат- лугож и Видин-Ботевград ....
Точно и аз мислеха ако евентуално няма калабалък по маджарско да свия за белград и от там за зайчар и видин

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
krasimir22
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 14
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #23 -: Сряда, 21 Юни, 2017, 22:35:51 »
ОтговорОтговор

Е ти от мен : След разклона за фернети продължаваш напред по табелите Риека  . Винетка за словения не ти трябва  . На касите на Загреб бягаш в десно и плащаш с карта !!! Преди Батровци в дясно за Илок , после Нови Сад – Белград ...
Аз поне така го карам
Явно от жегите тука обърках цитата УсмивчицаУсмивчица цецо за теб се отнасяше ако може да ми постнеш няколко гпс кординати на твоя маршрут Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
krasimir22
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 14
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #24 -: Сряда, 21 Юни, 2017, 22:51:08 »
ОтговорОтговор

Това ли е долу горе маршрута
http://prikachi.com/images/79/9140079t.png

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
krasimir22
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 14
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #25 -: Вторник, 05 Септември, 2017, 21:00:44 »
ОтговорОтговор

Значи колеги,на отиване към Бг направих пътя на Цецо,от Италия през словения в посока риека,никъв трафик от риека за загреб и от там към бг.За мое учудване на отиване слаб трафик,дори се шегувахме със сина може ердоган да ги е набрал нещо да ги рекетира в турция и затова да е слаб трафика Усмивчица на хърватско сръбската 10-15мин чакане и от там си викам и на калотино ще е така ама там тапа и 2часа чакане,общо взето отлично 22 часа път в сравнение с 36миналата година си е супер Усмивчица . На връщане обаче от бг за сърбия влязох през страземировци малко селце след трън нямаше никой а на калотино граничната полиция ми казаха че имало 5км пътя в сърбия е балкански но след около 60-70км се качва на магистрала която идва от солун и газ Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!