Driver 777
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 10:13:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Driver 777  (Прочетена 6735 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Mr.Balkanski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Vatican City State Vatican City State

Публикации: 130
Теми: 9



Активност
0%

« -: Петък, 23 Юни, 2017, 00:26:23 »
ОтговорОтговор

Вуйчо Rider777, купи си читав камион, основи си читава фирма, наложи се в бранша, обещавай 1800Е, но винаги давай по 2000Е, само на некадърниците по 2300Е. Тогава чакай да ти се обадят НЯКАКВИ шофьори. С трици маймуни не се ловят! Читави шофьори можеш да очакваш доста време след туй, така че не слагай Реното пред репатрака!
Мислех си тая тема да я публикувам директно в кошчето, щото е за там, ама нимой, та затуй тука. Трябваше да му го (в)метна в човката.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не е лесно да си член в наши дни. Комшията ти е *ъз, колегите ти са т*шаци, а най-добрият ти приятел е *утка.
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 23 Юни, 2017, 00:26:23 »

 Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1788/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Петък, 23 Юни, 2017, 06:43:26 »
ОтговорОтговор

Нещо ми се струва,че Райдеро не те кефи.
Да не е зарад заплатата?
Каза ,че ще дигне малкочка

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Петък, 23 Юни, 2017, 06:43:26 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #2 -: Петък, 23 Юни, 2017, 08:37:46 »
ОтговорОтговор

Вдигане нема,,,,, 2000€ фикс ама пусто нема ни един качествен работник,,,,, тази седмица ми се обадиха по телефона над 500 чиляка , с 23 се видяхме лично ама всичко това все повече затвърди мнението в мен, че от който нищо не става се опитва да се прави на шофер,,,,,,,,, предпочитам да продам камион вместо да се занимавам с тъпанар,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, а господин Ганьо кво се опита да каже с този пост така и не разбрах,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #3 -: Петък, 23 Юни, 2017, 08:39:20 »
ОтговорОтговор

Усмивчица Шофьорите на Райдера не могат да използват интернет ! Тук никой не ги е виждал.
И аз не разбрах идеята на темата и първия пост? Може би, автора се е явил на интервю и .........
Предполагам какво е чул по телефона:
1. Работа в ЕС между 3 и 6 месеца без конкретна дата за прибиране....
2. Заплата минимална за бранша, която не се получава нито по банков път нито кеш, проформа се разписват едни документи.....
3. Платена отпуска в нашия бранш не съществува........
4. Здравна застраховка за инцидент по време на работа, отново не съществува.....
5. Трудов договор 2ра категория без никакви задължения от страна на работодателя, всичко за стойността на командировъчните е на устна договорка.....
6. и т.н.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
k
Младши потребител
**

Рейтинг: +19/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 90
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #4 -: Петък, 23 Юни, 2017, 13:32:28 »
ОтговорОтговор

Вдигане нема,,,,, 2000€ фикс ама пусто нема ни един качествен работник,,,,, тази седмица ми се обадиха по телефона над 500 чиляка , с 23 се видяхме лично  ,,,,,,,,,,,,,,
Повервах ти!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mr.Balkanski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Vatican City State Vatican City State

Публикации: 130
Теми: 9



Активност
0%

« Отговор #5 -: Петък, 23 Юни, 2017, 13:48:00 »
ОтговорОтговор

Някъде беше писал, че търси читави шофьори Райдър. Хората и на посредствени се радват. Това имах предвид.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не е лесно да си член в наши дни. Комшията ти е *ъз, колегите ти са т*шаци, а най-добрият ти приятел е *утка.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #6 -: Петък, 23 Юни, 2017, 14:03:47 »
ОтговорОтговор

Брико,,,,,, кинтите единствено и само по банков път,,,, застраховка всеки си прави ако прецени,,,, работодателя не е длъжен да я прави, нищо, че ЕШК, че било задължително,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #7 -: Петък, 23 Юни, 2017, 14:53:41 »
ОтговорОтговор

Брико,,,,,, кинтите единствено и само по банков път,,,, застраховка всеки си прави ако прецени,,,, работодателя не е длъжен да я прави, нищо, че ЕШК, че било задължително,,,,,,,,,,,,,,
Правилната дума е социални придобивки, друг вид стимулиране на служителите. Мисля, че веднъж ти го казах / не искам да те обиждам / няма как да си намериш добри работници. Сам си противоречиш, опитваш законно да измамиш бъдещия/държавата го позволява - 460 лв. заплата/ ти работник и очакваш той да е умен, чавръст, предприемчив и т.н. Ако човека с/у теб се съгласи на условията, които предлагаш е ПЪЛЕН ГЛУПАК, а пък ти очакваш от него да работи прекрасно, ама няма как да стане понеже ТОЙ Е ПЪЛЕН ГЛУПАК защото се е съгласил да работи за 460лв. без НИКАКВИ СОЦИАЛНИ ПРИДОБИВКИ, а ти очакваш да е чудесен работник, а той е ПЪЛЕН ГЛУПАК ......и така до края.  Ухилен Ухилен Ухилен разбра ли ме?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #8 -: Петък, 23 Юни, 2017, 20:35:26 »
ОтговорОтговор

Вие като пълни умници съм сигурен, че взимате по 10 000€ месечно и ви осигуряват на 5000€ ,,,, нали Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
ANIMAL
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 126
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #9 -: Петък, 23 Юни, 2017, 20:52:17 »
ОтговорОтговор

Първо,застраховката злополука и живот за определен брой рискови професии,изброени в наредба е задължителна и е за сметка на работодателя.Това,че държавата няма механизъм да накара вас "работодателите" да я правите е друг въпрос.Второ спри да обиждаш всички колеги тук с реплики от сорта"който за нищо не става става шофьор".И спри да се правиш на големия работодател,че аман от такива като теб.Точно днес се разправях с един такъв като теб,който иска да му направя порутения камион за два дни при форсиран срок от четири,защото видиш ли камиона имал големи разходи като стои пък и заплата на шофьор плащал.Аман от такива като теб. бъди полезен на другите колеги във форума,а не само да бълваш л...а

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ЧОВЕКЪТ Е ЧОВЕК,КОГАТО Е НА ПЪТ
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #10 -: Петък, 23 Юни, 2017, 20:54:26 »
ОтговорОтговор

Какви 500 човека се обадили,сигурен съм че само един и то е бил много разочарован.Ама иначе продължавай да си избиваш комплексите тук Смотан Смотан Смотан.Отдавна съм ти казал,продавай Реното и си отивай в Кокел.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #11 -: Петък, 23 Юни, 2017, 20:58:48 »
ОтговорОтговор

Вие като пълни умници съм сигурен, че взимате по 10 000€ месечно и ви осигуряват на 5000€ ,,,, нали Ъ?

Ъъъъъ, изтрещя ве човек. Как може ти да си работодател?
 Ухилен Това ми хареса колега ......
ЛАЙНА!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #12 -: Петък, 23 Юни, 2017, 21:29:43 »
ОтговорОтговор

Бате Иво,вземи  и отиди да питаш големите европейски фирми как намират кадри,може и да ти кажат каква е рецептата,но се съмнявам че ще ти хареса.Или питай Американеца,и той е навътре в нещата!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #13 -: Петък, 23 Юни, 2017, 21:42:39 »
ОтговорОтговор

Другаря работодател тъй или иначе клечи по паркингите над 320 дни в годината, защо не си набере работници от там, а реве по форумите и като му кажем истината се държи като...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #14 -: Петък, 23 Юни, 2017, 21:52:01 »
ОтговорОтговор

И какво ви пука как точно Ивчо си набира будалите ? Вие нали не сте будали, няма опасност да му станете шофьори.

Такива като  наш Ивчо има стотици, а будалите са десетки хиляди .... Все ще намерят начина да се сдушат. И да пишете, и да не пишете - все тая.


Който много държи да дава акъл на Райдъра - да си купи два три Рендака, да си намери шофьори за тях, и чак след това да обяснява как е редно да се търсят шофьори. Щото на чужд гръб и сто тояги са малко.



Не казвам, че Иво е прав,но е голям човек, има си глава на раменете, щом така го е измислил - така да си го прави. Каквото търси - това ще намери ...

Търсете си по добре собствените кривини, и оставете хората да си въртят бизнеса както си го разбират. Вместо да обяснявате на Иво какво трябва да дава, по добре изразходвайте енергията си да си намерите работа за над 3000€ ...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!