Международни шофьори – 1800-2000 EUR заплата
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 09:57:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Международни шофьори – 1800-2000 EUR заплата  (Прочетена 14899 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pirovski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-21
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 153
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #15 -: Вторник, 16 Януари, 2018, 13:26:13 »
ОтговорОтговор

Гледам,чета,добре е написано,не е възможно...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Вторник, 16 Януари, 2018, 13:26:13 »

 Активен
zhivko@twm.bg
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 17
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #16 -: Вторник, 16 Януари, 2018, 15:54:57 »
ОтговорОтговор

Гледам,чета,добре е написано,не е възможно...

Г-н Пировски, досега много шофьори ни казваха, че 1800 евро са недостатъчни и трябва да си вдигнем заплатите. Сега, когато си повишихме заплатите казвате, че е невъзможно.

Малко допълнителна информация за промените, която не сме длъжни да споделяме:
Нашите шофьори направиха запитване към началството, относно заплатите. В понеделник се състоя общо събрание, на което бяха решени описаните в предишня пост промени - някои по предложение на шофьорите, някои по предложение на началството.
Това, че имаме по-добри условия не са просто приказки от наша страна, а е решение, което беше взето с участието и в присъствието на нашите служители.

Ако някой има желание да работи на описаните условия, може да дойде сам да провери дали са такива. Ако нещата не са такива, мисля, че ще се чуе и във форума и в други сайтове.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Вторник, 16 Януари, 2018, 15:54:57 »

 Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #17 -: Вторник, 16 Януари, 2018, 16:10:03 »
ОтговорОтговор

А защо е тази разлика в осигуряването по време на командировка и почивка? Не е ли по-добре целогодишно 700 ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
zhivko@twm.bg
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 17
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #18 -: Вторник, 16 Януари, 2018, 16:38:38 »
ОтговорОтговор

А защо е тази разлика в осигуряването по време на командировка и почивка? Не е ли по-добре целогодишно 700 ?

Да, разбира се би било по-добре, но тези допълнителни 100 лв. по време на командировка се полагат поради определени условия.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
pirovski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-21
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 153
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #19 -: Вторник, 16 Януари, 2018, 16:43:28 »
ОтговорОтговор

Господа,преди време се свързахме,започнахме да осъществяваме сделка,но Вие се отказахте.След време се свързахме в телефонен разговор,обяснихте,не може да се работи по вашите условия.Защото всичките Ви шофьори,работят различно от мойте условия(те са съобразени със законодателството на България).Сега вероятно е възможно да сте променили условията Ви на работа.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
zhivko@twm.bg
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 17
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #20 -: Вторник, 16 Януари, 2018, 17:32:06 »
ОтговорОтговор

Господа,преди време се свързахме,започнахме да осъществяваме сделка,но Вие се отказахте.След време се свързахме в телефонен разговор,обяснихте,не може да се работи по вашите условия.Защото всичките Ви шофьори,работят различно от мойте условия(те са съобразени със законодателството на България).Сега вероятно е възможно да сте променили условията Ви на работа.

Господин Пировски, нямам желание да го правим лично или да се заяждаме но си спомняме вашия случай. Вие имахте някои изключително странни изисквания към нас. Също така говорихме с представители на други фирми в които сте работил и тези разговори не ни удовлетвориха.
Тъй като нито вие харесвате нашите условия, нието ние вас като кандидат, смятаме, че няма нужда да правим преговори.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
pirovski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-21
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 153
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #21 -: Вторник, 16 Януари, 2018, 17:40:21 »
ОтговорОтговор

Първо,харесвам жени(лично в никакъв случай).Второ,не знам разговорът Ви какъв е бил(не ме интересува).Трето,да желая определени условия,(документи)според мен не е престъпно.Благодаря Ви за отделеното време.Успех желая.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #22 -: Вторник, 16 Януари, 2018, 21:07:20 »
ОтговорОтговор

Пировски харесва жени Ъ?  Досега си мислех, че само машинно масло пие ,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #23 -: Петък, 19 Януари, 2018, 08:55:47 »
ОтговорОтговор

Фургоните тип ролки ли са? Интересува ме също, а ще препоръчам по-късно и 4-ма шофьори, кой е диспонента за курсовете и  офиса му дали е на летище Брюксел. И Англия кара ли се?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

zhivko@twm.bg
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 17
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #24 -: Петък, 19 Януари, 2018, 09:38:14 »
ОтговорОтговор

Фургоните тип ролки ли са? Интересува ме също, а ще препоръчам по-късно и 4-ма шофьори, кой е диспонента за курсовете и  офиса му дали е на летище Брюксел. И Англия кара ли се?

Да, с ролки са. Имаме няколко диспечера, българи, работят от вкъщи. Единичките ни карат до Англия, двойките вътрешно в Европа без Англия.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hgv_driver
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-105
Неактивен Неактивен

Luxembourg Luxembourg

Публикации: 363
Теми: 8



Активност
0%

« Отговор #25 -: Петък, 02 Февруари, 2018, 22:28:34 »
ОтговорОтговор


Пример:
В средата на Февруари се превежда аванс от 500 EUR за Януари, а до края на Февруари се превежда остатъка от сумата за Януари (ако е работен пълен месец значи остатъка ще е 1300 EUR).

Я погледнете в тълковния речник, какво ознава думата аванс... Означава ПРЕДВАРИТЕЛНО заплащане.
Ако започна на 1-ви Януари, вие на 15 Февруари, след 45 дни вече положен труд, трябва да давате заплатата вече. Аванс е ако започна на 1-ви Ян и същия ден ми дадете 500 евро.

Благодаря за инфото.
Тъй като тука има много срамежливи постоянни потребители ,та ще попитам вместо тях,,,,


micyri, не сме срамежливи... просто като прочетем думата Англия и подминаваме

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
zhivko@twm.bg
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 17
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #26 -: Понеделник, 05 Февруари, 2018, 09:24:29 »
ОтговорОтговор

Я погледнете в тълковния речник, какво ознава думата аванс... Означава ПРЕДВАРИТЕЛНО заплащане.
Ако започна на 1-ви Януари, вие на 15 Февруари, след 45 дни вече положен труд, трябва да давате заплатата вече. Аванс е ако започна на 1-ви Ян и същия ден ми дадете 500 евро.

micyri, не сме срамежливи... просто като прочетем думата Англия и подминаваме

Относно това, че заплатите се дават с месец назад - няма как да се направи осчетоводяване, да се пресметнат бонуси, километри и др. преди да е изтекъл месеца и да сме събрали пътните листи.
Да, това е предварително плащане, което е в средата на месеца, преди заплатата. Направено е с цел наши служители със задължения да могат да си правят вноските по-лесно.

А къде прочетохте нещо за Англия? Главно превозваме въздушно карго в централна Европа на двойки, до Англия ходят само някои наши камиони, и то единички.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hgv_driver
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-105
Неактивен Неактивен

Luxembourg Luxembourg

Публикации: 363
Теми: 8



Активност
0%

« Отговор #27 -: Понеделник, 05 Февруари, 2018, 14:28:57 »
ОтговорОтговор


А къде прочетохте нещо за Англия? Главно превозваме въздушно карго в централна Европа на двойки, до Англия ходят само някои наши камиони, и то единички.

Eто тук прочетох:
Търсим хора също и за соло езда. Курсове Холандия-Англия.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hgv_driver
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-105
Неактивен Неактивен

Luxembourg Luxembourg

Публикации: 363
Теми: 8



Активност
0%

« Отговор #28 -: Понеделник, 05 Февруари, 2018, 14:36:26 »
ОтговорОтговор

Да, това е предварително плащане, което е в средата на месеца, преди заплатата. Направено е с цел наши служители със задължения да могат да си правят вноските по-лесно.

Давате аванс на 45-тия ден!!! За какви вноски става въпрос като 45 дни някой стои без пари. Аз имам разходи 1000 лв на месец. т.е след 45 дни вече ще съм похарчил 1500 лв, а вие чак тогава ми давате 500 евро аванс. т.е. някой за да започне работа при вас, трябва да тегли 1500 лв заем ако няма пари. Все едно не сме работили през това време а сме си клатили краката.
Нормално е някой като е започнал на 1ви Януари, на 15 Януари да получи поне 900 евро аванс, а заплатата давайте през Февруари. На 15 Февруари още 900 евро аванс за Февруари и останалите през Март. и т.н. Има бг фирми които работят така, не съм го измислил аз.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
zhivko@twm.bg
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 17
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #29 -: Понеделник, 05 Февруари, 2018, 15:05:07 »
ОтговорОтговор

Давате аванс на 45-тия ден!!! За какви вноски става въпрос като 45 дни някой стои без пари. Аз имам разходи 1000 лв на месец. т.е след 45 дни вече ще съм похарчил 1500 лв, а вие чак тогава ми давате 500 евро аванс. т.е. някой за да започне работа при вас, трябва да тегли 1500 лв заем ако няма пари. Все едно не сме работили през това време а сме си клатили краката.

Вижте, случва се и да се правят изключения - досега шефовете не са отказвали на човек ако е помолил за малко по-ранен аванс. Но няма начин някой да се качи на камиона и да му се плати за това че се е качил, трябва поне малко да е поработил за да вземе нещо насреща. Никой не казва за този, който е работил, че си клати краката - той ще си получи заплатата за работеното време, просто има начин по който се случват нещата и това е начина в нашата фирма.

Тази тема е направена с цел да информираме какви са условията при нас, също така при въпроси обясняваме и защо са такива. Ако не ви устройват, то няма нужда да навлизаме в спорове за това какви би били перфектните условия за работа, можете просто да подминете темата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!