Работа за професионални шофьори със и без опит
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 08:42:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Работа за професионални шофьори със и без опит  (Прочетена 13127 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #30 -: Понеделник, 14 Август, 2017, 20:57:39 »
ОтговорОтговор

Не е лошо човек да не забравя от къде е тръгнал и да не гледа толкова отвисоко. Не сме комунизма, пич, вече всеки може да отиде, а много дори отидоха в Германия, че дори и в по-добри страни, и си бачкат кой повече, кой по-малко и не съветват от високо. Тъй, че слез малко на земята. Ние дето не слизаме от кабината по 3 месеца сигурно не бачкаме яко. Сигурно нашето бачкане не е по немски. хахахах Ебати хората има. Типичен Ганьо си
Пич,аз съм здраво на земята,но явно ти с тези 3 месечни курсове не си наясно какво се опитвам да ви кажа.
Първо ви се чудя ,че няма или почти не виждам позитивизъм в коментарите ви(за твоя изобщо и дума не може да става,проблема си е твой).
Второ,твоето бачкане не може да се нарече немско Усмивчица,първо защото никой немец дори за 5000 евро няма да стой 3 месеца в кабината на камион,изобщо не намесвам километрите.
Трето,не всичко е пари в Германия колега.
Четвърто,къде видя в коментара ми или какво те накара да си мислиш ,че съм забравил от къде съм тръгнал и съм гледал от високо.Ако беше така,тука ли ще си губя времето? С такива като тебе ,да им обяснявам ?
Очаквам да ми отговориш.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Понеделник, 14 Август, 2017, 20:57:39 »

 Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #31 -: Понеделник, 14 Август, 2017, 21:09:25 »
ОтговорОтговор

micyri777, чакай че и мен нещо ме жегна. Та каква истина казва Райдера??? Би ли цитирал някоя негова истина, заради която го нападаме?
Аз ти казвам направо, че той зацапва всяка тема в която се търсят шофьори...
Написал си, че го виждаш, та би ли се обосновал?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Понеделник, 14 Август, 2017, 21:09:25 »

 Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #32 -: Понеделник, 14 Август, 2017, 21:10:35 »
ОтговорОтговор

Мисури , обясни моля те на мен неукия тъмен субект как се работи по немски? По две ремаркета ли влачите или по два камиона карате едновременно А? И не ми казвай че в Германия няма фирми които не нарушават регламента!
Веднага ти давам жокер. Усмивчица
Първото нещо в което сте в грешка е ,че в Германия като работиш много и ще вземеш голяма заплата Усмивчица
Жокер 1: Карам един камион с едно ремарке по 168ч. на месец  ,за пари не прието да се говори Усмивчица
Жокер 2 : По аутобана карам с 87км. по националите 69км.
жокер 3: Правя паузи на аутохофите ,където закусвам и се храня в ресторанта.
Така се работи по немски!
Да работил съм и в друга немска фирма ,където нарушавахме регламента,правих по 300ч. на месец ,но не забогатях! Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #33 -: Понеделник, 14 Август, 2017, 21:12:21 »
ОтговорОтговор

micyri777, чакай че и мен нещо ме жегна. Та каква истина казва Райдера??? Би ли цитирал някоя негова истина, заради която го нападаме?
Аз ти казвам направо, че той зацапва всяка тема в която се търсят шофьори...
Написал си, че го виждаш, та би ли се обосновал?
Хахаха.....сватосахте ме!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #34 -: Понеделник, 14 Август, 2017, 21:17:45 »
ОтговорОтговор

Пак се почна!
Само до като се появи Иво и обръщате темата в словесна престрелка с него.Защо?
Защото е работодател!
Да не цитирам думите му ,но какво толкова е казал?
Това ,че казва доста истини аз го виждам.
Заповядайте в Германия,работа колкото искате има и за 1800 ,има и за 2800 чисто.Парите не ги събираме по дърветата, а си ги изкарваме с много бачкане.Да,бачкаме ,но по немски.........това е трудно за обяснение.

 Е, виж кво си написал, а прочел ли си обявите на Райдера за да видиш за какво иде реч

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #35 -: Понеделник, 14 Август, 2017, 21:24:52 »
ОтговорОтговор

Е, виж кво си написал, а прочел ли си обявите на Райдера за да видиш за какво иде реч
Не,не искам и да ги чета,но ми прави лошо впечатление, че появи ли се той и всичко го почвате.
Така става и с някой работодател,но какво печелите от това,когато няма диалог?
Не го защитавам,говори ли сме си с него по много теми на друго място и толкова.
Трябва ли да му държа сметка?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #36 -: Понеделник, 14 Август, 2017, 21:33:28 »
ОтговорОтговор

Е тук съм съгласен, нищо не става при диалог с Бг работодател в транспортния бранш. Райдера отговаря " няма как да стане", а някои други казват ти имаш много изисквания и не мога да ги приема. Работодателя си знае: мин.заплата, 3/1 и за всичко останало " духай супата", та не ми говори за закуски по шоповете, защитавайки Райдера Усмивчица)

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
k
Младши потребител
**

Рейтинг: +19/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 90
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #37 -: Понеделник, 14 Август, 2017, 22:05:56 »
ОтговорОтговор

Веднага ти давам жокер. Усмивчица
Първото нещо в което сте в грешка е ,че в Германия като работиш много и ще вземеш голяма заплата Усмивчица
Жокер 1: Карам един камион с едно ремарке по 168ч. на месец  ,за пари не прието да се говори Усмивчица
Жокер 2 : По аутобана карам с 87км. по националите 69км.
жокер 3: Правя паузи на аутохофите ,където закусвам и се храня в ресторанта.
Така се работи по немски!
Да работил съм и в друга немска фирма ,където нарушавахме регламента,правих по 300ч. на месец ,но не забогатях! Усмивчица
[/quote

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #38 -: Понеделник, 14 Август, 2017, 22:39:23 »
ОтговорОтговор

Е тук съм съгласен, нищо не става при диалог с Бг работодател в транспортния бранш. Райдера отговаря " няма как да стане", а някои други казват ти имаш много изисквания и не мога да ги приема. Работодателя си знае: мин.заплата, 3/1 и за всичко останало " духай супата", та не ми говори за закуски по шоповете, защитавайки Райдера Усмивчица)
Пак казвам ,това за храненето не го приемайте за хвалба,това е нещо нормално за немския шофьор и немския начин на работа!
Питате ме ,отговарям Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #39 -: Понеделник, 14 Август, 2017, 23:23:25 »
ОтговорОтговор

Имало нещо нередно в обявите ми за работа,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, мога ли да разбера, кое е точно Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +585/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 317
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #40 -: Вторник, 15 Август, 2017, 08:19:13 »
ОтговорОтговор

Е тук съм съгласен, нищо не става при диалог с Бг работодател в транспортния бранш. Райдера отговаря " няма как да стане", а някои други казват ти имаш много изисквания и не мога да ги приема. Работодателя си знае: мин.заплата, 3/1 и за всичко останало " духай супата", та не ми говори за закуски по шоповете, защитавайки Райдера Усмивчица)


Е точно за това съм ги проклел БГ работодателите да им изгният дръгелите по базите и паркинзите. Докато ни нямат за хора, така ще е. Като гледам, вечно. Тъпотията и идиотщината ходи по хората, не по дърветата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
LightOff
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +84/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 179
Теми: 15



Активност
0%

« Отговор #41 -: Вторник, 15 Август, 2017, 13:22:16 »
ОтговорОтговор

.... тъй като, аз започнах като, че ли първи със спама по темата... да продължа!
 На модератора на сайта отговарям! Влез в сайта на агенцията по труда( точното й име  сега ми убягва) и ще видиш, че примера е от там. Аз съм работил в Германия за сведение, разбира се не казвам, че за малкото време в което бях там, знам всичко!  Истината за заплащането в немско е, че голяма част от нашенците работятя чрез посредници и за това работата е зле със заплащането. Всъщност немската система не е идеална и не съм го казвал, но къде - къде е по - добра от българската. В различните немски провинции има различия в заплащането. Но пък то е такова, че да можеш да покриеш минималните си месечни нужди до следващата заплата. Ако например вземаш чисто 650 евро заплата, което е страхотно ниско, отиваш в техните т.нар джобс център, където ти доплащат размера между 650 евро до най - минималната сума необходима за оцеляването ти. Вариантите са различни. Например, както в България, могат да поемат плащанията за ток и вода, наем за квартирата и т.н Което е супер. Бюрокрацията я има, но е много по - малко.  А ако нямаш пари и искаш да се преквалифицираш, примерно професионален шофьор да станеш или каквото и да е друго. Процедурата е максимално улеснена. Плащат ти обучението и ти осигуряват работа. В милата ни роднина също има подобни неща, но те са толкова побългарени и единственото което можеш да получиш от трудовите борси на държавата е да те преквалифицират проформа "озеленител" и да ти осигурят временна заетост за 3 -4 месеца. Връчват ти една метла и озеленителя става метач на улици!
 Не ме разбирайте погрешно, не хваля немците или нещо подобно! Но е явно, че България не е Германия! Явно е, че в милата ни родина се случват неща, които винаги водят да сме в челните, негативни класации... по корупция и какво ли не друго!

 Нашенци не ходят да работят за швабите, защото им е детската мечта! Случва се именно заради българските алчни работодатели, корумпирани държавани служители и много други. Пак казвам, не защитавам нито немците, франсетата или който и да било друг! Но е факт, че в България този който ви дава работа живее с мисълта, че работещият по - скоро е длъжник за привилегията, че му е дадена работа! За какво говорим!?

 Много нашенци им омръзна да слушат бръщолевянията на политиците, че нещата ще се оправят и да се надяват и просто отидаха да "слугуват" на чужди работодатели. И няма да се оправят нещата, защото онази баш Тиква, като излиза зад граница, рекламира държавата ни като страна с най - евтина работна ръка в Европа, най - нисък корпоративен данък и т.н  След още 30г ще са емигрирали поне още 1 млн. българи. Голям кеф!


 Поздрави и лека на всеки! Не се плюите един друг, всички сме за ада, там сами ще се натирваме в казана!
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ruskov
Младши потребител
**

Рейтинг: +12/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 75
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #42 -: Вторник, 15 Август, 2017, 14:14:12 »
ОтговорОтговор

Смотан
Никога за нищо не ме е било яд ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,   чудно ми е защо не бачкате в Германия,,,,,,,,,,,,,,,
Веднъж Ти писах ,че си много злобен и избиваш комплекси!
Работя в Германия и ме осигуравят нормално.Плащат ми редовно  и не са прав ли проблем колко часа съм карал.Никога не съм засичал колко ми харчи камиона!
Нощно не съм карал 5-6 години.Това ,че не мжеш да си намериш шофьор, замисли се!А и никога не съм карал по-стар камион от три години .И спри с всички да се заяждал.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #43 -: Вторник, 15 Август, 2017, 14:46:18 »
ОтговорОтговор

:-))))))))))))))))))) В мен злоба НИКОГА не е имало,,,,,,,, за комплекси още по-малко ,,,,,,,,,  Интересно ми е защо като казвам, че над 90% от това племе са уникални тъпанари и все някой тук започва да се разпознава а другите дето не попадат в тези проценти приемат думите ми за нормални,,,,,,   Сега пак някой тъпанар ще ми каже, че съм бил злобен ;-)))))

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
ruskov
Младши потребител
**

Рейтинг: +12/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 75
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #44 -: Вторник, 15 Август, 2017, 15:35:09 »
ОтговорОтговор

:-))))))))))))))))))) В мен злоба НИКОГА не е имало,,,,,,,, за комплекси още по-малко ,,,,,,,,,  Интересно ми е защо като казвам, че над 90% от това племе са уникални тъпанари и все някой тук започва да се разпознава а другите дето не попадат в тези проценти приемат думите ми за нормални,,,,,,   Сега пак някой тъпанар ще ми каже, че съм бил злобен ;-)))))
Благодя ти!Не се смятам за тъпанар!Изказвам си мнение,без да обиждам.
В БГ.бих работил за средната заплата за страната и 60€  на ден.Схема два месеца и три седмица почивка.Не ти изнася ,нали?така си оценявам труда.На камион сипвам масло,нафта сменявам крушка.Намри си ТЪПАНРИ да таработят на минимална заплата,без да я даваш!!!Да ти плащат нафта и да ди правят камиона на пътя.Сега може пак да ми кажеш-ТЪПАНАР.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети: шофьор 
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!