Търся 5 буса за работа вътрешно в Европа
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 21:18:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Търся 5 буса за работа вътрешно в Европа  (Прочетена 13633 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Emcho_K
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 32
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« -: Вторник, 03 Октомври, 2017, 21:49:29 »
ОтговорОтговор

Здравейте,

Търся 5 буса готови за работа в Европа. Курсовете са вътрешни, като не се ходи до Скандинавия и Латвия, Литва и Естония.
Плаща се на километър пълен/празен 0.27 евро на километър. Изискване е да имате монтиран ДжПиЕс както и възрастта на бусовете по възможност да е от 2010 нагоре. Също и валидна ЧМР застраховка.
Необходимо е наличието на смартфон със поне 1ГБ интернет в роуминг.
Изготвя се договор между мен и вашата фирма, и в края на всеки месец се фактурират километрите. Плащане в срок от 50 дена след предаване на ЧМР за извършените превози и фактура за км.
Гарантирани минимум 15 000 км месечно.

За повече информация на ЛС или 0879 88 78 78

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Вторник, 03 Октомври, 2017, 21:49:29 »

 Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #1 -: Вторник, 03 Октомври, 2017, 22:50:31 »
ОтговорОтговор

Бррр, то като си плати нафтата човек, и му остават има няма 80€ на ден

С тях кое напред - да си поеме амортизацията и евентуални ремонти и консумативите на буса ли ? Или да си плати осигуровките и данъците за фактурите ли ?
Или да си отчисли заплата и командировка Ъ? За един гигабайт роуминг дали ще останат Ъ?

То при такива оферти по на сметка е  да се  кара дъргела на чорбаджията, да се мятат крачолите и да се прибират чисти 60 еврака на ден.

Ако има наплив на тази оферта , и останат незаети мераклии да ми свиркат. На цена 0,25 цента на километър и плащане три-четири месеца след кирията смятам че мога да осигуря работа не за пет, а за петстотин буса  Смотан  Ухилен


 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Вторник, 03 Октомври, 2017, 22:50:31 »

 Активен
cxz90
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 7
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #2 -: Сряда, 04 Октомври, 2017, 07:14:48 »
ОтговорОтговор

50 дни след предаване на чмр плащане.Това трябва да е екзоточна оферта за мазохисти.Само румънций и поляци биха се навили.Едва ли ще се намери някой нашенец 50 дни са си вадят всеки ден пари от джоба за гориво и такси.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Emcho_K
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 32
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #3 -: Сряда, 04 Октомври, 2017, 07:44:05 »
ОтговорОтговор

Здравейте,

Не вярвам и сега като карате да получавате парите по-рано от 45 дена.
Една проста сметка и аз ще направя, тъй като не знам кой как го смята.

15 000 км (които пре спокойно се правят за 3 седмици) х 0.27 евро = 4050 евро
Гориво го смятам среден разход от 10/100 нафта при цена от 1.30 евро за литър (като на повечето места е под него) което са 1500 литра нафта х 1.3 = 1950 евро

4050 евро - 1950 евро = 2100 евро / 21 дена са 100 евро на ден. Имате винетка за Румъния, Унгария и Австрия.

Друго?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mandor
Потребител герой
*****

Рейтинг: +490/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 739
Теми: 33



Активност
0%


« Отговор #4 -: Сряда, 04 Октомври, 2017, 08:14:43 »
ОтговорОтговор

От тези 2100 евро, 200 евро е дела на Владко Горанов. И остават 1900. А в съседната тема се говори за 1900 евра заплата. Без да те интересува за поддръжката на возилото.
Така по-ясно ли е?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.
hunter_75
Старши потребител
****

Рейтинг: +96/-31
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 324
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #5 -: Сряда, 04 Октомври, 2017, 17:33:03 »
ОтговорОтговор

Здравейте,

Не вярвам и сега като карате да получавате парите по-рано от 45 дена.
Една проста сметка и аз ще направя, тъй като не знам кой как го смята.

15 000 км (които пре спокойно се правят за 3 седмици) х 0.27 евро = 4050 евро
Гориво го смятам среден разход от 10/100 нафта при цена от 1.30 евро за литър (като на повечето места е под него) което са 1500 литра нафта х 1.3 = 1950 евро

4050 евро - 1950 евро = 2100 евро / 21 дена са 100 евро на ден. Имате винетка за Румъния, Унгария и Австрия.

Друго?
Другото е че тия 45 дена не ти зареждаш камиона,както и че имаш,обикновено,служебен аванс,от който харчиш докато вземеш някакви пари.Стана ли ти ясно?Ти си поредния селски тарикат който си е въобразил че може да лапа парички на гърба на наивниците.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
никола
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 24
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #6 -: Сряда, 04 Октомври, 2017, 19:11:00 »
ОтговорОтговор

Смяна на масла и филтри веднъж месечно и две гуми . Ако искаш да ти излиза сметката колкото е цената на горивото толкова трябва да отделяш и за амортизации , а заплатата и данъци и осигуровки отделно . Ако не си съгласен ще ти разкажа един стар виц , в който единия казва “ Давам една туба бензин да отидем до Варна “ , а другия му отговаря “ Ти си лесен сядай на тубата и тръгвай за Варна “

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1848
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #7 -: Сряда, 04 Октомври, 2017, 21:28:56 »
ОтговорОтговор

Аз давам 2200€ на хора дето са инвестирали само в документи и опит ,,,,,,,,,,,,,,,  Пусни офертата в "Спедитор. нет" , че голяма скука е настанала в последно време да вземат да се разсмеят всички на колосалните 27 цента/ км............

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #8 -: Четвъртък, 05 Октомври, 2017, 06:17:28 »
ОтговорОтговор

Браво бате Иво,от кога ги даваш тези пари???

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1848
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #9 -: Четвъртък, 05 Октомври, 2017, 09:43:47 »
ОтговорОтговор

Допреди 2 месеца бяха 2100,,,  без да си купуваш бус и да ти белее косата,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Haydutyn
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +25/-6
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 212
Теми: 12



Активност
0%


« Отговор #10 -: Събота, 07 Октомври, 2017, 13:40:36 »
ОтговорОтговор

  Няколко бележки:
 - смартфон ако е 4джи, много е вероятно да не работи в Германия или има смущения. В момента в ГДР-то сменят от ХуаУей всичко с 5джи и 4-то ще остане в историята. Разбирайте, че това ще ни сполети и нас в България след време.     
 - микробус ще рече 3500 кг общо тегло или половината собствено, другата полезен товар. Забранено е да се сменя общото тегло - питал съм Технотест преди по друг повод.
 - товари под температурен режим ще има ли? Може ли микробусите да са бордови? Какъв вътрешен обем се изисква минимум?
 - заплатите за "Б" и "С" категория логично са различни- не се интересувам за себе си.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
dino412
Старши потребител
****

Рейтинг: +126/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 472
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #11 -: Събота, 07 Октомври, 2017, 14:09:52 »
ОтговорОтговор

Здравейте,

Не вярвам и сега като карате да получавате парите по-рано от 45 дена.
Една проста сметка и аз ще направя, тъй като не знам кой как го смята.

15 000 км (които пре спокойно се правят за 3 седмици) х 0.27 евро = 4050 евро
Гориво го смятам среден разход от 10/100 нафта при цена от 1.30 евро за литър (като на повечето места е под него) което са 1500 литра нафта х 1.3 = 1950 евро

4050 евро - 1950 евро = 2100 евро / 21 дена са 100 евро на ден. Имате винетка за Румъния, Унгария и Австрия.

Друго?

  Усмивчица Ухилен Много добра математика Завърти очи Завърти очи Завърти очи но за балъци.
В транспорта има неписана формула за цена на километър................... съотношение минимум 1 към 3(лев гориво три лева приход или евро,долар и каквато щете валута още).Паднеш ли под това съотношение вървиш сериозно към катастрофа.
Най-малкия разход са парите за гориво.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Шофьор не се става шофьор се ражда. Колкото и да имаш желание не идва ли Ти отвътре не става...
Най-слабото място в софтуера на всички системи за безопасност на МПС-тата си остава софтуера на задкормилното устройство.
Emcho_K
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 32
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #12 -: Понеделник, 09 Октомври, 2017, 22:54:58 »
ОтговорОтговор

Другото е че тия 45 дена не ти зареждаш камиона,както и че имаш,обикновено,служебен аванс,от който харчиш докато вземеш някакви пари.Стана ли ти ясно?Ти си поредния селски тарикат който си е въобразил че може да лапа парички на гърба на наивниците.

Колега не се познаваме лично, че да си даваме такива квалификаций.
Другото, транспортния бизнес разчита на оборотни средства под една или друга форма. В тази връзка на мен никой не ми дава аванс докато си чакам парите (нито пък спирам работа докато ми дойдат постъпления).

И аз искам да карам на 60 цента/км ама няма.

Предложете тогава цена на която бихте 'яхнали тубата' за Еропа

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1848
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #13 -: Вторник, 10 Октомври, 2017, 07:16:08 »
ОтговорОтговор

Емчо_ К ,,,,,   аз карам на 1€ на километър и това е на границата на оцеляването,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Emcho_K
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 32
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #14 -: Вторник, 10 Октомври, 2017, 15:00:23 »
ОтговорОтговор

Емчо_ К ,,,,,   аз карам на 1€ на километър и това е на границата на оцеляването,,,,

Ти си баровец значи Усмивчица

Ние дето караме под тая цена какво да правим тогава....фърляме ключовете и да лягаме на аутобана

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!