Нямам стаж?!
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 15:37:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нямам стаж?!  (Прочетена 2762 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bloodripperr
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« -: Четвъртък, 19 Октомври, 2017, 10:53:38 »
ОтговорОтговор

Здравейте на всички. От скоро съм с категория "ц" и чакам с нетърпение да мине 1 година за Е-то, та да почна по от рано с ориентирането в професията, от сега мога да помириша как без стаж няма да искат да ме назначат никъде. Понеже съм чувал и за други хора с този проблем, стажа по принцип в професиите в, които се изисква е проблемен в началото. Та понеже съм чел за хора без стаж, но до еднозначно решение кое е най правилното (ефикасно/ефективно) така и не успях да се добера, или казано на кратко, кой е прекия и правилния път за човек без стаж за да започне. Изисквания стаж е минимум 3 години та каквин са възможните сценарии за натрупване на този стаж, когато се тръгва от стартовата линия така да се каже. Другото може някой да посъветва един млад тираджия какво да очаква, горе доло от професията. Май положението е доста мрачно, поне от това което чета оставам с такова впечетление,че професията не е много за предпочитане, но все пак имам желание да я практикува и ми харесва.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Четвъртък, 19 Октомври, 2017, 10:53:38 »

 Активен
hetfield
Младши потребител
**

Рейтинг: +12/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 52
Теми: 3



Активност
0%

« Отговор #1 -: Четвъртък, 19 Октомври, 2017, 11:36:27 »
ОтговорОтговор

Не знам как може да ти хареса нещо което не си го изживял  Намигване
Най-прекия и правилен път е да се качиш на двойка. По възможност с някой познат. Другия вариант ти е да се включиш в някоя от школите на фирмите които предлагат такива. Колко е правилен 2-рия вариант не мога да кажа. Ако работиш за бг фирма очаквай каране-ядене-спане-цепене на секундата-разправии с диспечери и така 3 месеца. Моя съвет е да използваш тази една година в курсове и изучаване на немски език и след като натрупаш стаж при някой бг тарикат да си намериш работа в чисто немска фирма.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Четвъртък, 19 Октомври, 2017, 11:36:27 »

 Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #2 -: Четвъртък, 19 Октомври, 2017, 11:46:15 »
ОтговорОтговор

Започни да караш камионче до 7.5т , поне да понаучиш регламент 561 и как се борави с дигитален тахограф. А също да понаучиш всяка особеност на държавите  че после със всичко на едно ще ти дойде много.
Започни двойка , експерименти не си прави  че след това стават само екскременти .
Поетапното учене ще ти е по-лесно отколкото всичко за една тройка и да стане каша в главта ти.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
bloodripperr
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #3 -: Четвъртък, 19 Октомври, 2017, 12:17:52 »
ОтговорОтговор

Не знам как може да ти хареса нещо което не си го изживял  Намигване
Не знам. Наречи го усет харесва ми, но да е подредена работа. Не ми се занимава с проблемите на българските фирми честно казано, но, ако трябва да се мине и през това, за общото благо, ще се мине какво да се прави. Двойки звучи добре като вариянт. мерси!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!