• Welcome to Форум на българските шофьори.
 

Какво ви харесва в Германия?

Започната от micyri, Петък, 20 Октомври, 2017, 13:48:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

micyri

Интересно ми стана с отговорите в подобната тема за Германия.
Та я да видим харесва ли ви нещо в тая "гадна страна" с злобно и невъзпитано население. :)

micyri


down_shiftеr


Цитат**Какво ви харесва в Германия?***
« -: Днес в 13:48:38 »

Нищо .... аз бира не пия.... ;D

Ако говорим за *тиражийската* работа , пък и изобщо за автомобилното движение в държавата е много по зле отколкото преди 20 години.

Из германия се движа интензивно от 1994 г. , а съм я посещавал (западната) и преди *демокрацията*  :-\

.... Германските постижения в техниката и науката разбира се са безспорни ... и очаквам да репликираш че щом ги има , немците не са кофти народ.... - за днешното време говоря.... :D ;D

down_shiftеr


micyri

И хубаво правиш,че не пиеш бира.
Гадната немска бира.....: ).
Аз обаче се мъча с нея ,задължително след крос или колоездене.
Обаче си прав за едновремешната Германия,по-хубаво беше!

Boroman21

Магазините , има от всичко и то качествено .
Бирата става но аз лично пия чешко когато има .
Наденичките обаче къртят , не напразно половината немски колеги са леееко закръглени.

admin

На мен лично много ми харесва архитектурата в Германия. Също така изпълнението на инфраструктурата, в частност улици и тротоари. Сигурно има още хиляди неща, които съм харесал при пътуванията си в тази иначе според мен много красива и уредена държава. За жалост корпоративните интереси имат сериозен отпечатък върху живота в Германия.
Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

rider777

За пръв път бях в Германия 1984та година и мноооо ми хареса, защото тогава там живееха немци ,,,,,,, сегашната Мусюлманска Република Германия не ми харесва изобщо.
Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

Nachinaesht

За съжаление положението в БГ не е по-различно, само че при нас е циганизация.

micyri

Цитат на: Nachinaesht - Вторник, 24 Октомври, 2017, 08:10:05
За съжаление положението в БГ не е по-различно, само че при нас е циганизация.
Хаха....има ли ги още?
Мислех ,че всичките цигани са по Европа.

georgiivanov

Най-вече ми харесва спокойствието там.

hgv_driver

Цитат на: rider777 - Събота, 21 Октомври, 2017, 07:13:47
За пръв път бях в Германия 1984та година и мноооо ми хареса, защото тогава там живееха немци ,,,,,,, сегашната Мусюлманска Република Германия не ми харесва изобщо.

Скоро бях седнал в Макдоналдс в Hagen. Срещу мен на съседната маса имаше 3 жени забрадени, а на другата маса отляво четирима мъже си говореха на арабски. Добре дошли в Германия.

krasisof

Само бардаците.
Пример: Във Франкфурт близо до Ренус за 220€ смених три румънки с пълна програма за около 4ч. Това на мен ми харесва в Германия.

pirovski

Германия ми харесва,защото дори да правиш любов с жената на шефа,не е важно,шефът да не разбере.

rider777

Пировски,,,, кАжи честно, че не си олигофрен,,,,,,,,,,,,,,
Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

pirovski

Господин Стефанов,не Ви разбирам,помолих да не обиждате,дразните се с мен.Съобразявам се с коментарът си,бих написал друго.Не знам какво целите.Създал съм си живота с труд,под,малко умение.Не е нужно,да ми го проваляте.Подозирам,не ме зачитате за професионалист.Споделих вариантът за да престанете с обиди,нападки или да ги затвърдите.Отказахте,поне достойнството си запазете,печелите по чанта с едри банкноти в Евро.

rider777

Добре де,,,,,,,,,,,, само аз ли смятам, че тези писания са или на болен мозък или на някакъв изкуствен интелект, който за жалост е някакъв демо вариант ???
Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

rider777

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,