Ненормален тираджия
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 17:36:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ненормален тираджия  (Прочетена 5315 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« -: Сряда, 27 Юни, 2018, 19:05:49 »
ОтговорОтговор

Аз съм с два видеорегистратора. Един широкоъгълен напред и един на страничното стъкло насочен към лявото огледало. Само чакам нещо интересно но месец вече няма.

Ти къде караш , аз поне 4-5 пъти на ден се чудя на простотията човешка.
Последно вчера немски автобус наби спирачки пред мене  прибирайки се на метър разстояние. Това се случва посред бял ден на А22 преди Роверето , като дистанцията ми от предния камион е над 80 метра. Пълен нонсенс дет се вика , мислех че ще спре на следващата бензиностанция да го съветвам ама уви важното е че се размина голям сакатлък.
Сутринта в 60те км преди Болцано немско бмв х5  бяло  ме мина с 254км/ч при ограничение 110 и то на един п*чи косъм разстояние.

Малко след това кола с каравана (отново немска регистрация) смело си ми влезе в моята лента  точно по средата на ремаркето. Нито клаксони нито фарове им направи впечатление на тия самоубийци. Добре че отдясно аварииното свободно.
Изпреварвания в ремонти , засичане и безпричинно бааавно влачене не ги броя вече че са много .
Вардете ги тия малоумници с караванките да не ви виси някой на съвестта.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Сряда, 27 Юни, 2018, 19:05:49 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!