Немски договор, 2270,- евро бруто + командировки, задължително немски език
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 08:20:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Немски договор, 2270,- евро бруто + командировки, задължително немски език  (Прочетена 8081 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
avia
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 5
Теми: 1



Активност
0%

« -: Събота, 28 Юли, 2018, 21:34:40 »
ОтговорОтговор

Здравейте!
Немска фирма в района на Аугсбург търси  шофьори.
Немски  договор, 2270,- Евро бруто + командировъчни 24/12 Евро/ден.
Задължително немски език, С+Е, професионална компетентност (95), дигитална карта и опит/стаж поне две години.
Редовно заплащане в последния ден на месеца, командировъчните с месец по-късно. Карта за зареждане на tankpool24, резервна на AGIP и карта за асистенция на пътя (смяна на спукана гума). Работи се само в Германия. Автопарк на възраст до 4 години – Мерцедес и МАН, общо120 автомобила, разделени в две бази по 60. Фирмата е създадена 1956.
Здравно осигуряване към АОК, по желание към други.
Работни обувки.
Перална машина, душове и колонка за зареждане в базата, поне едно прибиране през седмицата.
Възможност за работен режим 3/1 – 3 седмици работа, една седмица почивка, но тогава заплащането е по-малко.
Автобиография на немски със снимка и телефон за контакт моля на andreas_schmid_logistik@yahoo.com
С одобрените кандидати ще бъде осъществен телефонен контакт на немски от собственика на фирмата.

А сега за тези, които тръгват с голямата кошница – нето на 2270,- е около 1540,- Евро + около 450,- командировъчни (16-18 дни по 24,-) = около 2000,- на месец (плюс минус 50). 13,60 ремарке с щора и йелода. Товара обикновено е хартия, нова (на ролки) и стара (на бали), арматурно желязо, дърво, гипсокартон за строителни борси. Колани на всичко, редовно 12-15. Диспонентите са много добри - всеки ден едно товарене и разтоварване, поне един път в седмицата се случва и два пъти за деня да се товари и разтоварва. Пътуването до района на Аугсбург е за собствена сметка и самостоятелно организиране. Квартира (адрес) – нанайси, бонуси за икономично каране или изминати километри – никакви. Със сигурност има още минуси, но не съм се замислил сериозно. За мен лично ако има още 300 евро чисти към нето-то - скачам в джаза, засега съм пас. За друг може да е отлична оферта и затова е публикувам със смесени чувства.
Какво е смесени чувства?  Тъщата се хвърля в пропастта с чисто новата ти кола.  Усмивчица
Поздрави, лек път и здрави гуми!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Събота, 28 Юли, 2018, 21:34:40 »

 Активен
lumpen
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 48
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #1 -: Събота, 28 Юли, 2018, 22:40:50 »
ОтговорОтговор

А не мерси..., 100% мъкнеш и палети

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Събота, 28 Юли, 2018, 22:40:50 »

 Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #2 -: Неделя, 29 Юли, 2018, 07:27:35 »
ОтговорОтговор

А не мерси..., 100% мъкнеш и палети

Ем че от тоалетната хартия как мислиш палета по 33-34. А за балите 2000€ и постоянното натягане на колани Усмивчица

За 2000€ отваряне на щрата 2 макс 3 пъти и без палета на седмица . За 2-3 чмр/лифершейн  на ден парата стартово поне 2500-2700€ нето .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #3 -: Неделя, 29 Юли, 2018, 08:04:38 »
ОтговорОтговор

Абе за под 4000€ нето изобщо не се хващайте бре !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #4 -: Неделя, 29 Юли, 2018, 10:21:52 »
ОтговорОтговор

Абе за под 4000€ нето изобщо не се хващайте бре !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Иво , в момента у нас имам майстори правят ми покрив от нула .
Та да ти кажа че общака ме таксува по 60лв а баш майстора по 100лв на ден. Работят по 8-9 часа и си тръгват , е да ти кажа за 15 часа работен ден  , прехвърляне ръчно на 32/64 палета с тегло 650/1300кг , поставяне на колани , правилно разпределение и укрепване  а и 9-10ч каране  колко да те таксувам аз тебе като шеф?
В тая сметка не слагам момента че спя във фурна през лятото и фризер през зимата , мия се и пикая до гумата. Постоянно ме дебнат ченгета и дерът пари като за последно. Стреса , лишенията на пътя че пък и има фирми с изисквания за по 4+ месеца вътрешно. За тия пари който дават масово 2000-2200€ само отварям 2 врати и въртя геврека , като работя 4 седмици и след това 1 почивам у нас . Да ти кажа и тия са малко , на фона на глобите само .

Да ти кажа това че повечето фирми като не могат да осигурят нормални пари НЕ трябва да мъчат водачите си .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #5 -: Неделя, 29 Юли, 2018, 13:43:35 »
ОтговорОтговор

А не мерси..., 100% мъкнеш и палети

В Германия палетата не ги мъкнем на гръб!
Ползваме ел.колички!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #6 -: Неделя, 29 Юли, 2018, 13:47:57 »
ОтговорОтговор

В Германия палетата не ги мъкнем на гръб!
Ползваме ел.колички!
  И един “марамот” ти ги инсталира в  бокса налЕ Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #7 -: Неделя, 29 Юли, 2018, 13:48:34 »
ОтговорОтговор

Бороман,,,,, ставай един майстор по покривите и ще си спиш всяка нощ у вас на хладно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #8 -: Неделя, 29 Юли, 2018, 14:07:54 »
ОтговорОтговор

Бороман,,,,, ставай един майстор по покривите и ще си спиш всяка нощ у вас на хладно.
Тва е най-лесно , ама ако всеки я кара така и ти ще се наложи да смениш основната си дейност.

Изпратено от моят Nokia 6.1 с помощта на Tapatalk

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hunter_75
Старши потребител
****

Рейтинг: +96/-31
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 324
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #9 -: Неделя, 29 Юли, 2018, 15:39:42 »
ОтговорОтговор

В Германия палетата не ги мъкнем на гръб!
Ползваме ел.колички!

 Алоуу,Урко,с количка ги изнасяш от склада и ги товариш в палетоносача ли бе?Това може би е позволено сачо за тебе,защото ти вече си натурализиран немец  Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #10 -: Неделя, 29 Юли, 2018, 15:50:16 »
ОтговорОтговор

Бороман,,, основната ми дейност е отдаване под наем на жилища, сервизи, магазини, както и управление на няколко сервиза и една автокъща,,,,, транспорта ми е единствено за удоволствие.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
lumpen
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 48
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #11 -: Неделя, 29 Юли, 2018, 16:59:06 »
ОтговорОтговор

А бре Мисури не ми я х вали тая Германия,  това е нищо общо с едно временната, ще отида на север па ти си ги карай с количката.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #12 -: Понеделник, 30 Юли, 2018, 13:59:02 »
ОтговорОтговор


 Алоуу,Урко,с количка ги изнасяш от склада и ги товариш в палетоносача ли бе?Това може би е позволено сачо за тебе,защото ти вече си натурализиран немец  Смотан
Колкото и странно да ви се вижда,всеки ден(образно казано) разтоварвам по 80 пал.
Разтоварвам и си товаря leer gut с ел.количка на която се возя.
Палетоносача е за такива като вас,аз както казах работя по немската система Намигване
Обаче не мога да разбера,защо толкова се "набирате"?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #13 -: Понеделник, 30 Юли, 2018, 14:02:27 »
ОтговорОтговор

А бре Мисури не ми я х вали тая Германия,  това е нищо общо с едно временната, ще отида на север па ти си ги карай с количката.

Искрено ще се радвам,повечето бг шофьори да те последват,за да се нормализират отново нещата в Германия Намигване
Нищо лично към тебе,но попадам няколко пъти на бг шофьори,който търсят палетни колички за да си разтоварят стоката.
А когато им покажа,че има електрически за целта,отговора им е меко казано смешен.
Те така били свикнали !
Но не пропускат да ми зададът въпроса колко пари получавам,като работя в немска фирма .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
krasisof
Младши потребител
**

Рейтинг: +23/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 88
Теми: 6



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #14 -: Вторник, 31 Юли, 2018, 15:45:16 »
ОтговорОтговор

Всички знаем колко плащат в Германия и за какво търсят чужденци. Разяснения не са нужни. А относно ръчната палетна количка първо помисли защо те питат и след това си прави изводите. Като начало ще ти кажа, че ако нямаш трейнинг в съответната фирма дето разтоварваш или поне подпис под инструктаж е изцяло незаконно дори и в Германия. И ако се случи нещо и се стигне до съд ще плащат. Друга безобидна причина е, че има стока която за необучен за работа с ел. количка човек е трудна. Не случайно дори и мотокаристите се учат. И само да споделя с всички, че за ташак се свързах с няколко немски агенции за подбор конкретно за шофьори. Е няма толкова несериозни хора. Биет в земята и англичаните. Пълна пародия са. Не случайно всички мразят Германия и Германия мрази всички. Било е квото е било.... вече е минало

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!