Walto transport Bulgaria
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 17:07:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Walto transport Bulgaria  (Прочетена 3472 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
shadow_line
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Netherlands Netherlands

Публикации: 1
Теми: 1



Активност
0%

« -: Четвъртък, 18 Октомври, 2018, 16:16:33 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги,много добра фирма за работа,работи се на хладилници курсове Ирландия-Англия,Командировачни 120 евро на работен ден правят се месечно около 25- 26 работни дни осигуровки на 1500лв заплати се получават между 10/15 число на месеца.Аз работя там и съм много доволен.Няма нарушения регламента се спазва стриктно.
Телефон на управителя 0887599333
Иван Тодоров

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Четвъртък, 18 Октомври, 2018, 16:16:33 »

 Активен
krasisof
Младши потребител
**

Рейтинг: +23/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 88
Теми: 6



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #1 -: Понеделник, 21 Януари, 2019, 01:55:34 »
ОтговорОтговор

Иване ти ли пишеш бре? Иван е шефчето в Бг,бивш шофьор и сол ташак на Джими. С някалко камиона. Ванко гледай си бизнеса и дебелата съпруга с двата ката ланци и ндей как да мислиш как да прецакаш някой колега заради 200€ бонус от Джими. Иначе за работата и парите е верно, но камионите една част са с бг регистряция и още от Холихед те бройкат. Все пак познавам няколка пича дето са смачкани от разни бг шефчета като оня Рончев на Мегз и бачкат там за около 2600€.ч без никаква сигурност за следвящият ден, но за това ще споделя в една друга тема. Извинявам се за грешките, ама язе съм шафьор, А не професор
.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Понеделник, 21 Януари, 2019, 01:55:34 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #2 -: Понеделник, 21 Януари, 2019, 03:59:38 »
ОтговорОтговор

– Здравейте, Пицария Палермо ли е?
– Не, господине! Това е пицария Google.
– Ясно, значи съм набрал грешен номер?
– Не господине, Google купи пицарията.
– Добре! Тогава моята поръчка е…
– Господине, желаете ли да поръчате обичайното?
– Обичайното? Познавате ли ме?
– Според нашия идентификационен регистър за обаждания, последните тридесет пъти сте си поръчали пица със сирена и наденица, с дебела кора.
– Добре! Това ще е!
– Съгласете се да ви предложа, този път да пробвате рикота и рукола със сухи домати…
– Не, аз мразя зеленчуците.
– Сигурно затова холестерола ви е много висок…
– Откъде знаете това?
– От ръководството на абонатите. Там има резултатът от кръвните ви изследвания за последните 7 години.
– Добре, но не искам тази пица! Аз отдавна пия лекарства за високия холестерол.
– Не сте приемали лекарството редовно. Преди два месеца сте си купили само една кутия с тридесет таблетки от аптека на Марешки.
– Купих още хапчета от друга аптека.
– Не мога да намеря такава транзакция от кредитната ви карта!
– Защото платих в брой!
– Не е възможно! Не сте изтеглил толкова много пари според банковото ви извлечение…
– Защото имам друг източник на пари.
– Защо тогава това не е отразено в последната ви данъчна декларация? Да не би, да получавате доходи от недеклариран източник?
– Какви въпроси ми задавате? Достатъчно! Писна ми от Google, Facebook, WhatsApp и Twitter! Ще отида на остров, на който няма интернет и мобилни телефони и никой няма да ме шпионира.
– Разбирам ви господине, но в такъв случай ще се наложи да си подновите задграничния паспорт, защото е изтекъл още преди шест месеца…

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!