Инвестиция в уеб сайт за автомобили
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 21:18:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: Струва ли си
Да - 0 (0%)
Не - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Инвестиция в уеб сайт за автомобили  (Прочетена 2372 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kinggod
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 1



Активност
0%

WWW Ел. поща
« -: Вторник, 21 Август, 2018, 10:06:39 »
ОтговорОтговор

Добро утро! С мои роднини сме решили да правим сайт за автомобили и да инвестираме в него. Желаем да го популяризираме възможно най-много, за да стане известен. Успяхме да открием екип, който ще ни помага за някои неща. Имаме няколко въпроса, които ни интересуват:
1.   Как е по-добре  - да вземем нов домейн или стар. Четох доста и много хора ми казаха да закупя стар, защото по-лесно ще може да се позиционира в търсачките. Ако това е вярно, от къде мога да купя и какви пари горе-долу ще струва?
2.   Интересува ме линк билдинг за сайта. Възможно ли е да ми препоръчате фирма, която се занимава с това и колко време трябва да инвестирам, за да постигнем желания резултат. Някой може ли да ме посъветва как точно трябва да се процедира.
3.   Някъде четох и за така наречените сателитни мрежи. Актуално ли е все още това, защото видях, че повечето имат различно мнение по този казус. Аз лично бих рискувал, за да видя какъв ефект ще мога да получа. Отново трябва да питам как точно да я направя – с чисто нови домейни или със стари.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Вторник, 21 Август, 2018, 10:06:39 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!