Евалс карго / мега тракинг България
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 21:00:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Евалс карго / мега тракинг България  (Прочетена 8589 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rabotlivko85
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 21
Теми: 2



Активност
0%


« -: Неделя, 18 Ноември, 2018, 20:49:00 »
ОтговорОтговор

аз започнах у таа фирма още в самото начало и за мен всичко беше окей. казвам беше понеже след 2 години и месец, реших да напусна зарад ей тия причини:
1. това което колегите касов и велков са написали у друга тема за тая фирма във форума е напълно вярно, в последната една година ситуацията ставаше по лоша и по лоша
2. командировъчните се пускат на минималното и като се прибереш немаш гаранция, че ще ти се плати на договореното да речем при мен 55евро/ден
3. отделно се слагат глоби на всеки втори шофьор или на колега който реши да се оплаче от нещо
4. това което колегите са написали за пашанков и тоя мангал ивайло е напълно вярно, за жалост не са само те. във фирмата има около 60-70 шофьори от които 20 са постоянни ушета на адриан и инков. ушета взимат по големи заплати или бонуси за това да докладват какво става. други доносници са едно бившо ченге руси, братята ангел и христо томови които звънят по телефоните на колегите 24/7 и създават интриги.
5. най-лошото е за новите колеги или тези които идват без опит, както аз бях. тях направо ги мачкат и им удържат по 200-400 евро, които отиват за началниците. холандките шефове или не знаят какво става или се правят на слепи. преди 6 месеца се опитахме да говориме директно с началниците в холандиа чрез един българин който бачкаше в холандия в централния офис фирмата на холандски договор, той ни превежда но нищо не се получи даже сичко стана още по да си ебе майката. дори това момче като виде и какви интриги стават и то напусна.
6. отделно не ти дават парите напълно за дните на пътуване от българия до холандия и обратно. а недай си боже да имате некакъв инцидент, тогава се молете на Бог да ви помогне. наш колега получи инфаркт и тиа ербапи от софия го остави да си търси хотел, една седмица не можаха да го приберат при семейството в бг да се лекува.

До всички колеги, мои съвет е да не отивате в евалс българия, освен ако нямате добри договорки но всички да е на договор, иначе ще си изпатите. вече има българи които работят за евалс словакия, където получават уважение и са коректни към тях.
Share this topic on Facebook

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 18 Ноември, 2018, 20:49:00 »

 Активен
rabotlivko85
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 21
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #1 -: Неделя, 18 Ноември, 2018, 20:50:08 »
ОтговорОтговор

е тука и информацията от другите мои колеги които напуснаха и показаха че имат к... между краката за да напишат истината
http://www.driver-bg.eu/index.php?topic=5992.90

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Неделя, 18 Ноември, 2018, 20:50:08 »

 Активен
krasisof
Младши потребител
**

Рейтинг: +23/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 88
Теми: 6



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #2 -: Четвъртък, 22 Ноември, 2018, 00:12:10 »
ОтговорОтговор

Ето това е коректната фирма дето беше във великият бял списък. На колегите пострадали от нея ще кажа само да я забравят, да не се ядосват и да продължат напред само и единствено ако са работили сериозно, отговорно и не са от онези идиоти дето я хвалеха преди няколко месеца. А за останалите -- да го духат  и все на такива фирми да попадат. Пичове за да бачкаш спокойно или трябва да имаш топки или трябва внимателно да си избереш работното място и ако не става Чао. Аз съм сменил 10фирми за 2год. В някой от тях взимах  чисто нов камион хладилник за по 3800€ обаче пак не ми харесваше. Що? Щото и шофьор аз имам достойнство и си знам  закона. Тоест 561. Другите да го духат. Спокойствие и само спокойстние е казал Карлсон от покрива! Ако це разбирате?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1848
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #3 -: Четвъртък, 22 Ноември, 2018, 06:32:45 »
ОтговорОтговор

Един се женил 20 пъти и нито една не му родила дете,,,,, всички жени били безплодни,,,,,,,,,,, нали,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Bobinik
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 13
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #4 -: Събота, 24 Ноември, 2018, 09:35:40 »
ОтговорОтговор

Един се женил 20 пъти и нито една не му родила дете,,,,, всички жени били безплодни,,,,,,,,,,, нали,,,,,,,,,,,,,,,
Просто не иска да има деца, с тези ниски доходи...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

"Защото както се видя добре през последните години, на огромното мнозинство от обикновените българи им е по-добре да се правят на ни чули, ни видяли, защото така снемат от себе си моралната отговорност за собственото си настояще. И още повече – за собственото си бъдеще" - Алеко Константинов
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #5 -: Събота, 24 Ноември, 2018, 21:55:17 »
ОтговорОтговор

Един се женил 20 пъти и нито една не му родила дете,,,,, всички жени били безплодни,,,,,,,,,,, нали,,,,,,,,,,,,,,,

Има и друг вариант :

"Една жена се женила 20 пъти и от нито от един не забременяла........, всички били безплодни......, нали........"
Станалото не се нуждае от коментар.... за жените и мъжете. Намигване



ЛЕКИ ПЪТИЩА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Mtrucker6
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #6 -: Понеделник, 26 Ноември, 2018, 02:58:41 »
ОтговорОтговор

Евалс е супер. Работиш около 75 часа седмично, 340 часа месечно. 5 евро на час, ако ти ги платят.  Шокиран  Срещу Европа да бягаме не можем ги стигнем  Млъкнал Не виждам нищо холандско в тая фирма  Нерешителен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rabotlivko85
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 21
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #7 -: Петък, 30 Ноември, 2018, 21:46:43 »
ОтговорОтговор

нека сички колеги да са предпазливи за тая фирма и некоректните им шефове. както аз так и много друго колеги са от скоро в таз професия, но всички знаем че много от нас не сме тръгнали да скитаме от хубаво. не сме шефове и с дипломи, но тва не значи такива началници като у евалс карго или с новото име мега тракинг българия да се гаврат с неопитни и опитни колеги и да си слагат глоби е така, да удържат пари е така. преди 2 дни говорих с други колеги, още напускат фирмата, некои ше чакат да мине коледа и да вземат бонуса понеже ше карат до януари.

бивш колега е напуснал фирмата преди 2 седмици и каза, че вече има караули секи уикенд в базата, които се водат отговорници и докладват оплакванията и кой какво говори за началниците  директно в софия, даже вече сбивания между шофьори които са глобени некоректно и доносниците. атмосферата е вражеска затова колеги ориентираите се към друга фирма та да не бачкате на ветъра....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +464/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #8 -: Събота, 01 Декември, 2018, 20:10:39 »
ОтговорОтговор

Ако дублирате още 5-6 теми повече ще ти повярват ли ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Mtrucker6
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #9 -: Сряда, 05 Декември, 2018, 05:30:19 »
ОтговорОтговор

Да ФИРМАТА НЕ СТРУВА:
Инков прибира пари от шофьорите. Към него са дисечерите+Мишо МАМА, Андиан, Томови, Бат Емо, Иво, Асен, Красьо брадата и други подмазвачи и гъз@близци. Тези пиянд@та които за никакъв х@й не стават, а са на почивка всеки уикенд в Венло. От духа сътрана хора излъгали се да почнат работа там. Целта на групата е излъганите да правят грешки за да им прибират парите с глоби и да показват на ДРУГИТЕ че те са шофьори и видите ли нещо не е наред с вас. За това има глоба и по-малко пари. А ако много се задържиш, 30 евро на ден, около 1000 евро гориш. Бягайте далече от измамници...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Simo71
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 20
Теми: 0



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #10 -: Четвъртък, 30 Януари, 2020, 17:30:58 »
ОтговорОтговор

Да ФИРМАТА НЕ СТРУВА:
Инков прибира пари от шофьорите. Към него са дисечерите+Мишо МАМА, Андиан, Томови, Бат Емо, Иво, Асен, Красьо брадата и други подмазвачи и гъз@близци. Тези пиянд@та които за никакъв х@й не стават, а са на почивка всеки уикенд в Венло. От духа сътрана хора излъгали се да почнат работа там. Целта на групата е излъганите да правят грешки за да им прибират парите с глоби и да показват на ДРУГИТЕ че те са шофьори и видите ли нещо не е наред с вас. За това има глоба и по-малко пари. А ако много се задържиш, 30 евро на ден, около 1000 евро гориш. Бягайте далече от измамници...

Ти много ги разбираш уе барчед.  Да не си им конкуренция нещо  Ъ? Ъ? Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети: евалс 
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!