Зов за помощ
Форум на българските шофьори
Петък, 19 Април, 2024, 12:51:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Зов за помощ  (Прочетена 7206 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MamaMy
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 8
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #15 -: Събота, 08 Февруари, 2020, 20:43:10 »
ОтговорОтговор

Колеги, стискам палци на никого да не се случва подобно нещастие. Пиша в тази тема поради споменаването на плевенската болница и досегашните ми проблеми с нашите "лекари". При първа възможност бягайте на далеко от псевдо лекарите останали в плевенските болници. Всичко е прогнило от корупция, търгашество, лъжи, немарливост, професионална некомпетентност и наглост. Сестра ми почина от рак на матката преди 5 месеца след близо 5 години болки и мъки. Понеже си бяхме останали само двамата близки, наложи се аз да я гледам до кончината и.
Няма да ви описвам всички перипетии с лекарите и изнудването ни. Ще кажа, че поради алчност и разсипаха здравето и си замина, а аз останах с дългове до живот като се принудих да напусна работа за да я гледам и да си ипотекирам жилището за да си позволим да платим за фалшиво лечение. Изкара 6 курса на химиотерапия като чак накрая една истинска лекарка ни попита "А вие защо продължавате да я тровите така упорито след като още от първия ден е ясно, че химиотерапията не действа?".
До тогава за 5 години не се намери честен лекар да ни го каже, а с широки ръце точеха нас и здравната каса. ''Прочутия" с алчността си проф. Горчев пък я оперира така, че я осакати до живот. И това го направи нарочно защото отказахме да му дадем 800 лв първият път като поиска. После заедно с другите псевдо "лекари" , и не само от частната "Света Марина", но и в държавната болница "д-р Странски" наплашиха сестра ми, че ако не я оперират по спешност веднага, ще стане много късно. Сестра ми поддаде на изнудването и в крайна сметка я оперираха. След операцията се оказа, че са и отрязали без нужда пикочния мехур и после го върнали, но с отрязани нерви той не проработи никога.  Освен това са правили вътрешни шевове с конци които не се разлагат, а след премахването на матката не са сложили имплант който да запълни кухината в стомаха и следствие на което се получи свличане и сраствания и сестра ми остана неподвижна на легло. Започнаха и проблемите от конците. Вътрешни инфекции и гниене. Тялото се опитваше да изхвърли чуждите тела и следващите две години лежеше с отворен стомах защото постоянно изтичаше гной и излизаха конци и марли. Освен всичко това се наложи да и поставят нефро стоми (торбички) и на двата бъбрека поради липса на работещ пикочен мехур. Тези стоми се сменят на всеки три месеца като първия път платихме 400, а всеки следващ път си плащаш за 150 операция. Иначе торбичките се сменят през ден и са безплатни през здравната каса ...
Съвета ми е да бягате като дявол от тамян и да се молите да не се разболявате! Ако не дай боже се случи, ходете на три различни контролни прегледа в други градове за да се уверите ,че е истина диагнозата и е точна! Имайте на ум, че резултатите от всеки преглед се вписва в електронното ви досие и всеки лекар в последствие ще го прочете. На нас така ни отказаха лечение в Пловдив и във Варна защото лекуващия лекар е Горчев. С две думи гарван гарвану око не вади. Накрая направихме нови изследвания в частна болница под чуждо име и резултатите бяха потресаващи. Никой не посмя обаче да пипне пациентката защото вече беше късно. Прекалено слаба за операция и нямаше да издържи. Казаха ни, че е имала шанс първите няколко месеца след операцията.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Събота, 08 Февруари, 2020, 20:43:10 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!