Зов за помощ
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 17:30:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Зов за помощ  (Прочетена 7069 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #15 -: Събота, 01 Декември, 2018, 11:56:09 »
ОтговорОтговор

Да,точно това е забравил да цитира Усмивчица
А къде изчезнаха обесненията на горката женица?
Диляне,колкото и да се обесняваш,аз си имам вече свое мнение.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Събота, 01 Декември, 2018, 11:56:09 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #16 -: Вторник, 14 Януари, 2020, 10:07:35 »
ОтговорОтговор

В Клуб "Алфа Ромео" са премахнали темата, но пък я открих тук - http://www.fiatforum.bg/showthread.php?117528-%D0%97%D0%BE%D0%B2-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89 и копирах текста, за да не се загуби!

Здравейте,пише Ви въпросната "съпруга"на Дилян Загорчев.Искам да призова всички хора във форума,да не се връзват на лъжите му и да не му изпращат пари!Дилян е безскрупулен и манипулативен лъжец!Играта му е да се представя все жертва на някого(майка,брат,жена)...С цел-собствена изгода и в зависимост моментното състояние на извратения му мозък.Всичко това е прикрито под една благообразна-фалшива маска на кротост и доброта!Дължи пари на хора и банки!Работи по пет месеца в годината,като не се задържа на едно и също работно място,заради интригите които създава и там!От последната му месторабота го издадоха,че крие пари,а в същото време проси в този форум,като спекулира със здравословното ми състояние.Безкрайно ме е срам и за пореден път съм отвратена от въпросния,но вече сме взели мерки.До вчера нищо не подозирах за излиянията му тук,докато не се обади някакъв мъж на име Ивайло,с молба да предам на Дилян,че му е пуснал 20 лева по Еконт и снощи разнищих ситуацията!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Вторник, 14 Януари, 2020, 10:07:35 »

 Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #17 -: Вторник, 14 Януари, 2020, 10:35:35 »
ОтговорОтговор

Усмивчица Аха, зацепих

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #18 -: Вторник, 14 Януари, 2020, 20:18:04 »
ОтговорОтговор

Dilyan_Zagorchev, видях, че се появи във Форума, написа нещо в БЪК ЕООД и Дискордиа не плаща , а след това изчезна.
Би трябвало да вземеш отношение по твоята публикация, тук... Или има нещо гнило

ЛЕКИ ПЪТИЩА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +190/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 831
Теми: 40



Активност
0.4%

General Lee


« Отговор #19 -: Неделя, 02 Февруари, 2020, 16:13:38 »
ОтговорОтговор

Да,колега съм.Банкова сметка няма как да оставя,поради проблеми с банката

Бих направил дарение САМО в сметката на доктора/болницата, с бенефициент пациента.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

smoking gun
MamaMy
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 8
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #20 -: Събота, 08 Февруари, 2020, 19:43:10 »
ОтговорОтговор

Колеги, стискам палци на никого да не се случва подобно нещастие. Пиша в тази тема поради споменаването на плевенската болница и досегашните ми проблеми с нашите "лекари". При първа възможност бягайте на далеко от псевдо лекарите останали в плевенските болници. Всичко е прогнило от корупция, търгашество, лъжи, немарливост, професионална некомпетентност и наглост. Сестра ми почина от рак на матката преди 5 месеца след близо 5 години болки и мъки. Понеже си бяхме останали само двамата близки, наложи се аз да я гледам до кончината и.
Няма да ви описвам всички перипетии с лекарите и изнудването ни. Ще кажа, че поради алчност и разсипаха здравето и си замина, а аз останах с дългове до живот като се принудих да напусна работа за да я гледам и да си ипотекирам жилището за да си позволим да платим за фалшиво лечение. Изкара 6 курса на химиотерапия като чак накрая една истинска лекарка ни попита "А вие защо продължавате да я тровите така упорито след като още от първия ден е ясно, че химиотерапията не действа?".
До тогава за 5 години не се намери честен лекар да ни го каже, а с широки ръце точеха нас и здравната каса. ''Прочутия" с алчността си проф. Горчев пък я оперира така, че я осакати до живот. И това го направи нарочно защото отказахме да му дадем 800 лв първият път като поиска. После заедно с другите псевдо "лекари" , и не само от частната "Света Марина", но и в държавната болница "д-р Странски" наплашиха сестра ми, че ако не я оперират по спешност веднага, ще стане много късно. Сестра ми поддаде на изнудването и в крайна сметка я оперираха. След операцията се оказа, че са и отрязали без нужда пикочния мехур и после го върнали, но с отрязани нерви той не проработи никога.  Освен това са правили вътрешни шевове с конци които не се разлагат, а след премахването на матката не са сложили имплант който да запълни кухината в стомаха и следствие на което се получи свличане и сраствания и сестра ми остана неподвижна на легло. Започнаха и проблемите от конците. Вътрешни инфекции и гниене. Тялото се опитваше да изхвърли чуждите тела и следващите две години лежеше с отворен стомах защото постоянно изтичаше гной и излизаха конци и марли. Освен всичко това се наложи да и поставят нефро стоми (торбички) и на двата бъбрека поради липса на работещ пикочен мехур. Тези стоми се сменят на всеки три месеца като първия път платихме 400, а всеки следващ път си плащаш за 150 операция. Иначе торбичките се сменят през ден и са безплатни през здравната каса ...
Съвета ми е да бягате като дявол от тамян и да се молите да не се разболявате! Ако не дай боже се случи, ходете на три различни контролни прегледа в други градове за да се уверите ,че е истина диагнозата и е точна! Имайте на ум, че резултатите от всеки преглед се вписва в електронното ви досие и всеки лекар в последствие ще го прочете. На нас така ни отказаха лечение в Пловдив и във Варна защото лекуващия лекар е Горчев. С две думи гарван гарвану око не вади. Накрая направихме нови изследвания в частна болница под чуждо име и резултатите бяха потресаващи. Никой не посмя обаче да пипне пациентката защото вече беше късно. Прекалено слаба за операция и нямаше да издържи. Казаха ни, че е имала шанс първите няколко месеца след операцията.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!