PIMK вандали
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 07:22:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: PIMK вандали  (Прочетена 7070 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
highway nomad
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 31
Теми: 3



Активност
0%


« Отговор #15 -: Понеделник, 03 Декември, 2018, 16:30:04 »
ОтговорОтговор

Според мен фаровете са си напълно нормални. Не може три камиона да светят напълно еднакво и нещо да не е нормално. По-скоро колегите, когато са изморени от каране, са прекомерно изнервени. Въпреки, че аз съм изключително толерантен към всички онези светещи в тъмнината камиони тип "Лас Вегас". Това е нещото, което липсва по нашите ширини - ТОЛЕРАНТНОСТ! Но истинска, не превзета и провокирана от Европа и САЩ.

Не, надписи по камиона и полуремаркетата нямам. Нямам плюшени зайчета, мечета, кукли (мили, Боже, що за човек трябва да си), болана по таблото и всевъзможен кич.

 Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Понеделник, 03 Декември, 2018, 16:30:04 »

 Активен
ivko1042
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #16 -: Понеделник, 11 Март, 2019, 19:13:38 »
ОтговорОтговор

Колега във въпросната фирма има конкурс за тъпани ако това са колеги здраве

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Понеделник, 11 Март, 2019, 19:13:38 »

 Активен
martin stanev
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +291/-28
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 170
Теми: 3



Активност
0%


« Отговор #17 -: Четвъртък, 21 Март, 2019, 18:04:43 »
ОтговорОтговор

Преди години пътувам към Капитана по стария път на свечеряване с 80 км/час, още не бяха пуснали магистралата към Свиленград. На един правак Пимк тръгна да ме минава и ме засече по най ужасния начин....един метър или по малко от ремаркето му още не се беше прибрало и тръгна да се прибира. С нищо не съм го придизвиквал и т.н. Пуснах го с мигач и отнех газта при изпреварването, но видяли е такива мундари да играя по 20-30 см.-ляво-дясно и да се клатят,като шамандури дето не могат пътя да държат, много внимавам с тях. Последствия нямаше, след като разбра какво е направил почна да ми се извинява с аварийни-файда. Не знам как ги търпят на Susa ...чалгария до шия, пияни заляни по шкембета-ужас. Една събота сутрин пия кафенце пак на Susa с колега от Пимк на възраст 55-60г. беше много възпитам, съседен камион. Идва при нас един индивид негов колега..вунееше на бъчва и клошар и почна да му се жалва как снощи, след като се напил и заспал един къде си, другите му притарашили кабината и му взели цигарите и пиенето и той горкия сега нямало какво да пуши....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Vini
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 1



Активност
0%


WWW Ел. поща
« Отговор #18 -: Понеделник, 01 Април, 2019, 17:53:08 »
ОтговорОтговор

РЕСПЕКТ, highway nomadГотин

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

<<< RESTLESS >>>
krasisof
Младши потребител
**

Рейтинг: +23/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 88
Теми: 6



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #19 -: Вторник, 02 Април, 2019, 00:00:35 »
ОтговорОтговор

Всяко стадо има мърша. И все пак до ден днешен случай с ПИМК ме отвращават от това да се наречеш шофьор. Помня ги на кораба от Чивитавекия що мармалад направиха. Един от малкото случай дето да се нарека българин ме беще срам. Правил съм и пауза с техни хора долу на Food Link на Аспро и бяха готини хора. Но знам и за двойка дето кара до Барса без да спира и на 1на шайба. Една фирма пералня дето докато съществува ще има определен имидж. Това е проблем на целият български т.нар. бизнес дето започна с куфарчета, закони за тях и всичко останало. Не случайно пакетът Макрон ги плаши и не защото трябва да плащат повече като цяло, А защото знаят ме са неспособни да се развиват и съществуват в една конкуретна среда.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!