Коронавирус
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 03:15:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 43167 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #75 -: Неделя, 22 Ноември, 2020, 14:24:03 »
ОтговорОтговор

     Както знаете: "Здравната система е на ръба да рухне", "болниците са препълнени"!
      Отивам онзи ден при личния лекар Втора поликлиника - Плевен. Когато не "върлуват" силно опасни болести - според телевизията. Пред кабинета има по 7-8 чакащи и целият коридор е препълнен, не съм физиономист и ми е трудно да оправя реда пред кабинета, гледам най-вече последния. Сега когато: "Здравната система е на ръба!" Преди мен имаше една жена и не беше минала защото имаше детска консултация. За другите кабинети пристигаха хора и се оглеждаха за чакащи, но нямаше. Онзи ден се обаждам на приятел и беше в поликлиниката (някъде в Люлин, София предполагам, така и не питах). След няколко минути каза да спрем за малко, че му дошъл реда.
     - Е, как, не е ли препълнено? - Няма почти никой!

     Ей, фанатичните тиквопоклонници, ако ви се наложи да ходите в болнично заведение, слагайте капаците и не гледайте реалността. Може например да гледате Нова и те ще ви обяснят - как всичко е препълнено, как са на ръба! Кралят Тиква е крал, крал, ама много ЯКО КРАЛ. Да, ама иска още да краде и ако не са платените и безплатните тиквопоклонници, на какво ще се крепи?!
     Понеже управляващите след появата на "страшния вирус" спряха да крадат и започнаха само да се грижат за раята. В познатия стил на здравни грижи в пловдивска болница оставиха двама пациенти да умрат в коридорите, това едва ли изненадва хора ползвали тази система. Ама има ли нещо лошо? Ще пишем, че са умрели от коронавирус и така ще подпомогнем плана за брой умрели. Освен това се "отърваваме" от двама пенсионери, които съвсем "неоснователно" искат пенсии и грижи! Щяло да има уволнени за случката - евентуално. Може да го отнесе някоя санитарка която най-много се е борила за спасяването им. Санитарките обикновено са най-усмихнати и приветливи от персонала. Само да спомена, че шофьор може да бъде уволнен за отказ да извършва нарушения и разбира се това е по-тежко от убийство!

     Преди около два дни майка убила двете си деца на 3 и 5 години. То аз отдавна съм приключил с образа, че всяка майка е светица, ама чак пък да си убие децата?! Няма пряка връзка с коронавируса, ама има връзка с коронавирусната истерия. Вероятно все по-често ще се случват подобни неща.
     

     Въвеждат маски при учениците, отхлабването на мерките е било грешка, виждате какво става сега - явно разчитат на малоумната част от аудиторията. "Виждат" тези които се информират от телевизията. Лятото беше преди доста повече от 10, 14 и дори 28 дни и как се явява тази "грешка"?

     Преди няколко дни питат министъра на образованието как по-малките ученици ще учат дистанционно, децата до 12 години не бива да остават сами по закон. Разбира се той имаше ясна стратегия: - "Ми, ми, ми сигурно ще има баба или дядо, ми, ми, ми детето е най-важно ще остане родител да не ходи на работа (колко му е), ми, ми, ми..."
     АЛО?!!! Не всички са малоумни ваши поклонници и помнят как съвсем скоро прокарахте закони, според които по анонимен донос могат да се отнемат деца от родители, а пък после да се доказва има ли виновни! Някакъв срам изобщо имате ли?
     Напомня ми пролетта като питаха Тиквата: - Какво ще правят хората когато свършат парите? И той беше напълно наясно: - Ми като свършат парите, ми като свършат парите...! Е няма да раздава от тези които са отпуснати точно за подпомагане на такива които са без работа я. Тези пари са за крадене, не са за това което са! Нищо де, поне ще ги връщаме ние - ето участваме в цялата схема!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #75 -: Неделя, 22 Ноември, 2020, 14:24:03 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!