Коронавирус
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 08:27:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 43175 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #105 -: Неделя, 07 Ноември, 2021, 22:55:21 »
ОтговорОтговор

    Миналата година края на септември минахме през Бургас. Плаж, къпане и на кея или мостът. Една съученичка живее в Бургас и все казва, че е забранено скачането и глобата е 500 лв. Ама си скачаме и много други. А понеже две деца са загинали, в началото на сезона и наслагали табели, че е забранено и написано глоба 2 000 лв. Хем ми се ще да се хвърля, ама още повече "заговори" в мен предприемачът. Рекох си, ако скоча и не ме глобят съм с две хиляди напред. Разбира се взех мерки за безопасност, има страшно много камери, но покрай асансьора ми се струваше "сляпа" зона - безопасно. Издебнах и медузите, че бяха съизмерими с мен. Това лято точно в този район дразних една и си пусна пареща течност и часове ми пареше на очите. Излязох набързо и тръгнах да се махам. Поне двама се хилеха ехидно и ми казваха: - сега ще те глобят! Не бяха нещо загрижени, че би могло да е опасно. Радваха се, че щели да ме глобят - на Балканите сме! Ама планът успя и съм напред с парите.
     Скачат хората, опасно е - забраняват го! Къпят се в морето, има удавяния - да се забрани! Пекат се на плажа, но някои получават топлинен или някакъв "удар" или наистина удар - да се забрани! Ходиш по, тротоар, пресичаш или пада ти клон, мазилка, саксия - да се забрани! Возиш се или водиш МПС, стават катастрофи - да се забрани! Ходиш на работа, стават злополуки - да се забрани! Стоиш във вкъщи и там стават злополуки или напрежение между живущите - да се забрани!
     Ами къде е безопасно? В лагери например, там ще се грижат за нас. Вярно не живееш, ама си в безопасност. Има ГОЛЯМА сигурност! А бе то и в затвора има голяма сигурност и малко свобода. Едва ли има нещо общо, нещо конспиративно е!



     Починалите от коронавирус са вече над 5 милиона, един град като ЕлЕй, ама и Сан Франциско - не разбрах точно. То умрели от инфаркти, инсулти, черепно-мозъчни травми - ама добре де 5 милиона да са, за няколко милиона няма да правим проблем. За България 25 хиляди, иначе общо са около 200 хиляди и тези 25 подмножество ли са или има малко отгоре?! Поне ни е близо и виждаме от какво умират, някои от грип, други от рак, инфаркт и отново черепно-мозъчна травма, а има много от не получили лекарска помощ - понеже е страшно. На стълбите в болницата - коронавирус ще пишем. Важното е тестът да казва това, като и този ПСР, където го спират след по-малко от 2 месеца, поне в САЩ. Самоубийствата? Нали са от "вируса" и тях в бройката.
     Ако едно дете умре под 5 години колко е загубило от живота 60-70-80 години? Колко време са загубили 5 починали на 80 години - няколко, дори да са 50 за всички? Починали деца под 5 годишна възраст 6,410 милиона (близо шест и половина милиона) от началото на годината - 1.
     Починали от рак 6,925 (малко под 7 милиона) - 2 (тях няма да ги коментирам).
     На трета позиция са СТЪКМЕНИ над 5 милиона от началото, значи почти 2 години.

     СТРАШНО Е! За този период от почти 2 години идва да са починали 14-15 милиона  деца под 5 години. Ако за лесно приемем, че са можели да живеят още 70 години, това са 1 милиард загубени години, неизживени от децата! От тези обявени с корона или някакъв вирус колко са реални? Може и да са към 0, ама хайде да са всички, всяка манипулация с причината за смъртта е невярна. Манипулация ти изглежда, ако си зомбиран иначе почти не виждаш някаква истина. Тогава 5 милиона по дали има 20 години (100 милиона) неизживени, нека да са 40 години (и 20 години са много, ама от мен да мине). Правят 200 милиона години, 5 пъти по-малко от на децата с десетки завишавания в полза на "коронавирус"! Как бяха правителствата, много загрижени за живота и здравето на населението? Ама почина ли 14-15 милиона деца за този период, под 5 годишна възраст - КАКВО ТОЛКОВА, нали? Добре че са маските да обострят респираторните заболявания, добре че се дават пари при починали от коронавирус да могат да поизкарат по веригата, а и повечето щяха да си умират от класически болести - нямаше да са модерни, добре че е паниката, та да умират и по лабилните! Как иначе се прави тази бройка?! Разбира се добре е, че няма аутопсии, че щяха да са към 0! Голяма надежда за бройките са във ваксините, ще помогнат вече се вижда - разбира се виновни са новите щамове и неваксинираните.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* FB_IMG_1636314540818.jpg (84.83 KB, 1080x1080 - видяно 73 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #105 -: Неделя, 07 Ноември, 2021, 22:55:21 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!