Коронавирус
Форум на българските шофьори
Понеделник, 17 Януари, 2022, 18:35:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu

Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
mobimax.bg
collapse
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 26162 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Потребител герой

Рейтинг: +1707/-320
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1707
Теми: 89

Активност
2.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно

« Отговор #105 -: Събота, 13 Ноември, 2021, 16:34:11 »
ОтговорОтговор

Поинтересувах се специално и явно Лукашенко е взел парите (от кой бездънен джоб идват? ) и е направил "коронавирусна истерия ", но явно е взел повече ... или пък по малко ...

Сега наистина вече може да е взел пари, а много често хората могат да бъдат изнудени и по други начини.

Ура първи сме  Засрамен

Аз твърдя, че сега умират хора. И голяма изненада и преди са умирали и дори докато не станат безсмъртни пак ще умират. Докато ваксинираните, смятат че отскоро са започнали да умират хора и единствената причина - коронавирус!
     Как се установява, че са умрели от, със, покрай, дочули за него? Без аутопсии няма как да се знае и да се върви към решаване на проблем, ако изобщо има някакъв медицински проблем. Ама ваксинираните, тези с "новото мислене" - каквото каже телевизията, това е. Дори за в бъдеще няма да се налага, чрез новите технологии за контрол да ви внушават мисли! Пускат им телевизор и готово.
     Новините от вчера по Нова: дете от Луковит на 13 години (или в района) след катастрофа почива. Има положителен тест. В "статистиката" се води като един от най-малките починали от коронавирус. Вероятно в социалните мрежи е станал"взрив" - не съм срещал нищо. Та някакво разследване как е станало и кой е виновен. А другите хиляди такива случаи? Просто търговските дружества които често наричаме болници, "точат" пари

Вероятно не си обърнал внимание за скоростта на камион за 30 дневен период. Изнасянето/поднасяне на "информация", ако въобще има нещо вярно е по объркваш начин. И изобщо не е трудно да бъдат объркани, такива които се затрудняват с прости сметки. За тази година и половина база на 100 хиляди са починали около 2 300 човека от класическите болести или старост. Тези починали от "модерната болест" колко общо множество имат с "класиците". Или дори "модерните" са изцяло подмножество на "класиците"? Казано и другояче: каква част от "класиците" са писани като "модерни"? Или направо всичко са от онези 2 300? Не се прави и опит да се сравнява дали и колко е увеличението.

За починалите деца под 5 години, явно не ти е направило впечатление? Тези които оставят или създават условия тези деца да умират, тези същите ще ме спасяват! Не само съм малко против, а много категорично и много други!

Официално признание е, че ваксинираните: пренасят и се заразяват, че даже умират от "коронавирус". Ама в България, тези със сертификати могат да си ходят навсякъде, а здравите със собствено мислене хора са преследвани. Ама "ваксинираният" (дори да няма поставена), едва ли си задават толкова елементарни въпроси!

... Направих PCR (на летището го искат за да се качиш на самолета) но той ми беше положителен. Затова вместо да се кача на самолета ми се обадиха от РЗИ и ми казаха че съм в 14 дневна карантина от датата на PCR-а.

Нали знаеш че ПСР се спира след 31.12 тази година, отменя се извънредното разрешение което е имал?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #105 -: Събота, 13 Ноември, 2021, 16:34:11 »

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu