Алкохолът на паркинга
Форум на българските шофьори
Вторник, 19 Март, 2024, 04:46:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Алкохолът на паркинга  (Прочетена 63003 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #45 -: Събота, 07 Юли, 2012, 16:48:09 »
ОтговорОтговор

Уважаеми момчета!!! Вие никога не сте били в страната на чудесата наречена Русия!?
Там могат да те изкарат какъвто те си искат когато и както решат. Там важат само техните правила и техните закони такива каквито на тях им отърват в самия момент.
Ако си висок 3.90м. но те те премерят с тяхната "удочка" и ти кажат 4.10 значи това е така.
Пари на ръка или глоба няма прошка!!! Ако си нормално широк 2.50м. но те примирят и ти кажат 2.55м то това е така.Пари на ръка или глоба-няма мърдане!!!
Още много са нещата които си мислиш че знаеш но за тях не са така. На дядо Ви ли на Баба Ви ли там ...... на него са му много добре познати тези неща но...... той решил лекции да води.
Защо ли Ви ги обяснявам?  Интересното е когато сте там (в Русията) да Ви гледам как недоумявате и се побърквате от това че нищо не можете да направите-много е неприятно и не го желая на никой!
 Дано не ви се налага да тръгнете да карате по тази релация.
Последно......за мен тази тема( руската и страните от СНГ) приключи.
Що не вземеш да се скриеш, ама така, че да не можеш да се намериш а. Кво ми ядеш главата па ти на мене бе? Кви лекций кви 5 лева? Защо не вземеш да ми се явиш лично а? А иначе ми дреме фара за другите, аз си пътувам  из Русия сам, и никога не съм имал проблеми с ДПС-то или Транспортните, и на никой не давам обяснение как се оправям там. В Русия и Украйна ми е 100 пъти по-добре от колкото в Европа, нямам никакви проблеми там. А ти баче Стоиле, не се плаши че свикнеш и ти.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Събота, 07 Юли, 2012, 16:48:09 »

 Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +354/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #46 -: Събота, 07 Юли, 2012, 19:15:30 »
ОтговорОтговор

Дедо,всеки може да кара където си иска Ухилен,на мен лично ми харесва Европа, и по специално линията Испания-Норвегия Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #46 -: Събота, 07 Юли, 2012, 19:15:30 »

 Активен
Уди кълвача
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-49
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 256
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #47 -: Събота, 07 Юли, 2012, 19:23:08 »
ОтговорОтговор

Дедо,всеки може да кара където си иска Ухилен,на мен лично ми харесва Европа, и по специално линията Испания-Норвегия Намигване

Контрабандист Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +354/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #48 -: Събота, 07 Юли, 2012, 19:24:40 »
ОтговорОтговор

Не може само емотики!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Събота, 07 Юли, 2012, 22:31:36 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #49 -: Събота, 07 Юли, 2012, 19:29:26 »
ОтговорОтговор

Дедо,всеки може да кара където си иска Ухилен,на мен лично ми харесва Европа, и по специално линията Испания-Норвегия Намигване
Да баце, уважавам тази твойта релацийка. Важи си отсекъде.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +736/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #50 -: Събота, 14 Декември, 2013, 22:15:49 »
ОтговорОтговор

Разкажете малко повече за Русия и Украйна, моля. Заплащане, условия вкл. битови, типове работодатели. Миналото лято си намерих работа, като зареждащ магазини за около 50 000 рубли в Москва. Но бях малко време там и не можахме да се доразберем какви точно документи ми трябват. Разбрах само, че искат документ за местожителство, което не е проблем.Това лято по ред причини ще търся работа там. Всяко дума по въпроса е много важна за мен.Предварително благодаря за всяка информация. Усмивчица Не искам да додявам, може и на лични.
P.S. Надявам се, че и аз ще бъда полезен и ще върна жеста.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
driver70
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +42/-26
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 220
Теми: 11



Активност
0%
не казвай хоп преди да си скочил


Ел. поща
« Отговор #51 -: Събота, 14 Декември, 2013, 22:33:10 »
ОтговорОтговор

http://www.mfa.bg/,дано да ти е от полза.Ако това с парите е верно,не бих се замислил.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Monster
Старши потребител
****

Рейтинг: +288/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 252
Теми: 16



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #52 -: Неделя, 22 Декември, 2013, 12:31:08 »
ОтговорОтговор

Ако направиш ПТП и има смърт по непредпазливост 5 до 10 години в кауша не ти мърдат и то без алкохол в кръвта! Това за алкохол и каране едновременно затвора ти е сигурен!  Водката се ползва като разменно средство, ако закъсаш някъде и ти помогнат така се отблагодаряваш! Урал, Сибир, Далекоизточния окръг и Северна Русия  почти няма гаишники/катаджии/защото там е по-слабо населено!

 



Само главните букви другото е добре!
урал
сибир
далекоизточния
северна русия

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 22 Декември, 2013, 12:51:30 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #53 -: Понеделник, 29 Август, 2016, 08:54:38 »
ОтговорОтговор

Пред мен, от моите запаси с мастика, колега изпи над 1л. при това топла, без разреждане, след това бира колкото имаше и на другия ден беше тръгнал към 5ч. сутринта. Това беше съпроводено от телевизор, яко чалга и т.н.
п.с. не винаги е така има и спокойни нощи Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +451/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.8%


« Отговор #54 -: Понеделник, 29 Август, 2016, 14:20:10 »
ОтговорОтговор

То авантата е чиста печалба Ухилен Може да пукне след това ама щом е аванта...... Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
gazibarev
Младши потребител
**

Рейтинг: +13/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 71
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #55 -: Понеделник, 29 Август, 2016, 19:05:28 »
ОтговорОтговор

Лоша работа с това пиение  Ухилен Петък виждам едно Алди и влизам. Взех 6 стека бирка с по 6 бутилки в стек от по 500мл. Сега имам 2 бири в хладилника.  Засякохме се с един пич от дискордиа и един мой градски на паркинга и още от петък вечер се почна.   Такава пиянска пауза не бях правил.   Днес не издържах и спрях на един растхоф изключим навигации и телефони и дремнах 2 часа.   Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1835
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #56 -: Понеделник, 29 Август, 2016, 22:19:38 »
ОтговорОтговор

Само поляците могат да надпият Ганьо ,,,, ама редко,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
gazibarev
Младши потребител
**

Рейтинг: +13/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 71
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #57 -: Неделя, 02 Октомври, 2016, 20:21:23 »
ОтговорОтговор

Ония седмица на ахенер ланд на хофа един поляк така се беше напил още в петък че падна от седалката ама по лице буквално. Викам тоя умря.  Главата му така изкънтя  (такъв звук не бях чувал) падна като кукла ...ръцете  прибрани до тялото и с главата надолу.  Индианска главичка.  Падна и не мръдна. Само се вкочани един такъв  опъна крака ръце жили.   Обърна се и почна да се тресе и се напика.  Кръвта от муцуната му течеше като ракия от Казан.  Дойдоха ченгета и линейка и го прибраха. В неделята тоя дойде олепен и шит.  Все едно са го ритали 10 човека в муцуната.  Понеделник рано вече камиона го нямаше.  Тоя беше тръгнал.  Ама наистина се уплаших че тоя умря пред мен.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Zaron
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +15/-12
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 215
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #58 -: Петък, 28 Октомври, 2016, 21:16:15 »
ОтговорОтговор

Ядосан
Ония седмица на ахенер ланд на хофа един поляк така се беше напил още в петък че падна от седалката ама по лице буквално. Викам тоя умря.  Главата му така изкънтя  (такъв звук не бях чувал) падна като кукла ...ръцете  прибрани до тялото и с главата надолу.  Индианска главичка.  Падна и не мръдна. Само се вкочани един такъв  опъна крака ръце жили.   Обърна се и почна да се тресе и се напика.  Кръвта от муцуната му течеше като ракия от Казан.  Дойдоха ченгета и линейка и го прибраха. В неделята тоя дойде олепен и шит.  Все едно са го ритали 10 човека в муцуната.  Понеделник рано вече камиона го нямаше.  Тоя беше тръгнал.  Ама наистина се уплаших че тоя умря пред мен.
Не се плаши,това са тренирани хора пък и поговорката ''калпава стока лесно не мре".

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +190/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 830
Теми: 40



Активност
0.2%

General Lee


« Отговор #59 -: Събота, 29 Октомври, 2016, 04:18:17 »
ОтговорОтговор

Ония седмица на ахенер ланд на хофа един поляк така се беше напил още в петък че падна от седалката ама по лице буквално. Викам тоя умря.  Главата му така изкънтя  (такъв звук не бях чувал) падна като кукла ...ръцете  прибрани до тялото и с главата надолу.  Индианска главичка.  Падна и не мръдна. Само се вкочани един такъв  опъна крака ръце жили.   Обърна се и почна да се тресе и се напика.  Кръвта от муцуната му течеше като ракия от Казан.  Дойдоха ченгета и линейка и го прибраха. В неделята тоя дойде олепен и шит.  Все едно са го ритали 10 човека в муцуната.  Понеделник рано вече камиона го нямаше.  Тоя беше тръгнал.  Ама наистина се уплаших че тоя умря пред мен.
А ти откъде си сигурен че е бил пиян ? Може да му е станало лошо.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

smoking gun
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!