Коронавирус
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 10:40:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 43139 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #75 -: Вторник, 17 Ноември, 2020, 09:21:59 »
ОтговорОтговор

Дано се отървете по-бързо, колега и всичко до е ок. До нас в съседната къща цялото семейство се разболя и се оправиха за 15-20 дни.
Живи и здрави!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #75 -: Вторник, 17 Ноември, 2020, 09:21:59 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #76 -: Сряда, 18 Ноември, 2020, 00:07:07 »
ОтговорОтговор

Дано се отървете по-бързо, колега и всичко до е ок. До нас в съседната къща цялото семейство се разболя и се оправиха за 15-20 дни.
Живи и здрави!

     Съвсем нормално е в едно семейство всички да са болни от вирус или грип! А от кой? Тя и овцата и дървото папая бяха с положителен тест. Много е удобно поданиците да са покорна рая. И каквото им кажат по телевизията - "това е", друга истина няма как да има!

     Не за първи път ще попитам: да разбирам ли, че тези които досега КРАДОХА, МНОГО ЯКО КРАДОХА, вече спряха и мислят за покорната рая?
     Да припомня на късопаметните, че беше ползван самолет за превоз на фурми, а официално - маски. Колекторските фирми се финансираха - ЯКО в началото (може би и сега)!
     Може да са загрижени за децата? Разбира се, прокараха се закони които с лекота да отнемат деца от родителите. Естествено не се отнасят за циганите, отново да ги похваля, че се държат доста по-адекватно от много "умници" които са и по-образовани и от "по-висша раса".

     Ще изпреваря тези които ще ми кажат: ако ти дойде друга песен ще пееш! От преди повече от 10 дни не ми е добре и не смея да ида на лекар (и по-зле съм бил). Да не стане и с мен като овцата и папаята. Все пак отидох когато започна да ми отминава. Личният ми изобщо не е от хората които засипват с антибиотици и изобщо не стана въпрос за тестване.
     Ще изненадам вероятно някои, но болни е имало и преди, и ще има и след. Дори има хора умират.
     Съобщиха по някакъв предстоящ закон няма да имаме право на отказ от тестване. Покорната рая вероятно се радва как ще се "получат" нещата?!



     Предният понеделник слушам си БГ Радио и някаква Искра Ангелова обяснява колко е голяма "умница" и спазва всички мерки и въпреки това се заразила и изкарала тежко. Предложи такива като мен например да ги изолират някъде.
     Тази доброволно би си сложила ваксина и после - изненада! Ако не се разболее от това за което я подготвя ваксината, ще бъде от друго.
     Много от възрастните италианци били ваксинирани последните години. Дали са имали такива очаквания? Всеки родител дори с едно дете обикновено се е "сблъсквал" с "ползите" на отдавна утвърдени ваксини.
     На тази с интелект на популярна американска птица й препоръчвам да се пази още повече, когато е сама в парка или вечер си ляга да натъпква хубаво няколко маски надълбоко в гърлото си! Ако не се получава, да увеличи усилията!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #76 -: Сряда, 18 Ноември, 2020, 00:07:07 »

 Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #77 -: Сряда, 18 Ноември, 2020, 09:31:50 »
ОтговорОтговор

Ухилен  Факт е, че ние шофьорите сме най-лесни за манипулация. Все сме умни, красиви, разбираме от всичко, най-добри сме в професията, секса, родени сме с орисията да сме шофьори, работим по 12-13часа на ден и твърдим, че така трябва и т.н.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #78 -: Неделя, 22 Ноември, 2020, 14:24:03 »
ОтговорОтговор

     Както знаете: "Здравната система е на ръба да рухне", "болниците са препълнени"!
      Отивам онзи ден при личния лекар Втора поликлиника - Плевен. Когато не "върлуват" силно опасни болести - според телевизията. Пред кабинета има по 7-8 чакащи и целият коридор е препълнен, не съм физиономист и ми е трудно да оправя реда пред кабинета, гледам най-вече последния. Сега когато: "Здравната система е на ръба!" Преди мен имаше една жена и не беше минала защото имаше детска консултация. За другите кабинети пристигаха хора и се оглеждаха за чакащи, но нямаше. Онзи ден се обаждам на приятел и беше в поликлиниката (някъде в Люлин, София предполагам, така и не питах). След няколко минути каза да спрем за малко, че му дошъл реда.
     - Е, как, не е ли препълнено? - Няма почти никой!

     Ей, фанатичните тиквопоклонници, ако ви се наложи да ходите в болнично заведение, слагайте капаците и не гледайте реалността. Може например да гледате Нова и те ще ви обяснят - как всичко е препълнено, как са на ръба! Кралят Тиква е крал, крал, ама много ЯКО КРАЛ. Да, ама иска още да краде и ако не са платените и безплатните тиквопоклонници, на какво ще се крепи?!
     Понеже управляващите след появата на "страшния вирус" спряха да крадат и започнаха само да се грижат за раята. В познатия стил на здравни грижи в пловдивска болница оставиха двама пациенти да умрат в коридорите, това едва ли изненадва хора ползвали тази система. Ама има ли нещо лошо? Ще пишем, че са умрели от коронавирус и така ще подпомогнем плана за брой умрели. Освен това се "отърваваме" от двама пенсионери, които съвсем "неоснователно" искат пенсии и грижи! Щяло да има уволнени за случката - евентуално. Може да го отнесе някоя санитарка която най-много се е борила за спасяването им. Санитарките обикновено са най-усмихнати и приветливи от персонала. Само да спомена, че шофьор може да бъде уволнен за отказ да извършва нарушения и разбира се това е по-тежко от убийство!

     Преди около два дни майка убила двете си деца на 3 и 5 години. То аз отдавна съм приключил с образа, че всяка майка е светица, ама чак пък да си убие децата?! Няма пряка връзка с коронавируса, ама има връзка с коронавирусната истерия. Вероятно все по-често ще се случват подобни неща.
     

     Въвеждат маски при учениците, отхлабването на мерките е било грешка, виждате какво става сега - явно разчитат на малоумната част от аудиторията. "Виждат" тези които се информират от телевизията. Лятото беше преди доста повече от 10, 14 и дори 28 дни и как се явява тази "грешка"?

     Преди няколко дни питат министъра на образованието как по-малките ученици ще учат дистанционно, децата до 12 години не бива да остават сами по закон. Разбира се той имаше ясна стратегия: - "Ми, ми, ми сигурно ще има баба или дядо, ми, ми, ми детето е най-важно ще остане родител да не ходи на работа (колко му е), ми, ми, ми..."
     АЛО?!!! Не всички са малоумни ваши поклонници и помнят как съвсем скоро прокарахте закони, според които по анонимен донос могат да се отнемат деца от родители, а пък после да се доказва има ли виновни! Някакъв срам изобщо имате ли?
     Напомня ми пролетта като питаха Тиквата: - Какво ще правят хората когато свършат парите? И той беше напълно наясно: - Ми като свършат парите, ми като свършат парите...! Е няма да раздава от тези които са отпуснати точно за подпомагане на такива които са без работа я. Тези пари са за крадене, не са за това което са! Нищо де, поне ще ги връщаме ние - ето участваме в цялата схема!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #79 -: Вторник, 24 Ноември, 2020, 01:10:32 »
ОтговорОтговор

     Щели да въвеждат локдаун?!!! Толкова ли е беден българският език та нямаме българска дума? Моите впечатления отново са за такива употребяващи чуждици, не не са с повече познания, а са точно с ограничени! Не е толкова важно.
     Разбира се платените тролчета и безплатните много големи умници са в радост: така ви се пада! След засилване на употребата на маски статистиката нарастна многократно. Какво ще правим, ако при очакваните мерки  отново съставителите на статистиката пропуснат, че е логично някакви "мерки" да дават поне частични резултати?! Можем да поотложим изборите например. Точно сега се кълнят, че няма да стане. Ама отдавна е ясно колко им струва думата!

     Ето един който разсъждава поне малко. Използва малко цинизми, ама как да им обясниш на такива супер наглеци?! А и Тиквата не е с особено изискан речник.

https://www.facebook.com/groups/bgrod/permalink/2844071699205231/


     Последните дни, призиви: не се самолекувайте. Да добавя и от мен: не самоумирайте, нека ви помогнат!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* 92154528-3042877559109927-2627331507571654656-n.jpg (19.83 KB, 480x261 - видяно 336 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #80 -: Четвъртък, 26 Ноември, 2020, 22:18:32 »
ОтговорОтговор

Доста интересно предаване. Приятно гледане!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hxEgl3fJ_iE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=hxEgl3fJ_iE</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Monster
Старши потребител
****

Рейтинг: +288/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 252
Теми: 16



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #81 -: Понеделник, 07 Декември, 2020, 13:25:45 »
ОтговорОтговор

България е на първо място по смъртност от корона вирус-логично нали? Шеф на нощ е коремен хирург, а не инфекционист. Никой в ЕС или в България не поема никаква отговорност. Никой не каза "ние ще закъснеем с поне един месец в България и за този период ще умират няколко стотин човека" За това в Унгария и в Русия от 03.12.2020 се ваксинират с руската ваксина "спутник5" Южна Корея в момента строи завод за същата ваксина. Единственото ,което ни спасява от смърт в момента е черен пазар на руски ваксини в България.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #82 -: Вторник, 08 Декември, 2020, 20:13:07 »
ОтговорОтговор

     Честит 8-ми март, драги студенти! - рече някой.



България е на първо място по смъртност от корона вирус-логично нали? Шеф на нощ е коремен хирург, а не инфекционист. Никой в ЕС или в България не поема никаква отговорност. Никой не каза "ние ще закъснеем с поне един месец в България и за този период ще умират няколко стотин човека" За това в Унгария и в Русия от 03.12.2020 се ваксинират с руската ваксина "спутник5" Южна Корея в момента строи завод за същата ваксина. Единственото ,което ни спасява от смърт в момента е черен пазар на руски ваксини в България.

     Мога да се съглася, че когато дойде моментът когато "доброволната" ваксина стане принудителна и случайно има избор руската е няколко идеи по-малко зло. Поне спрямо останалите фирми които са с неясни собственици и без никаква отговорност. 


     Както често казват журналята: нека видим новите цифри. Да ги видим - 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 - ах! Тогава да видим по-стари цифри - 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 - пак ах! Да видим много стари цифри - 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9. Тогава да видим бъдещи цифри - 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9!
     Да проучим нещата, например учебник за първи клас: цифрите са десет, а числата са съставени от цифри! Все едно да кажа, че сега ще ви кажа или напиша няколко букви. А журналята които са пропуснали този отдавнашен урок сега ни учат на стъкмистика (думата я има в Уикипедия).
     Нека допуснем, че по телевизията казват само и единствено истината, особено по новините. Разбира се и престъпната шайка която ни управляващите са се загрижила за раята. Обаче, все пак ни върви някаква мисъл. Предната седмица съобщава за отново починал в пловдивска болница с лекарска помощ и по Нова телевизия съобщават, че в смъртния акт пише причина ковид-19. И по същата телевизия съобщават, че са му правени два PCR (много често се пише така PSR - явно доста не правят разлика) и двата са отрицателни. Аутопсиите са забранени и как точно е умрял от "силно заразната" болест?
     Защо се правят толкова ПиСиА(р) тестове? Един струва най-много 20 лв, а се продава за 120. Значи остават едни 100 лв, може и с едноцифрено  число, римско С (С=100). Сега се чудят как да намалят броят, та видиш ли мерките все едно "дават" резултат! Дай на едно гладно куче кокал и после опитай да го вземеш. За неразбиращите, кокал - пари, куче - лаборатории.
     Продължаваме да вярваме на Партията (нали знаете коя е да не се бърка с предишната) и най-вече на вожда Тиква. Да поразсъждаваме хващаме и хубаво разбъркваме цялото население за да се получи хомогенна смес и взимаме 1 000 човека (представителна извадка). Правим им тест, на който вярваме, че е истински, въпреки че създателят му е точно на противното мнение и умира при неизяснени обстоятелства. При тестването 40-45% са положителни, нека да 40% или 400 човека. За улеснено смятане няма да се тестват докато не оздравеят тези с положителен тест. След 28 дни всички са здрави или на друго място. Отново тест на всички и разбира се други 400 дават положителен тест. След 28 дни ще останат само 200 които могат да са с положителна проба, само толкова?!
     Дали не е по-правилно да бъде намаляваща редица след всяко тестване? При 1 000 - 40% са 400, от останалите 600 при следващия тест 240, после 40% от 360 са 144 и така нататък. 

     Някаква група във Фейсбук нещо от рода на "Новини за ковид", личеше, че повечето са платени правителствени тролове и тиквопоклонници. Ама си рекох: - Може да започна да мисля "правилно"! Но не изкарах много нещо около 12 часа и бях блокиран (ако знаете по колко народ блокирам на ден в друга група, та това е нищо). Какво направих, реагирал съм със смях на твърдението: болниците са на ръба и препълнени. Отговорът ми и въпросът на тролчето с женско име е в снимката. И дори смятам че доста културно отговорих на просташкия й коментар (като на шефът й Тиква).



     Онези дни минах пак през Втора поликлиника (Плевен) щракнах няколко снимки (четвъртък са вечерта и петък през деня). Като се разхождах и минах покрай бившата Окръжна болница и рекох да се разходя вътре. На входа няколко човека и си рекох:
     - Ето, препълнена и чакат отвън, истина е!
     Провикнах се: - За какво чакате? - нали аз съм само "зяпач" и да ги прескоча, ако са за друго. И те не знаеха какво чакат, ама след секунди всички влязоха. И там направих няколко снимки, поне паркингът за линейки беше пълен и чакаха. То и коридорите са препълнени, ама на снимките да не ви се стори друго, можете да си представите както обясняват в новините.

     П.П.: Не успях да кача всички снимки (има ограничение), ще продължа с тях по-нататък.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* received_725839468311514.jpeg (27.53 KB, 355x768 - видяно 258 пъти.)

* received_226898282165157.jpeg (68.01 KB, 640x867 - видяно 262 пъти.)

* received_1092612031169306.jpeg (80.84 KB, 640x867 - видяно 268 пъти.)

* received_402575994426969.jpeg (88.87 KB, 867x651 - видяно 265 пъти.)

* received_136100804758775.jpeg (48.54 KB, 640x867 - видяно 266 пъти.)

* received_440131483667208.jpeg (46.04 KB, 640x867 - видяно 264 пъти.)

* received_306383587252108.jpeg (57.54 KB, 640x867 - видяно 259 пъти.)

* received_702219373765166.jpeg (66.05 KB, 640x867 - видяно 271 пъти.)

* received_664545737571127.jpeg (59.61 KB, 640x867 - видяно 266 пъти.)

* received_212693130470141.jpeg (43.75 KB, 640x867 - видяно 263 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #83 -: Вторник, 08 Декември, 2020, 22:00:28 »
ОтговорОтговор

Да изгледаме и тези видеа. Намирам ги за доста интересни. Дано и на Вас да Ви харесат.

https://www.facebook.com/deqn.milev/videos/4244026688957523

https://youtu.be/NhsS2u9TAkE

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #84 -: Сряда, 09 Декември, 2020, 00:50:24 »
ОтговорОтговор

     Преди няколко седмици гледах в новините, Марешки обясняваше как в България има Фармацевтична мафия. И не само, а тя е по-силна от правителството! Тези които сляпо вярват на правителствените експерти, как смятат, те на хората ли се отчитат или на мафията?

     Когато има проблем, малък или огромен. Ако се укриват болни например, тогава е престъпно укриване. Ако се завишава броят на болните, това е престъпно всяване на паника. Как е правилно? Правилното е ИСТИНАТА!
     В Плевен отиват момче и момиче да си правят тест, записват се, но голяма опашка и си тръгват. Все пак да натъртя, че не им е направен тест. На другия ден им се обаждат и им съобщават, че са с положителни тестове!!! Нищо че не ги познавам лично, вероятно много други знаят такива примери.
     Във видеото горе, случаят е възрасна жена буквално убита с лекарска помощ. Лекувана е за коронавирус, без да е болна от него и тя и дъщеря й са влезли в стъкмистиката за болни, а едната и в броя починали.

     Еволюцията на починалите с някаква евентуална връзка с този вирус беше: в началото "починали от коронавирус", после "починали с коронавирус", сега "починали с усложнения от коронавирус"! Да не е наближило времето да им потърсят отговорност и да го знаят?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* received_828322514568125.jpeg (69.35 KB, 640x867 - видяно 263 пъти.)

* received_240618680781784.jpeg (55.83 KB, 640x867 - видяно 262 пъти.)

* received_3615233441878337.jpeg (14.73 KB, 867x651 - видяно 260 пъти.)

* received_709851742974640.jpeg (53.46 KB, 640x867 - видяно 292 пъти.)

* received_149445973189266.jpeg (52.36 KB, 640x867 - видяно 258 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #85 -: Неделя, 13 Декември, 2020, 21:35:35 »
ОтговорОтговор


     Ето тук, малко преди 30-та минута:

https://youtu.be/NhsS2u9TAkE?t=1779

     Обясняват как 2017-2018 година масово са доставени PCR тестове с название Ковид-19 - вероятно съвпадение. Затова пък така наречените конспиративни теории дават съвсем логично обяснение. И ако имате положителен тест, изобщо не ясно какво е положително.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* Screenshot_2020-12-13-21-34-10-314_com.google.android.youtube.jpg (596.71 KB, 2340x1080 - видяно 120 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #86 -: Вторник, 22 Декември, 2020, 14:42:31 »
ОтговорОтговор

     Излъчено по БНТ на 20.12.2020 година.

ИЗМАМНАТА КОВИД-СТАТИСТИКА
Димитър Туджаров – Шкумбата
излезе с тези факти  директно БНТ:
„Haпpaвиx cи тpyдa тaзи cyтpин
личнo дa влязa в caйтa нa OOH
и дa пpoвepя ĸaĸ cтoи въпpocът
cъc cмъpтнocттa в Бългapия.
Kaĸвo oтĸpиx и видяx c oчитe cи:
Πpeз 2017 гoдинa
в cтpaнaтa ни ca пoчинaли нaд 109 xиляди дyши.
Πpeз cлeдвaщaтa 2018-тa ca нaд 107 000,
пpeз 2019 тe ca cъщo нaд 107 000,
a зa тaзи – гoдинaтa нa пaндeмия,
ca 101 000 дo мoмeнтa.
E, питaм aз – ĸaĸ няĸoй щe ми oбяcни тoвa
и мoжe ли изoбщo дa гo нaпpaви?!“
(20.12.2020)

https://www.facebook.com/100005099370799/videos/1629162367263727/

Оттук можете да видите колко раждания/починали има за деня и годината в България (цъкни или кликни)!

ДАННИ:
     Интересни сайтове, кликни!



     За днес 22.12.20 към 14:47 часа е долу на снимката 102 443-ма починали от началото на годината.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* Screenshot_2020-12-22-14-47-14-451_com.android.chrome.jpg (371.45 KB, 1080x2340 - видяно 95 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1787/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #87 -: Петък, 08 Януари, 2021, 20:33:10 »
ОтговорОтговор

Всичко е търчи лъжи
Ако приемем, че от Корона вирус умират много хора излиза, че Корона вирус спасява хора умиращи от друго
Намаляващата бройка на смъртност я отдавам единствено на намаляващото население

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #88 -: Понеделник, 11 Януари, 2021, 00:38:33 »
ОтговорОтговор

    Отново стъкмистите не отчитат логичните очаквания да има бум на заболели след празниците. Роднини от близо, далеч и много далеч са се събирали, я са спазвали дистанция, я не, а маски дали са носили?! Тази вечер в новините дори пропуснаха да кажат, че има починали с пряка или косвена връзка. Ваксинираха се 500 човека, като част от тях едва ли ги инжектират с това което е приготвено за нас. Заболелите намаляха буквално десет пъти, делът на заразени слезе на 7-8% от тестваните. Ами ура, ура!
     Вероятно маските ни спасяват?!

https://youtu.be/4FFS8CH6ap0?t=1625

     Във видеото се обяснява как носенето на маски, намалява количество вирус с което се заразява - стават частично заразени! В тази връзка ще представя няколко модела презервативи. Ето тези (няма да се споменава точния производител), жената ще бъде най-много частично бременна, респективно значително повече небременна. Ето тези са по-евтини и съответно жената ще бъде много повече бременна и съвсем малко небременна. Да обърна внимание, че засега все още само жените забременяват. Вероятно скоро това ще се промени след като сменят Тръмп.

     Производителите на ваксини не знаели колко време ще бъде колко време ще предпазват. Като се ваксинираш с първата, в никакъв случай да не се спират предпазните мерките и маските. Като се ваксинираш с втората ще се чака още докато подейства. А възможно ли малко преди да подействат да им спре действието?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #89 -: Понеделник, 11 Януари, 2021, 16:17:40 »
ОтговорОтговор

Определено не се връзва статистиката(стакмистиката),уж втората вълна се появи в следствие на протестите,а сега след празниците благодарение на мерките Смотан Смотан Смотан,заразените рязко спадат! Очаквам след определяне на окончателна дата за изборите да ни връхлети и трета вълна! Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!