Ман ТГА 26.440 грее и надува в казанчето
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 16:28:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ман ТГА 26.440 грее и надува в казанчето  (Прочетена 2689 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Владко_кн
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« -: Неделя, 17 Май, 2020, 19:10:27 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги и аз карам вече трета година МАН ТГА 26.440 и от няколко месеца и по скоро сега в горещините имам проблем в баир почва да загрява ако не върна предавка и хвърля антифриз от капачката на казанчето явно има налягане....идеи и съвети ако може да ми дадете как да действам

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 17 Май, 2020, 19:10:27 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #1 -: Понеделник, 18 Май, 2020, 00:29:46 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги и аз карам вече трета година МАН ТГА 26.440 и от няколко месеца и по скоро сега в горещините имам проблем в баир почва да загрява ако не върна предавка и хвърля антифриз от капачката на казанчето явно има налягане....идеи и съвети ако може да ми дадете как да действам

     Тези години МАН-овете имат проблеми с охладителната система. Щом като свалиш предавка и не прави проблем е по-вероятно лошо охлаждане. Най-лесно и евтино е да се изчистят радиаторите. Единният вариант е с въздух. Скоро говорих с един приятел и той е с ТГА хенгер (не разбрах дали си с ремарке). При него са го мили на мивка със силни препарати. Ако радиаторът за течността изглежда много зле отвън, може да е зле и вътре, тоест за смяна.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Понеделник, 18 Май, 2020, 00:29:46 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!