ПРИНУДИТЕЛНА ваксинация?!
Форум на българските шофьори
Вторник, 16 Април, 2024, 10:49:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПРИНУДИТЕЛНА ваксинация?!  (Прочетена 9083 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2241/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2119
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #30 -: Неделя, 07 Ноември, 2021, 05:16:14 »
ОтговорОтговор

Когато в едно такова предаване участва професор, редно е много внимателно да чуем какво ни казва!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=40D5Q3BoDPk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=40D5Q3BoDPk</a>

     Професорът изобщо не търси откъде "случайно" се е появил "страшният" вирус, приема, че го има. Просто разсъждава, разсъждава от практиката и познанията си. Изобщо не е против ваксините, дори за коронавирус, слага си противогрипни ваксини всяка година. За разлика от мен, против съм противогриопните ваксини, с особено мнение съм за задължителните - много случаи има на увреждане. Ваксина против коронавирус?! Нещо което е патентовано 2015 година, тестове които са произведени 2018 година, за нещо което се "появява" и чуваме края на '19 година. Ако си силно зомбиран от телевизора, няма как да не виждаш "изкривяване". А ако си нормален виждаш чудовищна манипулация! Да не повтарям за пореден път нещата.
     Онзи дявол Кацаров, казва че много лекари са на мнение, че естественият имунитет не бил толкова добър като ваксините. Да, тези се имат за по-велики от Господ? А примери за лекари, не беше даден, ама ще предположа: Фаучи, Кантарджиев, Кунчев... Какво общо имат тези с медицината, може би са учили медицина, но не й служат нито на хората. Д-р Йозеф Менгеле и той е бил доктор, нали?
     Този професор Чалъков заяви, че ще напусне, ако го задължат за "ваксината"! Няма да е само той, които бягат от това "добро"!

     Препълнени ли са болниците и защо? По телевизията една "лекарка" обясняваше, че много нямат симптоми като отидат на преглед, чувстват се добре, но се поддават на психоатаките и влизат в болницата. И както продължава докторката в кавички и след "лекарските" грижи, само няколко дни те ВЕЧЕ СА ЗЛЕ!
     Май беше март 2010 година, паднах на последния лед за зимата и се наложи да преспя в "Пирогов". Къде преспах в коридора! В коридора? Ужас къде да кажа, че болниците са били на ръба. СТРАШНО Е, УЖАСНО Е, ТРАГИЧНО Е!!! Е ма то сега не сме 2010 година. Язък няма да блесна как съм направил откритието!


     Това видео на Пламен Пасков се показва в Шотландия (Великобритания) как тези дни има починали 8 неваксинирани и 114 ваксинирани. Снимката долу. Някъде след 25-ма минута във видеото. И цялото да се изгледа, най-много да се раззомбирате малко. Статистика, а истината е още стряскаща за зомбираните!

http://youtu.be/xSdeIxagx74?t=1506



Кога това и дай и ние да прочетем.

     Бърза, бързах да отговоря. Ама много работа, ето чака сега се освобождавам. То едни патки долитат от Север, други отлитат на Юг. А бе много работа по тези патки. За тези няколко дни вероятно има минали по няколко милиона километри, докато аз съм се занимавал с няколко десетки патки. Какво им пречи да го твърдят, повечето приемат безкритично информацията, по-скоро изявленията.
     Глобата за 2,3 милиарда ме пита някой НЕИЗВЕСТЕ, че някой се обиждат от не знам какво. И за тези които, смятат че фармацевтичните компании са някакви благодетели. При писане в търсачка: "Пфайзер глоба"! Едната 2009 година е 2 300 000 000 долара, още много други за десетки и стотици милиони. Но сега вече, само мислят за благото на хората, както и правителствата. Дори имам усещане, че го правят безплатно и дори ще дадат от тях! Аз може би - не, но боцнатите, най-вероятно - да!

https://www.google.com/search?q=%D0%BF%D1%84%D0%B0%D0%B9%D0%B7%D0%B5%D1%80+%D0%B3%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D0%B0&oq=%D0%BF%D1%84%D0%B0&aqs=chrome.1.69i57j35i39j46i199i291i512j0i512l6.4071j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

     Преди много време, бил съм малък и сестра ми каза нещо, което не съм срещал другаде и не знам дали е така, но много ме впечатли. Преди време (може и стотици години) в Китай, пациентите са плащали на лекарите само когато са здрави! Дали е било така, ама е чудесно. Оттогава имам съмнение, че когато плащаш като си болен, че онзи отсреща има против, а дори помагат да сте БОЛНИ! Забележка: ако сте с наивност на тригодишно дете, не се напъвайте да разберете, изчакайте да поузреете!

     Чудя се тези които са се ваксинирани, нали вече са безсмъртни? Вече отново няма да умират хора (ваксинирани), май и преди е било така? А някои ваксинирани едни такива злобни, радваха се преди на глобите, радват се сега, че хората са преследвани, че не са съгласни с боцкането, че ги уволняват. Вместо да се радват на предстоящия вечен живот! Чудна работа?!
     Скоро чух една мисъл: Хората са смъртни богове, а боговете са безсмъртни хора! А какви са ваксинираните? Вероятно безсмъртни богове!


    Приятелка на жена ми. Нейният баща му предстои операция, хайде боцкане. За да може да му ходи на свиждане и тя. Как става ПОПИТАЛИ Я: здрава ли е? И хайде иглата. Сигурен съм, че фелдшери, например в онази "тъмна" България, например 1950 година, са извършвали много по-лекарски прегледи. Никой не се интересува, болен ли е човек, преболедувал ли е. И има ли имунитет или евентуално ще придобие ли с ГОЛЯМОТО боцкане. НЕ! НЕ! НЕ! Важно е да се боцнеш и останалите да си приберат МРЪСНИТЕ ПАРИ!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* received_4113476048757786.jpeg (27.61 KB, 768x355 - видяно 232 пъти.)
« Последна редакция: Неделя, 07 Ноември, 2021, 06:16:25 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Неделя, 07 Ноември, 2021, 05:16:14 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!