ПРИНУДИТЕЛНА ваксинация?!
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 22:40:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПРИНУДИТЕЛНА ваксинация?!  (Прочетена 8970 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #30 -: Събота, 30 Октомври, 2021, 07:58:52 »
ОтговорОтговор

Ха така ! Мангъра обяснява защо не трябва да се ваксинираме. Еми елементарно е, намалява му работата  Смотан
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=g3Uuvnkt9b0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=g3Uuvnkt9b0</a>

Цецко ,като гледам лошо ти са се  отразили иглите ,сега ако кажеш ,че отказваш и водката тотално ще ме изненадаш Смотан Смотан Ухилен!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Събота, 30 Октомври, 2021, 07:58:52 »

 Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +464/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #31 -: Събота, 30 Октомври, 2021, 20:34:11 »
ОтговорОтговор

     Той цял  живот чака да дойде тази "страшна" болест с "елементарно" предпазване - боцкане. И няма да печели! Как ли е преживял досега?
Пак от същото, ама колкото повече, толкова повече... както е казал Мечо Пух  Усмивчица
Цитат
   Пфайзер имат глоба от 2,3 милиарда долара, за измами. Била е уличена, че подкупва лекари от Източна Европа, включително и у нас.
Кога това и дай и ние да прочетем .
Цитат
От какво умират, писаните с коронавирус!
А няма ли от какво ? Като погледнеш инфаркти, инсулти, ракови заболявания , по кое не сме първи ? Над 60-65 почти всички имат нещо, най малко хипертония . Въпросът е, че е могло да поживеят още някоя годинка. Или викаш, майната им на дъртите .
Цецко ,като гледам лошо ти са се  отразили иглите ,сега ако кажеш ,че отказваш и водката тотално ще ме изненадаш Смотан Смотан Ухилен!
А, добре са ми иглите ;)И на водката не и пречат Ухилен
Я да туря тук нещо за размисъл, за който може да мисли де, за другите е забранено.
Цитат
БЛОГ, Д-Р ГАБРИЕЛ ДИМИТРОВ, МНЕНИЕ
Неваксинираните са най-големият спонсор на Биг Фарма
https://fibro.bg/nevaksiniranite-sponsorirat-big-farma/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Събота, 30 Октомври, 2021, 20:34:11 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #32 -: Четвъртък, 04 Ноември, 2021, 22:04:20 »
ОтговорОтговор

Когато в едно такова предаване участва професор, редно е много внимателно да чуем какво ни казва!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=40D5Q3BoDPk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=40D5Q3BoDPk</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #33 -: Неделя, 07 Ноември, 2021, 04:16:14 »
ОтговорОтговор

Когато в едно такова предаване участва професор, редно е много внимателно да чуем какво ни казва!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=40D5Q3BoDPk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=40D5Q3BoDPk</a>

     Професорът изобщо не търси откъде "случайно" се е появил "страшният" вирус, приема, че го има. Просто разсъждава, разсъждава от практиката и познанията си. Изобщо не е против ваксините, дори за коронавирус, слага си противогрипни ваксини всяка година. За разлика от мен, против съм противогриопните ваксини, с особено мнение съм за задължителните - много случаи има на увреждане. Ваксина против коронавирус?! Нещо което е патентовано 2015 година, тестове които са произведени 2018 година, за нещо което се "появява" и чуваме края на '19 година. Ако си силно зомбиран от телевизора, няма как да не виждаш "изкривяване". А ако си нормален виждаш чудовищна манипулация! Да не повтарям за пореден път нещата.
     Онзи дявол Кацаров, казва че много лекари са на мнение, че естественият имунитет не бил толкова добър като ваксините. Да, тези се имат за по-велики от Господ? А примери за лекари, не беше даден, ама ще предположа: Фаучи, Кантарджиев, Кунчев... Какво общо имат тези с медицината, може би са учили медицина, но не й служат нито на хората. Д-р Йозеф Менгеле и той е бил доктор, нали?
     Този професор Чалъков заяви, че ще напусне, ако го задължат за "ваксината"! Няма да е само той, които бягат от това "добро"!

     Препълнени ли са болниците и защо? По телевизията една "лекарка" обясняваше, че много нямат симптоми като отидат на преглед, чувстват се добре, но се поддават на психоатаките и влизат в болницата. И както продължава докторката в кавички и след "лекарските" грижи, само няколко дни те ВЕЧЕ СА ЗЛЕ!
     Май беше март 2010 година, паднах на последния лед за зимата и се наложи да преспя в "Пирогов". Къде преспах в коридора! В коридора? Ужас къде да кажа, че болниците са били на ръба. СТРАШНО Е, УЖАСНО Е, ТРАГИЧНО Е!!! Е ма то сега не сме 2010 година. Язък няма да блесна как съм направил откритието!


     Това видео на Пламен Пасков се показва в Шотландия (Великобритания) как тези дни има починали 8 неваксинирани и 114 ваксинирани. Снимката долу. Някъде след 25-ма минута във видеото. И цялото да се изгледа, най-много да се раззомбирате малко. Статистика, а истината е още стряскаща за зомбираните!

http://youtu.be/xSdeIxagx74?t=1506



Кога това и дай и ние да прочетем.

     Бърза, бързах да отговоря. Ама много работа, ето чака сега се освобождавам. То едни патки долитат от Север, други отлитат на Юг. А бе много работа по тези патки. За тези няколко дни вероятно има минали по няколко милиона километри, докато аз съм се занимавал с няколко десетки патки. Какво им пречи да го твърдят, повечето приемат безкритично информацията, по-скоро изявленията.
     Глобата за 2,3 милиарда ме пита някой НЕИЗВЕСТЕ, че някой се обиждат от не знам какво. И за тези които, смятат че фармацевтичните компании са някакви благодетели. При писане в търсачка: "Пфайзер глоба"! Едната 2009 година е 2 300 000 000 долара, още много други за десетки и стотици милиони. Но сега вече, само мислят за благото на хората, както и правителствата. Дори имам усещане, че го правят безплатно и дори ще дадат от тях! Аз може би - не, но боцнатите, най-вероятно - да!

https://www.google.com/search?q=%D0%BF%D1%84%D0%B0%D0%B9%D0%B7%D0%B5%D1%80+%D0%B3%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D0%B0&oq=%D0%BF%D1%84%D0%B0&aqs=chrome.1.69i57j35i39j46i199i291i512j0i512l6.4071j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

     Преди много време, бил съм малък и сестра ми каза нещо, което не съм срещал другаде и не знам дали е така, но много ме впечатли. Преди време (може и стотици години) в Китай, пациентите са плащали на лекарите само когато са здрави! Дали е било така, ама е чудесно. Оттогава имам съмнение, че когато плащаш като си болен, че онзи отсреща има против, а дори помагат да сте БОЛНИ! Забележка: ако сте с наивност на тригодишно дете, не се напъвайте да разберете, изчакайте да поузреете!

     Чудя се тези които са се ваксинирани, нали вече са безсмъртни? Вече отново няма да умират хора (ваксинирани), май и преди е било така? А някои ваксинирани едни такива злобни, радваха се преди на глобите, радват се сега, че хората са преследвани, че не са съгласни с боцкането, че ги уволняват. Вместо да се радват на предстоящия вечен живот! Чудна работа?!
     Скоро чух една мисъл: Хората са смъртни богове, а боговете са безсмъртни хора! А какви са ваксинираните? Вероятно безсмъртни богове!


    Приятелка на жена ми. Нейният баща му предстои операция, хайде боцкане. За да може да му ходи на свиждане и тя. Как става ПОПИТАЛИ Я: здрава ли е? И хайде иглата. Сигурен съм, че фелдшери, например в онази "тъмна" България, например 1950 година, са извършвали много по-лекарски прегледи. Никой не се интересува, болен ли е човек, преболедувал ли е. И има ли имунитет или евентуално ще придобие ли с ГОЛЯМОТО боцкане. НЕ! НЕ! НЕ! Важно е да се боцнеш и останалите да си приберат МРЪСНИТЕ ПАРИ!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* received_4113476048757786.jpeg (27.61 KB, 768x355 - видяно 232 пъти.)
« Последна редакция: Неделя, 07 Ноември, 2021, 05:16:25 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +464/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #34 -: Неделя, 07 Ноември, 2021, 19:21:39 »
ОтговорОтговор

Минко, измислиха хапчета, можеш да се успокоиш! Никой няма да те боцка.
https://www.bbc.com/news/health-59178291
пс. Лошата новина е - пак са на Пфайзер.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #35 -: Понеделник, 08 Ноември, 2021, 01:14:33 »
ОтговорОтговор

Минко, измислиха хапчета, можеш да се успокоиш! Никой няма да те боцка.
https://www.bbc.com/news/health-59178291
пс. Лошата новина е - пак са на Пфайзер.

     Пфайзер ли бяха с изтекъл срок на ваксините? Пламен Пасков обясняваше как може да се удължава срокът. Естествено не са спазени, но "важните" неща във ваксините не се развалят!

     Чувал съм, че уж има вече хапче. Още оттогава се чудя, дали могат да вкарат, чрез хапче всичко което им се иска? Това е вариант, на част от хората да се подлъжат. Иначе аз почти не ползвам лекарства, които атакуват симптомите, а не болестта. Какво остава, за такава която най-вероятно няма!


     Този боклук, който ни е мисли за здравето. Какви ги говори сега и малко назад във времето.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1993162520833891&id=100004204865817

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #36 -: Сряда, 24 Ноември, 2021, 22:47:36 »
ОтговорОтговор

    Интересно видео, неща казани от средствата за масова дезинформация. Но в случая казват истината. Като започват от нашите. Новият ред: няма да имате собственост, ще имате вграден чип, нанороботи които заменят ваксините, единна валута, 5Джи, Голямото зануляване. Накрая Клаус Шваб коментира очакванията да се върнем към Старото нормално - "Няма да се случи. И ъъъ... край."

     Това е което сами казват! Мерки за пандемия, ПРИНУДИТЕЛНА ваксинация или ЗАДЪЛЖИТЕЛНА - смешно направо, пред Новото нормално!


https://www.facebook.com/IsAnotherWorld/videos/2467681780035047/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter


Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
MamaMy
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 8
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #37 -: Събота, 18 Декември, 2021, 21:47:27 »
ОтговорОтговор

Ще трябва да спрете храната и пиенето от магазина. Дори и водата от чешмата. Всичко е пълно с наночипове Ухилен. Даже готвенето и преваряването не ги премахва. Спира ги само белината. Тя ги избелва и те стават невидими. Значи пийте си редовно белината и не яжте нищо. Ще ви пишем жертва на антикорона вируса (глупостта).

ПП Това последното го получих с най-новия ъпдейт по 5G-то. Бъдете с нас всеки вторник на 108,3 Мхц.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +464/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #38 -: Вторник, 21 Декември, 2021, 18:42:51 »
ОтговорОтговор

Значи пийте си редовно белината и не яжте нищо.

Не си прав колега. Може да се яде, ама само хлорна вар. Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #39 -: Неделя, 09 Януари, 2022, 03:31:48 »
ОтговорОтговор

... наночипове...

     Дали имаш представа колко кубични нанометра 10-9m3 има в кубичен сантиметър 10-2m3? Това последното обикновено се нарича милилитър. Ваксината е предполагам няколко милилитра. Та колко кубични нанометра има в 1 мл?

 а) десетина
 б) малко над десетина, ама ей толкова малко повече
 в) 1 000 000 000 000 000 000 000


... Спира ги само белината. Тя ги избелва и те стават невидими. Значи пийте си редовно белината и не яжте нищо...

     Това изказване е манипулирано, но едва ли може да се обясни на "боцнати" (може със и без ваксина да си "боцнат"). Все едно, да обясниш на тиквопоклонник, че вождът им Тиква е крадец. Наистина Тръмп беше надежда за нормалните хора. И Радев беше доскоро надежда, много го обвиняваха за комунист, а се оказа фашист. И много добър слуга на американците, както и Просто Киро. И това го слушах когато изглеждаше като истински президент, преди да се убедя сам, но се надявах да не така. Има много от добрите комунисти, но няма добри фашисти - май (може вече да има?). Затова пък българомразецът, много гнусният Моньо Паси одобрява фашистките мерки.
     Не бих заложил на 100% на Тръмп, но кой нормален и дори не напълно би харесал дъртия педофил? Някой вярва ли, че взема сам решения? Има слухове, че са забелязани трима различни които играят роля на чучело-президент.


... 108,3 Мхц.

     Това 108,3 мегахерца ли е? Тогава да го напишем правилно да не се получи грешна актуализация. Та на 108,3 МХц или MHz, а понеже има и шофьори тъдява 6 498 000 000 оборота в минута или rpm или 6 498 000 000-1.


     Вчера съобщиха, че около 35% в България са боцнати - всички на 100% доброволно. Почвам да се чудя, защо в заглавието на тази тема има "принудителна"?


     Струва ми се с голям хумор подхождаш, макар че нищо не казваш, за "доброволната ваксинация"? Ще кажеш ли нещо смешно за Григор Горчев? Не сещам да го познавам и да съм имал някаква работа с него. Но като водач на листата на ГЕРБ (45 НС) в Плевен и Тиквун много се гордееше с него. Може да не е толкова прост и крадлив, ама вероятно има талант в тази посока (как иначе ще си паснат?). Благодарение на Тиквата дължим сегашния ХАОС в цялата държава, КРАЖБИ И СХЕМИ НАВСЯКЪДЕ! Разбира се и включително цялата Здравна система. Ако сега напълно управляваха щеше да има ЯКО боцкане - най-малкото има много пари в този само не и здравен проблем! Дори да не знаех нищо друго, когато такъв противен като Тиквата ме убеждава колко е хубаво да се боцкаме (без той да го прави) - ЩЯХ СИЛНО ДА СЕ УСЪМНЯ!!!
     Разбирам, че ЯКО те кефят ваксините, ама това означава, че харесваш Тиквун, това означава, че харесваш здравеопазването и Григор Горчев!
     Хайде кажи ми нещо смешно за този последния (хумор да има), за да направя логическа връзка относно написаното горе. Дори и тънка нишка на логична връзка на разсъждения в публикацията ти не откриван. Та ако искаш, обясни ми и започни с смешното за този доктор (или не) за теб!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* 271313858_294637015961128_6263587605854088085_n.jpg (49 KB, 630x882 - видяно 146 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +464/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #40 -: Неделя, 09 Януари, 2022, 13:17:08 »
ОтговорОтговор

Много интересно. Значи пак "не ме гледай какво правя, а слушай какво ти говоря"
Четирима депутати от "Възраждане" се били ваксинирали . Ухилен
https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sabota-i-nedelia/koi-sa-deputatite-koito-narichat-vaksinite-eksperimentalna-technost-a-vsashtnost-sa-imunizirani.html
     И Радев беше доскоро надежда, много го обвиняваха за комунист, а се оказа фашист.
Не може да се вярва вече на никой. На където да погледнеш, само лъжци и фашисти. Е сега и тия!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #41 -: Неделя, 16 Януари, 2022, 23:54:18 »
ОтговорОтговор

Много интересно. Значи пак "не ме гледай какво правя, а слушай какво ти говоря"
Четирима депутати от "Възраждане" се били ваксинирали . Ухилен

     Само като прочетох това и направо се затичах да се боцкам, там на центъра бях пуснал снимки лятото с "огромните" опашки. Седя и чакам, няма никой, ама то и пункта май го няма?! Нищо рекох си: ще чакам, утре (понеделник) ще съм първи. Дойде понеделник, после вторник и сряда и чакам, чакам. Нещо се отчайвам и още малко се отказвам!


     Първо ще отговоря с мнение от мен, второ ще бъде подобно като мнение на "Възраждане". Преди месец се обаждам на една позната, с която дълго време бяхме в една компания. Стана дума за ваксини и тя каза, че категорично няма да си сложи по здравословни причини. Едната и дъщеря работи около Варна и изискват сертификат за работата и се е ваксинирала, за да не плаща тестове (като и повечето хора - принуда). Заплатата не била голяма. Тогава защо, ако не са добри условията се склонява на идиотии? Другата дъщеря, която познавам по-добре, мъжът и беше в листите на "Възраждане" в Плевен. Работел към една мафиотска фирма - фармацевтична (мое мнение, ама често е така). Изисквали му, тогава също малко се разочаровах, реално не го познавам.
     Поне синът й не желае ваксина и е полицай. Да кажа, че няма изобщо значение този случай, не е така. Както каза един в едно видео: защо не направиха като Крум Савов - ваксиниран съм, но съм сгрешил и съжалявам. Съвсем друг е и сериозен въпросът за достъп на лична информация, която едва ли е намерена от журналистката (поръчка естествено). Но пък стана чудесно оправдани за тези които са боцнати, тези които се "борят" само чрез клавиатурата или обикновени овци - ама те ваксинирани, а протестират.
     Но явно нямат компромат срещу Костадин Костадинов. Като правило в политиката обикновено допускат такива с много "черни петна" за да бъдат управляеми. И срещу свещениците в Рилския манастир имат много компромати. Ако видиш дори един, предполагам ще се откажеш от вярата?

     Сега може да съвпада и с друго мнение. Все пак не е ли борбата за ИЗБОР?! Ако искаш се ваксинираш, ако искаш, не - без да пречиш и задължаваш другите! Ако искаш си прост, ако искаш, не - без да пречиш и задължаваш другите! Ако искаш си гей (в случай че нямаш пари - обикновен педераст), ако искаш си НОРМАЛЕН - без да пречиш и задължаваш другите! Ако си бял мъж и с нормална сексуална ориентация, ще си възможно най-гонен и дискриминиран от еврогейските ценности!

     Цецо, твоите възгледи са доста фашистки или поне се радваш на починал с фалшив сертификат, който е "признат" на "четири очи" - например. Ако не ти харесва тази дума, ще я заменя с комунист (от лошите). Надали ще разбереш, че борбата е за СВОБОДЕН ИЗБОР! В България тези които са ваксинирани в повечето случай не допускат право на избор на другите.


     Не е лъжа, че гласувах за "Възраждане" предимно защото са за свободен избор. Както и намразих Радев, след като се извъртя точно наобратно за което говореше. Ако Тиквун се обяви за подобно нещо, бих започнал да се замислям, макар че такъв диктатор като него не сме имали и няма как да му повярвам. Вероятно още много години няма да можем да изчистим от него и мафиотската му мрежа. Може да не съм бил със силен мотив тогава на изборите, макар и да съм гледал много видеа с него. Обаче сега съвсем, ясно се вижда, как е класи над другите, по интелект и изказ. Така наречените мисирки (пуйки), когато го интервюират са буквално уплашени, не могат да го "затапят". Тиквата няма смисъл да се спомена, толкова е прост, че чак дрънка. Тези които са против Радев (и Продължаваме фашизма) са и против Костадинов, тези които са против ГЕРБ също са против него - по мрежите. ЯВНО Е НА ПРАВ ПЪТ!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +464/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #42 -: Сряда, 19 Януари, 2022, 21:27:08 »
ОтговорОтговор

   Ако искаш се ваксинираш, ако искаш, не - без да пречиш и задължаваш другите!   
Много добре. А какво правим с тия които манипулират хората( ще останете безплодни, ще ви сложат чип и Бил Гейтс ще ви командва, ще ви се съсири кръвта и хиляди още глупости) това пречене ли е или свободен избор според теб? Защото не всички са интелигентни като Минко и се влияят от какво казала приятелката на съседката на един познат на леля ми....която била медицински работник.
Цитат
    Цецо, твоите възгледи са доста фашистки
Как искаш така го разбирай, но според мен за глупостта трябва да се плаща. Не е оправдание, че си прост и затова разнасяш глупости. А, за умрелия с фалшив сертификат не си прав. Не се радвам, а ми е жал, че сигурно и на него някой капацитет по конспирология му е давал акъл.
Руски нали разбираш?Ето ти и друга форма на тъпотия да четеш.
Цитат
Чешская певица намеренно заразила себя коронавирусом и умерла
https://lenta.ru/news/2022/01/19/died/
или
Цитат
Россиянка намеренно заразила себя коронавирусом и умерла
Москвичка захотела переболеть COVID-19 в легкой форме, специально заразилась и умерла
https://lenta.ru/news/2021/10/21/done/
И тия не са сами го измислили и на тях някой "умник" е дал идеята, затова според мен и на мангъра трябва да бъде повдигнато обвинение и да лежи тоя боклук!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +464/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #43 -: Вторник, 25 Януари, 2022, 23:44:47 »
ОтговорОтговор

Значи пийте си редовно белината
Аааа, какъв бил пиниза.

 Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #44 -: Сряда, 26 Януари, 2022, 00:16:28 »
ОтговорОтговор

Много добре. А какво правим с тия които манипулират хората( ще останете безплодни, ще ви сложат чип и Бил Гейтс ще ви командва, ще ви се съсири кръвта и хиляди още глупости) това пречене ли е или свободен избор според теб?

     Това със съсирването има ли още да го отрича някой? Предполагам: ПОЛЗИТЕ МНОГОКРАТНО ПРЕВИШАВАТ ВРЕДИТЕ!
     На мой близък приятел сестра му е кардиоложка и лично я познавам. По празниците са били заедно и споделил моето мнение за безплодието предизвиквано от ваксините. Станало им смешно (има и други доктори), а едната им дъщеря е ваксинирана в Германия и чака бебе - сторило им се много невярно явно. Цитирам тяхно мнение, не че моето се е променило. Обаче тя е кардиоложка и не е ваксинирана защото се е нагледала на проблеми след ваксинирането! Все още спори ли се, че има проблеми?


Руски нали разбираш?Ето ти и друга форма на тъпотия да четеш.https://lenta.ru/news/2022/01/19/died/
илиhttps://lenta.ru/news/2021/10/21/done/
И тия не са сами го измислили и на тях някой "умник" е дал идеята...

     Това ти е чудно? А да си здрав, да си изолиран и ВИНОВЕН, това е нормално? Твоите хора проповядват това! Поне за старите нормални хора - НЕ! Има ли начин да ми се уреди разходка в някое болнично отделение със "страшната" болест, без маска - половин един час? Може Плевен и до 100-200 километра в близост. Нали това се смята за сразяваща фраза: влезте в ковид отделение и ще видите тогава!


... затова според мен и на МАНГЪРОВ трябва да бъде повдигнато обвинение и да лежи тоя боклук!

     Точно такива като доцент Мангъров са идеални, аз съм пъти по-краен, ако изобщо него можем да го наречем краен.
     Радка Аргирова - Менгеле, бихме могли в саксия да я боднем. Не е нужно да говори и да плаши хората, достатъчен страшен вид има, без да говори. Ако си пропуснал през лятото на '95 година тя е спомогнала за заразяване на много пациенти със СПИН. Това ли е причина тя да играе като дресирано кученце на СЗО например? А и явно повечето доктори са почтени и не биха се самоокаляли.


     Напоследък се коментира Борис Джонсън, как е правил джумбарета (така ли се превежда партита?), точно когато е върлувал вирус с невиждана ярост в човешката история! Елементарно обяснение - като знае, че няма или въобще не е това което се представя. Струва ми се бях дал някъде назад, клип как са ВИП загрижените за нас са без маски докато не забележат камери и след това вече са със.
     На много места мерките отпадат, ще си задържа радостта, не им вярвам!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* FB_IMG_1642754363157.jpg (27.17 KB, 645x361 - видяно 99 пъти.)

* FB_IMG_1642754368022.jpg (61.6 KB, 745x570 - видяно 97 пъти.)

* FB_IMG_1642754376346.jpg (47.94 KB, 550x584 - видяно 95 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!