Sarp Intermodal BG мошеници
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 18:48:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Sarp Intermodal BG мошеници  (Прочетена 6672 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
barita
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« -: Неделя, 27 Декември, 2020, 15:29:36 »
ОтговорОтговор

Здравейте на всички, пиша във връзка с тази фирма за да споделя неприятния опит и да предпазя други шофьори. Моят приятел работи за тях от няколко месеца, оказа се че много от уговорките са само лъжи. В началото бяха казали, че имат база във Велс Австрия, заплата 2300 евро ( от тях удържат за осигуровки, което разбрахме по - късно), плащат на 15 дни, това са първите лъжи, база няма и след 35 дни взимаш само аванс, след 55 дни взимаш заплата, от която ти удържат 740 лв всеки месец. Така той работи 4 месеца и му казаха от фирмата, че като си дойде в България ще му ги дадат на ръка за да укриват данъци. Когато си дойде шефа му просто си изключи телефона и не се знае дали ще му ги даде изобщо. Това е тяхна практика и удържат пари от всеки шофьор. Освен това трябваше всички да се приберат до 20 декември в БГ, но и това беше лъжа.
Всички са очаквали, като си дойдат да си вземат парите, но уви.
Ако до края на месеца не си вземе заработените пари мисля да сигнализирам компетентните органи.
Моля всички, които имат отношение към тази фирма да се включат и да публикуват своето мнение за да няма други излъгани и ощетени!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 27 Декември, 2020, 15:29:36 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #1 -: Понеделник, 28 Декември, 2020, 10:51:17 »
ОтговорОтговор

     Описанието е сравнително добро. Когато някой напише: бягай с 200 от някоя фирма. Знам, че просто няма никакви аргументи и проблемът почти сигурно е в шофьора. Отдалечили сме се от времето когато само форумите се ползваха, сега е най-вече в социалните мрежи. Затова препоръчвам да напишеш подобно или същото в тази група:

     Форум на българските шофьори


     Това е в случай че ползваш Фейсбук, подаваш заявка за присъединяване, след прием пускаш публикацията (изчаква се одобрение).

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Понеделник, 28 Декември, 2020, 10:51:17 »

 Активен
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #2 -: Понеделник, 11 Януари, 2021, 19:45:53 »
ОтговорОтговор

Предлага колегата да пусне и тук https://www.facebook.com/groups/122216101929271   темата си. Това е Черен списък - на некоректните транспортни фирми, ако използва Фейсбук , да пусне завка и ще го приема.

За Сарс, аз щях да съм един от първите при закупуването на вторите 5 камион Рено. Разминах се с тях за 5 часа , за което съм благодарен на 6-стото си чувство Усмивчица . С Ведат, собстеника на фирмата си говорихме доста, всичко изглеждаше 6, но като ме заведоха в деловодството да подам документи и се разочаровах, пътво от отношението на един кух диспонет, как крещеше на колега, зощо направил така, а не иначе, да си се оправил, защо не карал до последните минути, губела фирмата така, защо бил спрял на 8ч и 40 минути къде си, а не където той казал. Тъпа история. После почнаха да овъртат как се заплаща, как се осигурява, как се удържа пари за нещо си и се връщали после след края на годината и още куп простотии.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #3 -: Неделя, 17 Януари, 2021, 01:22:27 »
ОтговорОтговор

     Предложих по-горе да се пусне във Фейсбук групата, понеже напоследък предимно в социалните мрежи е активността. Ако се иска анонимност, което е много вероятно защото не срещнах имена, напълно е възможно да стане с профил без лични данни, направо фалшив. Досега не съм забелязал такава публикация там. Много често при представянето от страна на работника се "пропускат" важи детайли в негов ущърб, в случая не ми се струват така нещата. В много случаи факти изобщо няма абсолютно никакви и само се препоръчва да се отдалечават от обсъжданата фирма с много голяма скорост (бягай с 200). В този последния случай поне за мен голяма част от проблема е в шофьора, дори целият.
     Понеже не ми изглежда такъв случаят, не разбирам защо не се пробва с по-широка гласност? Нали идеята е, да се получи очакваното заплащане или поне "препоръки" за истинските очаквания?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #4 -: Неделя, 17 Януари, 2021, 10:08:24 »
ОтговорОтговор

Специално за тази фирма е писано доста и определено не е в белия списък ,предполагам че колегата просто иска и тук да предупреди аудиторията.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
barita
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #5 -: Петък, 29 Януари, 2021, 22:48:43 »
ОтговорОтговор

За съжаление нямам профили в социалните мрежи! Ще се радвам ако някой популяризира казаното от мен, за да може всеки, който реши да работи в тази фирма разбере, че всичко е празни приказки. Когато човек има да взима пари не смее да си пише името, защото тогава съвсем ще пие студена вода. Най - лошото е да работиш и да не знаеш ще си вземеш ли парите, за какво ще те отрежат и т. н. Мисля, че всеки заинтересован може да се свърже с някой, който е работил в тази фирма или работи в момента и ще се убеди в казаното от мен. Пък ако не вярва и има излишни нерви, нека пробва да работи за Sarp Intermodal Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ХАХО
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 22
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #6 -: Петък, 26 Февруари, 2021, 12:05:14 »
ОтговорОтговор

За съжаление нямам профили в социалните мрежи! Ще се радвам ако някой популяризира казаното от мен, за да може всеки, който реши да работи в тази фирма разбере, че всичко е празни приказки. Когато човек има да взима пари не смее да си пише името, защото тогава съвсем ще пие студена вода. Най - лошото е да работиш и да не знаеш ще си вземеш ли парите, за какво ще те отрежат и т. н. Мисля, че всеки заинтересован може да се свърже с някой, който е работил в тази фирма или работи в момента и ще се убеди в казаното от мен. Пък ако не вярва и има излишни нерви, нека пробва да работи за Sarp Intermodal Усмивчица

Аз от година знам за тази фирма и номерата им! Може да си сигурен, че съм разпространил всичко, което съм преживял свързано с тях!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +584/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 317
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #7 -: Събота, 27 Февруари, 2021, 20:57:22 »
ОтговорОтговор

Преди месец правих пауза с колега от въпросната фирма на аутохофа на изход 12 на А40
Германия, където съм и в момента, и като "събратя", така да се каже по влекачи Рено и контейнери намерихме много общи теми, но не го чух да реве и да се оплаква нещо... Не знам, може да е бил от послушните.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #8 -: Събота, 27 Февруари, 2021, 23:05:14 »
ОтговорОтговор

Преди месец правих пауза с колега от въпросната фирма на аутохофа на изход 12 на А40
Германия, където съм и в момента, и като "събратя", така да се каже по влекачи Рено и контейнери намерихме много общи теми, но не го чух да реве и да се оплаква нещо... Не знам, може да е бил от послушните.
Ице тая фирми и известна на длъж и на шир със своята "коректност" ,или колегата е бил още нов и с надежда ,че него няма да го подхлъзнат  ,или е бил от "нашите" хора  ,които хвалят фирмата за да хванат нови шарани.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #9 -: Сряда, 03 Март, 2021, 23:47:08 »
ОтговорОтговор

     Честит празник!

Преди месец правих пауза с колега от въпросната фирма на аутохофа на изход 12 на А40
Германия, където съм и в момента, и като "събратя", така да се каже по влекачи Рено и контейнери намерихме много общи теми, но не го чух да реве и да се оплаква нещо... Не знам, може да е бил от послушните.

     Май имат тъмно сини Рено. Вероятно и за много други фирми, ще прочетеш от лошо, до съвсем лошо! Изобщо не е рядко причината да е в работника. Но ако в дадена фирма му се получава, изобщо толкова много, че всичките му аргументи са: бягай с... (обикновено между 200 и 300).  На тези не им вярвам. Затова много отдавна апелирам да се представят факти. Ако се иска съчувствие, прегръдка или да се изкаже изцяло подкрепа (разбира се само на думи) - би било идеално да сте се родили момичета (полът при раждането ли се разбира?). Някак си да се "реве като вдовица за нещо" не е от мъжките черти. Но пък е идеално за новата реалност!
    Сигуренен съм, че повечето не ме разбират, но може да се даде пример с жените. Едни харесват млади жени, с малко диференциалче и балконче, усмихната и все още необременена. Ще взема да застана на тази опашка. При това "хубавите ябълки, прасета ги ядат" - има шанс да не е напразно! Други харесват големи диференциали, гръцки дини на балкона, зли пък и стари (може би зрели). Може ли младеж на 18-19 години да харесва последно изредените на 55 например (млада е от третата възраст) и малко по-млада от баба му?! Този не е ли по-голям идиот от всеки работещ в някакви ненормални фирми? А какво става когато поживееш с някоя красавица или "красавица" някоя година - трупа се напрежение.
     Едва ли е най-лошото да се работи във фирма с "несходство на характерите", особено ако почти всичко е платено. Но когато парите са добри и в тази част са точни. Тогава не всичко е пари!
     В много случаи е напълно вярно: няма пълно щастие! Точно жените имат очаквания за идеалния принц. Колкото са го срещнали и колко време след това, вече не е бил дори поносим?!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!