Президентски избори
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 11:30:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Президентски избори  (Прочетена 1632 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +465/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« -: Понеделник, 08 Ноември, 2021, 19:09:02 »
ОтговорОтговор

   Нали знаеш, че педофил сред нормалните, а дори и при затворниците, не добре?
Педофили и гейове под път и над път. Даже и в парламента, сега така било модерно. За затвора не знам, не съм се интересувал.
След това -бла бла бла, бла бла бла.....Да ти кажа, въобще не ме вълнува и не уведомявай, кой клас кога и колко си го учил. Постарай се да преживееш тази твоя душевна травма самостоятелно Усмивчица
Цитат
ама дали не е по-просто обяснението? 'Нагърмял" си се яко с водка или си пил водка с кола?
На грешен път си, минах на уиски. Така ми препоръчаха, било добре за сърцето Намигване
Цитат
Твойте форумни приятелчета са направо с психични отклонения.
Цитат
Онзи с пуделското име Рошко, който е помак или непомак. Той е толкова много гнусен, че не можеш да си представиш. Ако другите можем да приемем, че са що-годе нормални, този е с ЯКИ психиатрични отклонения! Ей, да вземеш да му кажеш какъв го наричам, ако пропусне да прочете.
И защо реши, че ми е приятел и трябва да му казвам не знам какво си ? Ъ?
Цитат
. Преди колко години (8-9) бях публикувал, много, много, много мъничка част от някакви негови гнусотии, където ми ги бе писал по Скайп
Ето, вие сте си гукали по Скайп, по вероятно да е бил твой приятел. Но сигурно ти е направил нещо много гадно, щом през два-три дни започваш да кълнеш и псуваш.
 Дай да оставим "форумните мангали" и да ми разясниш един въпрос на който не ми отговори, а той е точно в темата.
Цитат
     Твърди се, че Илияна Йотова е точно прекият изпълнител на волята на господарите ни. А Радев е представителен и наистина става за тази дейност
Колко и да ти е чудно и аз ходих до Понтедера (там беше най близката секция) за да гласувам за Радев, като си мислех, че гласувам за мъж-офицер и честен човек. Ти сега ми казваш, че съм гласувал за Илияна , КуРнелия и Радев е само     
представителна ку@ва кукла на конци.....Е немам нерви.





Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Форум на българските шофьори
« -: Понеделник, 08 Ноември, 2021, 19:09:02 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!