Колко е заплащането на километър/ден/час, при некадърните, кадърните и "великите"?
Форум на българските шофьори
Петък, 26 Април, 2024, 10:40:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко е заплащането на километър/ден/час, при некадърните, кадърните и "великите"?  (Прочетена 2155 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2257/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2126
Теми: 136



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« -: Четвъртък, 11 Август, 2022, 11:14:24 »
ОтговорОтговор

    Общо взето знаем какви са парите за средно кадърни, нормално кадърни и малко или много некадърни. Като пример за най-високо заплащане може да се вземат Дискордиа и Дриймс Транс от минимално 90-85 евро (със/без АДР) до 105 евро плюс за влизане в Великобритания и отделно едни 1 000 лв или подобни за започване и на още който те "довежда" и можеш да разчиташ на платен учител. Задавали ли сте си въпроса колко пари взимат "великите" обикновено по техните думи за степента на можене?
     Аз не съм, доскоро, както уж някои божи служител казват: това не бива да питаш. И аз така, смятах че е "греховно" да питам колко ли взимат спрямо некадърните.

     Онези първите (некадърници по някое мнение) може да не успява да задържи лентата за движение, да няма идея за: документи, начин на натоварване и разпределение никакви езици (българският горе-долу говоримо). Това обаче често са качества и на "великите" и много "великите". Разбрахме какво взимат обикновените и дори необикновено прости неможещи, нежелаещи.

     Колко ли повече работа биха свършили добрите и също "великите", тези последните мнения ги "уважавам", добре че много не разбирам, защото обикновено никакви качества няма, но все пак не съм наясно и може изобщо да не е така.

     Може би вършат 10% или 20% повече работа? Или два пъти или дори 10 пъти повече (с 900% повече)? Ако заплащането е на километър, например някой некадърник минава днес 500 км, съответно онзи "великият" ще мине например 5 000 км днес и хем той ще вземе пари като за квалификацията, хем работодателят като за 10.

     Да вземем да попитаме някой "велик" или направо "великият" сред "великите".

Цитат
"Jimmy Hoffa  Търся подходящата заплата ,,,,, а относно професионализма залагам 10 каси бира, че съм около 300 пъти по- професионалист от теб."

     За този, сметката ще е 150 000 км днес, ама спрямо некадърен. А май е 300 пъти по-добър от "велик", тоест май ще добавяме още една нула и ще отидат към милион и половина само днес, а и вчера и утре.
Дали, ако е на ден заплащане ще иска 300 или по-скоро 3 000 пъти дневен надник?

     Май не е толкова? Деля 120 на 85, 90, 105 и някакво малко число се получава малко повече от 1 и до 1,5 стига, нали използвам ЕЛКА. Май се е повредила, може и вирус да е хванала (като не е ваксинирана). Ще пробвам с някой евроатлантически ориентиран калкулатор. В случай че е вярно ще излезе, че от обикновен некадърник до "най-великият" сред "великите"  беше:

Цитат
"Аз съм от тия 0,0000001 % родени шофери 06.11.2016 18: ..."

     Този един на един милиард иска само толкова?

     От дни мисля това обява ли е не е ли? Трудно ми в да реша и практиката показва, че често съм с грешна преценка.
     Ей например този като често казва, че 17-то поколение софиянец и се поправям. Инак може да си помисля, че е голям селяндур. Аз лично както съм казал - селянин поне 200 поколение. Като казва, че е много кадърен - така е. Има обръщане на камион, неуспешно минаване под мост и вероятно много други. Представяте ли си малко кадърните или некадърните по колко такива инцидента имат? Много бил по-умен и знаеш, от повечето професори по физика. И това добре го казва, че как да се сетя иначе. И други верни неща казва, че е "тъпо копеле" и "голямо лайно" - не, дори е много скромен много голямо лайно е и много тъпо копеле.

     И други казваше, че "като се знае какво е лайно и сам не би се наел на работа".

Цитат
"Такааа, първо да напиша, че не си търся работа а просто предлагам на някого, който е наясно с моментната ситуация и не се прави на тарикат капиталист. Предлагам пълен професионализъм като шофьор вътрешно в Европа или на прави курсове. Надница от 120€ нагоре,,,, тези дето си вярват, че Мунчо ще продължава да им бачка за без пари изобщо да не ми се обаждат и да не пишат тъпанарски коменти, че това било нереално !!!!!!!!!!!!!!!!!!!"


Ето и какви качества предлага:

Цитат
"Забавни са ми такива, които решават чии години липсват, но не ти се сърдя, споко Ъ?? Дипломи за чужди езици нямам но в училище съм учил 11 години английски, 2 години съм живял в Австрия и криво ляво се справям с немския, 11 години съм бачкал ( исках да кажа "работил" ако ти се стори невъзпитано) в Испания, френският го разбирам като ми говорят ама аз малко сричам на него ,,, италианският също не ми е непознат, фламандският също и тн ,,,,,,,,,  Не знам на кое казваш 3. Диплома за професинална транспортна дейност. /за да докажеш твърдението си, че си компетентен/ ама предполагам, че е код 95 (имам го) ,,,, Това също не мога да го разбера ,,, 4. Изпит за право управление на тежкотоварни возило.  Предполагам, че имаш предвид СУМПС за категории С+Е ,,,  и други неща не мога да разбера от комента ти ама това навярно е следствие от липсващите ми първи 7 години ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,"

Бях останал с впечатление, че от тези 11 години, 4 е учил само за "С"-то. Та може да е бакалавър след средното, ама с този "голям" стаж кога е учил, че и за доктор. Ама фантазиите са позволени и често ненаказуеми.


     Лично да се посмеете, ако сте тази група:
https://www.facebook.com/groups/workfordriver/permalink/2608145839315322/


Цитат
"Ако някой търси шофер и дава надница над 110€ да ми звънне. Магнит не слагам."


Цитат
"Ако някой търси шофьор за контейнери в Антверпен да ми пише ,,,,, ако предлага под 3200€ месечно - изобщо да не ми пише !!!"


Цитат
"Светослав Георгиев  Дискордия ми предлагат 120€ надница като там и дума не може да става за магнит ,,,,,,,,"


Цитат
"Светослав Георгиев  Който трябва го е видял ,,,,,  А съм сигурен, че ако им кажа и 150€ надница за мен ще се съгласят ,,,,,,, И понеже ще попиташ как така на теб няма да ти дадат толкова а пък ти си такова профи ще ти отговоря превантивно, че ,,,,,,,,,,, абе няма да ти отговарям даже а ти си мисли квото си пожелаеш."


Цитат
"Реджеб Фейзула  Абе аз принципно под 5000€ не бачкам ама сега пускам промоция."

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« -: Четвъртък, 11 Август, 2022, 11:14:24 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2257/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2126
Теми: 136



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #1 -: Сряда, 07 Септември, 2022, 19:28:30 »
ОтговорОтговор

    На ден заплащане било супер, на километър много, много лошо. Например шофьорът взима 65 евро на ден, кара по много, товари/разтоварва по много или и двете, ама е супер. Друг бил на километър и има само каране и изкарва по 200 лв на смяна, обаче в пет денонощия прави 6 работни периода и се прибира във вкъщи - няма накъде по-лошо! Дори примерът е за средни кадърни, а други по 100 и 300 пъти по-кадърни чак ми е трудно да си представя колко много ще минат. Друг бил на твърдо за курс и това било супер. Например до Германия му дават като до Пасау, ама той ходи до Есен, Хамбург, Бремен... Ама той курсът теоретично може да е за 6 дни, обикновено 8, 9 и 10 дни и като разделиш парите на дните се получават съвсем различни числа.
     Може заплащането да е на час, ама като спрат да ти плащат да си отидеш във вкъщи. За спящи в камиона не е много изгодно. Като се плаща на километър лесно може да се раздели получената сума и да дойде колко е на ден. Само че когато камионът е минал малко, този който взима пари на ден ще получи много пари за километър, а другият няма да е много доволен. Обаче като опитам да разделя на нула, ако няма никакво движение днес и нещо не се получава. Дори чух, че делението с нула било забранено?! Нещо не ми се вярва и в България да е така? В най-лошият случай ще почерпим и ще стане.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Сряда, 07 Септември, 2022, 19:28:30 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2257/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2126
Теми: 136



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #2 -: Петък, 17 Март, 2023, 13:50:57 »
ОтговорОтговор

"Търся работа. Малко опит в Бенелюкс и Франция, Германия. Работил съм на пристанища.Под 3000 евро не се интересувам."

     Обява на някой, тези пари въобще не са невъзможни, често в оплюваните фирми, да не говорим в другите. А малко стаж, вероятно означава малко повече от нищо. Като знам, че тези с 20-30 години и "милиони километри", често нямат 10 години, а пък познания...


"Сега в Холандия обикалят по паркингите да агитират камионджии както правеха в Испания едно време ,,,,, на мен ми предложиха работа за по 1200€ седмично, което месечно е 4800€ ама трябва да живееш тук и отпуск само 2 пъти в годината ,,,,,"

     Това казва, че предлагат един форумен мангал. Това е интересно, месеците имали 4 седмици. Наистина има един, в три от четири години е така. Не става ясно, на всички ли почват да раздават тези пари седмично или само на такива с нездраво самочувствие?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* Screenshot_2023-03-17-12-32-18-333_com.facebook.katana.jpg (527.62 KB, 1080x2340 - видяно 68 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +626/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 317
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #3 -: Петък, 17 Март, 2023, 17:01:22 »
ОтговорОтговор

Ех, този бате Иво бе, кой какво каже, той в пъти отгоре... Ухилен Дето викаше един бивш колега от ВВС: голям пич, ама да му няма главата.
Та, за Нидерландия, трябва да отговаряш на критерия за уседналост, парите са горе долу толкова, само че има уловки, ако не отговаряш на този критерий, тоест подписва се полски договор с рекрутиращата агенция, ти самият трябва да имаш фирма, да плащаш на счетоводител и сам да си плащаш осигуровките. Та след това идваме на варианта малко над 3000 Йевро.
А, и никой не обикаля паркинзите, а те канят български колеги, за да вземат бонуса "доведи нов колега". Те това са моите 5 стинки.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +505/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0%


« Отговор #4 -: Вторник, 21 Март, 2023, 15:55:40 »
ОтговорОтговор

Ех, този бате Иво бе, кой какво каже, той в пъти отгоре... Ухилен Дето викаше един бивш колега от ВВС: голям пич, ама да му няма главата.
Та, за Нидерландия, трябва да отговаряш на критерия за уседналост, парите са горе долу толкова, само че има уловки, ако не отговаряш на този критерий, тоест подписва се полски договор с рекрутиращата агенция, ти самият трябва да имаш фирма, да плащаш на счетоводител и сам да си плащаш осигуровките. Та след това идваме на варианта малко над 3000 Йевро.
А, и никой не обикаля паркинзите, а те канят български колеги, за да вземат бонуса "доведи нов колега". Те това са моите 5 стинки.
Ти пък си лесен, знаеш добре английски. Бягай там дават по 20-22 паунда на час, без въпроси! И не се майтапя, чел съм го на брошури на ферито.
Къде в Европа ще намериш обява "давам толкова"

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +385/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 987
Теми: 35



Активност
0.2%


Ел. поща
« Отговор #5 -: Сряда, 22 Март, 2023, 08:17:59 »
ОтговорОтговор

Ти пък си лесен, знаеш добре английски. Бягай там дават по 20-22 паунда на час, без въпроси! И не се майтапя, чел съм го на брошури на ферито.
Къде в Европа ще намериш обява "давам толкова"
.И като извадиш данъците,квартирата,глупавите поданици на кралицата и гадното време,по-добре си карай на прави курсове Ухилен Ухилен Ухилен!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +505/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0%


« Отговор #6 -: Сряда, 22 Март, 2023, 09:04:39 »
ОтговорОтговор

.И като извадиш данъците,квартирата,глупавите поданици на кралицата и гадното време,по-добре си карай на прави курсове Ухилен Ухилен Ухилен!
Май си прав.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2257/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2126
Теми: 136



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #7 -: Вторник, 09 Април, 2024, 20:58:34 »
ОтговорОтговор

Цитат
Вилян Георгиев  От 36 години имам "Професионална" книжка, както и викат гоУемите специалисти ,,,,,, и съм навъртял толкова милиони километра с камион дето 99% от новите "Профита" няма да направят и за 50 години ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

     Колко мислите, че иска такъв "ГОЛЯМ, ГОЛЯМ ШОФЕР"?

Цитат
Вероятността отново да не ми публикувате поста е доста голяма ама ще опитам отново защото не мога да си обясня защо не публикувахте предишната ми обява от последните дни на 2022 ,,,, Та гледайки как се увеличава автопарка на всяка една фирма и как се търсят водачи под дърво и камък отново предлагам на всеки, който разбира от бизнеса Транспорт да му карам камиона срещу скромните 120€ за всеки ден прекаран в камиона без ADR и без влизания на острова на пакистанците. Вероятността да се засегнат нейде около 90% от тези, които се мислят за добри камионджии е доста висока но ще кажа, че СУМПСа не съм си го купил от Кауфланд на промоция а съм учил точно 4 години за С категория в най- доброто по времето на Дядо Тошо ОТЕ Вилхелм Пик и това, което ни дадоха тогава като знания и опит няма ама нищо общо с това, което днес се взима за 2 седмици по автошколите ,,,, Хайде започвайте с наддаването !!!!!!!!!!!!!!!!

     Доскоро в Дискордиа, с АДР даваха 110 евро/ден, плюс икономия на гориво, много стигаха към 7 000 лв, което е почти 3 600 евро и при 30 дни са почти 120 евро дневно.

     Какво се получава в една от най-оплюваните фирма взема толкова колкото иска един много "ВЕЛИК" шофьор? Обърнете внимание, че иска, в момента работи за 100 евро на ден. Разправяше, че специално за него Дискордиа му давали 120 евро за ден. А и отказва предложение за 1 200 евро седмично - 170 на ден. А ама, той си лъже ЯКО, много, много - ЯКО. За онзи палячо, Голямо лайно, Тъпо копеле или пък карач седемстотин седемдесет и седем.

     Колко различна работи върши, просто шофьор и велик такъв? Ако за 4,5 часа единият минава 350 км, а "великият" вероятно 3 500 км. И обратното, ако 350 км се минават за 270 минути, то "великият" (не говоря конкретно за това лайно) ще мине за 27 минути. Отива обикновеният и товари и чака 2 часа (120 минути), а "великият" за 12 - някакъв по-бърз мотокарист ползва...

     Май и "великите" и обикновените взимат едни и същи пари?! Да не би и двата вида да работят една и съща работа? Няма начин, на едните ЯКО им личи, че имат талант в самохвалството - то май само там имат талант.


Цитат
Joro Hristozov Е ,,,, може да се каже, че съм роден шофьор ,,,,


Цитат
Vasil Mitov  Има фирми и фирми ,,,,, аз примерно сега съм в българска фирма взимам 3200€ месечно но работата е лека и си върви гладко и шефа не е от олигарсите ,,,,,

     Стара информация, сега е на по-малко.

     На втората снимка, един професионален лъжец или професионалист-лъжец, като този нашия. Ще имат какво да си приказват и надлъгват.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* Screenshot_2023-03-17-12-32-18-333_com.facebook.katana.jpg (527.62 KB, 1080x2340 - видяно 12 пъти.)

* received_439977728423552.jpeg (119.23 KB, 945x2048 - видяно 9 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2257/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2126
Теми: 136



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #8 -: Сряда, 24 Април, 2024, 05:02:21 »
ОтговорОтговор

    Колко пари иска, "най-великият" във Форума и света - изрезка в други теми е има цялата.

Цитат
...Условията ми са МИНИМУМ 120€ за всеки ден в камиона, без измислени норми за разход защото при 40 градуса навън а 50 в будката изобщо не гася двигателя и климатика ,,,,,,,,...

     Малко повече се иска от обикновеното, ама Голямо лайно 777, е ЕДИН НА МИЛИАРД.

Цитат
"Аз съм от тия 0,0000001 % родени шофери" - написано е 06.11.2016 18:56"

     Питате ли за колко работи за 100 евро/ден, колкото не толкова "кадърни" като него, дори и некадърни взимат толкова.

     Не само ги иска, но са му предлагали.

Цитат
На линия Ивайло Стефанов Стойчо Кадурин Абе на майтап си го написал ама на мен наистина ми предлагат по 120€ в Дискордия но нещо не ме кефи техният стил на каране ,,,, все състезатели са се сбрали там а аз къвто съм смотан и карам с 50 по магистралата няма някакси да се впиша в пейзажа ,,,,,,,,,,,,,,,,

     Значи на най, най най-великият му предлагат, а и той иска 120 евро на ден, ама се хваща за 100. Ако на километър се плаща 40 ст, има и до 50 стотинки на километър, поне изглежда що-годе реалистично и е кръгло число. Как ли ще бъдат парите в такъв случай?


Цитат
Гаро,,, извади твоя да го видим !!!!!!!!!!  
04.03.2017 14:39   начало
След 3 седмици стават 30 години откакто работя на камион,,, навъртял съм между 7 и 10 милиона километра и това, че съм обърнал камион не ме прави лош шофер а това, че ти не си обърнал не те прави добър шофер ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ивайло Стефанов
   00359879030213

     При 10 милиона за 30 години е 333 хиляди годишно или за 10 месеца работа, малко над 33 хиляди месечно - при него и политиците, никакво допускане за лъжа. Вадя инструмента ЕЛКА - 33 000х0,40=13 320 лева. Това не е ли по-добре от 3 000 евро за месец? То май по толкова не се минават, само "професионалист" лъжец може да твърди това. Задайте си въпроса и си отговорете, тези които му вярвате какви сте. Доста обикновени шофьори минават по 15 000 км месечно. В случай че движението е само в Европа, идват същите пари. Ама ако минаваш през България и вероятно ще имаш 4-5 дни почивка, в знаменателя става 25 до 26 дни. Тогава 6 000/25 е 240 лева на ден и повече от 120 евро. Но така може да "притеснявате" жена си например, затова стойте по 5-6 месеца и година надалеч.


     Много от тези които не ги "мързи" да карат ще предпочитат този вариант. Малко условно е мързи ли го някой, та за всеки случай в кавички. И много от тези предпочитат да карат със заплащане, спрямо изминатото разстояние или заплащане на километър. Освен това, някой много голям специалист или съвсем малко повече би искал да има норма на гориво. Недейте да ревете толкова шумно, големите карачи, ама на надник, ще обясня. Не изхождайте, че някой е малоумен и иска да плаща нафта например. Ако има една нормална норма и с малко старани може да се свали с 3-4 литра на 100 км. Това не са ли 450-600 литра при 15 хиляди? Онзи "големият" герой, доколкото си спомням се хвалеше, че навремето е продавал по 500-600 литра, ама седмично. Твърди, че онзи ДАФ бил много икономичен (май не е можел да минава под всички мостове) и изразходва 18,2 литра на 100 км. Когато е 27 тона товарът с насрещен вятър 19 на сто, някакъв друг камион. Кой бяга от такива пари?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
martin stanev
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +308/-28
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 171
Теми: 3



Активност
0.2%


« Отговор #9 -: Четвъртък, 25 Април, 2024, 16:36:45 »
ОтговорОтговор

99% сме шушумиги, крадци, пияници и смрадливци  Смотан Ухилен 20 евра ни били много на ден  Ухилен Голям дразнител беше тоя ридер777. Веднъж ме наказаха заради него тук във форума, защото съм го нарекъл шушумига, а той сереше по нас обиди по цял ден. Какви са тези 120 евра дето търси тоя професионален готвач на манджи и пържене на кюфтета/картофи по кабините? Нали беше чорбаджия си спомням, някви рендета имаше и все търсеше будали, за 1500 евра да му карат опърдяните и вмирисани варели на манджа и кюфтета варели? Да не би да е фалирал шушумигата му с шушумига? Аз преди 2, 3 години си изтрих фейсбука и нямам достъп до шофьорските клюкарници на профи дриверите, като 777.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +385/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 987
Теми: 35



Активност
0.2%


Ел. поща
« Отговор #10 -: Днес в 07:37:08 »
ОтговорОтговор

Ивчо винаги в бил балон под много високо налягане ,още когато беше писал че правил на двойка 36 000 км на месец ми стана ясен Смотан Смотан Смотан!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!