Колко е заплащането на километър/ден/час, при некадърните, кадърните и "великите"?
Форум на българските шофьори
Неделя, 14 Юли, 2024, 13:30:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu

Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко е заплащането на километър/ден/час, при некадърните, кадърните и "великите"?  (Прочетена 4653 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
imter
Потребител герой

Рейтинг: +480/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 991
Теми: 35

Активност
0.4%

Ел. поща
« Отговор #15 -: Сряда, 19 Юни, 2024, 08:26:51 »
ОтговорОтговор

Каруцата вече се обърна, няма кой да им вярва! Давам и още 1-2 години и ще отиде в Украйна(Русия) да участва в изграждането на новата държава Намигване!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
« Отговор #15 -: Сряда, 19 Юни, 2024, 08:26:51 »

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой

Рейтинг: +2349/-323
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2171
Теми: 139

Активност
3%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно

« Отговор #16 -: Четвъртък, 20 Юни, 2024, 02:28:37 »
ОтговорОтговор

Каруцата вече се обърна, няма кой да им вярва! Давам и още 1-2 години и ще отиде в Украйна(Русия) да участва в изграждането на новата държава Намигване!

А, ако има цистерни, ще си пръв?! Избягаха много от хората им, сякаш някой е изненадан?! Вчера са се обаждали на един приятел да му кажат новите цени, изкара към 6,5 години и скоро напусна. Вчера са му пуснали парите от първия курс на новата работа и са повече от тези на ден които споменаваме, а е почти на километър, на курс е, ама то е същото. Май днес му се пада да взема от Дискордиа. Бяха му взели 200 лева за преразход, а не е имал. И "правите" курсове са вдигнат 90/85 евро за ден със и без АДР и 10 евро за ден допълнително и неясно колко минус за гориво. Тази костенурка на втората снимка, тези дни е направила 191 години. Дискордиа преди много години даваше композициите на изплащане и е на 30 години. Струва ми се ще изкара повече време. Ето един частичен цитат от мечтите им:

"DISCORDIA има собствени офиси в България, Украйна и Румъния. В компанията работят над 2 400 човека, а нашата амбиция до 2030 г. е тяхната бройка да достигне 10 000."

Вчера ми попадна Юроспийд:

"Сега и ТИ имаш шанс да си сред нас

Радваме се да съобщим, че от 1-ви Юли увеличаваме дневното заплащане за нашите страхотни шофьори до 125 € на ден!

В EuroSpeed ние винаги се стремим да предложим най-добрите предимства и условия за нашия чудесен екип. Вярваме, че нашите шофьори са гръбнакът на нашия успех и това увеличение отразява нашия ангажимент да подкрепяме и възнаграждаваме тяхната упорита работа.

Присъединете се към нас днес и се възползвайте от:

Най-конкурентните дневни ставки на заплащане
Най-новият камион в Европа
Прекрасна екипна среда

Тук ще намерите възнаграждаваща кариера в компания, която наистина цени своите шофьори, не търсете повече ⬇️"

0887177414

https://www.facebook.com/share/p/VSJU5jDqE2St3CDt/

Чудесно е, че поне на думи се предлагат такива пари - 110, 120 125 и нагоре евро на ден. И въобще не е нужно да си кой знае колко велик шофьор. А "великите",,,,,,,,, дори "най-великият" в света си търсят около 120 евро на ден, ама се хващат за 100. И трудно изкарват повече от 3 месеца. Както самият казва: такова голямо лайно съм, че и сам бих се уволнил.

* Screenshot_2024-06-19-22-31-27-950_com.facebook.katana.jpg (761.88 KB, 1080x2340 - видяно 15 пъти.)

* FB_IMG_1718801679289.jpg (45.11 KB, 512x640 - видяно 49 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
« Отговор #16 -: Четвъртък, 20 Юни, 2024, 02:28:37 »

Активен
imter
Потребител герой

Рейтинг: +480/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 991
Теми: 35

Активност
0.4%

Ел. поща
« Отговор #17 -: Четвъртък, 20 Юни, 2024, 07:48:40 »
ОтговорОтговор

А, ако има цистерни, ще си пръв?! Избягаха много от хората им, сякаш някой е изненадан?! Вчера са се обаждали на един приятел да му кажат новите цени, изкара към 6,5 години и скоро напусна. Вчера са му пуснали парите от първия курс на новата работа и са повече от тези на ден които споменаваме, а е почти на километър, на курс е, ама то е същото. Май днес му се пада да взема от Дискордиа. Бяха му взели 200 лева за преразход, а не е имал. И "правите" курсове са вдигнат 90/85 евро за ден със и без АДР и 10 евро за ден допълнително и неясно колко минус за гориво. Тази костенурка на втората снимка, тези дни е направила 191 години. Дискордиа преди много години даваше композициите на изплащане и е на 30 години. Струва ми се ще изкара повече време. Ето един частичен цитат от мечтите им:

"DISCORDIA има собствени офиси в България, Украйна и Румъния. В компанията работят над 2 400 човека, а нашата амбиция до 2030 г. е тяхната бройка да достигне 10 000."

Вчера ми попадна Юроспийд:

"Сега и ТИ имаш шанс да си сред нас

Радваме се да съобщим, че от 1-ви Юли увеличаваме дневното заплащане за нашите страхотни шофьори до 125 € на ден!

В EuroSpeed ние винаги се стремим да предложим най-добрите предимства и условия за нашия чудесен екип. Вярваме, че нашите шофьори са гръбнакът на нашия успех и това увеличение отразява нашия ангажимент да подкрепяме и възнаграждаваме тяхната упорита работа.

Присъединете се към нас днес и се възползвайте от:

Най-конкурентните дневни ставки на заплащане
Най-новият камион в Европа
Прекрасна екипна среда

Тук ще намерите възнаграждаваща кариера в компания, която наистина цени своите шофьори, не търсете повече ⬇️"

0887177414

https://www.facebook.com/share/p/VSJU5jDqE2St3CDt/

Чудесно е, че поне на думи се предлагат такива пари - 110, 120 125 и нагоре евро на ден. И въобще не е нужно да си кой знае колко велик шофьор. А "великите",,,,,,,,, дори "най-великият" в света си търсят около 120 евро на ден, ама се хващат за 100. И трудно изкарват повече от 3 месеца. Както самият казва: такова голямо лайно съм, че и сам бих се уволнил.
Ако си ми следил постовете на тяхната страница ,предполагам си разбрал ,че това с цистерните е шега!Иначе историческо погледнато ,тази фирма започна да се развива последните 10 години и скоро ще достигнат апогея си!

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой

Рейтинг: +2349/-323
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2171
Теми: 139

Активност
3%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно

« Отговор #18 -: Събота, 22 Юни, 2024, 01:57:10 »
ОтговорОтговор

Ако си ми следил постовете на тяхната страница ,предполагам си разбрал ,че това с цистерните е шега!Иначе историческо погледнато ,тази фирма започна да се развива последните 10 години и скоро ще достигнат апогея си!

Следил е много силно казано, оттам където копирах "новото" заплащане на Дискордиа, твоето изказване "изпъква" нали сме приятели във Фейсбук. Това отскоро го разбрах и свързах с теб, и случайно, обаче Тъпо Копеле 777,,,,,, понякога го проучвам. Първата ми мисъл за цистерните беше, че наистина има такива планове. Не съм от схватливите.

Понеже понякога съм припрян и ако бях шофьор, вероятно камион на Дискордиа би ме дразнил. Но се радвам, че тези две фирми вдигат стандарта и винаги може да се искат поне подобни суми. Разбира се, имам надежда, че това ще се отрази при заплащането на паткопасачите като мен.

Покрай "шофьорите" които не знаят български, ама някакви думи и аз поназвайвам. Слушам радио през приложение от телефона има всякакви освен и български. За тонколона използван една радиоточка. Понеже слушам предимно БГ Радио, ама напоследък през деня (6:30-7:00 до 21:30) има много рекламни и сменям понякога радиостанциите през деня. Какво ми прави впечатление, пускат разни песни и по някое време: Ариана Гранде - както казах знам някои думи и това означава Ариана Голяма - предполагам от 2 литра нагоре?! И се чудя по тези радиа сигурно са много евроатлантици, та не го кажат: Голяма бира Ариана - на българските. Пускам други радиа от Северна Америка, Южна Америка, Австралия, Азия и т.н. Песни, песни и по някое време Ариана Голяма (Ариана Гранде) и пее една и съща, явно тя участва в реклама на тази българска бира. Брей тази българска бира я рекламират почти по целия свят. Не разбирам толкова много какво пее и какво рекламира на бирата. Интересно ми и как се казва тази, която я рекламира по цял свят? Важното е, че българска стока се рекламира по света. Както Костадин Костадинов казва: нека всички българско и родно стане модно, и международно - от мен.

Ариана Голяма

* 9f97d03e4e03d4dff478cedd9d8cf08f.jpg (61.93 KB, 639x480 - видяно 36 пъти.)

* images (23).jpeg (5.22 KB, 225x225 - видяно 36 пъти.)

* images (22).jpeg (5.85 KB, 192x263 - видяно 39 пъти.)
« Последна редакция: Събота, 22 Юни, 2024, 02:58:20 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама