Нови "еко" храни, засега малко насекоми, после само насекоми и то за "заслужили"
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 03:52:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нови "еко" храни, засега малко насекоми, после само насекоми и то за "заслужили"  (Прочетена 2570 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« -: Понеделник, 27 Февруари, 2023, 18:55:27 »
ОтговорОтговор

    Общо взето няма особено "остра" реакция на хората. Вероятно си мислят, че е някакъв майтап?! Скоро наближават избори, колко от вас биха отишли на фронта? Почти, да не кажа, че няма такива, има едни по телевизията които са готови да пратят, ама не себе си или техните синове. Ама ще има много да гласуват за ГЕРБ, ДБ и ПП. После ще се правите на изненадани: "ама как тези ни вкарват във война и пращат да загинат предимно млади мъже? Те и сега ви го казват.

     Преди като кажех, че съм вегетарианец и почваха да ми предлагат - пилешко, риба... Щото те вегетарианците ядели такива неща. Има пушат и пият, ама вегетарианци били, други между две ядрения са такива. Много видове вегетарианци има и не знам от кои съм и слабо ме вълнува. Ама тогава смело заявявах, че не ям: животни, птици, риби, червеи, буболечки, хлебарки (лесни са за хващане)... Сега само мога да се надявам, че е така или в малки количества. И как да е иначе с тези апатични хора наоколо, които не роптаят, не протестират... Въобще не е далеч времето в което ще предлага някакво ядене, например под формата на паста и ще обясняват как това е по-добро и по-полезно от естествена храна. Лошото е, че много ще вярват. Както създадоха за няколко седмици ваксини, които създават по-добър имунитет от естествения. Много ще са съгласни, че синтетичната храна или от насекоми е много по-добра от: ябълка, домати, зеле, моркови...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* received_598599278794823.jpeg (12.48 KB, 413x371 - видяно 295 пъти.)

* received_891258552203395.jpeg (59.15 KB, 1079x1347 - видяно 51 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« -: Понеделник, 27 Февруари, 2023, 18:55:27 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!