Нема такава държава
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 04:19:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нема такава държава  (Прочетена 177046 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
abator
Потребител герой
*****

Рейтинг: +479/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 811
Теми: 51



Активност
0%


WWW
« Отговор #405 -: Неделя, 08 Юли, 2012, 21:22:11 »
ОтговорОтговор

... Може ли някой недоволен да ми спомене конкретни причини за спъване на неговия възход, тъкмо през последните три години. ...

Работех във фирма, занимаваща се с изграждане на ветроизмервателни мачти. Целта бе да се определи дали на дадено място има достатъчно вятър за задвижване на ветрогенератор. Когато ГЕРБ дойдоха на власт, едно от първите неща бе да се замразят тези проекти. Инвеститорите - големи международни компании, се разбягаха по други държави. В резултат на това се наложиха съкращения и аз загубих работата си. От тогава само сменям различни фирми и не мога да намеря достатъчно добра. Сега работя в поредната фирма и чакам да видя какъв ще е резултата. Не виждам причина да съм доволен от ГЕРБ.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #405 -: Неделя, 08 Юли, 2012, 21:22:11 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #406 -: Неделя, 08 Юли, 2012, 22:06:34 »
ОтговорОтговор

Нещо ми липсват коментари на отговора ми...
Ще си позволя да задам още некое и друго въпросче.
Може ли някой недоволен да ми спомене конкретни причини за спъване на неговия възход, тъкмо през последните три години.
Оплаквания от сорта: Нали за тях гласувахме да ни "оправят" - не се приемат!
Аз лично не се чувствам по-зле, напротив, но това няма връзка с държавата, просто такъв ми е бил момента...
Ако се намери някой да ми отговори, ще продължа с въпросите.

Рошко, хич не ми се иска да ти обяснявам неща, които съм сигурен, че и ти сам разбираш. Замислял ли си се защо в последните 3 години големи фирми заобикалят България? 35% от запитаните немски фирми отговарят с "не" на въпроса дали биха инвестирали тук. По какъв начин трябва да ти обясня, че това е най-некадърното управление в последните 22-23 години? Замразяването на пенсии и заплати на фона на галопиращи цени има само едно име и то е геноцид!

Работех във фирма, занимаваща се с изграждане на ветроизмервателни мачти. Целта бе да се определи дали на дадено място има достатъчно вятър за задвижване на ветрогенератор. Когато ГЕРБ дойдоха на власт, едно от първите неща бе да се замразят тези проекти. Инвеститорите - големи международни компании, се разбягаха по други държави. В резултат на това се наложиха съкращения и аз загубих работата си. От тогава само сменям различни фирми и не мога да намеря достатъчно добра. Сега работя в поредната фирма и чакам да видя какъв ще е резултата. Не виждам причина да съм доволен от ГЕРБ.

А така! Кажи му го, за да си знае какво престъпно управление ни донесе тази партия. Водят упорито България към блатото и ще се усетим съвсем скоро. Още отсега ни подготвят за следващия скок на цената на тока с някакви си 25% и нагло твърдят, че това и следващите увеличения били неизбежни.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #406 -: Неделя, 08 Юли, 2012, 22:06:34 »

 Активен
abator
Потребител герой
*****

Рейтинг: +479/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 811
Теми: 51



Активност
0%


WWW
« Отговор #407 -: Понеделник, 09 Юли, 2012, 18:46:58 »
ОтговорОтговор

Българският икономически Бух

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #408 -: Понеделник, 09 Юли, 2012, 22:00:03 »
ОтговорОтговор

Рошко, хич не ми се иска да ти обяснявам неща, които съм сигурен, че и ти сам разбираш. Замислял ли си се защо в последните 3 години големи фирми заобикалят България? 35% от запитаните немски фирми отговарят с "не" на въпроса дали биха инвестирали тук. По какъв начин трябва да ти обясня, че това е най-некадърното управление в последните 22-23 години? Замразяването на пенсии и заплати на фона на галопиращи цени има само едно име и то е геноцид!

А така! Кажи му го, за да си знае какво престъпно управление ни донесе тази партия. Водят упорито България към блатото и ще се усетим съвсем скоро. Още отсега ни подготвят за следващия скок на цената на тока с някакви си 25% и нагло твърдят, че това и следващите увеличения били неизбежни.


 Ухилен Ухилен Ухилен Дрън-дрън ала-бала... Майко мила!!! Мноо къса памет имате бре, братлета!?!?!  Ухилен Ухилен Ухилен
Аз си спомням, че ни беа спрели стинките отвън до последната пробита монетка. ВСИЧКО беше тотална щета, но ни се обясняваше друго от телевизора и то с мазна и подла усмивка.  Смотан Смотан Смотан
1. Реформи без жертви НЯМА!!!
2. В условията невиждана СВЕТОВНА и очакваща се втора, още по-зловеща криза - жертвите ще са МНОГО!!!
Дайте ми за пример ЕДНА държавичка, която си е запазила, не подобрила положението последните години. Няма такава!!!

Който ви обещава или втълпява друго, значи ви има за гоуеми, но гладни рибоци, де се ловят на гола кукичка... Намигване
Да сте ми живи и здрави! На драго сърце бих ви пожелал и щастие, но с това мислене...  Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #409 -: Понеделник, 09 Юли, 2012, 22:15:50 »
ОтговорОтговор



 Ухилен Ухилен Ухилен Дрън-дрън ала-бала... Майко мила!!! Мноо къса памет имате бре, братлета!?!?!  Ухилен Ухилен Ухилен
Аз си спомням, че ни беа спрели стинките отвън до последната пробита монетка. ВСИЧКО беше тотална щета, но ни се обясняваше друго от телевизора и то с мазна и подла усмивка.  Смотан Смотан Смотан
1. Реформи без жертви НЯМА!!!
2. В условията невиждана СВЕТОВНА и очакваща се втора, още по-зловеща криза - жертвите ще са МНОГО!!!
Дайте ми за пример ЕДНА държавичка, която си е запазила, не подобрила положението последните години. Няма такава!!!

Който ви обещава или втълпява друго, значи ви има за гоуеми, но гладни рибоци, де се ловят на гола кукичка... Намигване
Да сте ми живи и здрави! На драго сърце бих ви пожелал и щастие, но с това мислене...  Завърти очи


А така! Кажи им го !  Ухилен  Ухилен  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #410 -: Понеделник, 09 Юли, 2012, 22:18:47 »
ОтговорОтговор



 Ухилен Ухилен Ухилен Дрън-дрън ала-бала... Майко мила!!! Мноо къса памет имате бре, братлета!?!?!  Ухилен Ухилен Ухилен
Аз си спомням, че ни беа спрели стинките отвън до последната пробита монетка. ВСИЧКО беше тотална щета, но ни се обясняваше друго от телевизора и то с мазна и подла усмивка.  Смотан Смотан Смотан
1. Реформи без жертви НЯМА!!!
2. В условията невиждана СВЕТОВНА и очакваща се втора, още по-зловеща криза - жертвите ще са МНОГО!!!
Дайте ми за пример ЕДНА държавичка, която си е запазила, не подобрила положението последните години. Няма такава!!!

Който ви обещава или втълпява друго, значи ви има за гоуеми, но гладни рибоци, де се ловят на гола кукичка... Намигване
Да сте ми живи и здрави! На драго сърце бих ви пожелал и щастие, но с това мислене...  Завърти очи

Рошко ти не разбра ли, че админа е пристрастен, и мрази бате Бойко. За кво му се палиш, човека е заслепен просто.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #411 -: Понеделник, 09 Юли, 2012, 22:39:28 »
ОтговорОтговор

Рошко ти не разбра ли, че админа е пристрастен, и мрази бате Бойко. За кво му се палиш, човека е заслепен просто.

Леко само с думите щото може да има наказания !  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #412 -: Вторник, 10 Юли, 2012, 01:35:16 »
ОтговорОтговор

Леко само с думите щото може да има наказания !  Ухилен

Тръкърчо, споко! За какво да има наказания? Просто не харесвам лъжци, а твоят идол е именно такъв. Онзи ден си е признал за записите, но е казал, че не познава Мишо Бирата, лека му пръст на човека. А миналата година друга песен пееше. Записите били манипулирани и така нататък. Даже България похарчи едни пари да им прави експертизи в чужбина, ама хайде сега да не го правим на въпрос. Не вярвам да са отмъкнали повече от няколко десетки хиляди лева за тази работа.

http://novinite.bg/articles/15179

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #413 -: Вторник, 10 Юли, 2012, 10:56:16 »
ОтговорОтговор


Дайте ми за пример ЕДНА държавичка, която си е запазила, не подобрила положението последните години. Няма такава!!!


Поправям се! Има една - България! Не само, че се е запазила, но и се е подобрила в пъти.
Както неведнъж съм казвал - "лъжеца" и екипът му може да не са идеални или много добри, но управлението е в пъти по-грамотно и дори социално. Да, социално е това което злобарите наричат евтин PR. А вервайте ми, много, ама много трудно се създава работещ екип, под свирепия натиск на "бившите" служби и жадни за кинти другарки и другари.
Да ни е жив и здрав по-дълго премиер-министърът, щото в противен случай ше ни се окучи кучката, при това - ГАРАНТИРАНО!!!  Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Караиванов
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-5
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 30
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #414 -: Вторник, 10 Юли, 2012, 11:30:26 »
ОтговорОтговор

Поправям се! Има една - България! Не само, че се е запазила, но и се е подобрила в пъти.
Както неведнъж съм казвал - "лъжеца" и екипът му може да не са идеални или много добри, но управлението е в пъти по-грамотно и дори социално. Да, социално е това което злобарите наричат евтин PR. А вервайте ми, много, ама много трудно се създава работещ екип, под свирепия натиск на "бившите" служби и жадни за кинти другарки и другари.
Да ни е жив и здрав по-дълго премиер-министърът, щото в противен случай ше ни се окучи кучката, при това - ГАРАНТИРАНО!!!  Смотан Смотан Смотан



Дано господ пази България направо ви съжалявам с това мислене.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #415 -: Вторник, 10 Юли, 2012, 11:51:02 »
ОтговорОтговор

Поправям се! Има една - България! Не само, че се е запазила, но и се е подобрила в пъти.
Както неведнъж съм казвал - "лъжеца" и екипът му може да не са идеални или много добри, но управлението е в пъти по-грамотно и дори социално. Да, социално е това което злобарите наричат евтин PR. А вервайте ми, много, ама много трудно се създава работещ екип, под свирепия натиск на "бившите" служби и жадни за кинти другарки и другари.
Да ни е жив и здрав по-дълго премиер-министърът, щото в противен случай ше ни се окучи кучката, при това - ГАРАНТИРАНО!!!  Смотан Смотан Смотан

Мислиш напълно различно спрямо журналистите от немския вестник "Тагес Цайтунг". Погледни тази статия http://taz.de/Diplomaten-Depeschen-von-Wikileaks/!94296/ и ми кажи какво нещо по въпроса. Погледни също така това http://intervu.eu/?p=657 и това http://intervu.eu/?p=711.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
doktora
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +33/-4
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 162
Теми: 33



Активност
0%


« Отговор #416 -: Вторник, 10 Юли, 2012, 13:33:09 »
ОтговорОтговор

Привет на всички  Усмивчица Някой замислели се зещо ГЕРБ Спечели изборите  Просто е колеги защото който и да беше дошъл на власт щеше да му е доста трудно немаго онова лапане на парички както беше във време оно е не че и сега неможе но не е в тъкива размери а на това време си е най добре да си опозиция Няма да е лошо и принас заплатките да пораснат в пъти но може би на някого не му изнася тази Държава да процъфтява мое мнение Тъжен 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #417 -: Вторник, 10 Юли, 2012, 16:27:19 »
ОтговорОтговор

Без коментар! Ама наистина нема такава държава и такива национални предатели!

http://afera.bg/skandalno/26424.html

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2930
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #418 -: Вторник, 10 Юли, 2012, 19:25:21 »
ОтговорОтговор

Админа направо може да си кандидатства в екипа на Веселина Томова или онази лудата пропагандаторка - Беновска. За Патрашкова и Явор Дачков няма да споменавам. А Сашо Диков сам по себе си е диагноза. Освен това - много е лесно да копнеш отнякъде някоя статия, чието съдържание съответства на собствената ни нагласа и да я размахваме като неопровержим аргумент. Отвратен съм от нихилизма на българина, който намира изява и тук. Всичко отричаме, всичко оплюваме, винаги хленчим, че сме прецакани и макар, че сме със самочувствие, че от всичко разбираме, не виждам някой да казва: "Не се прави така. Прави се еди как си и ще се случи еди какво си след еди колко си време".
   Но ще перифразирам поговорката: Черногледците си лаят, магистралите си се строят!"

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #419 -: Вторник, 10 Юли, 2012, 23:46:30 »
ОтговорОтговор

Дано господ пази България направо ви съжалявам с това мислене.

Те тва е един от най-състоятелните и неопровержими коментари на политическа тема, които съм срешал!  Ухилен Ухилен Ухилен

Добре, че поне България е с главна буква...  Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!