Нема такава държава
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 19:36:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нема такава държава  (Прочетена 177034 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #420 -: Сряда, 11 Юли, 2012, 00:13:26 »
ОтговорОтговор

Админа направо може да си кандидатства в екипа на Веселина Томова или онази лудата пропагандаторка - Беновска. За Патрашкова и Явор Дачков няма да споменавам. А Сашо Диков сам по себе си е диагноза. Освен това - много е лесно да копнеш отнякъде някоя статия, чието съдържание съответства на собствената ни нагласа и да я размахваме като неопровержим аргумент. Отвратен съм от нихилизма на българина, който намира изява и тук. Всичко отричаме, всичко оплюваме, винаги хленчим, че сме прецакани и макар, че сме със самочувствие, че от всичко разбираме, не виждам някой да казва: "Не се прави така. Прави се еди как си и ще се случи еди какво си след еди колко си време".
   Но ще перифразирам поговорката: Черногледците си лаят, магистралите си се строят!"

Още преди повече от 100 години Христо Ботев е казал, че у нас умните ги смятат за луди. А за магистралите спор няма, строят се. Само дето някой сериозно си пълни джобовете, а останалите лапат мухите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #420 -: Сряда, 11 Юли, 2012, 00:13:26 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2929
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #421 -: Сряда, 11 Юли, 2012, 02:28:13 »
ОтговорОтговор

Още преди повече от 100 години Христо Ботев е казал, че у нас умните ги смятат за луди. А за магистралите спор няма, строят се. Само дето някой сериозно си пълни джобовете, а останалите лапат мухите.

...ми и ние лапаме мухите докато си чешем езиците в този форум, а ти си взимаш париците заради това, ама какво да се прави - всеки - от своята камбанария!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #421 -: Сряда, 11 Юли, 2012, 02:28:13 »

 Активен
doktora
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +33/-4
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 162
Теми: 33



Активност
0%


« Отговор #422 -: Сряда, 11 Юли, 2012, 10:01:05 »
ОтговорОтговор

Привет на всички Админа е прав за кражбата на парички аз лично съм бил на изграждането на лот 3 от началото доката се запечати пътя крадешесе всичко не в кеш но от към материали страшни икономй ужас че как ще има ме пътища после като зная колко кубици пръс тоест земна маса се продаде вместо чакъл не е истина Фирма Биндер визирам която е на двамата братя Батко и Братко

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #423 -: Сряда, 11 Юли, 2012, 10:09:47 »
ОтговорОтговор

...ми и ние лапаме мухите докато си чешем езиците в този форум, а ти си взимаш париците заради това, ама какво да се прави - всеки - от своята камбанария!

Ама ти и ми завидя даже. Браво на теб. Не очаквах да прочета толкова елементарно разсъждение точно от теб. Наистина!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2929
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #424 -: Сряда, 11 Юли, 2012, 10:55:38 »
ОтговорОтговор

Ама ти и ми завидя даже. Браво на теб. Не очаквах да прочета толкова елементарно разсъждение точно от теб. Наистина!

Абе, да ти кажа честно - не ми се влиза в този спор.Не, че ми липсват аргументи. Ще ти кажа само, че когато споря се старая да използвам собствените си мисли и заключения, а не да ползвам чужди авторитети.
   А на колегата по-горе, който съобщава за злоупотребите и кражбите по време на строителството ще препоръчам да се замисли: кой прави това? Б. Борисов ли го е наредил? ГЕРБ? Новата министърка? Къде отиват парите? Доказателства? Или: "Писа го еди-кой си вестник", "Казаха по телевизията"? Истината е една: Мат'ряла е лош! И това е още един факт казан от Борисов в прав текст и заради който беше разпъван на кръст. А СИСТЕМАТА не работи! Не открива, не разследва, не наказва...И част от СИСТЕМАТА сме всички ние, едновременно се облагодетелстваме и сме и жертви. Тя не е измислена и създадена от Борисов и ГЕРБ. Нещата са подготвени много по-рано - още преди '89г. Понеже съм бил шофьор на тогавашната НОМЕНКЛАТУРА, поназнайвам някои неща. И съм отвратен от съвременния цинизъм на социалистите. Бих подкрепил и дявола, ако е решил да се разправи с тях. Та така. Досещам се к'ви аргументи ще бъдат използвани в евентуален спор с мен, но само ще кажа, че ме интересува само това, което мога да пипна и видя с очите си, а не това, което някой, някъде си бил казал, или написал. А е факт, че по магистралите вече се пътува. И ще се пътува все повече. А какво ще се случи в бъдеще - оставям на въображението на хленчещите и мърморещи черногледци, оправящи света зад компютъра...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #425 -: Сряда, 11 Юли, 2012, 16:06:42 »
ОтговорОтговор

Мислиш напълно различно спрямо журналистите от немския вестник "Тагес Цайтунг". Погледни тази статия http://taz.de/Diplomaten-Depeschen-von-Wikileaks/!94296/ и ми кажи какво нещо по въпроса. Погледни също така това http://intervu.eu/?p=657 и това http://intervu.eu/?p=711.

Естествено, аз съм се родил тук, а те не я знаят дори на картата да я посочат. Вероятно само като префикс в банковите им преводи...  Ухилен Ухилен Ухилен
Нямам никакъв интерес, нито да ги чета, нито да ги коментирам, сори!  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #426 -: Петък, 03 Август, 2012, 11:48:45 »
ОтговорОтговор

Глоба до 5000 лв. застрашава родители, които водят децата си на църква. Това предвижда проектът на Закона за детето, който изправи на нокти Светия синод.

В чл. 23, ал. 3, се посочва, че „всяко дете има право на закрила срещу въвличане в политически, религиозни и синдикални дейности”. Нарушенията се наказват с глоби от 2000 до 4000 лв., а за повторно нарушение – от 4000 до 5000 лв.

Според владиците това означава, че всеки, който иска да си кръсти детето в църква, попада под ударите на закона.

Източник: http://bul.bg/globa-do-5000-lv-za-roditeli-koito-vodyat-detsata-si-na-tsa-rkva.html

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #427 -: Събота, 04 Август, 2012, 09:54:33 »
ОтговорОтговор

Това предвижда проектът на Закона за детето..."
Пак некой си е извадил некоя думичка от контекста и я размахва кът гладно цигане блажна хартийка от баничка... Не ви ли писнА се занимавате с глупости. Спамът тук не беше ли забранен?  Ухилен Ухилен Смотан Смотан Ухилен Ухилен

Драйвър, на мен ми се чини, че кът спориш ползваш моите мисли и заключения. Колкото пъти ти срещна аватара толкова пъти че налегна зелената стрелка... Поздравления!  Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
комбайнер
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +61/-6
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 140
Теми: 11



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #428 -: Неделя, 05 Август, 2012, 13:07:52 »
ОтговорОтговор

За пореден път ще изкажа мнение, че не синдикат, а съда ще оправи нещата. Ако функционира както трябва обаче. Не търсете проблемите там, където не съществуват. Ако имахме истински, работещ и независим съд, всеки можеше да си потърси правата и в рамките на две-три заседания да получи нужната справедливост. Но за съжаление нещата не са точно такива и всичко е само едно добро пожелание.

Така, де!
Съвсем основателно съдя работодателя за определена сума.
На първа инстанция адвоката пропуска да внесе съществени доказателства и "сумата" става три пъти по-малка.
Обжалвам с друг адвокат. Няма промяна. Просто СИСТЕМАТА не допуска след първа инстанция внасяне на доказателства.
Има две възможности. Първата е да бия спирачки, и втората - газ по първия адвокат за пропуснати ползи.
Как мислите, че ще е по-добре?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #429 -: Вторник, 07 Август, 2012, 20:06:00 »
ОтговорОтговор

Държавата стимулира картелизацията, заяви пред БНР председателят на БСК Божидар Данев.

"За голямо съжаление все повече министри се изявяват от позицията на търговски дружества, уговарят търговски сделки, договарят цени, преговарят по сделки. За първи път самата държава стимулира картелизация". Това каза днес Данев в коментар по повод договорката на министър Мирослав Найденов с 3 търговски вериги, които да замразят цените на основни хранителни продукти за 3 месеца.

Източник: http://www.webcafe.bg/id_1259345229

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2929
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #430 -: Вторник, 07 Август, 2012, 22:23:31 »
ОтговорОтговор

Държавата стимулира картелизацията, заяви пред БНР председателят на БСК Божидар Данев.

"За голямо съжаление все повече министри се изявяват от позицията на търговски дружества, уговарят търговски сделки, договарят цени, преговарят по сделки. За първи път самата държава стимулира картелизация". Това каза днес Данев в коментар по повод договорката на министър Мирослав Найденов с 3 търговски вериги, които да замразят цените на основни хранителни продукти за 3 месеца.

Източник: http://www.webcafe.bg/id_1259345229

Хайде бе! Това ли било картелизация? Тц! Тц! Тц!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #431 -: Четвъртък, 09 Август, 2012, 18:47:47 »
ОтговорОтговор

Е няма такава държава !!!
 Днес пътувам от Сунгурларе през Лозарево за Шумен през прохода. Ремонтират го, 80км  , но от 200 работника сутринта в 9 ч, 7-8 работя, другите се разкарват с лопати или са полегнали в банкета. Внимавайте, всички мостове са капани, издълбани и тесни, едва се минава с 40км/ч. И за 3 часа стигнах околовръсното на Шумен, после за Варна магистралата е затворена и има заобиколки през Нови Пазар. Лудница, няма такава държава! Празен се връщам през Айтоския проход уж за по-бързо. Там също се ремонтира, но и пътя е нарязан.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Roshko
Гост
« Отговор #432 -: Четвъртък, 09 Август, 2012, 19:12:51 »
ОтговорОтговор

Е няма такава държава !!!
 Днес пътувам от Сунгурларе през Лозарево за Шумен през прохода. Ремонтират го, 80км  , но от 200 работника сутринта в 9 ч, 7-8 работя, другите се разкарват с лопати или са полегнали в банкета. Внимавайте, всички мостове са капани, издълбани и тесни, едва се минава с 40км/ч. И за 3 часа стигнах околовръсното на Шумен, после за Варна магистралата е затворена и има заобиколки през Нови Пазар. Лудница, няма такава държава! Празен се връщам през Айтоския проход уж за по-бързо. Там също се ремонтира, но и пътя е нарязан.

Това просто констатация ли е или имаш виждане как би могло да стане по-добре?
А тва за тия с лопатите полегнали у банкета гоуема вина има 50-годишния "социализЪм" и последвалата го "фасадна" демокрация... колко и да бачкаш зимаш еднакво малко...  Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #433 -: Понеделник, 13 Август, 2012, 09:47:25 »
ОтговорОтговор

Тези съвсем се самозабравиха. Струва ми се, че отново на хоризонта се появяват "правоимащи". Остава само да се провъзгласят за Политбюро и всичко ще си дойде на мястото. Ето вижте за каква поредна наглост става дума. Сякаш този министър е нещо повече от всички останали българи. Докато някои ровят в кофите за боклук, този си позволява неща, недостижими за простосмъртни.

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1502507

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #434 -: Понеделник, 13 Август, 2012, 12:57:33 »
ОтговорОтговор

Глупаво! Вместо да си разкарва министъра напред-назад, да беше пратил лекарите на морето...  Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!