Нема такава държава
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 20:19:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нема такава държава  (Прочетена 177035 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
boko2007
Младши потребител
**

Рейтинг: +38/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Spain Spain

Публикации: 64
Теми: 4



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #450 -: Събота, 22 Септември, 2012, 12:27:41 »
ОтговорОтговор

А до вчера беше райски кът! Икономическия и финансов тигър на Балканите. Оазис на предприемчивост, трудолюбие и просперитет! Върховенство на закона и морала!  Смотан Смотан Смотан Ухилен Ухилен Ухилен Смотан Смотан Смотан
Да не забравяме , че едни от играчите / мутрите / от това ( до вчера ), днес управляват или активно участват в управлението на България.
НЯМА ТАКАВА държава!!!   

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Намери си работа,която харесваш - така никога няма да ти се наложи да работиш
Форум на българските шофьори
« Отговор #450 -: Събота, 22 Септември, 2012, 12:27:41 »

 Активен
boko2007
Младши потребител
**

Рейтинг: +38/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Spain Spain

Публикации: 64
Теми: 4



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #451 -: Неделя, 23 Септември, 2012, 19:14:51 »
ОтговорОтговор

НЕМА ТАКАВА държава!!! Обмислят данък върху лихвите по спестяванията!!!
Нов вид налог обмисля финансовото министерство. Идеята е лихвите от спестяванията на населението в банките да се облагат с плосък данък от 10%.

Източник: http://www.pariteni.bg/index.phtml?tid=40&oid=76991

Откога се печели толкова много в БГ , че правителството обмисля това?
Или е ново изискване на ЕС!!!Така българина няма да стане по-богат (по спестявания ) от другите в ЕС!!!
Значи е време народа да си изтегли спестяванията , или НЯКОЙ ДА БЪДЕ ИЗТЕГЛЕН ОТ УПРАВЛЕНИЕТО .............
 БРАВО !
ОЩЕ ПРЕДЛАГАМ :
- данък за въздуха който дешаме
- данък за храната която ядем
- данък за това , че живеем в тази държава
НЕМА ТАКАВА държава!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Намери си работа,която харесваш - така никога няма да ти се наложи да работиш
Форум на българските шофьори
« Отговор #451 -: Неделя, 23 Септември, 2012, 19:14:51 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #452 -: Неделя, 23 Септември, 2012, 19:23:07 »
ОтговорОтговор

НЕМА ТАКАВА държава!!! Обмислят данък върху лихвите по спестяванията!!!
Нов вид налог обмисля финансовото министерство. Идеята е лихвите от спестяванията на населението в банките да се облагат с плосък данък от 10%.

Ако това стане факт, предричам сгромолясване на финансовата система. А може би целта е да фалират банките и отново да отмъкнат парите ни? Защото в закона е записано, че изплащането на депозитите при фалит започва скоро след фалита, но не е отбелязана крайна дата за тези плащания.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2929
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #453 -: Неделя, 23 Септември, 2012, 19:30:23 »
ОтговорОтговор

Ако това стане факт, предричам сгромолясване на финансовата система. А може би целта е да фалират банките и отново да отмъкнат парите ни? Защото в закона е записано, че изплащането на депозитите при фалит започва скоро след фалита, но не е отбелязана крайна дата за тези плащания.


   Айдее, пак щуротии твърдиш. Чак пък да се сгромоляса финансовата система! Та ако банките се издържаха от лихвите по депозитите на населението, егати банките!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
boko2007
Младши потребител
**

Рейтинг: +38/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Spain Spain

Публикации: 64
Теми: 4



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #454 -: Неделя, 23 Септември, 2012, 19:39:09 »
ОтговорОтговор


   Айдее, пак щуротии твърдиш. Чак пък да се сгромоляса финансовата система! Та ако банките се издържаха от лихвите по депозитите на населението, егати банките!

И ако народа спре да внася в тези банки спестяванията си, какво ще стане с тях? Имаше в близкото минало , как беше ( БУРКАНБАНК ) Усмивчица Усмивчица Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Намери си работа,която харесваш - така никога няма да ти се наложи да работиш
Roshko
Гост
« Отговор #455 -: Неделя, 23 Септември, 2012, 20:31:38 »
ОтговорОтговор


   Айдее, пак щуротии твърдиш. Чак пък да се сгромоляса финансовата система! Та ако банките се издържаха от лихвите по депозитите на населението, егати банките!

На таа тема отдавна мястото и е в "Празни приказки"...  Смотан Ухилен Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #456 -: Неделя, 23 Септември, 2012, 20:43:06 »
ОтговорОтговор


   Айдее, пак щуротии твърдиш. Чак пък да се сгромоляса финансовата система! Та ако банките се издържаха от лихвите по депозитите на населението, егати банките!

Според мен дори хората трябва да си изтеглят спестяванията, защото тези лихви не покриват дори инфлацията. Уж сме във валутен борд, пък "финансово дисциплинираната държава" лети със 120 към пропастта. Щом и полицията започна да протестира, работите не вървят на добре. Поправи ме, ако греша.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2929
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #457 -: Неделя, 23 Септември, 2012, 21:06:59 »
ОтговорОтговор

Според мен дори хората трябва да си изтеглят спестяванията, защото тези лихви не покриват дори инфлацията. Уж сме във валутен борд, пък "финансово дисциплинираната държава" лети със 120 към пропастта. Щом и полицията започна да протестира, работите не вървят на добре. Поправи ме, ако греша.

  Кви спестявания? Нали гладували? А и като ги изтеглят кво? Не разбираш ли, че депозитите са една много незначителна част от авоарите на банките? А и какво общо има валутният борд и финансовата дисциплина с предложението на Дянков? Или - каквото и да прочетеш, по дефиниция трябва да го оплюеш, ако идва от управляващите?
 Чета днес в един сайт: станала тежка катастрофа на магистрала "Тракия" - виновен бил Бойко, че строял магистрали за да се трепят хората! Какво да говорим...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #458 -: Неделя, 23 Септември, 2012, 21:44:54 »
ОтговорОтговор

Все ми се струва, че при въвеждането на валутния борд пред 15 години ни обещаваха една финансова стабилност и просперитет. Не знам дали си даваш сметка колко лишения изтърпяхме за тези 15 години и цялата тази стабилност е готова да се срути пред очите ни. Как иначе да си обясня постоянно покачващите се цени на почти всички стоки?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2929
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #459 -: Неделя, 23 Септември, 2012, 22:09:39 »
ОтговорОтговор

   Хахахаха, ама как така е готова да се срути? Кой твърди това? И каскво общо има валутния борд с растящите цени? Знаеш ли изобщо какво регулира борда? Айде, понеже все в Гугъл си правиш справките, влез и разбери за да не ставаш смешен за пореден път. А ратежа на цените се влияе от съвсем други фактори, а не от борда. Всъщност, добре, че е той, защото иначе щеше да видиш кво е растеж на цените...Но пък да твърдиш, че борда бил пред срутване заради предложението на Дянков...еми - смешно е.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #460 -: Неделя, 23 Септември, 2012, 22:14:29 »
ОтговорОтговор

   Хахахаха, ама как така е готова да се срути? Кой твърди това? И каскво общо има валутния борд с растящите цени? Знаеш ли изобщо какво регулира борда? Айде, понеже все в Гугъл си правиш справките, влез и разбери за да не ставаш смешен за пореден път. А ратежа на цените се влияе от съвсем други фактори, а не от борда. Всъщност, добре, че е той, защото иначе щеше да видиш кво е растеж на цените...Но пък да твърдиш, че борда бил пред срутване заради предложението на Дянков...еми - смешно е.

Я обясни растежът на цените тогава на какво се дължи?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #461 -: Неделя, 23 Септември, 2012, 22:19:07 »
ОтговорОтговор

Все ми се струва, че при въвеждането на валутния борд пред 15 години ни обещаваха една финансова стабилност и просперитет. Не знам дали си даваш сметка колко лишения изтърпяхме за тези 15 години и цялата тази стабилност е готова да се срути пред очите ни. Как иначе да си обясня постоянно покачващите се цени на почти всички стоки?

През тези години ако се правиха магистрали, детски градини, пречиствателни станции, ако предоставяха държавните блага като самолети на простолюдието като футболисти, спортисти, вместо да крадат да наливат милиарди в дупки и блата само и само от там да се просмучат в в собствените сметки на Р. Овч. Ах. Дог. и други боклуци, сега щехме а си свиркаме, ма не знам вече на къф език да го напиша. Когато ти е влезнал целия до куфарите е късно да мислиш за резила... Сега когато някой прави това което отдавна трябваше да се направи че си скъсаме задниците да го плюем, храчим и оринираме върху му. Аз не знам тоя човек с какви нерви е. Ако бех на него, ма мноо отдавна да съм им теглил майната. Но вероятно човекът си обича повече родината от колкото комфорта...  Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2929
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #462 -: Неделя, 23 Септември, 2012, 22:28:28 »
ОтговорОтговор

Я обясни растежът на цените тогава на какво се дължи?

   На какво се дължи? На Дянков ли? И я ми посочи поне една държава в ЕС (пък и не само), където цените падат? Известно ли ти е какво се случи само преди броени дни с ДДС-то в Испания? Бе писна ми от глупостите ти. Ама аз съм си виновен...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #463 -: Неделя, 23 Септември, 2012, 22:33:48 »
ОтговорОтговор

За теб Дянков кадърен финансист ли е? Защото аз мисля, че е ужасяващо некадърен. Иначе по какъв начин да си обясня невъзможността да вдигне заплати и пенсии вече 3 години в иначе "заедно с Швеция най-стабилната икономика в Европа". Която даже е задминала най-после Германия. А пък Обединеното Кралство колко е зле... Ауууу.... По този просташки начин с "Ауууу" се изразява шефът на Дянков. Ама то и на мен ми писна от глупостите ти. Ама аз съм си виновен.

P.S. Питай Google за минималните пенсии в Бурунди, Сиера Леоне и остров Тамбукту. Ще се изненадаш от фактите!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #464 -: Неделя, 23 Септември, 2012, 22:53:13 »
ОтговорОтговор

P.S. Питай Google за минималните пенсии в Бурунди, Сиера Леоне и остров Тамбукту. Ще се изненадаш от фактите!

Би ли питал вместо мен, че мен ми се не отдава  как стои въпроса с визовия режим там? Мислим а се прехвърлим за известно време щом там е раят!  Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!