Нема такава държава
Форум на българските шофьори
Вторник, 30 Април, 2024, 08:47:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нема такава държава  (Прочетена 178922 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2386/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #465 -: Понеделник, 24 Септември, 2012, 00:02:13 »
ОтговорОтговор

Би ли питал вместо мен, че мен ми се не отдава  как стои въпроса с визовия режим там? Мислим а се прехвърлим за известно време щом там е раят!  Завърти очи

Никак не е уместно да ми преекспонираш предложението. Някъде да прочете, че там е раят? Просто някои от така наречените държави от третия свят упорито изпреварват България по заплати и пенсии. Както я изпреварват и по ръст на БВП. Чети и мисли!

http://www.vestnikataka.bg/2012/09/%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D1%89%D0%B5-%D0%B3%D0%B8-%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%E2%80%9E%D0%B4%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B5/

http://www.arhiv.vestnikataka.bg/archive.php?broi=1784&text=&fromDate=&toDate=&newsID=100214.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #465 -: Понеделник, 24 Септември, 2012, 00:02:13 »

 Активен
Roshko
Гост
« Отговор #466 -: Понеделник, 24 Септември, 2012, 01:07:18 »
ОтговорОтговор

Никак не е уместно да ми преекспонираш предложението. Някъде да прочете, че там е раят?

Елементарната логика води до извода, че щом тук е Ад, навсякъде където просперират е Рай.
Единственото за което мога да ползвам твоето инфо е да се опитам да се установя на по-добро място за живеене. Инак защо ми е? Да се самосъжалявам и разплитам чорапите си? Да, бе!
В дежурния линк не можах да намеря как стои въпросът с визовия режим...  Нерешителен

Щом и полицията започна да протестира, работите не вървят на добре. Поправи ме, ако греша.

Тук в Норвегия нон-стоп протестират. Кои се сетиш и за какво се сетиш, па са една от най-социално ориентираните държави. Безплатно здравеопазване, образование и ред други подобни благинки. Заплати и пенсии в трицифрени суми започващи с четно число. Протестират и то ефективно, не кът наще на комсомолско събрание да пият кафе, вода и да пушат цигари! Вервай ми!
И? Какво от това? Апокалипсис ли ги очаква в скоро време?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #466 -: Понеделник, 24 Септември, 2012, 01:07:18 »

 Активен
grants
Потребител герой
*****

Рейтинг: +141/-42
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 506
Теми: 13



Активност
0%

Просякът с камиона


« Отговор #467 -: Вторник, 02 Октомври, 2012, 08:15:21 »
ОтговорОтговор

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_FiofQjr5Zk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=_FiofQjr5Zk</a>  

Ето и нашите управляващи не знаят и цветовете на знамето.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Вторник, 02 Октомври, 2012, 13:53:58 от admin » Активен

Не всичко е пари,но всичко е с пари
boko2007
Младши потребител
**

Рейтинг: +38/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Spain Spain

Публикации: 64
Теми: 4



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #468 -: Вторник, 02 Октомври, 2012, 13:01:19 »
ОтговорОтговор

Вижте гостуването на Вени Марковски – председател на българското интернет общество в шоуто на Слави.Едно изказване над което трябва да се замислим всички!!!

http://www.slavishow.com/%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8-01-%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B2%D1%80%D0%B8-2012-%D0%B3/

Интересен отговор на въпроса как е положението сега:
Средно , по-зле от миналата година , но по-добре от следващата!!! Усмивчица Ухилен Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Намери си работа,която харесваш - така никога няма да ти се наложи да работиш
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2983
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #469 -: Вторник, 02 Октомври, 2012, 13:53:45 »
ОтговорОтговор

Вижте гостуването на Вени Марковски – председател на българското интернет общество в шоуто на Слави.Едно изказване над което трябва да се замислим всички!!!

http://www.slavishow.com/%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8-01-%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B2%D1%80%D0%B8-2012-%D0%B3/

Интересен отговор на въпроса как е положението сега:
Средно , по-зле от миналата година , но по-добре от следващата!!! Усмивчица Ухилен Усмивчица



 Стига сте се сополявили, беее...Да му се отще на човек да пише, а и да мисли дори, като чете ревливите ви вопли. То па бива реване, бива, ама тва вече минава секви граници! Баси мъжете!




   

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2386/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #470 -: Вторник, 02 Октомври, 2012, 13:59:56 »
ОтговорОтговор


 Стига сте се сополявили, беее...Да му се отще на човек да пише, а и да мисли дори, като чете ревливите ви вопли. То па бива реване, бива, ама тва вече минава секви граници! Баси мъжете!

Драйвър, къде видя "ревливи вопли"? Прочети тук какво пише за твоя любимец.

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5171972

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
boko2007
Младши потребител
**

Рейтинг: +38/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Spain Spain

Публикации: 64
Теми: 4



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #471 -: Вторник, 02 Октомври, 2012, 14:15:55 »
ОтговорОтговор


 Стига сте се сополявили, беее...Да му се отще на човек да пише, а и да мисли дори, като чете ревливите ви вопли. То па бива реване, бива, ама тва вече минава секви граници! Баси мъжете!




   

Не разбрах само , къде видя тези "ревливи вопли" в това интервю , а може би човек трябва да ГОВОРИ САМО ХУБАВИ НЕЩА ЗА ББ и СИЕ или НИЩООООООООООООООООООООО  Ъ? Ъ? Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Намери си работа,която харесваш - така никога няма да ти се наложи да работиш
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1834/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #472 -: Четвъртък, 11 Октомври, 2012, 21:46:15 »
ОтговорОтговор

Днеска докато си бърках у носа и си човърках ухото се разминах с един МАН  с голям надпис на преднио джам на който пишеше ,,Няма такава държава,, и тамън да си продължим заниманията и ми дрънчи алото ,вдигам оттатъче Б.Б. ,цепи се :
-Бичкия кой го ара тоз МАН бре?

язека му отвърнах с пислив гласец:
-не нам,ма ша питам и ша ти обада

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


grants
Потребител герой
*****

Рейтинг: +141/-42
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 506
Теми: 13



Активност
0%

Просякът с камиона


« Отговор #473 -: Понеделник, 15 Октомври, 2012, 07:37:11 »
ОтговорОтговор

Поровихсе и на намерих тава. А по нето можем да съдим във каква държава живеем и какви хора ни управляват. "СПАХТЕ ЛИ ДОБРЕ ГОСПОДИН ДЯНКОВ”
 
''Спахте ли добре господин Дянков?Ъ??
 Защото АЗ не спах добре.Не спах добре поради една причина.Вярно тя е нищожна за ВАС и надали ви интересува ,но МЕН ме ужили ,ужили ме все едно пчела или оса,фраснаме по главата все едно ,че Кубрат Пулев мие забил един в лицето.
 Причината е толкова неинтересна за вас,че надали ВИЕ ще се трогнете от една бедност,от едно безпаричие,от една мизерия.Но въпреки вашето бездушие и слаб интерес АЗ – Иван Стефанов Проданов ще ви разкажа какво толкова много разстрои моя сън.Ще ви разкажа тази история с надеждата ,че ВИЕ като Министър на финансите на Република България ще се трогнете и ще се осъзнаете.
 - Преди няколко дена аз (Иван Стефанов Проданов) и моята съпруга пристигнахме в родният и град на гости на тъста и тъщата.Преди това решихме да посетим местния магазин от голяма и известна верига да напазарим за вечерята ,все пак родителите и са пенсионери и живеят много охолно с „огромната пенсия която получават.Както и да е – в магазина напълнихме една количка с продукти и се запътихме към касата.Опашката беше голяма та се наложи да почакаме.Тогава моята половинка се сети че не сме взели памперси за близнаците ни.Аз като кавалер и баща за пример (Умря циганката дет ме хвали ,ама ….) отидох към съответния щанд ,който по стечение на обстоятелствата се намира до щанда са месо и там станах свидетел на следната молба на една възрастна жена към момичето ,което обслужваше щанда .
 - Мило дете отрежи ми 20 грама (Не е грешка,възрастната дама наистина каза 20 грама) салам от Хамбургския,че днес взех пенсия и си казах ,бе и аз съм човек,да хапна малко салам.
 Възрастната дама си взе поръчката и се запъти към щанда за сирене от където взе 100 гр. сирене и от там към касата.Естествено аз също се тръгнах с памперсите към касата.Опашката пред касата все така си беше дълга ,и понеже бяхме с повече покупки пуснахме възрастната женичка пред нас.
 Какво стана обаче ,когато се наложи жената да плати Ъ??
 Оказа се ,че саламчето не е било 20 грама ,а 30гр. та не и достигнаха 0.15лв да си плати.Жената много се притисни започна да рови с треперещи ръце в протърканият си портфейл за стотинки ,но уви не намери ,виждах как сълзите напират в очите и,тогава АЗ и дадох нужната сума и с това всичко се оправи.
 Мислите си ,че ИСТОРИЯТА свършва до ТУК господин Дянков?Ъ?? Нееееееее ,тя продължава .Продължението е следното:
 Вече в родителите на съпругата ми , с тъста ми седнахме на масата ,жените направиха салата,чукнах ме се с хубавата ракия на тъста и прекарахме една приятна вечер в компанията на децата ,приятели ,роднини и съседи.Съвсем бяхме забравили за днешната случка в магазина,НОООООО някой не беше забравил,и това беше възрастната женичка от магазина,същата тази на която не и стигаха тъпите 0.15лв.
 Та на следващата сутрин ,бяхме изненадани от неочакван ,но много приятен гост.
 Това беше тази женичка,понеже града е малък и всички кажи речи се познават тя разбрала кои сме и ни идваше на гости с малък подарък.
 Знаете ли ГОСПОДИН ДЯНКОВ какъв беше подаръка???
 Скромен ГОСПОДИН ДЯНКОВ подарък ,но от сърце – бяха питки със сиренце.Жената беше направила питки със всичкото сирене което беше взела предния ден и ни ги беше донесла на НАС!
 Оказа се ,че след като си е взела ГОЛЯМАТА ПЕНСИЯ която получава ,а това са огромните 140лв. жената си е купила дърва ,платила тока и водата и са и останали огромните пари за харчене в продължение на 1 месец – 10лв.
 Тъста ми ,който е бивш военен и познавах ,като много корав мъж се разплака от нейната история.
 Трябва да ви кажа ГОСПОДИН ДЯНКОВ ,че никога през живота си не бях ял толкова сладки питки със сирене.
 
СЪВЕТВАМ ВИ ЕДИН ДЕН И ВИЕ ДА ГИ ОПИТАТЕ''

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не всичко е пари,но всичко е с пари
!.!.!
Старши потребител
****

Рейтинг: +148/-75
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 101



Активност
0%


« Отговор #474 -: Понеделник, 15 Октомври, 2012, 08:41:39 »
ОтговорОтговор

Порових се и на намерих тава. А по нето можем да съдим във каква държава живеем и какви хора ни управляват. "СПАХТЕ ЛИ ДОБРЕ ГОСПОДИН ДЯНКОВ”
 
''Спахте ли добре господин Дянков?Ъ??
 Защото АЗ не спах добре.Не спах добре поради една причина.Вярно тя е нищожна за ВАС и надали ви интересува ,но МЕН ме ужили ,ужили ме все едно пчела или оса,фраснаме по главата все едно ,че Кубрат Пулев мие забил един в лицето.
 Причината е толкова неинтересна за вас,че надали ВИЕ ще се трогнете от една бедност,от едно безпаричие,от една мизерия.Но въпреки вашето бездушие и слаб интерес АЗ – Иван Стефанов Проданов ще ви разкажа какво толкова много разстрои моя сън.Ще ви разкажа тази история с надеждата ,че ВИЕ като Министър на финансите на Република България ще се трогнете и ще се осъзнаете.


 - Преди няколко дена аз (Иван Стефанов Проданов) и моята съпруга пристигнахме в родният и град на гости на тъста и тъщата.Преди това решихме да посетим местния магазин от голяма и известна верига да напазарим за вечерята ,все пак родителите и са пенсионери и живеят много охолно с „огромната пенсия която получават.Както и да е – в магазина напълнихме една количка с продукти и се запътихме към касата.Опашката беше голяма та се наложи да почакаме.Тогава моята половинка се сети че не сме взели памперси за близнаците ни.Аз като кавалер и баща за пример (Умря циганката дет ме хвали ,ама ….) отидох към съответния щанд ,който по стечение на обстоятелствата се намира до щанда са месо и там станах свидетел на следната молба на една възрастна жена към момичето ,което обслужваше щанда .
 - Мило дете отрежи ми 20 грама (Не е грешка,възрастната дама наистина каза 20 грама) салам от Хамбургския,че днес взех пенсия и си казах ,бе и аз съм човек,да хапна малко салам.
 Възрастната дама си взе поръчката и се запъти към щанда за сирене от където взе 100 гр. сирене и от там към касата.Естествено аз също се тръгнах с памперсите към касата.Опашката пред касата все така си беше дълга ,и понеже бяхме с повече покупки пуснахме възрастната женичка пред нас.
 Какво стана обаче ,когато се наложи жената да плати Ъ??
 Оказа се ,че саламчето не е било 20 грама ,а 30гр. та не и достигнаха 0.15лв да си плати.Жената много се притисни започна да рови с треперещи ръце в протърканият си портфейл за стотинки ,но уви не намери ,виждах как сълзите напират в очите и,тогава АЗ и дадох нужната сума и с това всичко се оправи.
 Мислите си ,че ИСТОРИЯТА свършва до ТУК господин Дянков?Ъ?? Нееееееее ,тя продължава .Продължението е следното:
 Вече в родителите на съпругата ми , с тъста ми седнахме на масата ,жените направиха салата,чукнах ме се с хубавата ракия на тъста и прекарахме една приятна вечер в компанията на децата ,приятели ,роднини и съседи.Съвсем бяхме забравили за днешната случка в магазина,НОООООО някой не беше забравил,и това беше възрастната женичка от магазина,същата тази на която не и стигаха тъпите 0.15лв.
 Та на следващата сутрин ,бяхме изненадани от неочакван ,но много приятен гост.
 Това беше тази женичка,понеже града е малък и всички кажи речи се познават тя разбрала кои сме и ни идваше на гости с малък подарък.
 Знаете ли ГОСПОДИН ДЯНКОВ какъв беше подаръка???
 Скромен ГОСПОДИН ДЯНКОВ подарък ,но от сърце – бяха питки със сиренце.Жената беше направила питки със всичкото сирене което беше взела предния ден и ни ги беше донесла на НАС!
 Оказа се ,че след като си е взела ГОЛЯМАТА ПЕНСИЯ която получава ,а това са огромните 140лв. жената си е купила дърва ,платила тока и водата и са и останали огромните пари за харчене в продължение на 1 месец – 10лв.
 Тъста ми ,който е бивш военен и познавах ,като много корав мъж се разплака от нейната история.
 Трябва да ви кажа ГОСПОДИН ДЯНКОВ ,че никога през живота си не бях ял толкова сладки питки със сирене.
 
СЪВЕТВАМ ВИ ЕДИН ДЕН И ВИЕ ДА ГИ ОПИТАТЕ''


Едно голямо БРАВО и + (аз нямах сили да го публикувам) . Надявам се и г-н Дянков да го е прочел.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Аз съм си Аз. Свиквайте. Усмивчица
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2983
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #475 -: Понеделник, 15 Октомври, 2012, 12:25:12 »
ОтговорОтговор

  Поредната сълзлива измишльотина разпространяваща се по БГ-форумите. Тоя народ мре да се самосъжалява. Ето, и литературни произведения взе да бълва над които да рони сълзи. "Не народ, а мърша!". Не съм го казал аз...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
grants
Потребител герой
*****

Рейтинг: +141/-42
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 506
Теми: 13



Активност
0%

Просякът с камиона


« Отговор #476 -: Понеделник, 15 Октомври, 2012, 14:17:10 »
ОтговорОтговор


Едно голямо БРАВО и + (аз нямах сили да го публикувам) . Надявам се и г-н Дянков да го е прочел.
1+ от мен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не всичко е пари,но всичко е с пари
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #477 -: Понеделник, 15 Октомври, 2012, 15:01:45 »
ОтговорОтговор

1+ от мен
Да разбирам ли, че г-н Дянков е довел бедността в България?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
grants
Потребител герой
*****

Рейтинг: +141/-42
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 506
Теми: 13



Активност
0%

Просякът с камиона


« Отговор #478 -: Вторник, 16 Октомври, 2012, 05:30:27 »
ОтговорОтговор

Да разбирам ли, че г-н Дянков е довел бедността в България?

Сега кой е довел България до бедност не знам.Защото всеки се оправдава с другия. Но така живее 80-90% от населението на БГ а и народа на България не се е докарал сам до това положение /лично мнение/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не всичко е пари,но всичко е с пари
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2386/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #479 -: Сряда, 31 Октомври, 2012, 22:42:11 »
ОтговорОтговор

Ето до каква степен се е разпаднал един от автомобилите на Министерство на земеделието и храните.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* UAZ.jpg (880.38 KB, 2048x1232 - видяно 118 пъти.)
Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Етикети:
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!