Нема такава държава
Форум на българските шофьори
Петък, 19 Април, 2024, 00:45:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нема такава държава  (Прочетена 177617 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #540 -: Събота, 19 Януари, 2013, 03:23:06 »
ОтговорОтговор

Всъщност България е моята държава и на баща ми и дядо ми, и искам да не се срамува детето ми от нея един ден, като чете тоя форум, и е време да ти кажа, приятел, че тая тема и постингите лично мен адски много ме обиждат.
От свое име и от името на ще ми се да вярвам повече хора, те моля да я заключиш и да спреш да черниш страната ни, ти Админче и твоята шайка папагали (надявам се папагал да не обидна дума). Наистина не е приятно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #540 -: Събота, 19 Януари, 2013, 03:23:06 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2367/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #541 -: Събота, 19 Януари, 2013, 10:01:59 »
ОтговорОтговор

На цензура те избива май... Мислиш ли, че на мен не ми се иска да чета само приятни новини и статии? За съжаление обаче в живота на нашата страна се случват неща, които трябва да бъдат казвани и писани. Останалото е цензура!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #541 -: Събота, 19 Януари, 2013, 10:01:59 »

 Активен
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +944/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #542 -: Събота, 19 Януари, 2013, 13:59:23 »
ОтговорОтговор

Етажна собственост или снимка на един от първите жилищни блокове от панелен тип в България.

Жилищен комплекс "Надежда 2", блок "208" (2013.01.12):

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
Roshko
Гост
« Отговор #543 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 02:02:52 »
ОтговорОтговор

На цензура те избива май... Мислиш ли, че на мен не ми се иска да чета само приятни новини и статии? За съжаление обаче в живота на нашата страна се случват неща, които трябва да бъдат казвани и писани. Останалото е цензура!

Би ли пуснал линк към един или повече поста където си похвалил нечия управленска постъпка, цитирал добра новина, ако не те затруднява! Ти вероятно се отпускаш по този начин задръствайки раздела с негативизъм, но не можеш да си представиш колко сдухваш останалите, които се опитваме да мислим позитивно, наистина оценяваме постиженията и не ни се ще да хленчим.

Аз тук чета само ако Драйвъра, Краси или някой като тях се прежали да драсне някой ред, а Вие преценете тях какво ги свързва...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2963
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #544 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 08:29:05 »
ОтговорОтговор

  Благодаря за оценката. Не това е важното обаче. Аз съм отвратен от избирателното задръстване на форума със избирателно подбрани статии обслужващи нагласите на Админа.. Единствено защото все още се старая да спазвам приемлив тон и да се придържам към правилата ме възпира да бъда по-цветен в писанията си. Но нямам спомен да съм давал личностни оценки някому - коментирал съм само конкретни изяви и начин на поведение, както и позиции. Същевременно бях определян като злобар и какъв ли не...Защо? Познава ли ме някой тук? Не бих си позволил да квалифицирам когото и да било само защото ми е опонент - вероятно повечето са добри и ценни хора за своите близки и приятели. Както и да е - понякога ме е яд на мене си, че забравям, че не бива да се гледа сериозно на дискусията тук, организирана и водена в интерес на няколко клакьора, които се отблагодаряват на анонимника-админ, заемащ страна в спорове в които в качеството си на администратор би трябвало да е арбитър. Все ми е тая - шоуто трябва да продължи!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #545 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 12:12:09 »
ОтговорОтговор

Админче, ако ти днес спечелиш парламентарни избори с мнозинство и ти гласуват мандат за премиер, моля те кажи кои са първите десет неща които ще направиш! И недей да се измъкваш от въпроса дипломатично. Не казвам да ми отговориш веднага, прецени, обмисли и напиши 10 неща. Само да не са от типа "Реформа във едикакво си", ако е реформа ме интересува точно как да стане. Щото ясно че има нужда от реформи и някой някакси ги прави. Искам да знам твойте десет реформи и как ще ги направиш. Ако си премиер.

После като ми отговориш (на мен и останалите колеги), аз ще критикувам твоето управление тук, щото тука ти си премиер и вервай ми страната ти има нужда от реформи, малки, ама ги има

Впрочем, ако трябва направи нова тема "Ако бях премиер", за да чуем и папагалчетата, може да се роди добра идея. Оптимист съм за вас.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
комбайнер
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +61/-6
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 140
Теми: 11



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #546 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 12:45:39 »
ОтговорОтговор

Красимире, защо админа да отваря новата тема "Ако аз бях премиер"? Отвори я ти. Нека всеки знаещ да си изброи десетте неща. И ако може нека да сме по-умерени един към друг.
Ако искаш ме пиши папагалче, ако искаш канарче....
Камбанарии много и от моята като гледам напоследък изказванията не са лицеприятни. Та нали сме колеги?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #547 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 12:54:33 »
ОтговорОтговор

Красимире, защо админа да отваря новата тема "Ако аз бях премиер"? Отвори я ти. Нека всеки знаещ да си изброи десетте неща. И ако може нека да сме по-умерени един към друг.
Ако искаш ме пиши папагалче, ако искаш канарче....
Камбанарии много и от моята като гледам напоследък изказванията не са лицеприятни. Та нали сме колеги?
Веднага отговарям защо именно админа, или примерно ти, който се припозна като негов сателит в политическото говорене - защото не аз, а вие имате проблеми със сегашното управление или със хала на Родината ни. Аз се чувствам добре, вярвам в българите и във бъдещето на страната.
Относно професията ни - без да те питам изобщо от кои си - спирам и ти помагам на пътя. Това е различно, не бъркай

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2367/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #548 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 14:13:10 »
ОтговорОтговор

   Благодаря за оценката. Не това е важното обаче. Аз съм отвратен от избирателното задръстване на форума със избирателно подбрани статии обслужващи нагласите на Админа.. Единствено защото все още се старая да спазвам приемлив тон и да се придържам към правилата ме възпира да бъда по-цветен в писанията си. Но нямам спомен да съм давал личностни оценки някому - коментирал съм само конкретни изяви и начин на поведение, както и позиции. Същевременно бях определян като злобар и какъв ли не...Защо? Познава ли ме някой тук? Не бих си позволил да квалифицирам когото и да било само защото ми е опонент - вероятно повечето са добри и ценни хора за своите близки и приятели. Както и да е - понякога ме е яд на мене си, че забравям, че не бива да се гледа сериозно на дискусията тук, организирана и водена в интерес на няколко клакьора, които се отблагодаряват на анонимника-админ, заемащ страна в спорове в които в качеството си на администратор би трябвало да е арбитър. Все ми е тая - шоуто трябва да продължи!

При следващо подобно изказване, ще приема, че си нарушил правилата на форума и използваш клевета. Не съм никак анонимен и много хора от форума могат да потвърдят това. Относно "избирателното задръстване" на форума с избирателно подбрани статии не мога да се съглася. Останалото, както вече казах е цензура. В ролята на какъв се явяваш, определяйки аз или останалите потребители що за материали споделяме?

Веднага отговарям защо именно админа, или примерно ти, който се припозна като негов сателит в политическото говорене - защото не аз, а вие имате проблеми със сегашното управление или със хала на Родината ни. Аз се чувствам добре, вярвам в българите и във бъдещето на страната.
Относно професията ни - без да те питам изобщо от кои си - спирам и ти помагам на пътя. Това е различно, не бъркай

Да, точно така! Имаме проблеми със сегашното управление. Някакъв проблем за себе си ли видя в тези наши проблеми? Онзи ден искаше темата да бъде заключена. Утре може да поискаш да бъде премахната. В други ден може да поискаш да бъде ограничен достъпът до социалните мрежи на българите. След това да бъдат възстановени телените заграждения по границите на България. Не, благодаря! Този филм вече съм го гледал.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #549 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 14:51:20 »
ОтговорОтговор

Маааммм... я бидех игнориран, оти не оставих вратичка за упражняване на властта, или поне за намек за нея. Но знае ли човек, тук всичко е възможно, но за отговор по същество - ЗАБРАВЕТЕ!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
KrOcky
Младши потребител
**

Рейтинг: +30/-250
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 50
Теми: 1



Активност
0%


« Отговор #550 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 15:08:00 »
ОтговорОтговор



Да, точно така! Имаме проблеми със сегашното управление. Някакъв проблем за себе си ли видя в тези наши проблеми? Онзи ден искаше темата да бъде заключена. Утре може да поискаш да бъде премахната. В други ден може да поискаш да бъде ограничен достъпът до социалните мрежи на българите. След това да бъдат възстановени телените заграждения по границите на България. Не, благодаря! Този филм вече съм го гледал.

В момента спориш с радио. Българина си обича рестрикциите, така се чувства по-сигурен, в кво и той не знае, ама друго си е............... че иначе изкушения разни, шумолене по опасни тематики и си таковало таковата начи............

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

КльоНбаджия
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #551 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 15:31:04 »
ОтговорОтговор

Хехехе.. тоя Кроки искрено ме разсмя  Ухилен
Така да е, щом това ти е мнението...
Впрочем изобщо не искам да се спре фейсбук, нито да има полицейски час, нищо от това, което Админчето намекна, а ти възпя...
Искам да се спре с негативизма срещу България. Явно срещу герб искате да пишете, но обръщението е към държавата.
Абе кво ви се обяснявам.. вервайте си в квото си искате... то се видя
Айде да паля, че требва да ходя до Бургас, да товаря

ПС> По новата магистрала!!!!! Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
wolves
Старши потребител
****

Рейтинг: +101/-98
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 323
Теми: 11



Активност
0%


« Отговор #552 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 16:20:13 »
ОтговорОтговор

Комплекси+комплексари бол,и същите търсат нещо от некой си,че до сега де бехте светулките???Та изплувахте чак у 21век.Рошавия търси отговор,от кой,от хора без мнение до сега,и видиш ли дойде фацето.Друго си е се криеш зад екрано,друго е да отидеш на улицата,явен и открит.Спор със стена,бетонна и тъпа

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2367/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #553 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 17:27:56 »
ОтговорОтговор

Айде да паля, че требва да ходя до Бургас, да товаря

ПС> По новата магистрала!!!!! Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

За нещастие аз днес ще се движа по улици, някои от които 23 години само се кърпят. И не се радвай толкова на новата магистрала, в нормалните държави имат такива магистрали поне от 30 години, че и повече даже.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #554 -: Неделя, 20 Януари, 2013, 17:52:22 »
ОтговорОтговор

За нещастие аз днес ще се движа по улици, някои от които 23 години само се кърпят. И не се радвай толкова на новата магистрала, в нормалните държави имат такива магистрали поне от 30 години, че и повече даже.

И ако нямахме благоразумието да си изберем подходящия премиер, още поне 50 немаше да имаме...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!