Опасна бензиностанция в Италия!
Форум на българските шофьори
Вторник, 14 Май, 2024, 17:58:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Опасна бензиностанция в Италия!  (Прочетена 2930 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mexks
Начинаещ
*

Рейтинг: +6/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 26
Теми: 4



Активност
0%


« -: Сряда, 12 Април, 2017, 19:33:08 »
ОтговорОтговор

Колеги, пазете се като спирате на аутогрила на Виченца посока Триест (бензиностанцията е Agip)!
 Аз си изпатих здраво... Спирам около 4-5 часа следобед, паркирам буса точно пред вратите на грила, муцуната гледя към магистралата.  Около мене коли, хора, оживление здраво.  Звънят ми да ми кажат че трябва да взема едно пале от Триест, а аз нямам място за палето.  Слизам заключвам буса отпред и се качвам отзад да разпалетизирам едни паленца с кашони за да освободя място.  Моя огромна грешка е че оставям отпред таблет, навигация, 2 телефона и чантичка с пари и документи, но все пак аз съм в буса отзад и не съм отишъл дори до тоалетната.  Докато си оправям стоката отзад, понеже съм с блутут слушалка която обхвата и е 10метра свързване с телефона, чувам в ухото си"телефон 1 е дисконектнат, телефон 2 е дисконектнат" веднага скачам навън и тръгвам към шофьорската врата която виждам че е отворена.. Поглеждам вътре, няма навигация  таблет ,телефони  и чантичката с парите и документите.... Направо гледах като ударен с чук близо минута.. Сещам се че в сенника стои талончето на буса, личната карта и ДКВ картата (понеже тези документи и карта използвам най често ги държа там а не в чантата) поглеждам, там са поне те.  В бързината са взели и чантата от лаптопа в която бях сложил празни ЧМР и печата, а самият лаптоп беше под седалката и не го бяха видяли.  Опитах се да помисля трезво в ситуацията.  Отидох до грила обясних че ми трябва полиция.  Докато дойде полицията се огледах отзад за камиони с бг регистрация за да помоля за телефонно обаждане за да кажа в офиса какво е станало.  Тука да си кажа доста се разочаровах и нервирах и се надявам индивида на който попаднах да е единичен случай.  Разказах му набързо че са ме обрали и ако може да звънна за минутка че е важно, получих отговор " Ама немам пари у картата много, ако искаш може да клипнем па те ще се обадят "направо не ми се говореше повече с него изобщо.  През това време дойде полицията, писахме некви протоколи, документални неща и те ми дадоха да се обадя по телефона . Вече 3 месеца няма инфо дали са ги хванали гадовете, не че и очаквам нещо.. Така че да знаете колеги внимавайте като спирате там дори и да сте на метър от мпс-то посред бял ден!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Сряда, 12 Април, 2017, 19:33:08 »

 Активен
Emcho_K
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 32
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #1 -: Четвъртък, 13 Април, 2017, 10:02:24 »
ОтговорОтговор

Ако правилно съм разбрал, заключил си буса, и въпреки всичко след толкова хора и оживление наглеците са го отворили посред бял ден?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Четвъртък, 13 Април, 2017, 10:02:24 »

 Активен
hgv_driver
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-105
Неактивен Неактивен

Luxembourg Luxembourg

Публикации: 363
Теми: 8



Активност
0%

« Отговор #2 -: Четвъртък, 13 Април, 2017, 22:42:01 »
ОтговорОтговор

Грешката е твоя. Винаги съм се чудил как може да си носите парите в чантичка. Едва ли са толкова много, че не могат да се поберат в джобовете. Винаги си нося парите и документите в джоба на дънките. Телефона също. Където и да отида.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
down_shiftеr
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +9/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 101
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #3 -: Петък, 14 Април, 2017, 11:26:21 »
ОтговорОтговор


В Италия винаги  си е било така - навсякъде !

Пък и тука даже , разните куриери и доставчици никога не оставят в буса пари , документи и телефони , даже и за 2 минути като слизат

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
M.Traykov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +43/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 249
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #4 -: Петък, 14 Април, 2017, 22:15:04 »
ОтговорОтговор

Заглушаващо устройство може би са ползвали.Да го отворят по-стария начин без да чуеш не ми се вярва.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!