.... Виж
Форум на българските шофьори
Събота, 18 Май, 2024, 09:44:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: .... Виж  (Прочетена 58543 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ifchu
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +22/-9
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 103
Теми: 12



Активност
0%

Ифчу

------- -------
Ел. поща
« -: Петък, 03 Декември, 2010, 13:20:20 »
ОтговорОтговор

В черния списък, бая коментари има, ама тук нещо се губят.....
Толкова шофьори, има тук и всеки работи някъде къде е може би добре или зле обаче никой.
Не казва една дума за добра фирма, може и да са много малко ама ги има... и поне 20% от тук регистрираните. За поне 1 такава фирма ...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Вторник, 03 Май, 2011, 09:42:58 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

малко луд и много гламав. Усмивчица  ιlιlι.|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅].ιlιlι
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 03 Декември, 2010, 13:20:20 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Петък, 03 Декември, 2010, 13:32:01 »
ОтговорОтговор

Има, колега. Има и свестни фирми, но са по-малко. Но да се надяваме, че ще започнат да се появяват в този списък. И нали знаеш, хубавите работи бавно стават...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Петък, 03 Декември, 2010, 13:32:01 »

 Активен
р...
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +28/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 160
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #2 -: Понеделник, 06 Декември, 2010, 13:09:13 »
ОтговорОтговор

Хайде да напишем една наистина стабилна фирма за която шофьорите и казват,че да започне нов стар трябва да умре.Инфото за фирмите го имам от ежедневната ми среща със шофьори на различни фирми.Та името е Братя Сиракови" гр.Пловдив.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Винаги има изход
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +416/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 988
Теми: 35



Активност
0.4%


Ел. поща
« Отговор #3 -: Понеделник, 20 Декември, 2010, 23:01:39 »
ОтговорОтговор

Дано да има повече такива фирми Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
VOLVO 480
Старши потребител
****

Рейтинг: +94/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 326
Теми: 85



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #4 -: Сряда, 19 Януари, 2011, 22:15:31 »
ОтговорОтговор

Хахаха Смотан ти каза една фирма колега дето огън да я гори и тази е една от многото мушенически фирми от Пловдив!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +416/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 988
Теми: 35



Активност
0.4%


Ел. поща
« Отговор #5 -: Сряда, 19 Януари, 2011, 22:55:54 »
ОтговорОтговор

:)В Пловдив само за тази фирма не бях чул лоши отзиви,но явно и там нещата са...........

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
р...
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +28/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 160
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #6 -: Четвъртък, 20 Януари, 2011, 21:03:56 »
ОтговорОтговор

:)В Пловдив само за тази фирма не бях чул лоши отзиви,но явно и там нещата са...........
::)Да ти кажа и аз,даже на един познат братовчед му чакал 5 години с молба да почне там....значи всички са се изпе.....стили ::)сори за израза

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Винаги има изход
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +416/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 988
Теми: 35



Активност
0.4%


Ел. поща
« Отговор #7 -: Понеделник, 24 Януари, 2011, 21:11:05 »
ОтговорОтговор

Колеги няма ли да попълним белия списък с някоя фирма,че нещо опустя Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
р...
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +28/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 160
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #8 -: Вторник, 25 Януари, 2011, 22:15:22 »
ОтговорОтговор

Колеги няма ли да попълним белия списък с някоя фирма,че нещо опустя Усмивчица
абе все си мисля,че някой трябва да каже някоя добра,читава фирма ама сигурно ще е в Сивия списък(смесица от бяло+черно) Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Винаги има изход
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #9 -: Събота, 29 Януари, 2011, 11:32:04 »
ОтговорОтговор

Колеги няма ли да попълним белия списък с някоя фирма,че нещо опустя Усмивчица
абе все си мисля,че някой трябва да каже някоя добра,читава фирма ама сигурно ще е в Сивия списък(смесица от бяло+черно) Усмивчица
Усмивчица сивото е хубав цвят мрачно звучи.
Сега по темата, според мен, за всеки бялата фирма е лична, всеки има различни критерии за хубаво и лошо За да бъде фирмата бяла трябва да има и човешки понякога граничещи с приятелски взаимоотношения между шеф и работник или между много работници във фирмата. Мисля, че атмосферата в една фирма е много важен фактор тя да бъде "бяла" за даден човек, в този ред на мисли ми се струва,че този списък ще си остане   Тъжен празен.
Ако искате да го попълним, дайте някакви критерии за това кое "бяла  фирма" и ще гледам да турнем едно рало и в това ниве де ега покълне и да е урожай.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Вторник, 03 Май, 2011, 09:49:10 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +416/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 988
Теми: 35



Активност
0.4%


Ел. поща
« Отговор #10 -: Събота, 29 Януари, 2011, 11:40:45 »
ОтговорОтговор

Колега,всички тези критерий които си изброил са много точни,като се прибави към тях и редовното и нормално заплащане.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #11 -: Събота, 29 Януари, 2011, 11:49:02 »
ОтговорОтговор

Колега,всички тези критерий които си изброил са много точни,като се прибави към тях и редовното и нормално заплащане.
Хубав и важен довод,парите са важен фактор,но съгласете се,че аз сутрин като отида в мойто ТКЗС и съм си безгрижен текезасарин да речем за сумата 1лв месечно,трябва ли да кажа ,че мойто ТКЗС е сиво или черно ,като в съседното дават 1.12лв. месечно ма шефа ме посреща с ,,къде си бре да ти е.. майката,, за добро утро ,колегата ме гледа се едно съм решил да му изпия сливовицата и т.н.
За тва ви казвам,,бялата фирма,, за всеки е различна и единтична,само за пример да ви кажа поне един работещ в най-некоректната фирма ще ви каже тука е бонбон.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +416/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 988
Теми: 35



Активност
0.4%


Ел. поща
« Отговор #12 -: Събота, 29 Януари, 2011, 11:54:25 »
ОтговорОтговор

Все пак всеки работи за пари и не вярвам,че човек колкото и да му харесва,като не му плащат няма да работи дълго или трябва да е мазохист или растение и да живее на фотосинтеза Усмивчица.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
р...
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +28/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 160
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #13 -: Събота, 05 Февруари, 2011, 16:39:34 »
ОтговорОтговор

Колега,всички тези критерий които си изброил са много точни,като се прибави към тях и редовното и нормално заплащане.
Хубав и важен довод,парите са важен фактор,но съгласете се,че аз сутрин като отида в мойто ТКЗС и съм си безгрижен текезасарин да речем за сумата 1лв месечно,трябва ли да кажа ,че мойто ТКЗС е сиво или черно ,като в съседното дават 1.12лв. месечно ма шефа ме посреща с ,,къде си бре да ти е.. майката,, за добро утро ,колегата ме гледа се едно съм решил да му изпия сливовицата и т.н.
За тва ви казвам,,бялата фирма,, за всеки е различна и единтична,само за пример да ви кажа поне един работещ в най-некоректната фирма ще ви каже тука е бонбон.


хахах  Смотан че те 1 лв не ти струват цигарите бе Тракторист,а сивия цвят го използувах,защото идеално няма,моята фирма е сива и обяснявам веднага защо,бяло е ,че взимам най-редовно заплата,не чакам да ми я дадат ,а преди да банкирам към шопско си я спирам,плаща ми на 100% пътните от Пловдив,работя пет дни в седмицата от 9.30-17 ч.всички оф.празници почивам,щото шефа или си ходи по Немско или тачи нашето Банско и най-важното сама съм си у депото и шеф далече,Бог високо ,а черното е,че реално и аз незная какво върша от счетоводител до търговски представител и сие имам за всяка длъжност допълнително трудово споразувение де...а откак го хвана кризата забрави за уговорката ,че на 6 месеца ще върви заплатата нагоре....та събирайки бяло и черно стана сиво  Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Винаги има изход
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #14 -: Събота, 05 Февруари, 2011, 17:59:56 »
ОтговорОтговор

Смотан Смотан Смотан  Смотан Че поядете ТКЗС  се бре ,аз само исках да мъцнем ,че черно си е черно,сиво има и ала бала,ма чисто бяло трудно и ако има то си спрямо човеко.Пример я бесим глава у едно ТКЗС ,за мен то си е сиво,към черно,за единия колега си е напрао черно,ма за другио си е бело ма бело те тва ви садим тука.
Инак факт всеки бачка за паре ,но за всеки поотделно цифрата 1лв. мое и да е много мое и да е малко.Аз спрех да работим за големи пари да ви светнем ,ма па кво ми е купон всеки ден и ми дреме на шлиферо,лошо че почнах да буксувам у финансите оти всичко тръгнало нагоре его е напролет ,че му каем на моя баце ,че има ли нещо индексация он сигур,че кае ,,ми ми ква индексация бре,, и аз от зор ,че требва да дирим друго ТКЗС оно па нали съм си късметлия,че се окаже па не плаща и требва а дирим па трето и така .И питате ли па мене трактористо па като ме нещат на поечето ТКЗС-та па къв ми е купон и понекога се оказва,че ако съм си висел е било по добре .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!