Чудя се...
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 02 Май, 2024, 15:56:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чудя се...  (Прочетена 19514 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #45 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 22:07:08 »
ОтговорОтговор

Чеки, че май е станало време разделно.
Минко. Сега се замислих, ти имаш конфликт с РД, с Драйвъра,с ДПавл., и други. (това което ми е направило впечатление) Админчето не го броя, макар, че като изключим темите за политика е справедлив в преценките си.
Драйвъра има конфликт с тебе
РД има конфликт с тебе.
Аз не искам да имам конфликт с тебе, макар, че ти мислиш, че аз имам конфликт с теб.
Излиза, че конфликтния си ти.
---
Е редно ли е един модератор да е конфликтен? В тоя ред на мисли... и ако и други смятат като мен, и с най-големи симпатии към теб - защо си модератор? Би ли си сменил статута си на такъв, като доказателство, че не използваш макар и подсъзнателно нивото си във форума? Тогава точката за обида към модератор просто няма да важи и вие с Драйвъра, РД, и който да е друг сте равностойни.
Има един модератор... със S, започва, него не го забелязвам да се дърля по форума с колеги. Казва веднъж и край.
Някак си ситуацията ми прилича на "Ще спориш мен, ама ще внимаваш, че съм началник"
Обективно е да призная, че никого не си обидил (директно). Но също така съм сигурен, че има доста предизвикани, например "Знам че четеш", "... мълчиш си, не казваш" (в тоя смисъл с ДП) и прочие провокации, и после като последва отговор в стил "шофьор съм, ще ме извиниш, ама да ти... и т.нат" се получават банове.
Предложение просто... но не вярвам да се приеме Усмивчица Симпатяга си, ама давай го по-спокойно. Рошко си е взел бележка, сигурен съм, вземи си и ти, Драйвъра и той е мъдър човек, ще се разберете. Ама с рогите не става.
Извинявай за директното изказване.. ама съм простак и съм по директните работи.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 22:07:08 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2390/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #46 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 22:30:59 »
ОтговорОтговор

Чеки, че май е станало време разделно.
Минко. Сега се замислих, ти имаш конфликт с РД, с Драйвъра,с ДПавл., и други. (това което ми е направило впечатление) Админчето не го броя, макар, че като изключим темите за политика е справедлив в преценките си.
Драйвъра има конфликт с тебе
РД има конфликт с тебе.
Аз не искам да имам конфликт с тебе, макар, че ти мислиш, че аз имам конфликт с теб.
Излиза, че конфликтния си ти.
---
Е редно ли е един модератор да е конфликтен? В тоя ред на мисли... и ако и други смятат като мен, и с най-големи симпатии към теб - защо си модератор? Би ли си сменил статута си на такъв, като доказателство, че не използваш макар и подсъзнателно нивото си във форума? Тогава точката за обида към модератор просто няма да важи и вие с Драйвъра, РД, и който да е друг сте равностойни.
Има един модератор... със S, започва, него не го забелязвам да се дърля по форума с колеги. Казва веднъж и край.
Някак си ситуацията ми прилича на "Ще спориш мен, ама ще внимаваш, че съм началник"
Обективно е да призная, че никого не си обидил (директно). Но също така съм сигурен, че има доста предизвикани, например "Знам че четеш", "... мълчиш си, не казваш" (в тоя смисъл с ДП) и прочие провокации, и после като последва отговор в стил "шофьор съм, ще ме извиниш, ама да ти... и т.нат" се получават банове.
Предложение просто... но не вярвам да се приеме Усмивчица Симпатяга си, ама давай го по-спокойно. Рошко си е взел бележка, сигурен съм, вземи си и ти, Драйвъра и той е мъдър човек, ще се разберете. Ама с рогите не става.
Извинявай за директното изказване.. ама съм простак и съм по директните работи.



Прав си, време разделно е! Току-що се разделих с един потребител за 30 дни.
Прав си, някой с някого има конфликт в този форум. И то не защото аз или Минко сме конфликтни, а защото просто по света има криваци.
Ама като казвам криваци, ти да видиш! Аз му пращам абсолютно цивилизовано лично съобщение, че трябва да пише на кирилица, той ми връща в отговор такава псувня, каквато до този момент не бяха виждали очите ми.
И така, предлагам да намалим взаимните нападки и да се придържаме към добрия тон на форума.
Лек път и успех на Острова!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #46 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 22:30:59 »

 Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +683/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #47 -: Вторник, 22 Април, 2014, 02:41:05 »
ОтговорОтговор

Чеки, че май е станало време разделно.
Минко. Сега се замислих, ти имаш конфликт с РД, с Драйвъра,с ДПавл., и други. (това което ми е направило впечатление) Админчето не го броя, макар, че като изключим темите за политика е справедлив в преценките си.
Драйвъра има конфликт с тебе
РД има конфликт с тебе.
Аз не искам да имам конфликт с тебе, макар, че ти мислиш, че аз имам конфликт с теб.
Излиза, че конфликтния си ти.
---
Е редно ли е един модератор да е конфликтен? В тоя ред на мисли... и ако и други смятат като мен, и с най-големи симпатии към теб - защо си модератор? Би ли си сменил статута си на такъв, като доказателство, че не използваш макар и подсъзнателно нивото си във форума? Тогава точката за обида към модератор просто няма да важи и вие с Драйвъра, РД, и който да е друг сте равностойни.
Има един модератор... със S, започва, него не го забелязвам да се дърля по форума с колеги. Казва веднъж и край.
Някак си ситуацията ми прилича на "Ще спориш мен, ама ще внимаваш, че съм началник"
Обективно е да призная, че никого не си обидил (директно). Но също така съм сигурен, че има доста предизвикани, например "Знам че четеш", "... мълчиш си, не казваш" (в тоя смисъл с ДП) и прочие провокации, и после като последва отговор в стил "шофьор съм, ще ме извиниш, ама да ти... и т.нат" се получават банове.
Предложение просто... но не вярвам да се приеме Усмивчица Симпатяга си, ама давай го по-спокойно. Рошко си е взел бележка, сигурен съм, вземи си и ти, Драйвъра и той е мъдър човек, ще се разберете. Ама с рогите не става.
Извинявай за директното изказване.. ама съм простак и съм по директните работи.



Красьо.ти винаги си бил реален.Не се сърдя на админа,защото е прав.Времето разделно във форума не е толкова опасно,отколкото това,което става в Украйна.Или пак ще кажете-обърнах го на политика.То това е живота.Много му е приятно на Красимир да зареже семейството си и да му изгният кокалите на острова.Няма какво да се чудя на политиците-некадърници,които четвърт век управляваха само имотите си.Политиката е начин на управление.В случая-некадърно управление.И докога така?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2266/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2128
Теми: 136



Активност
2.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #48 -: Вторник, 22 Април, 2014, 09:40:53 »
ОтговорОтговор

    Накратко цялата дискусия се получи от моята неправилна преценка за хората. Не исках да се обсъжда явно някакви писаници на като (да се обърне внимание на думата "КАТО") от шизофреник. Затова бях им пратил на трима на ЛС, за да видят и другата страна на техният герой. Както споменах отново съм сбъркал в преценката за хората, много съм ги надценил. Съвсем накратко да не излезе пак, че не могат да се защитят. Единият който също изпада в такива състояния, а и си е "заврял главата в задника" (срещал съм го този израз, вероятно е цензурен) и ако ми дойде музата ще му донапиша на ЛС и да си впрегне всичките детективски умения и да ми докаже заключенията си. В заключение, за пореден път се убеждавам, че не мога да правя преценка на хората!

     Краси, някаква надежда остана само за теб. Но пак, виждаш горещи неща от преди час и нещо - "Сигурно е имал причина" - Да, защото се държи КАТО...
     Само да отговоря на хипотезата за конфликтност. Имам чувство, че акцентираш на 20% от нещата, а уважавам мнението ти. Обърни се и виж какво предлагащ. Даваш ми за пример двама които се държат КАТО... и един който се държи като дуеща се популярна американска птица и имал някаква мисия тук?! Сериозно ли смяташ, че живота ми зависи от одобрението на точно тези?! Поне да ги беше докарал на един промил от всички регистрирани (5 броя). И по този повод и във връзка с моите неправилни преценки за хората. Ще дам нагледен пример: На първа ос 10 тона, втора 11,5 на последните три по 9 тона. Дотук чудесно, а тотал (48,5 т.)?! - Леле, мале! Ето така виждам при някои хора нещата, имат чудесни качества и никога не съм ги отричал на точно тези. Ама тотал НЕ СТАВАТ. Това се отнася за мен и моите възгледи, не казвам на никого какво да мисли, за разлика от тях!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #49 -: Вторник, 22 Април, 2014, 10:07:40 »
ОтговорОтговор

Прав си, някой с някого има конфликт в този форум. И то не защото аз или Минко сме конфликтни, а защото просто по света има криваци.
Баси, чак сега разбрах... Вие сте света вода ненапита, а всички останали са криваци...
Или с думи народни: "На куц вол нивата му крива."

А конфликтите в този форум са основно поради това, че някой се изявява като Ким Чен Ун... Или Путин, ако повече ви харесва...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #50 -: Вторник, 22 Април, 2014, 10:11:27 »
ОтговорОтговор

Минко, аз  изчитам повечето, не посещавам и не коментирам във всички теми, активен съм в няколко и от там дето се засичаме съм придобил тези впечатления. Ако ги намираш за неточни - ок, възможно е.
После РД по никакъв начин не е мой герой. Просто колега когото познавам в друга светлина. Тук съм защитавал и други колеги, взимал съм и твоята страна. Един пример, едно време хич не харесвах Драйвъра (и той ме провокираше), обаче после премислих, прецених, почетох и лека-полека реших, че и неговия тон е улегнал и моя е редно да не е такъв рязък, и ето сега не се увикваме по темите, макар, че никога не е късно Усмивчица
---
Баталов, ти пак. Ти отново. Верно си опасен политикан. Вземи отвори една тема, или си харесай една от политическите и дай само там да коментираме проблема ти с тази или онази политика.
Аз тръгвам от БГ но не я напускам, ако ме разбираш. Мен също ме вълнува политиката, но не я коментирам с тази кръчмарска страст, а чета и се интересувам и обмислям различни мнения. И ако се опитваш да ми внушиш нещо срещу бат Б., объркал си се, аз не гласувам за него. Просто го защитавам от некоректни нападения от страна на БСП и фенове, не че самия той е стока напоследък... Метафорично защитавам теб от самия теб.
А, Баталов, ето ти нещо върху което да помислиш. Понеже все коментираш вината на управляващите, аз те питам - не сме ли по-виновни ние избиращите? Заради това, че сме плитки, прости, необразовани, мързеливи - и за тия ни "качества" кой е виновен?
Чул ли си сентенцията "Само глупака никога не се променя"?
Променете се към повече умереност, всички ще сме по-доволни Усмивчица



Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +683/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #51 -: Вторник, 22 Април, 2014, 15:34:00 »
ОтговорОтговор

За да стигна до тези заключения-се казва питай патило.Може и аз да имам вина,но ще Ви сведа един случай в моята практика.Свърших работа на община Пловдив-ето ги политиците.Не можели да ми платят-блокирани сметки.А си взимат заплатите!От мен-всичко коректно,от тях-не.Наложи се да купя лекарства на болен човек,но не можах заради тези лакомии.Взех назаем от колега.Много интересно бре Красьо,защо хващаш пътя за чужбина?Не се чудя,защото е пълно у нас с лъжци и некоректни хора.А кой създава тази простотия.Ние ли или тези,които лапат на наш гръб.Всичката мърша трябва да се изрине до дъно.Това трябва да го направим ние и по-младите.А не да бягаме оттук.Имам и друга логика-запалили са около десетина души у нас.Няма такова нещо-ще се палиш-ще отидеш и ще запалиш тези,които са ти допринесли тази вреда.Никаква прошка,защото няма ненаказано добро.Да ме извини админа за тези прокламации.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #52 -: Вторник, 22 Април, 2014, 16:11:32 »
ОтговорОтговор

Всичката мърша трябва да се изрине до дъно.
Я сега онлайн валяка да ни светне, като всичко трябва да се изрине, ти колко пъти отиде лятото на протест? Или вкъщи пред телевизора с ракията и салата протестираше?
Лесно е да се лае по форумите, но като трябва да се действа всички се покриват като мишоци... И все чакаме някой да ни оправи...

В тоя ред на мисли няколко откъса от велики български поети:
"...грабят от народът гладен, граби подъл чорбаджия, за злато търговец жаден и поп с божа литургия!
Грабете го, неразбрани! Грабете го! Кой ви бърка? Скоро тоя не ще да стане: ний сме синца с чаши в ръка!
Пием, пеем буйни песни и зъбим се на тирана; механите са нам тесни - крещим: "Хайде на Балкана!"
Крещим, но щом изтрезнеем, забравяме думи, клетви, и немеем и се смеем пред народни свети жертви!

А тиранинът върлува и безчести край наш роден: коли, беси, бие, псува и глоби народ поробен!"


"Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат.
...
Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша."

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2390/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #53 -: Вторник, 22 Април, 2014, 16:21:41 »
ОтговорОтговор

Баси, чак сега разбрах... Вие сте света вода ненапита, а всички останали са криваци...
Или с думи народни: "На куц вол нивата му крива."

А конфликтите в този форум са основно поради това, че някой се изявява като Ким Чен Ун... Или Путин, ако повече ви харесва...

Виж сега какво ще ти кажа. Имам над 6000 публикации във форума и искам да ми намериш поне една, в която използвам обидни или нецензурни думи по отношение на някого. Също така искам да откриеш потребител, на когото съм изпратил лично съобщение с подобно съдържание.
След като аз съм учтив към другите, не желая никой да използва дори и една обидна и нецензурна дума по отношение на мен.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #54 -: Вторник, 22 Април, 2014, 16:30:48 »
ОтговорОтговор

Виж сега какво ще ти кажа. Имам над 6000 публикации във форума и искам да ми намериш поне една, в която използвам обидни или нецензурни думи по отношение на някого. Също така искам да откриеш потребител, на когото съм изпратил лично съобщение с подобно съдържание.
След като аз съм учтив към другите, не желая никой да използва дори и една обидна и нецензурна дума по отношение на мен.
Защо реши, че визирам обиди?
Друго имах предвид, казвал съм го много пъти, никога не съм получавал конкретен отговор, отказах се вече...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +683/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #55 -: Сряда, 23 Април, 2014, 02:57:02 »
ОтговорОтговор

Я сега онлайн валяка да ни светне, като всичко трябва да се изрине, ти колко пъти отиде лятото на протест? Или вкъщи пред телевизора с ракията и салата протестираше?
Лесно е да се лае по форумите, но като трябва да се действа всички се покриват като мишоци... И все чакаме някой да ни оправи...

В тоя ред на мисли няколко откъса от велики български поети:
"...грабят от народът гладен, граби подъл чорбаджия, за злато търговец жаден и поп с божа литургия!
Грабете го, неразбрани! Грабете го! Кой ви бърка? Скоро тоя не ще да стане: ний сме синца с чаши в ръка!
Пием, пеем буйни песни и зъбим се на тирана; механите са нам тесни - крещим: "Хайде на Балкана!"
Крещим, но щом изтрезнеем, забравяме думи, клетви, и немеем и се смеем пред народни свети жертви!

А тиранинът върлува и безчести край наш роден: коли, беси, бие, псува и глоби народ поробен!"


"Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат.
...
Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша."


Добре казано за форум.Я не гласувайте за европарламент.Провалете кметските избори.Изгонете всички от парламента.Стига с тоя колективна безотговорност.Долу парламента.Поколенията ще питат-ЗАЩО МЪЛЧАХТЕ?За да стигна до този извод-питай патило.То е ясно правилото-на народ и жена не може да се угоди!Тогава няма за какво да чудим.Няма смисъл да се обиждаме и засягаме тук.Не искам да споменавам съфорумци,които обиждат създателите на този форум.В много форуми съм споделял мнения,но тук е истинско.Независимо,че бях баннат няколко пъти за по месец по моя вина и не се сърдя на колегите.Споделял съм,че Сталин не е могъл да се справи с шофьорите,а сега някакви политици се поддиграват с нас.Движението е живот.Истината е само една-бойкотирайте всички избори-иначе няма оправия.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #56 -: Сряда, 23 Април, 2014, 07:47:42 »
ОтговорОтговор

Истината е само една-бойкотирайте всички избори-иначе няма оправия.
Тия прокламации волен ли ти ги разправя или бате ти серго? Нямаш си на идея колко смешно "звучиш" отстрани...
Я кажи как ще накараш бай мангал да бойкотира изборите? За 20 лева и майка си продава, ти за бойкот на избори ми говориш... Ама те комкопелдаците от позитано това и чакат - народа да бойкотира изборите и те да вземат властта с гласовете на изкукуригалите пенсионери и купените мангали... Пък останалите нека си бойкотират...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +683/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #57 -: Четвъртък, 24 Април, 2014, 14:26:17 »
ОтговорОтговор

И в Библията се споменава за Хора по над 4 метра, но за пръв път го виждам на снимка и изглежда много странно,,,,,,,,,,,

Не е странно.Има доказателсва,че са ни посетили извънземни на кораби и са правили секс с тогавашното население.Затуй в Индия-постройките им приличат на техните кораби.А в страната на маите са използвани технологии непознати и досега....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #58 -: Неделя, 27 Април, 2014, 09:18:58 »
ОтговорОтговор

...Затуй в Индия-постройките им приличат на техните кораби.А в страната на маите са използвани технологии непознати и досега....
Много се радвам да науча нещо ново, не знаех, че индииските къщи приличат на космически кораби.. сигурно защото не съм виждал досега извънземен космически кораб. Но сега, като отворя интернет и чукна в гугъл индииска къща, вече знам за какво да гледам в небето.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #59 -: Неделя, 27 Април, 2014, 12:10:31 »
ОтговорОтговор

Много се радвам да науча нещо ново, не знаех, че индииските къщи приличат на космически кораби.. сигурно защото не съм виждал досега извънземен космически кораб. Но сега, като отворя интернет и чукна в гугъл индииска къща, вече знам за какво да гледам в небето.
Имаш + от мен  Ухилен

Има доказателсва,че са ни посетили извънземни на кораби и са правили секс с тогавашното население.Затуй в Индия-постройките им приличат на техните кораби.
Ти да не обърка индийските постройки с летящата чиния на бузлуджа?
Сигурно и архитектите на бай ти тошо са имали близка среща от трети вид, че да измислят тая върховна глупост на комунистическата пропаганда...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!